Publikujemy Listy Absolwentów!

Zachęcamy do odnalezienia się na szkolnej liście absolwentów I Gimnazjum i Liceum. Gdyby dostrzegli Państwo nieścisłości w poniższym wykazie, bardzo prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres lo.100lat@op.pl lub pocztą na adres szkoły z dopiskiem „Lista absolwentów”.

1920 | 1921 | 1922 | 1923 | 1924 | 1925 | 1926 | 1927 | 1928 | 1929
1930 | 1931 | 1932 | 1933 | 1934 | 1935 | 1936 | 1937 | 1938 | 1939
1940 | 1941 | 1942 | 1943 | 1944 | 1945 | 1946 | 1947 | 1948 | 1949
1950 | 1951 | 1952 | 1953 | 1954 | 1955 | 1956 | 1957 | 1958 | 1959
1960 | 1961 | 1962 | 1963 | 1964 | 1965 | 1966 | 1967 | 1968 | 1969
1970 | 1971 | 1972 | 1973 | 1974 | 1975 | 1976 | 1977 | 1978 | 1979
1980 | 1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989
1990 | 1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999
2000 | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009
2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015

1922

  1. Abraszewski Henryk
  2. Bartoszczyk Jan
  3. Brenner Szyja
  4. Chełmicki Romuald
  5. Czernicki Karol
  6. Czujkiewicz Aleksander
  7. Godziszewski Czesław
  8. Jaremczuk Stanisław
  9. Kranz Eugeniusz
  10. Lambach Edward
  11. Lewin Mojżesz
  12. Mysłakowski Kazimierz
  13. Patyra Antoni
  14. Perelmuter Tobiasz
  15. Płoński Jan
  16. Płoński Kazimierz
  17. Poniedziałek Adolf
  18. Rozen Jeremiasz
  19. Saciuk Jerzy
  20. Stryła Stanisław
  21. Szozda August
  22. Tuszowski Roman
  23. Wawryn Stanisław
  24. Tymczak Adam
  25. Węgrzynowicz Julian
  26. Wróblewski Zdzisław
  27. Wierzbicki Stanisław
  28. Wróblewski Mieczysław

1923

  1. Bajankiewicz Edmund
  2. Buczko Aleksander
  3. Emeryk Aleksander
  4. Gordon Boruch -Je hu da
  5. Hornowski Tadeusz
  6. Janicki Czesław
  7. Janicki Edward
  8. Jaworski Czesław
  9. Kabas Ryszard
  10. Klimaszewski Ignacy
  11. Krukowski Paweł
  12. Listowski Anatol
  13. Matkowski Włodzimierz
  14. Służewski Hipolit
  15. Szykuła Józef
  16. Tuszowski Józef
  17. Totengreber Józef
  18. Ulanowski Władysław
  19. Węgrzyn Władysław
  20. Zastąpiło Leon

1924

  1. Borecki Józef
  2. Ejzensztat Jechil – Mechel
  3. Juściński Władysław
  4. Jirowski Franciszek
  5. Kłokocki Władyslaw
  6. Kudławiec Antoni
  7. Lesiuk Ignacy
  8. Lubliner Jehuda Lew
  9. Perelmuter Mojżesz
  10. Rams Stefan Czesław
  11. Służewski Andrzej
  12. Warchałowski Mieczysław
  13. Wójcicki Aleksander

1925

  1. Binder Stefan Tadeusz
  2. Burcan Mieczysław
  3. Ciszewski Franciszek
  4. Dragan Jeremiasz Marcin
  5. Edelsberg Beer Uszer
  6. Fuks Eljalm Riwen
  7. Grabowski Zbigniew
  8. Kamiński Józef
  9. Karpiński Adam
  10. Karpowicz Władysław
  11. Kestenberg Józef
  12. Kimaczyński Zygmunt
  13. Lisiński Tadeusz
  14. Maroński Konstanty
  15. Mazurek Władysław
  16. Niechaj Wacław
  17. Pańczyk Walenty
  18. Porębski Mieczysław
  19. Rudź Wiktor
  20. Szozda Florian
  21. Wnuk Jakub
  22. Zawadzki Włodzimierz
  23. Zomberg Sumer
  24. Żelaźnicki Marian

1926

  1. Bajkowski Jan
  2. Barszczewski Kazimierz
  3. Dychter Zygmunt
  4. Cymryng Abram Hersz
  5. Dubicki Marian
  6. Ejzensztat Izrael
  7. Goliński Zdzisław
  8. Herszzon Szymon
  9. Jastrzębski Franciszek
  10. Jasiński Tadeusz Józef
  11. Jabłoński Jan
  12. Kiepek Jan
  13. Kniaź Zenon
  14. Kotuła Józef Piotr
  15. Luchowski Walerian
  16. Lasowski Stanisław
  17. Modzelewski Witosław
  18. Mikliński Lucjan
  19. Magryta Czesław
  20. Ojcer Hersz
  21. OIeński Zbigniew
  22. Potrowski Stefan
  23. Panas Włodzimierz
  24. Perec Salomon
  25. Sosiński Waclaw
  26. Stenermark Włodzimierz
  27. Sznejerson Izrael Noak
  28. Szneling Lejba
  29. Wolski Zbigniew
  30. Wał Aaron Josef
  31. Winiarski Edward Jan
  32. Wechter Zysel
  33. Wechter Abracham

1927

  1. Adamski Jerzy
  2. Bidiuk Jan
  3. Abraszewski Piotr
  4. Balicki Janusz
  5. Dąbrowa Jan Feliks
  6. Edelsberg Nusen
  7. Eizensztal Moszko Szyja
  8. Hernhut Julian
  9. Harczuk Wiktor
  10. Hłyń Zbigniew Marian
  11. Jaworski Emil Marian
  12. Horoch Bolesław
  13. Kolano Tadeusz
  14. Kowalik Michał
  15. Koliński Stanisław
  16. Kapuściński Józef
  17. Lewicki Jan
  18. Lenkiewicz Stefan
  19. Magdziak Wojciech
  20. Nowicki Tadeusz
  21. Nowosad Stanisław
  22. Pomarański Stanisław
  23. Perec Jehuda
  24. Papierzyński Radomił
  25. Szynkaruk Paweł
  26. SzybaIski Tadeusz
  27. Sajkiewicz Ludwik
  28. Staniszewski Józef
  29. Sadoś Marian
  30. Telejko Władysław
  31. Tukendorf Zygmunt
  32. Tchórzewski Bronisław
  33. Wal Eugeniusz Marian
  34. Woroniecki Witold Antoni
  35. Wilner Eliasz
  36. Warchałowski Stanisław

1928

  1. Burcan Antoni
  2. Ciastuła Tadeusz
  3. Ciastuła Ludomir Feliks
  4. Dytry Mieczysław
  5. Gładych Feliks Tadeusz
  6. Goldwag Szyja
  7. Goldwag Izrael
  8. Gryniuk Alfred
  9. Holtzer Tadeusz
  10. Hładki Stanisław
  11. Kiełbiński Józef Czesław
  12. Klimczak Wiktor Jerzy
  13. Kołodziejski Antoni
  14. Korba German
  15. Kubin Stanisław
  16. Lewczuk Jerzy
  17. Mendelsohn Icek
  18. Polegaj Michał Antoni
  19. Przegaliński Witold
  20. Rychel Antoni
  21. Romanica Tadeusz
  22. Ruf Szmul Michel
  23. Skura Piotr
  24. Szewc Mieczysław
  25. Tukiendorf Piotr
  26. Tymosz Jan
  27. Tukiendorf Henryk
  28. Warman Pinches
  29. Wolski Włodzimierz

1929

  1. Epsztajn Jozef
  2. Franczak Antoni
  3. Fridman Icek
  4. Ganc Jona
  5. Grodecki Aleksander
  6. Grun Jan
  7. Harczuk Edward
  8. Herszzon Szloma
  9. Hincz Jerzy
  10. Jarzyna Mieczysław
  11. Kormański Henryk
  12. Łazarczyk Stanisław
  13. Matuszak Andrzej
  14. Mazur Marian
  15. Osuch Mieczysław
  16. Piotrowski Witold
  17. Piotrowski Zdzisław
  18. Pomarański Antoni
  19. Popielec Michał
  20. Rams Marian
  21. Rechtman Abram
  22. Richtman Dawid
  23. Romanowski Bohdan
  24. Sieciechowicz Ireneusz
  25. Sochacki Euzebiusz
  26. Staruch Eugeniusz
  27. Sztern Dawid
  28. Szumiłło Jan
  29. Thor Antoni
  30. Świątecki Jan
  31. Tukendorf Hipolit
  32. Wierzbicki Wacław
  33. Witoszka Jan

1930

  1. Adamczuk Piotr
  2. Branicki Zygmunt
  3. Begiełło Edward
  4. Baran Kazimierz
  5. Białosiewicz Jozef
  6. Cederbaum Berek
  7. Charczuk Stanisław
  8. Chmielewski Stanisław
  9. Efner Bogumił
  10. Epsztein Dawid
  11. Gordon Mojżesz
  12. Herszohn Jakub
  13. Hajduk Tadeusz
  14. Kic Stanisław Wacław
  15. Kielmanowicz Nachmon
  16. Kowalski Kazimierz
  17. Kwiatkowski Jan
  18. Klaudel Zbigniew
  19. Korona Franciszek
  20. Kowerski Andrzej
  21. Lerer Szmul
  22. Łapiński Marcin
  23. Mazurkiewicz Witold
  24. Piotrowski Tadeusz
  25. Przeciechowski Witold
  26. Pietraszkiewicz Edward
  27. Piotrowski Hieronim
  28. Przetacki Jerzy
  29. Różański Jan
  30. Szlapkin Tadeusz
  31. Szerer Hersz
  32. Tomaszewski Jan
  33. Wójcicki Aleksander
  34. Wytrzyszczewski Henryk
  35. Żbikowski Kazimierz

1931

  1. Antoniewicz Jan
  2. Bochniak Stanisław
  3. Bonikowski Stanisław
  4. Bryłowski Mieczysław
  5. Bogielski Bogdan
  6. Berger Samuel
  7. Chruściewicz Antoni
  8. Ćwik Wiktor
  9. Domaniewski Bogusław
  10. Denkiewicz Seweryn
  11. Forem Abram
  12. Garlicki Tadeusz
  13. Jabłoński Stefan
  14. Kotyła Władysław
  15. Kawka Władysław
  16. Kasperowicz Władysław
  17. Kałużyński Jerzy
  18. Kahan Marceli
  19. Lewin Leopold
  20. Luchowski Bolesław
  21. Lachman Józef Ludwik
  22. Łukasik Jan
  23. Mandelbaum Morduchaj
  24. Mikuła Leopold
  25. Nowicki Zdzisław
  26. Ojcer Szloma
  27. Przytuła Jan
  28. Przysada Bronisław
  29. Piróg Bolesław Józef
  30. Piątkiewicz Zygmunt
  31. Piotrowski Zdzisław
  32. Praczuk Eugeniusz
  33. Peresada Bolesław
  34. Rozegnał Szymon
  35. Szajba Józef
  36. Szwajger Jan
  37. Szyp Szyja
  38. Szumiłło Jan
  39. Sztern Pinkwas
  40. Szeps Dawid
  41. Szcześniewski Wacław
  42. Szozda Stanislaw
  43. Szkuła Stanisław
  44. Teterycz Jan
  45. Wojciechowski Stefan
  46. Zderkiewicz Władysław
  47. Żemis Wacław

1932

  1. Brydacki Zygmunt
  2. Czernicki Stanisław
  3. Dorfsgajer Jakub
  4. Epsztejn Majer
  5. Galis Zygmunt
  6. Goldgraber Mojżesz (biały)
  7. Goldgraber Mojżesz (czarny)
  8. Kuzdra Dominik
  9. Kessel Abram
  10. Kubala Marian Zdzisław
  11. Kwaśniewski Antoni
  12. Lewanowicz Kazimierz
  13. Lewanowicz Stanisław
  14. Lipczyński Krzysztof
  15. Lisiński Czesław Roman
  16. Maroński Stanislaw
  17. Michalski Wacław
  18. Misiewicz Mieczysław
  19. Nowicki Stefan
  20. Pietraszek Jan Ludwik
  21. Pikunas Kazimierz
  22. Pudłowski Lew
  23. Rękawek Włodzimierz
  24. Seroka Jan
  25. Stoczkowski Mieczysław
  26. Schmiedt Otton
  27. Szynkarczuk Augustyn
  28. Schumer Eugeniusz
  29. Tanasiewicz Edmund
  30. Ulanicki Henryk
  31. Wójtowicz Tadeusz
  32. Wróbel Edward
  33. Zakrzewski Zygmunt

1933

  1. Bartoszewski Konrad
  2. Bronowski Włodzimierz
  3. Dytry Stanisław
  4. Dygas Józef
  5. Fridman Pinkwas
  6. Gniot Tadeusz
  7. Goldwag Michel
  8. Grabowski Jerzy Jan
  9. Grun Piotr
  10. Hłyń Lesław Kazimierz
  11. Jabłoński Zygmunt
  12. Kasperowicz Stanisław
  13. Kintzel Tadeusz
  14. Kligier Samuel
  15. Kłokocki Aleksander
  16. Korba Karol
  17. Kostkowski Tadeusz
  18. Korona Władysław
  19. Łysakowski Ryszard
  20. Marcola Mieczysław
  21. Madyniak Bogdan
  22. Margules Leon
  23. Niechaj Józef
  24. Palonka Józef Teodor
  25. Pelc Marian
  26. Szuryn Oleg
  27. Stefanek Wacław
  28. Wawryn Tadeusz
  29. Zawiliński Wacław

1934

  1. Brydacki Artur Jerzy
  2. Bondyra Adam
  3. Dynak Ludwik
  4. Gec Abram
  5. Guthajt Mordko
  6. Goldcwajg Majer
  7. Hernhut Maksymilian
  8. Kutnik Władysław
  9. Łój Marcin
  10. Mojzes Leon
  11. Mikliński Anatoliusz
  12. Minczewski Jerzy
  13. Maluga Wladysław
  14. Majdan Stanisław
  15. Otachel Zygmunt
  16. Piasecki Marian
  17. Przekaziński Adolf
  18. Rogalski Eugeniusz
  19. Rams Edward
  20. Rękawek Jan
  21. Szuba Feliks
  22. Soboń Ignacy
  23. Schutz Przemysław
  24. Staruch Dymitr
  25. Siemiński Ryszard
  26. Stopczyński Stanisław
  27. Twardowski Zbigniew
  28. Winniczuk Stanisław
  29. Wszytko Aleksander
  30. Wójtowicz Józef
  31. Witkowski Leon
  32. Wahl Hersz
  33. Waśko Stanisław
  34. Zegen Uszer
  35. Zamecznik Henryk

1935

  1. Baran Marian
  2. Bender Stefan
  3. Bryłowski Stanisław
  4. Bakuniak Henryk
  5. Buryś Piotr
  6. Borek Karol Franciszek
  7. Bielecki Mieczysław
  8. Borys Bolesław
  9. Brache Jerzy Władysław
  10. Chromiak Wacław
  11. Czuba Czesław Piotr
  12. Czuba Piotr Paweł
  13. Cynberg Dawid
  14. Delenda Szymon
  15. Forem Gabriel
  16. Gwiazdowski Stanisław
  17. Guthartz Aleksander
  18. Horowicz Jakub Izaak
  19. Harasymowicz Edward
  20. Jakubowski Józef
  21. Karpik Antoni
  22. Kotorowicz Germadjusz
  23. Kotowski Józef
  24. Kowrach Romuald
  25. Koziorowski Jerzy
  26. Mach Tadeusz Zygmunt
  27. Maciurzyński Józef
  28. Maciurzynski Zdzisław
  29. Mańkowski Stanisław
  30. Matwiejczuk Igor
  31. Marchwiany Roman
  32. Mazurek Bronisław Jan
  33. Mendelson Leon
  34. Michel Marian Piotr
  35. Namysłowski Karol
  36. Moteka Roman Karol
  37. Romanek Stanisław
  38. Rud Jerzy
  39. Sajęczuk Antoni
  40. Sokołowski Stanislaw
  41. Szewc Eugeniusz
  42. Tukendorf Tadeusz
  43. Wiszniewski Jerzy
  44. Zamecznik Jerzy Ignacy
  45. Zawilijski Andrzej

1936

  1. Antoniuk Jan
  2. Antończak Kazimierz
  3. Burcan Antoni
  4. Becher Gidala
  5. Będziejewski Zygmunt
  6. Bajer Mamert
  7. Borensztejn Salomon
  8. Bojakowski Wojciech
  9. Łój Stanislaw
  10. Dziubiński Tadeusz
  11. Fuks Anszel
  12. Godziszewski Tadeusz
  13. Grebiennik Jan
  14. Grabowski Zygmunt
  15. Gałaszewski Tadeusz
  16. Horoch Czesław
  17. Hubner Jerzy Michał
  18. Hendei Aszer
  19. Jochim Urban
  20. Juszczuk Włodzimierz
  21. Jabłoński Antoni Adam
  22. Kudyba Mieczysław
  23. Kiełłpsz Jerzy
  24. Kornas Eugeniusz
  25. Kropornicki Wincenty
  26. Kapłon Henryk Adolf
  27. Kasprzyk Stanisław
  28. Lipczyński Kazimierz
  29. Łapa Tadeusz
  30. Maciesza Tadeusz
  31. Majewski Józef
  32. Matysiak Jan
  33. Morokiszka Eustafi
  34. Pacewicz Zygmunt
  35. Przystupa Franciszek
  36. Repeć Władysław
  37. Świątecki Wincenty
  38. Tarnowski Jan Adam
  39. Wachowicz Wacław
  40. Matwiejczuk Oleg
  41. Maliszewski Wacław
  42. Wróbel Tadeusz
  43. Wojtas Bolesław
  44. Zymirski Stanisław
  45. Zarucki Kazimierz

1937

  1. Bajkowski Tadeusz
  2. Bławdziewicz Władysław
  3. Bohuszewicz Jerzy Jan
  4. Dębiński Zbigniew
  5. Drozdowski Eugeniusz
  6. Duda Józef Marian
  7. Gildiner Jakub
  8. Glinka Henryk
  9. Drozdowski Eugeniusz
  10. Głowacz Janusz Filip
  11. Górniewicz Lesław
  12. Górski Tadeusz
  13. Gryj Abraham Lejzor
  14. Gryn Tadeusz
  15. Hilher Eugeniusz
  16. Koszowski Edward
  17. Kapłon Tadeusz
  18. Kasperski Marian
  19. Krężel Zygmunt
  20. Kunstfeld Tadeusz
  21. Krupa vel Krupski Edward
  22. Nahajski Eligiusz
  23. Nizioł Stanisław
  24. Oleszek Mieczysław
  25. Obniski Jerzy
  26. Tanasiewicz Stanisław
  27. Rogowski Andrzej
  28. Rozen Natan
  29. Rozenberg Wiktor
  30. Starak Zbigniew
  31. Stępniewicz Zbigniew
  32. Fabrykant Feliks
  33. Warakomski Zbigniew
  34. Wilczyński Stanisaw
  35. Zwierzniak Andrzej

1938

  1. Bryłowski Ryszard
  2. Bojarski Mieczysław
  3. Bełza Jan
  4. Banach Stefan
  5. Czajka Tadeusz
  6. Cichoń Jan
  7. Chałon Zdzisław
  8. Cygielman Wiktor
  9. Czuba Henryk
  10. De Corde Zbigniew
  11. Dyszlewski Witold
  12. Englert Bronisław
  13. Górniewicz Wiesław
  14. Górski Stanisław
  15. Kapuścinski Stanisław
  16. Kiełczewski Leszek
  17. Klimkiewicz Władysław
  18. Kłoczewski Tadeusz
  19. Kopciński Edward
  20. KosmaIski Grzegorz
  21. Kudyba Tadeusz
  22. Kozłowski Andrzej
  23. Komornik Jan
  24. Monastyrski Józef
  25. Michel Mieczysław
  26. Miketta Roman
  27. Pruffer Andrzej
  28. Rybiński Zbigniew
  29. Sas-Jaworski Jerzy
  30. Skulski Wieńczysław
  31. Smoliński Zbigniew
  32. Sokołowski Adolf
  33. Sowiński Tadeusz
  34. Stoboy Janusz
  35. Stryjek Stanisław
  36. Szymura Mieczysław
  37. Szynkaruk Czesław
  38. Troszczyński Tadeusz
  39. Tukendorf Karol
  40. Wechter Mojżesz Hersz
  41. Wechter Mojżesz Noe
  42. Wiącek Antoni
  43. Zajlich Piotr
  44. Zań Leonid
  45. Zakrzewski Władysław

1939

  1. Bellert Jerzy
  2. Iwirn Lejzor Zelman
  3. Chałon Zenon
  4. Gołąb Zygmunt
  5. Głowacz Zbigniew
  6. Gajewski Marian
  7. Harczuk Czeslaw
  8. Hapon Jan
  9. Juźwiak Jerzy
  10. Jakiel Henryk
  11. Janiczek Wiktor
  12. Kręglicki Hieronim
  13. Kahan Tadeusz
  14. Lewicki Henryk
  15. Ludwik Adam Tadeusz
  16. Łapiński Wiktor
  17. Mroziewicz Zdzisław
  18. Markfeld Abraham
  19. Mędrzecki Ryszard
  20. Nowiński Jerzy Józef
  21. Obniski Zygmunt
  22. Piątkowski Jan
  23. Przybyłowicz Jan
  24. Podwiński Henryk
  25. Pulikowski Zdzisław
  26. Rusinek Edward
  27. Rozen Joel
  28. Różański Józef
  29. Siciński Mieczysław
  30. Stec Zenon Walenty
  31. Stroiński Leon Zdzisław
  32. Szpiro Majer
  33. Szczerbak Jerzy
  34. Winiarski Bolesław

1944

W sierpniu 1944 roku ówczesny dyrektor I Liceum i Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego Michał Bojarczuk, zorganizował czteromiesięczny kurs przygotowawczy do egzaminu dojrzałości dla uczniów z ukończoną w 1939 r. pierwszą klasą licealną. Zgłosiło się dwadzieścia jeden osób. Po intensywnym czteromiesięcznym kursie przystąpili oni do egzaminu z 9 przedmiotów. Maturę zdało dwadzieścia, natomiast jednej przedłużono naukę o miesiąc.

Ustalono następujące nazwiska:

  • Teresa Fuss
  • Włodzimierz Glinka
  • Ryszard Górski
  • Józef Kowalski
  • Wiktor Maszek
  • Tadeusz Radomański
  • Bronisław Sokalski
  • Jerzy Urbański

1945

  1. Adamska Hanna Janina
  2. Brajer Halina
  3. Cybulski Stefan Olgierd
  4. Czochra Marian
  5. Gajewski Jerzy
  6. Grynasiuk Kazimierz
  7. Hawrylak Henryk
  8. Kazigrotowski Konstanty
  9. Kurzępa Danuta
  10. Listowski Konrad
  11. Marczak vel Marczuk Jan
  12. Metanomski Zbigniew
  13. Mazurkiewicz Marian
  14. Oleszek Tadeusz
  15. Pilip Stanisław
  16. Piłat Teofil
  17. Przewłocki Jan
  18. Przewłocka Maria
  19. Skarżewski Feliks
  20. Szczepanowski Stanisław
  21. Tracz Marian
  22. Waydowicz Zbigniew
  23. Żochowski Ireneusz

1946

  1. Bajer Jędrzej
  2. Cicha Wanda Barbara
  3. Denis Bolesław Józef
  4. Fialanka Urszula
  5. Godziszewski Tadeusz
  6. Greszta Marian
  7. Junik Władysław
  8. Kisielewicz Jerzy
  9. Kochówna Krystyna
  10. Kolbuszewska Jadwiga
  11. Kormańska Alina Irena
  12. Kowalski Zygmunt
  13. Koziełłówna Krystyna
  14. Kurzępianka Maria
  15. Moteka Bogusław Jan
  16. Nowakowska Janina
  17. Papież Jan
  18. Pawluk Marian
  19. Porębska Donata
  20. Rycaj Mieczysław
  21. Sierosławski Janusz
  22. Sikorska Lucyna
  23. Skulinówna Krystyna
  24. Szymańska Zofia
  25. Tomaszewska Ludwika
  26. Wolski Antoni
  27. Zacharówna Irena

1947

  1. Antoniszewska Wacława
  2. Bryłowski Jan Ryszard
  3. Bieńkowska Wiesława
  4. Denis Janusz Tadeusz
  5. Daniłowicz Feliks
  6. Drozdowski Dobromir
  7. Dziuba Jerzy
  8. Domaniewska Maria
  9. Sierosławski Janus
  10. Gucma Aleksander
  11. Gałaszkiewicz Tadeusz
  12. Huk Zbigniew Leon
  13. Jacewicz Wanda Irena
  14. Jóźwiakowski Jerzy
  15. Kujbieda Irena
  16. Kujbieda Wiesława
  17. Kuzycz de Sas Berezowski Zbigniew
  18. Kabas Danuta Stefania
  19. Kurzyński Jan
  20. Kolbuszewska Ewa
  21. Karp Jerzy Kazimierz
  22. Klaudel Andrzej
  23. Kyc Teodora
  24. Kochówna Elżbieta
  25. Kabatówna Teresa
  26. Leonowicz Teresa
  27. Leonowicz Janina
  28. Malec Zbigniew Lucjan
  29. Malinowska Zofia
  30. Miazga Lucjan Erazm
  31. Malicki Zdzisław
  32. Płoszaj Krystyna
  33. Pawłowski Adam
  34. Przyczynek Anna
  35. Przewęda Ryszard Jan
  36. Pikulik Jerzy
  37. Pędziwiatr Zdzisław
  38. Syrek Jerzy Wacław
  39. Słupski Zdzisław
  40. Solski Witold Czesław
  41. Sagucka Stefania
  42. Suchanek Jadwiga
  43. Semczuk Bolesław
  44. Serafin Danuta Irena
  45. Skoczek Teresa Irena
  46. Skórczynska Kazimiera
  47. Tomaszewska Maria
  48. Tryczyński Janusz
  49. Uziembło Władysław
  50. Węgrzyn Ireneusz
  51. Winiarczuk Mieczysława
  52. Wysłocki Czesław

1948

  1. Bartnik Józef
  2. Bis Józef Leonard
  3. Brzozowska Zofia
  4. Buczak Janina Danuta
  5. Cichoż Leszek Stanisław
  6. Chojnacki Janusz
  7. Dąbkowski Józef Filip
  8. Domański Tadeusz
  9. Dziuba Ryszard
  10. Fabijański Juliusz
  11. Gruszka Antoni
  12. Hanaka Zygmunt
  13. Hoffman Alina
  14. Hyż Henryk
  15. Kasza Marian Karol
  16. Kozyra Kazimierz
  17. Kołdyj Irena
  18. Kołdyj Mieczysław
  19. Koziołek Teresa
  20. Kozłowski Roman
  21. Kulik Stanisław
  22. Lewandowski Włodzimierz
  23. Lembrych Danuta
  24. Lotz Jan Zdzisław
  25. Łój Kazimierz
  26. Mendel Zdzisław
  27. Nietrzpiela Jan
  28. Nowakiewicz Irmina
  29. Pieńczykowska Alina
  30. Pyś Roman
  31. Rajtar Jan Julian
  32. Romanowski Stanisław
  33. Rzemieniuk Danuta
  34. Sioma Tadeusz Czesław
  35. Sternadel Danuta
  36. Śmieciuszewska Wiesława
  37. Stanuch Kazimierz
  38. Szafrański Józef
  39. Tadeusz Cecylia Eżbieta
  40. Wolska Barbara Maria
  41. Wujec Zygmunt
  42. Woźnica Edward
  43. Żdanowiecki Zdzisław
  44. Zubala Marian

1949

Klasa A

  1. Abramowicz Jerzy
  2. Chałupka Zbigniew
  3. Chwiejczak Władysław
  4. Cichocki Henryk
  5. Cisło Adam
  6. Czop Bogusław
  7. Daniłowicz Edward
  8. Gontarz Zygmunt
  9. Goździk Henryk
  10. Hanaka Bogusław
  11. Jezierski Zdzisław
  12. Karp Ryszard
  13. Kasprzysiak Stanisław
  14. Klukowski Tadeusz
  15. Kozik Jan
  16. Kołłątaj Jerzy Andrzej
  17. Kołodziejczyk Romuald
  18. Kołtuniak Eugeniusz
  19. Kowalski Zbigniew
  20. Kwiecień Edward
  21. Lipski Zdzisław
  22. Litwin Wiesław
  23. Łyp Jan
  24. Marczewski Marian
  25. Małaszewski Adam
  26. Niechaj Tomasz
  27. Nowicki Leszek
  28. Puławski Ryszard
  29. Piłat Maksymilian
  30. Pikulik Mariusz
  31. Rybacki Jerzy Jan
  32. Rycyk Czesław
  33. Rzemieniuk Jan
  34. Sak Witold
  35. Skowroński Wacław
  36. Stadniczuk Jerzy
  37. Skwarek Ryszard
  38. Smoliński Tadeusz
  39. Sternadel Zbigniew
  40. Szostak Zdzisław
  41. Wróblewski Marian
  42. Zarębski Stanisław

Klasa B

  1. Andrzejewski Jerzy
  2. Bakalarczyk Jerzy
  3. Bartyzel Władysław
  4. Borowski Zygmunt
  5. Ćwik Władysław
  6. Drożdż. Sławomir
  7. Dylewski Andrzej
  8. Hilcher Leopold
  9. Hoffmann Ewa
  10. Jednacz Ryszard
  11. Kitowska Janina
  12. Kawęcki Arkadiusz
  13. Koman Stanisław
  14. Krzaczek Tadeusz
  15. Kozłowski Aleksander
  16. Kukier Zenon Emanuel
  17. Kurdyka Stanisław
  18. Kiciński Czesław
  19. Kwieciński Henryk
  20. Kwaśniewicz Aleksander Jan
  21. Kaszak Edward
  22. Mazurek Kazimierz
  23. Mierzejewski Mieczysław
  24. Nędzyński Lucjan
  25. Olechwir Lucjan
  26. Podlewski Michał
  27. Przybysz Tadeusz
  28. Przyczyna Mieczysław
  29. Sudoł Henryk Bolesław
  30. Sitarz Marian
  31. Skopiński Andrzej
  32. Sławiński Ryszard
  33. Stefański Tadeusz
  34. Szafrański Jerzy Ludwik
  35. Szczepanek Józef
  36. Tomaszewski Stanisław
  37. Wasylko Mieczysław
  38. Wiktor Eugenia
  39. Tworek Hieronim
  40. Wlaź Mieczysław
  41. Żołyniak Marian
  42. Zezula Stanisław Jan

1950

klasa A

  1. Ampel Roman
  2. Błaszczak Józef
  3. Błaszczak Marian
  4. Bojakowski Janusz
  5. Basiński Witold
  6. Bojar Bolesław
  7. Bernard Juliusz
  8. Boguc Rajmund
  9. Ciucki Czesław
  10. Churzępa Mieczysław
  11. Cynalewski Brunon
  12. Chomicki Marian
  13. Cygańczuk Janusz
  14. Chwiejczak Stefan
  15. Dras Adolf
  16. Dąbrowski Waldemar
  17. Dorosz Julian
  18. Doroszewski Józef
  19. Dumała Władysław
  20. Fetela Witold Marek
  21. Franecki Gabriel
  22. Girguś Ryszard
  23. Gołdowski Edmund
  24. Górka Irena Maria
  25. Kaczmarek Józef Marian
  26. Kolenda Jan Jerzy
  27. Kołtuński Wiesław
  28. Koprowski Edmund
  29. Kotowicz Władysław
  30. Komar Marian
  31. Lachowicz Bolesław
  32. Legieć Stanisław
  33. Lewandowski Józef
  34. Lewandowski Władysław
  35. Łopuszyński Jerzy
  36. Michalak Józef Jan
  37. Paczkowski Ryszard
  38. Penk Ryszard
  39. Płocharz Wiesław
  40. Podlewski Tadeusz
  41. Semczuk Antoni
  42. Siemek Stefan
  43. Syrek Bogdan
  44. Szumski Jerzy Marian
  45. Szurkowski Zbigniew
  46. Skowron Ryszard
  47. Służewski Kazimierz
  48. Sowiński Kazimierz
  49. Strelnik Stanisław
  50. Szpinda Tomasz Józef
  51. Śniegowski Adam
  52. Tomczuk Lucjan
  53. Taras Stanisław
  54. Tarabuła Stanisław
  55. Tyszko Stanisław
  56. Tymosz Janusz

klasa B

  1. Fusiarz Bolesław
  2. Harczuk Paweł
  3. Harczuk Zenon
  4. Harczuk Eugeniusz Jan
  5. Jabłoński Leon
  6. Kuczyński Bogusław
  7. Kwiatkowski Stanisław
  8. Kowalczyk Kazimierz
  9. Kostrzewski Bogusław
  10. Kasiura Anna
  11. Kiryczuk Anna Róża
  12. Krajewski Stefan
  13. Kopyciak Marian
  14. Kucharska Wanda
  15. Ludorowski Lech
  16. Litwin Jan
  17. Łupina Zygmunt
  18. Marczuk Stanisław
  19. Michalak Jerzy
  20. Młynarski Gustaw
  21. Mulawa Barbara Janina
  22. Pikuziński Radosław
  23. Przybyszewski Lech
  24. Ponikowski Tadeusz
  25. Pakuła Henryk
  26. Pakuła Zbigniew
  27. Palonka Henryk
  28. Palonka Zdzisław
  29. Podolak Wiesław
  30. Szewczuk Stanisław
  31. Sokołowski Zdzisław
  32. Służewski Maksymilian
  33. Szawracka Maria Eliza
  34. Silezin Feliks
  35. Ulanowski Józef
  36. Walczak Jerzy
  37. Wyczesany Zbigniew
  38. Zawiślak Józef
  39. Zatorski Tadeusz

1951

Wychowawca: Franciszka Żalińska

  1. Adamczuk Henryk
  2. Białowolski Ryszard
  3. Bojko Czesław
  4. Biss Stanisław
  5. Bulak Edward
  6. Brandt Marek
  7. Basaj Mieczysław
  8. Bender Edward
  9. Bojarczuk Tadeusz
  10. Budzyński Jan
  11. Blomkwist Marian
  12. Bochniak Janusz
  13. Bujnowski Sławomir
  14. Bratek Teresa
  15. Biała Krystyna
  16. Bobrowski Roman
  17. Boguc Edward
  18. Cisek Czesław
  19. Cygańczuk Stanisław
  20. Cichocki Edward
  21. Ciszewska Jadwiga
  22. Dziubiński Roland
  23. Dubiński Jan
  24. Dziedzic Florian
  25. Dutkiewicz Ryszard
  26. Daniec Maria
  27. Dzidowski Janusz
  28. Dawid Czesław
  29. Derkacz Zbigniew
  30. Daniłowicz Edward
  31. Dorota Bolesław
  32. Duszejko Mieczysław
  33. Furmanek Kazimierz
  34. Frąc Zbigniew
  35. Galiński Janusz
  36. Górak Eugeniusz
  37. Gruszczak Zygmunt
  38. Greluk Benedykt
  39. Goch Waleria
  40. Jamroz Henryk
  41. Jaśniewski Ryszard
  42. Jaroński Zbigniew
  43. Jaroński Jerzy
  44. Jóźwiak Henryk
  45. Jakubiec Henryk
  46. Jeżo Andrzej
  47. Kurzępa Jerzy
  48. Kruk Halina
  49. Kropornicki Czesław
  50. Kimak Piotr
  51. Kliszcz Ludmiła
  52. Klukow Krystyna
  53. Kosmala Irena
  54. Kawecka Cecylia
  55. Koczułap Henryka
  56. Kowal Jan
  57. Kaczor Jan
  58. Kujas Jerzy
  59. Kula Czesław
  60. Komornik Eugeniusz
  61. Królikowski Bohdan
  62. Kasprzysiak Ireneusz
  63. Kucharski Mieczysław
  64. Kuźmiński Władysław
  65. Kołcon Józef
  66. Lewko Józef
  67. Lisek Henryk
  68. Łastowiecki Lech
  69. Marczuk Józef
  70. Martynowicz Janina
  71. Muszak Maria
  72. Majdan Czesław
  73. Magdziak Regina
  74. Machałek Mieczysława
  75. Miazga Zdzisław
  76. Margol Tadeusz
  77. Mamełko Gabriela
  78. Madyniak Bogumiła
  79. Mazurek Anna
  80. Nowicki Ryszard
  81. Okarska Jadwiga
  82. Otrocki Juliusz
  83. Pędziwiatr Feliks
  84. Piłat Wilhelm
  85. Porębski Józef
  86. Przeradzki Stanisław
  87. Pilip Ryszard
  88. Pawłowski Jerzy
  89. Piechnik Henryk
  90. Palonka Stanisław
  91. Pikuziński Edmund
  92. Piechnik Józef
  93. Płaza Helena
  94. Pietnowska Jadwiga
  95. Parczyńska Anna
  96. Półtorak Maria
  97. Radliński Antoni
  98. Rycaj Kazimierz
  99. Rodzik Henryk
  100. Radlińska Danuta
  101. Rękas Bogusław
  102. Sabaciński Stanisław
  103. Szponar Lucjan
  104. Steller Eugeniusz
  105. Skwarek Ludwik
  106. Sikorski Stanisław
  107. Śliwińska Barbara
  108. Szczygieł Kazimiera
  109. Świerszcz Czesław
  110. Surma Kajetan
  111. Steller Zofia
  112. Sołoducha Eugenia
  113. Siemczyk Roman
  114. Szymański Leonard
  115. Tyczyńska Gabriela
  116. Tryczyński Marian
  117. Taradyś Józef
  118. Tur Jerzy
  119. Tys Jan
  120. Unifantowicz Weronika
  121. Unifantowicz Mieczysław
  122. Waszczeniuk Aleksander
  123. Wróblewski Janusz
  124. Wiktorowicz Bożena
  125. Wróbel Leokadia
  126. Wysłocki Leszek
  127. Wasilewski Henryk
  128. Wyszyński Aleksander
  129. Wołoszyn Edward
  130. Ziubrynowicz Andrzej
  131. Złomaniec Bronisława
  132. Żołnierczuk Mieczysław I
  133. Żołnierczuk Mieczysław II
  134. Żuk Jerzy

1952

  1. Adamiec Jan Henryk
  2. Banachowicz Daniela
  3. Belniak Maria Józefa
  4. Bętkowski Stanisław
  5. Bryk Emilian
  6. Bodziuch Edmund
  7. Bezuch Stanisław Józef
  8. Bieliński Edward
  9. Bober Bruno Ryszard
  10. Choma Marian Ryszard
  11. Chwiejda Stanisław
  12. Dziubińska Jadwiga
  13. Ferenc Jan
  14. Franecki Zdzisław
  15. Grochowski Zbigniew
  16. Haczykowska Helena
  17. Hasiec Stanisław
  18. Hładki Kazimierz
  19. Harczuk Jan
  20. Iwanek Jadwiga
  21. Jaśkiewicz Alina
  22. Jarosz Stanisława
  23. Jańczyk Zuzanna
  24. Jaworski Kazimierz
  25. Jawor Zbigniew
  26. Jasiński Grzegorz Jerzy
  27. Junik Stanisław
  28. Kabas Witold Gedymin
  29. Kaczor Mieczysław
  30. Karkut Zbigniew
  31. Kosmala Jan
  32. Kot Jan
  33. Kiełbasa Lucjan
  34. Król Rudolf
  35. Krukowski Czesław
  36. Koziołek Janusz
  37. Kopyciak Andrzej Jan
  38. Mikiciuk Krystyna
  39. Mazurek Wacław
  40. Mazur Kiystyna
  41. Magdziarz Aleksander
  42. Madej Stanisław
  43. Markowski Czesław
  44. Nieścioruk Józefa
  45. Niedobit Marian
  46. Otłowski Jerzy
  47. Orłowski Stanisław
  48. Panek Jan
  49. Petryk Franciszek
  50. Poździk Roman
  51. Podskarbi Jadwiga
  52. Pitura Stanisław
  53. Pikuzińska Zofia Irena
  54. Radliński Bolesław
  55. Rams Henryk
  56. Romaniuk Władysław
  57. Sawicki Marian
  58. Sowa Edward
  59. Soroka Józef
  60. Solski Henryk
  61. Stadnik Janusz
  62. Sokołowski Józef
  63. Słupski Stanisław
  64. Skowron Janusz
  65. Szochowski Zbigniew
  66. Sokołowski Jan Leszek
  67. Smyl Marian
  68. Syryjczyk Józefa
  69. Tałanda Jan Seweryn
  70. Tobiasz Daniel
  71. Trześniowska Irena
  72. Witkowska Stanisława
  73. Wróbel Adolf Wojciech
  74. Wojtas Jerzy Andrzej
  75. Zając Edward

1953

klasa A Adela Lipczyńska p. angielski
klasa B Julia Kabas p. ogólny (fb)

  1. Adamowicz Stanisław
  2. Bazylko Nowomir
  3. Bezuch Roman
  4. Bodys Ignacy
  5. Budzyński Tadeusz
  6. Budzyń Piotr Leopold
  7. Czarnecki Bolesław
  8. Ciebiera Zbigniew
  9. Cybulski Eugeniusz
  10. Dybzińska Zuzanna
  11. Fijałek Marian
  12. Fiut Zdzisław Wiktor
  13. Gruchalski Jan
  14. Jasiński Bolesław
  15. Janczara Janusz
  16. Jęczmionka Stanisław
  17. Kowalczyk Józef
  18. Konowalczyk Edward
  19. Kiciński Kazimierz
  20. Kitka Andrzej Lucjan
  21. Kolbe Romuald
  22. Kucyk Izydor Józef
  23. Kudyk Aleksander
  24. Kuźma Tadeusz
  25. Kwitek Jan
  26. Lasota Wiesława Ewa
  27. Lempert Tadeusz
  28. Łagożna Wiktoria
  29. Łapa Jan Bolesław
  30. Maciąg Władysław
  31. Mielniczek Adam
  32. Michoński Stanisław
  33. Milcz Longin Józef
  34. Mich Zbigniew
  35. Misztal Ryszard Jan
  36. Misiura Józef
  37. Miklińska Halina
  38. Nędzyński Stefan
  39. Niezgoda Teresa
  40. Olszewski Lucjan Józef
  41. Oszmaniec Henryk
  42. Otrocka Domicela Stanisława
  43. Paul Henryk Jan
  44. Pikuziński Adam
  45. Poniedziałek Bogusław
  46. Rabiński Marian
  47. Roczeń Józef
  48. Such Dionizy Zbigniew
  49. Stefanek Andrzej
  50. Sowiński Tadeusz
  51. Słupski Jan
  52. Sitarz Wacław
  53. Szewczuk Lucjan Władysław
  54. Sokół Seweryn
  55. Synajewski Jan
  56. Służewski Ryszard
  57. Swiergoń Edward
  58. Słupski Lucjan Paweł
  59. Skórzewski Jerzy
  60. Topornicki Janusz
  61. Trendak Janina
  62. Tukendorf Romuald
  63. Wardach Wincenty
  64. Walas Józef
  65. Woźniak Tadeusz
  66. Wlizło Stanisław
  67. Woźnica Marian
  68. Wrzyszcz Czesław
  69. Wróbel Mieczysław
  70. Zezula Mieczysław
  71. Żebrowski Romuald
  72. Ziubrynowicz Witold

1954

Machowska (Machnowska)

  1. Blaszke Andrzej
  2. Bednarski Stanisław
  3. Borowski Antoni
  4. Dziura Zygmunt Adam
  5. Domina Bronisław
  6. Dziedzic Kazimierz
  7. Duda Lucjan
  8. Dudzic Adam Marian
  9. Dziadowicz Dionizy
  10. Frankowski Ireneusz
  11. Godzisz Stanisław
  12. Goździuk Jan Stanisław
  13. Grygiel Mieczysław
  14. Garbacz Czesław
  15. Głowacki Wiesław
  16. Hejna Zygmunt
  17. Honory Kazimierz
  18. Jasiuk Tomasz
  19. Kasprzyk Edmund Piotr
  20. Kidyba Stanisław Piotr
  21. Kimak Edmund
  22. Kucharski Ignacy
  23. Koza Stanisław
  24. Koczułap Bogusław Jan
  25. Molas Ksawery Salwin
  26. Maziarczyk Kazimierz
  27. Malicki Stanisław
  28. Machel Stanisław
  29. Misiarz Feliks
  30. Mozoła Roman Henryk
  31. Mazurek Janusz
  32. Maślany Wiesław
  33. Nowosad Roman
  34. Ostrowski Andrzej
  35. Oseła Jan
  36. Ogrzyński Adam
  37. Puchała Jan Ignacy
  38. Pić Bolesław
  39. Przytuła Franciszek
  40. Popowicz Marian
  41. Podgórny Edmund
  42. Parasiewicz Kazimierz
  43. Paszko Jan
  44. Pawlik Henryk
  45. Rataj Józef Jan
  46. Sokołowski Józef
  47. Stasiak Arkadiusz
  48. Sawic Edward
  49. Szponar Jan Andrzej
  50. Spoz Janusz Kazimierz
  51. Świszcz Julian
  52. Trzepiota Janusz
  53. Tomaszewski Janusz
  54. Turczyn Waldemar
  55. Tyszko Ryszard
  56. Wojciechowski Bogumił
  57. Wojtasiuk Bogusław
  58. Wybacz Tadeusz
  59. Zając Czesław
  60. Zając Fryderyk
  61. Zajączkowski Bogdan
  62. Zwolak Ryszard
  63. Zwolan Zbigniew
  64. Źemis Adam Leszek
  65. Życzyca Zbigniew

1955

Klasa C Kuna Jan p. francuski

  1. Adamiec Zygmunt
  2. Brandt Andrzej
  3. Bełz Czesław
  4. Branecki Jan
  5. Cieślak Marek
  6. Danielewicz Mieczysław
  7. Długosz Tadeusz
  8. Duchalski Marian
  9. Dudek Kazimierz
  10. Fidecki Janusz Adam
  11. Frankowski Ryszard
  12. Flaga Lucjan
  13. Garbaty Edward
  14. Gawecki Franciszek
  15. Górski Ryszard Janusz
  16. Grzywacz Romuald
  17. Jankowski Bogdan
  18. Jasina Ireneusz
  19. Jeziorkowski Ryszard
  20. Jurkowski Adam
  21. Kalinowski Wiesław
  22. Klim Jerzy
  23. Kopytko Leopold
  24. Kowalski Henryk
  25. Kraj Wiesław Tadeusz
  26. Kurys Jerzy Ryszard
  27. Lachowicz Eugeniusz
  28. Lebisz Jerzy Henryk
  29. Łastowiecki Zbigniew
  30. Łaszcz Ryszard
  31. Majewski Władysław
  32. Malinowski Wiesław
  33. Matej Józef Michał
  34. Mazur Jan
  35. Nagietowicz Mirosław
  36. Nazarczuk Kazimierz
  37. Ołtarzewski Jan Henryk
  38. Ostapiuk Bogdan
  39. Piłat Jerzy
  40. Puchacz Stanisław
  41. Rowiński Bogusław
  42. Rozegnał Wiktor
  43. Saciuk Marek Zbigniew
  44. Sędłak Alfred
  45. Siemczyk Marian
  46. Skwaryło Zygmunt
  47. Socha Marian
  48. Stasiniewicz Krzysztof
  49. Szyszko Julian
  50. Węcław Sławomir
  51. Węgrzyn Lucjan Józef
  52. Wiącek Zbigniew
  53. Witoszka Edward
  54. Wlaź Józef
  55. Wróblewski Jerzy
  56. Zdybel Mieczysław
  57. Zdybel Stanisław
  58. Zdziarski Zbigniew
  59. Zgnilec Władysław
  60. Zieliński Jerzy
  61. Żygawski Jan Szczepan

1956

Klasa B Markuszewska Maria p. francuski

  1. Borszyński Tadeusz
  2. Bury Bronisław Marian
  3. Domina Mirosław
  4. Dytry Witold Stefan
  5. Gontarz Józef
  6. Jędruszczak Bogumił
  7. Kur Tomasz Mieczysław
  8. Kozyra Mieczysław
  9. Kornel Jerzy Władysław
  10. Kropornicki Bogdan
  11. Kołodziejczyk Stefan
  12. Konowalczyk Bolesław
  13. Litwin Mirosław
  14. Łapa Jan Narcyz
  15. Matej Edmund Józef
  16. Marczuk Jan
  17. Mastaliński Włodzimierz
  18. Misiarz Marian
  19. Musiał Kazimierz
  20. Mucha Marian
  21. Mazur Hieronim
  22. Mazurkiewicz Edward
  23. Niedzielski Julian
  24. Nalepa Aleksander
  25. Ożga Stanisław
  26. Oszust Witold
  27. Oleszczuk Zbigniew
  28. Pintal Jan
  29. Pańczyk Tadeusz
  30. Pol Jerzy
  31. Prystupa Eugeniusz
  32. Pokrywka Tadeusz
  33. Poździk Henryk
  34. Przysada Ryszard
  35. Różycki Jacek
  36. Szkamruk Jan Stefan
  37. Semczuk Marian
  38. Szynkarczuk Marek
  39. Sałamacha Ryszard
  40. Saczek Andrzej
  41. Such Edward
  42. Tukendorf Jerzy Janusz
  43. Tukiendorf Jerzy Zygmunt
  44. Walas Zdzisław
  45. Wlizło Zbigniew
  46. Zielonka Andrzej

1957

Klasa B Żalińska – Górska Franciszka

  1. Bajan Stanisław
  2. Bazylko Leszek
  3. Białasiewicz Wojciech
  4. Bracha Zygmunt
  5. Bugaj Waldemar
  6. Bielec Feliks Tadeusz
  7. Borowski Józef Jan
  8. Dąbrowski Tadeusz
  9. Dubik Józef
  10. Góra Bogdan Zygmunt
  11. Harasim Wacław
  12. Harbaszewski Janusz
  13. Hałasa Zygmunt
  14. Hereta Alfred
  15. Jędruszczak Stanisław
  16. Jurkowski Lech
  17. Iwańczyk Edward
  18. Juśko Witold
  19. Juśko Jan Stanisław
  20. Kardaszewski Jerzy
  21. Kidybiński Jan
  22. Kostołowski Andrzej
  23. Kidybiński Edward
  24. Koprowski Stanisław
  25. Kielech Jerzy Kazimierz
  26. Klaudel Zbigniew
  27. Kamiński Tomasz
  28. Król Jerzy
  29. Koniec Janusz
  30. Lehkunow Leon Bernardyn
  31. Lichota Zbigniew
  32. Ładyński Przemysław
  33. Łój Waldemar
  34. Majdan Józef
  35. Łukaszyk Wiesław
  36. Matwis Jan
  37. Mierzwa Edward
  38. Malinowski Marian
  39. Mączka Bronisław
  40. Makarski Ludwik
  41. Marszałowicz Marian
  42. Niemczuk Józef
  43. Ohme-Emme Jerzy
  44. Onyszkiewicz Tomasz
  45. Onyszkiewicz Jerzy
  46. Pejczar Józef
  47. Przytuła Tadeusz
  48. Rypulak Stanisław
  49. Składaniec Zdzisław
  50. Szkodziński Erwin
  51. Sułek Jerzy
  52. Sternik Czesław
  53. Smoter Eugeniusz
  54. Telejko Ireneusz
  55. Tratkiewicz Tomasz
  56. Tymosz Tadeusz
  57. Trześniowski Ekspedyt
  58. Tukiendorf Janusz
  59. Tymicki Ryszard
  60. Winniczuk Grzegorz
  61. Zaleski Andrzej
  62. Zając Edward Klemens

1958

Klasa A Kazub Krystyna p. łaciński
Klasa C Rodzik Julia p. polski

  1. Andrzejczak Zbigniew Marian
  2. Andrzejewski Zbigniew Tadeusz
  3. Bartnik Jan
  4. Bartoszczyk Józef
  5. Basaj Aleksander
  6. Bizior Aleksander
  7. Bondyra Franciszek
  8. Bosiak Andrzej
  9. Brzyski Mieczysław
  10. Cyc Jan
  11. Czajkowski Roman
  12. Czarkowski Jerzy
  13. Czeczko Janusz
  14. Dragan Roman
  15. Duda Józef Marian
  16. Filipowicz Jerzy
  17. Głowacki Jerzy Janusz
  18. Gorzała Józef
  19. Górnik Adam
  20. Górski Andrzej
  21. Hetman Henryk
  22. Hulak Jan
  23. Jabłoński Leszek
  24. Jakubowski Jędrzej
  25. Janda Stanisław
  26. Jędruszak Waldemar
  27. Kalbarczyk Czesław
  28. Kantor Janusz
  29. Kapłon Józef
  30. Kosiorkiewicz Andrzej
  31. Kościk Andrzej Józef
  32. Kościk Ignacy Ryszard
  33. Kozyra Wiesław Antoni
  34. Kubala Andrzej
  35. Kulesza Stanisław
  36. Kuniec Ryszard Hubert
  37. Łapiński Marek Antoni
  38. Łopuszyński Jan
  39. Mackiewicz Stanisław
  40. Męczyński Stefan
  41. Milczuk Henryk
  42. Miler Henryk Jurand
  43. Niedźwiedź Władysław
  44. Onuch Tadeusz
  45. Pado Zbigniew
  46. Padowski Andrzej
  47. Palonka Wiesław
  48. Petryk Jan Marek
  49. Piwowarski Janusz
  50. Radliński Stanisław
  51. Rękas Tadeusz
  52. Sak Stanisław Jan
  53. Składaniec Edward
  54. Słomiany Bronisław
  55. Smoczyński Lech
  56. Stropek Grzegorz
  57. Sudołowicz Ryszard
  58. Sykała Stanisław
  59. Świst Tadeusz
  60. Tomasik Zbigniew
  61. Troc Marek Jerzy
  62. Ulanowski Waldemar
  63. Wiśniewski Franciszek
  64. Wróbel Edward
  65. Wszytko Janusz
  66. Żołnierczuk Ryszard

1959

Klasa B Dacka Czesław p. łacina

  1. Adamczuk Witold Piotr
  2. Adamiak Taresa
  3. Blaszke Marek Zygmunt
  4. Balicki Ludwik Leszek
  5. Błoszczyński Janusz Antoni
  6. Batorski Marian Jan
  7. Brodzicki Jacek Wiktor
  8. Bytowski Mieczysław
  9. Czarny Lucyna
  10. Chruścińska Alicja
  11. Chwiejczak Józef
  12. Duda Jan
  13. Durko Tomasz Stanisław
  14. Dzioch Roman Aleksander
  15. Francuz Stanisław Zygmunt
  16. Gawecki Janusz Jerzy
  17. Giderewicz Waldemar Zenon
  18. Grabowski Ryszard Bartłomiej
  19. Goluch Zbigniew
  20. Góra Zenon Stanisław
  21. Herman Adam
  22. Horoch Emil
  23. Kabas Zbigniew Sławomir
  24. Kasprzak Michał Tadeusz
  25. Kulasza Kazimierz
  26. Kur Stanisław Wiesław
  27. Kłos Adam Franciszek
  28. Kusz Bogdan Ryszard
  29. Kwaśniuk Józef
  30. Łobocka Alicja
  31. Łukasik Leokadia Genowefa
  32. Madyniak Zbigniew Grzegorz
  33. Malicki Marian
  34. Malewicz Jerzy Andrzej
  35. Muszak Marian Leszek
  36. Nowosad Bogusław
  37. Nowogrodzki Kazimierz
  38. Olszewski Stefan Bogdan
  39. Orłowski Ryszard
  40. Onyszkiewicz Andrzej Antoni
  41. Ostrowski Janusz
  42. Onufrowicz Władysław
  43. Panasiewicz Ryszard
  44. Piotrowski Józef
  45. Przytuła Mieczysław
  46. Pastuszak Stanisław
  47. Pitura Czesław Edward
  48. Podobiński Hubert Tomasz
  49. Pomarański Józef
  50. Pintal Tadeusz
  51. Radziejewski Wiesław Grzegorz
  52. Radziejewski Romuald Jan
  53. Socha Jan
  54. Szczygieł Władysław Ryszard
  55. Szewczyk Zdzisław Stefan
  56. Sawic Włodzimierz Henryk
  57. Siemkowicz Eugeniusz Michał
  58. Such Ryszard
  59. Szajnoga Henryk Witold
  60. Szpryngier Michał Wojciech
  61. Szarko Janina Franciszka
  62. Saryusz-Szarski Andrzej Oktawian
  63. Świrski Stanisław
  64. Wąsik Andrzej Marek
  65. Wojtas Andrzej Janusz
  66. Wołoch Zdzisław Jan
  67. Zembrzuski Wojciech
  68. Załoga Stanisław Seweryn
  69. Zielonka Wojciech Roman
  70. Zwoliński Adam Wojciech

1960

Wychowawca – p.Henryk Rodzik

  1. Andrzejewski Janusz Andrzej
  2. Barański Leszek Ryszard
  3. Bauer Jacek Marian
  4. Bugaj Arkadiusz Stanisław
  5. Berdak Józef
  6. Borowiec Tadeusz Józef
  7. Czok Janusz Edward
  8. Czuba Józef
  9. Czuk Leszek Walerian
  10. Dobrowolski Zbigniew Józef
  11. Duras Ryszard Walerian
  12. Fidecki Tadeusz Jerzy
  13. Franczak Marian Tadeusz
  14. Gemborys Marian Jerzy
  15. Górski Henryk Jerzy
  16. Hukała Stanisław
  17. Hołowczuk Tamara
  18. Komisarczuk Jan
  19. Kordyka Leszek
  20. Kozyra Jerzy Józef
  21. Kurzawski Stanisław
  22. Łukaszewski Janusz Jerzy
  23. Makuch Edward
  24. Mendel Andrzej
  25. Miernik Bogusław Kazimierz
  26. Nieoczym Zbigniew Stanisław
  27. Osiński Henryk
  28. Pańczyk Aleksander
  29. Pańczyk Tadeusz
  30. Pieczykolan Janusz
  31. Pilip Kazimierz
  32. Policha Walentyna Jadwiga
  33. Poździk Tadeusz
  34. Rabiega Ryszard Mieczysław
  35. Reder Waldemar Jerzy
  36. Rogowski Symeon
  37. Romanowski Władysław
  38. Rożek Krzysztof
  39. Sagan Ryszard Edward
  40. Siemaszkiewicz Andrzej
  41. Sirko Mieczysław
  42. Sowiński Zbigniew
  43. Syrowatko Andrzej Leon
  44. Szawracki Stanisław Janusz
  45. Świstowski Wiesław Waldemar
  46. Waga Jan
  47. Wypych Stanisław
  48. Zawrotniak Stefan Marian
  49. Zakrzewski Mieczysław
  50. Żołnierczuk Tadeusz Antoni

1961

  1. Adamczuk Witold
  2. Baranowski Roman
  3. Będziejewski Zygmunt Józef
  4. Bojar Krzysztof
  5. Branecki Zbigniew
  6. Bublewicz Jan Ryszard
  7. Chlebiński Jerzy Tadeusz
  8. Chwiejczak Jan Wincenty
  9. Derkacz Waldemar Wacław
  10. Derkacz Zofia Marianna
  11. Dołba Danuta Janina
  12. Duda Paweł Jan
  13. Flakowski Leopold
  14. Gałek Elżbieta Barbara
  15. Gomułka Tadeusz
  16. Goniec Teresa
  17. Gorzała Witold Tadeusz
  18. Hajduk Ireneusz
  19. Jagiełło Władysław Grzegorz
  20. Juśkiewicz Tadeusz
  21. Kapłon Waldemar Marian
  22. Kawka Kazimierz
  23. Kędzierski Roman
  24. Kędziora Marian Jerzy
  25. Kierepka Alicja Teresa
  26. Kolemba Lesław Franciszek
  27. Kołcz Stanisław
  28. Komornik Stanisław
  29. Kowalski Henryk
  30. Kowalski Krzysztof Leon Andrzej
  31. Krukowski Zenon Nikodem
  32. Łobocki Tadeusz
  33. Łogin Andrzej
  34. Magdziak Andrzej
  35. Michałkiewicz Janusz
  36. Moteka Jerzy Roman
  37. Myszka Bernard Zygmunt
  38. Niedzińska Teodora Wiesława
  39. Olech Edward
  40. Olech Józef
  41. Ordyniec Józef
  42. Ostapiński Jerzy
  43. Otłowski Andrzej Stanisław
  44. Pardus Bogusław Józef
  45. Pasicki Adam
  46. Popielec Jan
  47. Prokopowicz Kazimierz Jerzy
  48. Prystupa Marian Andrzej
  49. Rajski Tadeusz Marian
  50. Rycyk Henryk Jerzy
  51. Rzemieniuk Franciszek Benedykt
  52. Sado Kazimierz
  53. Sański Tadeusz Zdzisław
  54. Sikora Jan
  55. Słowik Adam Maria Olgierd
  56. Sokołowski Jan
  57. Sokół Józef Czesław
  58. Solski Zygmunt Józef
  59. Stadnik August
  60. Surmacz Janusz Wacław
  61. Szczepanek Feliks
  62. Szczygieł Ryszard Bolesław
  63. Szewera Janusz Andrzej
  64. Szykuła.Czesława
  65. Tukendorf Jan
  66. Ukleja Witold Stefan
  67. Wąsek Edward Stefan
  68. Wodziński Wiesław Andrzej
  69. Wojda Jan Leonard
  70. Wolańczyk Jerzy Ludwik
  71. Zwolak Tadeusz
  72. Zych Maria Janina

1962

Kl. A Wychowawca p.Julia Rodzik, p. Eliza Huszalak
Kl. B Wychowawca – p. Teofil Lawgmin

  1. Bałuta Henryk
  2. Berdak Jan
  3. Bojar Rafał
  4. Cichoń Zdzisław Kazimierz
  5. Cygan Leszek Piotr
  6. Czarnopyś Jadwiga Karolina
  7. Dołba Józef Mieczysław
  8. Drążewski Tadeusz
  9. Franczak Wiesław Izydor
  10. Furman Robert Zbigniew
  11. Głowacki Stanisław
  12. Gniediuk Zbigniew Henryk
  13. Janisławski Maciej
  14. Jankowski Janusz Andrzej
  15. Karczewski Sławomir Andrzej
  16. Kniaziowski Józef Maciej
  17. Konwalik Stanisław Władysław
  18. Koprowiak Krzysztof Michał
  19. Kosarski Roman
  20. Koszowski .Jerzy Leon
  21. Kościk Janusz Henryk
  22. Krukowski Andrzej Gustaw
  23. Luszawski Waldemar Tadeusz
  24. Łaszcz Jerzy Wojciech
  25. Łepik Ryszard Mariusz
  26. Makarewicz Sławomir
  27. Marczuk Witold
  28. Markowski Stanisław
  29. Mielnicki Witold
  30. Miszczuk Waldemar Adam
  31. Niechaj Marek Antoni
  32. Niemczyk Andrzej Szymon
  33. Nowosadzki Ryszard
  34. Nowosad Irena
  35. Ordyczyński Wojciech
  36. Orzechowski Wojciech
  37. Pejda Zbigniew Piotr
  38. Piskorz Janusz Piotr
  39. Plewik Andrzej Michał
  40. Reczkowicz Jerzy
  41. Rycaj Mirosław Grzegorz
  42. Siczek Waldemar Andrzej
  43. Siemczyk Marian Stanisław
  44. Sitarz Stanisław
  45. Siwiłło Ryszard
  46. Skurzyński Leszek Józef
  47. Sokołowski Adam
  48. Solski Henryk
  49. Słomiany Antoni
  50. Starszuk Jan Ryszard
  51. Stawinoga Zbigniew Stanisław
  52. Urbaniak Władysław Jan
  53. Wal Marian
  54. Wiszniowski Wojciech Romuald
  55. Wlizło Adam
  56. Zdziech Piotr Michał
  57. Złomaniec Ryszard

1963

Kl. B Wychowawca – p. Jerzy Polkowski

  1. Bachta Kazimierz Marian
  2. Banaszczuk Zbigniew
  3. Bandurski Artur
  4. Bazylko Marek
  5. Biskupski Andrzej Stanisław
  6. Bortacki Władysław Wojciech
  7. Brache Krzysztof Jerzy
  8. Brzuś Adam
  9. Całka Lesław Ryszard
  10. Chmielewski Stanisław
  11. Cielica Jan
  12. Cioch Tomasz
  13. Czapka Edward
  14. Dadia Henryk
  15. Domagało Bronisław Edward
  16. Ferens Mirosław Antoni
  17. Gmyz Edward Stanisław
  18. Grechuta Marek Michał
  19. Gruszka Tadeusz
  20. Grześko Antoni
  21. Hubicki Mirosław Mieczysław
  22. Jabłoński Stanisław Zenon
  23. Jakubiak Piotr Wiesław
  24. Jasielski Tadeusz
  25. Jóźwiakowski Witold
  26. Klajn Andrzej Kazimierz
  27. Kornel Adam Jan
  28. Liberadzki Jerzy Andrzej
  29. Majdan Andrzej Stanisław
  30. Marmaj Jan Piotr
  31. Mazur Andrzej
  32. Mazur Stanisław Marcin
  33. Mazurek Krzysztof Leszek
  34. Męczyński Witold
  35. Nagietowicz Sławomir Bernard
  36. Niechaj Stanisław Antoni
  37. Nowak Tadeusz
  38. Nowosad Romuald Andrzej
  39. Olech Jan
  40. Otachel Henryk Jan
  41. Pędziwiatr Zygmunt Jan
  42. Pipa Zenon Stanisław
  43. Piróg Józef
  44. Pogódź Adam
  45. Popielnicki Zbigniew Jan
  46. Przyczyna Zenon Kazimierz
  47. Rusinek Roman Jan
  48. Rycyk Władysław Stanisław
  49. Rynkiewicz Jerzy Lech
  50. Skorupa Stanisław
  51. Skórski Henryk
  52. Słupecki Jerzy
  53. Smyk Władysław
  54. Sosnowski Kazimierz Wiesław
  55. Szostak Ryszard Marcin
  56. Tarajko Marek Wiesław
  57. Walczuk Andrzej Bernard
  58. Wałczuk Tadeusz
  59. Wiącek Marek Ignacy
  60. Wit-Kopciuch Stefan
  61. Wszoła Michał Edward
  62. Wypych Stanisław
  63. Zaleski Adam
  64. Ząbek Ryszard Edmund
  65. Żłób Stanisław

1964

Kl. A Wychowawca – p. Władysław Zawadzki
Kl. B Wychowawca – p. Henryk Rodzik
Kl. C Wychowawca – p. Jerzy Suchodół

  1. Bartnik Lech Adam
  2. Bauer Andrzej Roman
  3. Braszko Jan Józef
  4. Chrzan Zenon Stanisław
  5. Domina Lech Andrzej
  6. Dworniczuk Witold Stanisław
  7. Dziechciaruk Janusz Tadeusz
  8. Gał Lech
  9. Gierała Stanisław
  10. Górski Zygmunt Juliusz
  11. Gutyński Zbigniew Ryszard
  12. Harkot Andrzej Antoni
  13. Jachymek Jerzy Jacek
  14. Jakoniewski Mirosław Adam
  15. Jaskulski Tadeusz Marian
  16. Jezierski Jerzy
  17. Kapuściński Jerzy Andrzej
  18. Kasprzyk Janusz Witold
  19. Kiesz Kazimierz Tomasz
  20. Kimak Henryk
  21. Klaudel Andrzej
  22. Klaudel Tadeusz Apolinary
  23. Kogut Stanisław
  24. Korczyński Jan Tadeusz
  25. Kowalski Marian Dominik
  26. Krukowski Adam Jan
  27. Kukułowicz Juliusz Władysław
  28. Kuna Alfred
  29. Kurys Zdzisław Antoni
  30. Ładniak Eugeniusz Feliks
  31. Malinowski Edward
  32. Niedabylski Wacław Paweł
  33. Niedziński Jerzy Stanisław
  34. Neścior Jerzy Andrzej
  35. Ordyniec Stanisław Andrzej
  36. Ostrowski Ryszard Adam
  37. Piłat Jerzy
  38. Piotrowski Marek Marian
  39. Piskorski Zbigniew Hipolit
  40. Popik Franciszek Lech
  41. Prus Czesław
  42. Przytuła Aleksander
  43. Przytuła Jan
  44. Pysiewicz Antoni
  45. Raduj Bolesław Marek
  46. Rudnicki Janusz
  47. Sałach Józef Teodor
  48. Sikora Józef
  49. Smyczkowski Andrzej Krzysztof
  50. Sobieszczański Andrzej
  51. Sochan Marian
  52. Sokołowski Edward Feliks
  53. Startek Stanisław Ryszard
  54. Strzałka Cezary Krzysztof
  55. Szewczuk Andrzej Tadeusz
  56. Szymczyk Andrzej Piotr
  57. Telejko Zbigniew Tadeusz
  58. Tyszko Andrzej Daniel
  59. Wajszczuk Andrzej Hieronim
  60. Wal Roman Antoni
  61. Witkowski Wojciech Mieczysław
  62. Zderkiewicz Leszek Jerzy
  63. Zygmunt Bogdan Piotr

1965

Kl. A Wychowawca – p.Franciszka Górska
Kl. B Wychowawca – p. Łucja Burdowa
Kl. C Wychowawca – p. Henryka Rycyk

  1. Adamczyk Ryszard
  2. Abraszek Stanisław Bogusław
  3. Badach Wiesław Maksymilian
  4. Baj Ryszard Janusz
  5. Bednarski Bogusław Marek
  6. Bis Zygmunt Marian
  7. Bizior Piotr Paweł
  8. Boń Władysław
  9. Bramski Oskar Maria
  10. Bronikowski Wiesław Walerian
  11. Buczak Stefan Marian
  12. Chwiejczak Kazimierz
  13. Czajkowski Tadeusz
  14. Czeczko Stanisław
  15. Czerwieniec Jan
  16. Czubek Apolinary Jerzy
  17. Czyżewski Andrzej Jan
  18. Dadas Lesław Władysław
  19. Dobromilski Jan Feliks
  20. Dołgań Henryk
  21. Długołęcki Bogdan Andrzej
  22. Dragan Marian
  23. Drozda Stanisław
  24. Gałka Janusz August
  25. Głowala Marian
  26. Grela Franciszek Witold
  27. Gwiazdowski Ryszard Franciszek
  28. Hoczyk Stanisław Janusz
  29. Jabłoński Kazimierz
  30. Jarmuł Adam Marek
  31. Jastrzębski Lech Edward
  32. Jóźwiak Marian Feliks
  33. Kałuża Jan Krzysztof
  34. Kamieniecki Kazimierz Janusz
  35. Kamiński Michał Jarosław
  36. Kapik Leopold
  37. Kasprzak Tomasz Bernard
  38. Kierepa Zbigniew
  39. Kijko Mirosław
  40. Kiszczak Bogdan Jan
  41. Kniaź Jacek Jerzy Filip
  42. Kołodziejczyk Jan Wojciech
  43. Kot Henryk
  44. Kościk Jerzy Stanisław
  45. Kozakiewicz Andrzej Marek
  46. Lawgmin Jerzy Kazimierz
  47. Lewicki Jerzy Leszek
  48. Łysiak Jan
  49. Machowski Kazimierz Maria
  50. Mackiewicz Henryk
  51. Malinowski Piotr Paweł
  52. Małys Jan
  53. Mendel Stanisław Józef
  54. Moteka Tadeusz
  55. Niemiec Karol Andrzej
  56. Nowak Mirosław Zygfryd
  57. Nowakowski Grzegorz Marek
  58. Obszyński Jan Marian
  59. Olszewski Antoni
  60. Piwowarek Marian
  61. Pomarański Stanisław
  62. Puławski Franciszek Andrzej
  63. Radzik Jerzy Stanisław
  64. Rams Jerzy Antoni
  65. Romanowski Wacław
  66. Rusinek Tadeusz
  67. Ryń Krzysztof
  68. Seroczyński Jerzy Tadeusz
  69. Siczek Marek
  70. Sidor Zygmunt
  71. Simbiga Jan Gustaw
  72. Sitarz Leszek Zbigniew
  73. Skotnicki Antoni Henryk Ignacy
  74. Smala Wiesław Stanisław
  75. Sobieszczański Marek Ryszard
  76. Stec Bogdan Józef
  77. Stoczkowski Waldemar
  78. Szaran Jan
  79. Szelezin Tadeusz
  80. Szerszon Witold
  81. Szozda Tadeusz Jan
  82. Szponar Miłosz
  83. Szpyra Ryszard
  84. Szwedziuk Wiktor
  85. Szymański Lech Czesław
  86. Świątkowski Andrzej Stanisław
  87. Świstowski Zenon
  88. Trześniowski Aleksander
  89. Tyczkowski Juliusz Kazimierz
  90. Tyczkowski Marek
  91. Ulanowski Jan
  92. Walczak Jan Henryk
  93. Wawryk Dariusz Michał
  94. Wiącek Bogusław Michał
  95. Wiśniewski Marian
  96. Wolski Roman
  97. Wyrostkiewicz Roman
  98. Wysoczan Janusz
  99. Zacharow Jerzy Wiesław
  100. Żuk Jan
  101. Żukowski Zygmunt

1966

Kl. A Wychowawca – p.Eliza Huszalak, p.Anna Kołodziejczyk
Kl. B Wychowawca – p.Eugeniusz Hajkowski, p.Henryk Rodzik
Kl. C Wychowawca – p.Teofil Lawgmin

  1. Aurzecki Henryk Ernest
  2. Bentkowski Janusz Stanisław
  3. Bis Edward
  4. Bober Marian
  5. Bożek Władysław
  6. Brzozowski Stefan
  7. Cieplechowicz Jan
  8. Czugała Tadeusz
  9. Ćwierz Janusz
  10. Dargiewicz Mikołaj
  11. Dobromilski Tadeusz
  12. Dudziński Hubert Andrzej
  13. Duniec Tomasz Józef
  14. Gębala Andrzej Jerzy
  15. Goraj Alfred Ryszard
  16. Górski Andrzej
  17. Górski Piotr Wojciech
  18. Greszta Jerzy Lesław
  19. Guz Lesław Jerzy
  20. Jastrzębski Jan Ryszard
  21. Jaślikowski Leszek Andrzej
  22. Jóźwiakowski Sławomir Stanisław
  23. Jurczykowski Edward Bronisław
  24. Juszczak Leon Jerzy
  25. Karczewski Janusz Tadeusz
  26. Kasprzak Tomasz Józef
  27. Kaszak Tomasz Jan
  28. Kiełbasa Bogusław
  29. Kniaź Andrzej Stanisław
  30. Kołodziejczyk Zygmunt
  31. Kopciuch Marek Antoni
  32. Kopczyński Sylwester Ryszard
  33. Kościk Bogdan
  34. Kozioł Edmund Antoni
  35. Krzysztoń Stanisław Antoni
  36. Kukiełka Jan Stanisław
  37. Kwiatkowski Stanisław Adam
  38. Lawgmin Stanisław
  39. Lechowski Lech
  40. Lesiak Krzysztof
  41. Lisiecki Lech
  42. Łapiński Jerzy Adam
  43. Majdan Zygmunt Eugeniusz
  44. Misiura Zbigniew
  45. Mołdoch Henryk
  46. Musiel Roman Adam
  47. Niemiec Janusz Wojciech
  48. Olejczuk Bogusław Dominik
  49. Onuch Adolf Eugeniusz
  50. Ozonek Janusz
  51. Pańczyk Jan
  52. Parasiewicz Waldemar Bolesław
  53. Piasecki Edward Fabian
  54. Piasecki Stanisław Józef
  55. Piłat Ryszard Ignacy
  56. Proć Józef
  57. Radziejewski Krzysztof Stanisław
  58. Różycki Aleksander Grzegorz
  59. Rzeszutko Wojciech Aleksander
  60. Sagan Jerzy Wiktor
  61. Sekrecki Tadeusz Wiesław
  62. Serafin Jan Bogumił
  63. Siegieńczuk Stefan
  64. Sierkowski Ryszard Kazimierz
  65. Smutniak Marek Jan
  66. Solak Zbigniew Józef
  67. Stec Wojciech Bolesław
  68. Stępniak Wiesław Adam
  69. Surmacz Andrzej Stefan
  70. Szajowski Stanisław Emil
  71. Szewera Tadeusz Michał
  72. Szkałuba Janusz Bartłomiej
  73. Szpringer Grzegorz Leszek
  74. Szubtarski Adam
  75. Szydłowski Jacek Hubert
  76. Szymański Lech Józef
  77. Świerszcz Janusz Zbigniew
  78. Wajda Jerzy Marian
  79. Wiatrzyk Grzegorz
  80. Wiącek Wiesław Marcin
  81. Wilczyński Kazimierz Stanisław
  82. Wysłocki Andrzej Józef
  83. Zaleski Janusz
  84. Zaprzaluk Waldemar Janusz
  85. Zeń Aleksander
  86. Ziń Marek Wincenty

1967

Kl. B Wychowawca – p. Henryk Poździk, p.Władysław Zawadzki
Kl. C Wychowawca – p.Jerzy Polkowski

  1. Adamczuk Wiktor Władysław
  2. Adamczuk Zygmunt
  3. Aniśko Witold Michał
  4. Barda Marian Franciszek
  5. Bartecki Mieczysław Piotr
  6. Bochniak Piotr
  7. Bogusz Andrzej Józef
  8. Bzówka Krzysztof Tomasz
  9. Cieślak Karol Antoni
  10. Ciurysek Stanisław Jan
  11. Cwener Alfred Henryk
  12. Cwener Józef
  13. Cybula Bronisław Andrzej
  14. Cybulski Jacek Lech
  15. Cygańczuk Tadeusz
  16. Cyzman Konrad Antoni
  17. Denkiewicz Gabriel Bolesław
  18. Dębicki Ryszard Antoni
  19. Doszla Tadeusz
  20. Gil Stanisław Mieczysław
  21. Grabski Janusz
  22. Greszta Zenon
  23. Gwarnicki Roman
  24. Hajduk Jerzy
  25. Hajkowski Zbigniew Michał
  26. Harkot Stanisław
  27. Hunicz Józef
  28. Iwańczuk Stanisław
  29. Jakubczak Stanisław Piotr
  30. Janczak Marek Tadeusz
  31. Januszewski Stanisław Edward
  32. Jarosz Andrzej
  33. Jurczak Stanisław Jerzy
  34. Kaczurba Marek Józef
  35. Kalisz Jan Krzysztof
  36. Kalityński Janusz Antoni
  37. Kałuża Augustyn
  38. Kasprzak Lech Antoni
  39. Kędziora Janusz
  40. Kimak Andrzej Jerzy
  41. Kosakowski Zdzisław Szczepan
  42. Kotyła Sławomir Jerzy
  43. Kowal Jan Stefan
  44. Kowalski Marek Andrzej
  45. Koza Jan
  46. Kozyra Marek
  47. Krawczyk Andrzej Stanisław
  48. Kurzępa Andrzej Bogdan
  49. Leszczyński Jerzy Ryszard
  50. Litwińczuk Zygmunt Apolinary
  51. Lizak Aleksander
  52. Łapa Edmund
  53. Łaszkowski Andrzej Antoni
  54. Martyn Janusz Andrzej
  55. Martyn Stanisław
  56. Maryńczak Jerzy Władysław
  57. Mazurek Zbigniew Bolesław
  58. Miazga Marek Jan
  59. Michałkiewicz Stefan
  60. Misiarz Andrzej Józef
  61. Mróz Piotr
  62. Niechaj Antoni Mikołaj
  63. Niziuk Jan
  64. Nowak Michał
  65. Piasecki Stanisław
  66. Pilipczuk Krzysztof Bronisław
  67. Piskorz Jerzy Wincenty
  68. Piwkowski Stanisław Lucjan
  69. Podolak Krzysztof Izydor
  70. Podsiadłowicz Andrzej Paweł
  71. Prystupa Bronisław Krzysztof
  72. Pyszak Stanisław Konrad
  73. Pyś Wojciech
  74. Rdest Janusz Marek
  75. Romanowski Jan Wiesław
  76. Skarżewski Jacek Mikołaj
  77. Sochan Szczepan Wiesław
  78. Stanisławczuk Marek Andrzej
  79. Staromłyński Władysław Józef
  80. Surdyka Marian
  81. Surmacz Stanisław Mikołaj
  82. Szala Marian
  83. Szczerba Jan Antoni
  84. Szumański Bogdan Henryk
  85. Szymański Ludwik Witold
  86. Szynklarz Zbigniew Jan
  87. Świątkowski Marek Ryszard
  88. Świstek Ryszard
  89. Tomaszczuk Leszek Stanisław
  90. Ulanicki Jan Marian
  91. Winniczuk Tadeusz
  92. Wlaź Ronald Andrzej
  93. Wodziński Marian Jakub
  94. Wojtyna Ryszard
  95. Woliński Marek Lech
  96. Wyszyński Andrzej Tomasz
  97. Zawiło Henryk
  98. Złomaniec Mieczysław
  99. Żyła Stanisław

1968

Kl. B Wychowawca – p.Lucyna Burda

  1. Abramowicz Andrzej Władysław
  2. Albingier Krzysztof Piotr
  3. Bartoszek Ryszard
  4. Czuraszkiewicz Andrzej Mirosław
  5. Dawid Wacław Wiesław
  6. Deczkowski Maciej Maria Andrzej
  7. Derkacz Jerzy
  8. Fedorowicz Ewa Bożena
  9. Fidecki Andrzej Marian
  10. Fidecki Roman Józef
  11. Górski Aleksander
  12. Gruszecki Tomasz Maria
  13. Gutyńska Barbara Krystyna
  14. Jaciubek Zbigniew Bronisław
  15. Jakubczak Wiesław
  16. Jastrzębski Władysław
  17. Jurczykowski Waldemar Jan
  18. Jurkowski Jan
  19. Kalisiewicz Edward
  20. Kozłowski Stanisław Jan
  21. Krupa Marek
  22. Kusy Jan
  23. Kuśmirek Adam Jan
  24. Lachowicz Zygmunt Bogumił
  25. Lechwacki Julian
  26. Machowski Wojciech Antoni
  27. Maluga Józef Edward
  28. Maławski Ireneusz Antoni
  29. Markowski Stefan
  30. Mazurek Aleksander Emilian
  31. Mazurek Zbigniew Jan
  32. Molas Aleksander Władysław
  33. Niderla Andrzej Lech
  34. Panas Lesław Walenty
  35. Pańczyk Zbigniew
  36. Papierz Franciszek Stanisław
  37. Pilczuk Elżbieta
  38. Piłat Zbigniew Jerzy
  39. Piróg Tadeusz
  40. Poździk Henryk
  41. Rój Edward Tadeusz
  42. Rudnicki Jan
  43. Rypulak Jan
  44. Sieklucki Zdzisław
  45. Słupecka Anna Maria
  46. Smala Marian
  47. Stec Marek Jerzy
  48. Stropek Stanisław Krzysztof
  49. Superczyński Arnold Jan
  50. Szajowski Krzysztof Józef
  51. Szeląg Stanisław
  52. Szeptuch Tadeusz
  53. Szymański Ireneusz Janusz
  54. Teterycz Stanisław
  55. Trąba Stanisław Jan
  56. Tybulczyk Andrzej
  57. Waga Zbigniew Edmund
  58. Wielosz Ryszard
  59. Wiśniewski Jan
  60. Wypych Władysław

1969

Kl. A Wychowawca – p. Józef Steć
Kl. B Wychowawca – p.Henryk Rodzik
Kl. C Wychowawca – p. Julia Rodzik
Kl. D Wychowawca – p. Anna Rypulak
Kl. E Wychowawca – p. Jan Kuna/ Władysław Zawadzki

  1. Ambroziński Jarosław Wojciech
  2. Bajan Maria Grażyna
  3. Bartko Krystyna Kazimiera
  4. Batory Elżbieta
  5. Bednarska Maria Barbara
  6. Bielak Jadwiga
  7. Błażejczyk Krzysztof Roman
  8. Bondar Janina
  9. Borowska Teresa
  10. Borowski Grzegorz
  11. Borucka Halina
  12. Braziewicz Janusz Mikołaj
  13. Brzeziński Zbigniew Ryszard
  14. Brzozowska Barbara Emilia
  15. Buczkowska Jadwiga
  16. Burcon Krystyna
  17. Chwiejczak Mieczysław
  18. Czajka Arkadiusz
  19. Czelej Stefan
  20. Czugała Waldemar Ryszard
  21. Dąbkowski Stanisław Tomasz
  22. Dębicki Henryk Andrzej
  23. Domina Dorota Ewa
  24. Drozd Sławomir Ksawery
  25. Duda Leszek Marek
  26. Filipek Elżbieta Maria
  27. Gał Grażyna Maria
  28. Gałaszkiewicz Andrzej Ryszard
  29. Gawęda Piotr Józef
  30. Głowacka Dorota Krystyna
  31. Głowienko Ryszard
  32. Gniaź Grażyna
  33. Gorączka Lesław Marian
  34. Greszta Jerzy Jan
  35. Gwiazdowska Teresa Jolanta
  36. Gwiazdowski Janusz
  37. Halej Zbigniew Józef
  38. Hałas Piotr
  39. Harkot Grzegorz Antoni
  40. Hoczyk Waldemar Stanisław
  41. Hukała Marianna Zdzisława
  42. Jabłońska Alicja Grażyna
  43. Janowski Tadeusz
  44. Jaroni Jan Józef
  45. Jelska Tatiana Monika
  46. Jurkiewicz Jerzy
  47. Jurkiewicz Tomasz
  48. Kalita Marek Gabriel
  49. Kantor Wiesław Marian
  50. Kapłon Henryk Franciszek
  51. Kapłon Maria
  52. Kawala Tadeusz Eugeniusz
  53. Kęcik Maria Helena
  54. Kiecana Czesław Józef
  55. Kołodziej Eugeniusz
  56. Konaszczuk Zofia
  57. Kopczyńska Iwona Anna
  58. Korabiowska Jadwiga
  59. Kostrubała Ryszard
  60. Kowalczyk Wanda Jadwiga
  61. Kraj Barbara Elżbieta
  62. Krzan Janusz
  63. Krzyżanowska Anna Jadwiga
  64. Kuśmierczuk Janina Teresa
  65. Kwoka Jan Wacław
  66. Kycko Mieczysław
  67. Laszczak Ryszard
  68. Lesiuk Jacek Józef
  69. Lewandowski Alfred Czesław
  70. Lewko Ireneusz Edward
  71. Łagowski Józef
  72. Łuczka Elżbieta
  73. Łuczyńska Maria Regina
  74. Łukaszczuk Danuta Janina
  75. Łuźniak Barbara Anna
  76. Łyciuk Kazimierz
  77. Magryta Maria
  78. Malowany Marek Krzysztof
  79. Marczuk Emilia Urszula
  80. Maśko Zbigniew
  81. Matej Ewa Zofia
  82. Matycz Maria
  83. Maziarczyk Witold
  84. Mazur Danuta
  85. Mazurek Halina
  86. Mazurek Jadwiga Anna
  87. Mazurek Lucjan
  88. Mazurek Stanisław
  89. Mazurkiewicz Tomasz Michał
  90. Mędziak Adam Andrzej
  91. Mikołowicz Elżbieta Maria
  92. Mikulińska Maria Alina
  93. Misiarz Jan
  94. Molas Urszula Klementyna
  95. Monastyrski Andrzej Paweł
  96. Mróz Wiesław
  97. Nadłonek Sławomir Tadeusz
  98. Namroży Mieczysława Janina
  99. Niderla Gabriel
  100. Niemczuk Bogusław Zbigniew
  101. Nizio Krystyna Lucyna
  102. Olech Mieczysław
  103. Oleszek Kazimierz Cyprian
  104. Osiewicz Marek Marian
  105. Pakuła Sławomir
  106. Palonka Marek Franciszek
  107. Pasicki Lech Krzysztof
  108. Pietrzak Elżbieta Maria
  109. Pikuzińska Teresa Zofia
  110. Piskorska Elżbieta
  111. Podoba Mieczysław Feliks
  112. Polkowski Zdzisław Jerzy
  113. Poździk Zygmunt Zdzisław
  114. Radlińska Zofia Stanisława
  115. Rafalska Krystyna
  116. Rdest Bogusław
  117. Rycaj Grażyna Maria
  118. Rycaj Ryszard Józef
  119. Rządkowski Jan Wacław
  120. Sak Marian Antoni
  121. Sawic Tadeusz Józef
  122. Semczuk Zbigniew
  123. Seń Alfred Ryszard
  124. Skowyra Ewa Anastazja
  125. Skrzypik Alicja
  126. Sławińska Maria Magdalena
  127. Słupecka Elwira Benedykta
  128. Smyk Grażyna
  129. Smyk Witold Konstanty
  130. Sokołowska Kazimiera
  131. Spozowski Czesław Jan
  132. Staromłyński Marek Stanisław
  133. Stołecka Halina Teresa
  134. Styczkiewicz Grażyna
  135. Styczkiewicz Krystyna
  136. Szczepaniak Krystyna Janina
  137. Szczerbak Marian Stanisław
  138. Szewczuk Wiesław Józef
  139. Szpyra Anna Julita
  140. Szpyra Zbigniew Augustyn
  141. Ślusarczyk Jerzy
  142. Świstek Grażyna Maria
  143. Tarańczuk Leszek Józef
  144. Teterycz Teresa
  145. Toczek Halina Zofia
  146. Typek Kazimiera Władysława
  147. Ukleja Tomasz
  148. Urban Marek Józef
  149. Wicha Marek Jan
  150. Włoszczuk Halina
  151. Wodyk Waldemar
  152. Wojciechowska Maria Helena
  153. Wojtas Stanisław Marek
  154. Wolanin Czesława Maria
  155. Wołos Leon
  156. Wójtowicz Anna
  157. Zakrzewski Marek Piotr
  158. Zaprzaluk Zdzisław
  159. Zielińska Jolanta
  160. Ziemiański Zygmunt
  161. Zuszman Maria
  162. Zwolan Jan
  163. Zygarlicki Roman
  164. Żołądek Zenon
  165. Żur Jolanta Stanisława

1971

Kl. A Wychowawca – p.Władysław Zawadzki
Kl. B Wychowawca – p.Bogumiła Sawa
Kl. C Wychowawca – p.Tadeusz Sański, Łucja Burda

  1. Adamczyk Bogusław
  2. Baran Henryk Stanisław
  3. Baranowska Krystyna
  4. Barycki Jerzy Wiesław
  5. Błaszczak Irena Maria
  6. Bondyra Stanisław
  7. Borkowska Sława Maria
  8. Brach Krzysztof
  9. Ciurysek Władysław Marek
  10. Cybula Stanisław
  11. Dragan Zofia Janina
  12. Garbaty Stanisław
  13. Gierszon Anna Henryka
  14. Gierszon Leszek
  15. Głąb Henryk
  16. Goraj Grażyna
  17. Gorajek Jadwiga
  18. Grabczak Jadwiga Katarzyna
  19. Grabowska Anna Teresa
  20. Grygiel Emilia Zuzanna
  21. Grządka Małgorzata
  22. Huk Anna Teresa
  23. Ignaciuk Cecylia Helena
  24. Iwańczak Ewa Maria
  25. Jurkiewicz Andrzej
  26. Kamaszyn Bożena Józefa
  27. Kantor Andrzej Roman
  28. Kielisz Danuta Maria
  29. Kierepka Antoni Marian
  30. Klimkiewisz Barbara Anna
  31. Kloc Jerzy Adam
  32. Kończewska Elżbieta
  33. Kostrubała Halina Jadwiga
  34. Kościk Barbara Urszula
  35. Kot Maria Jadwiga
  36. Kowalczuk Grażyna Elżbieta
  37. Krupa Anna
  38. Kulik Kazimierz Klemens
  39. Kusak Zofia Katarzyna
  40. Lawgmin Janusz Witold
  41. Łukaszczyk Tadeusz Józef
  42. Magryta Barbara
  43. Maluga Teresa
  44. Maluha Zbigniew Eugeniusz
  45. Małaczek Andrzej Grzegorz
  46. Marecka Irena
  47. Martynowski Henryk Józef
  48. Maziarz Maria Elżbieta
  49. Mazur Anna Beata
  50. Mazurek Barbara
  51. Mazurek Barbara
  52. Misiura Grażyna Barbara
  53. Niderla Małgorzata Jolanta
  54. Niemczyk Barbara
  55. Nowosad Wiesława Martyna
  56. Oleszek Maria Zofia
  57. Ostowicz Halina
  58. Pańczyk Maria Irena
  59. Paszko Bożena Krystyna
  60. Pelc Anna Krystyna
  61. Pełech Grażyna
  62. Pietroń Mieczysław
  63. Pilipczuk Waldemar Stanisław
  64. Piłat Teresa Jadwiga
  65. Pyszak Jadwiga Teresa
  66. Pyzik Anna Henryka
  67. Rączkiewicz Lucyna Teresa
  68. Rypulak Danuta Paulina
  69. Rypulak Krystyna Anna
  70. Rój Zbigniew Kazimierz
  71. Rzemieniuk Antonina Elżbieta
  72. Rzeszutek Wanda
  73. Sekrecka Janina
  74. Sekrecki Ryszard Lech
  75. Seroczyński Zygmunt Andrzej
  76. Sieczka Stanisław
  77. Skórzyńska Barbara
  78. Sobieszczańska Teresa Jadwiga
  79. Sokołowska Danuta Mieczysława
  80. Sołowiej Andrzej
  81. Stasiuk Danuta
  82. Strawczyńska Bożena Urszula
  83. Strelnik Bożena Iwona
  84. Suchodół Jerzy Wojciech
  85. Suszyna Anna Danuta
  86. Szarek Grażyna
  87. Sztylko Jerzy Krzysztof
  88. Tokarczyk Teresa
  89. Winiarczyk Ryszard Michał
  90. Winiarska Wiesława Maria
  91. Witkowski Jerzy Antoni
  92. Zabiciel Tadeusz
  93. Zdziarski Witold Mieczysław
  94. Zając Marian
  95. Zylka Lidia Bożena

1972

Klasa B Witkowska Danuta
Klasa D Suchodół Jerzy

  1. Adamczuk Jerzy
  2. Adamska Izabela
  3. Basara Sylwia
  4. Bis Andrzej
  5. Blaszczak Elżbieta
  6. Bochniak Stanisława
  7. Bojar Maria
  8. Brzózka Zbigniew
  9. Bura Lucyna
  10. Chwiejczak Piotr
  11. Ciuraba Barbara
  12. Ciurysek Stanisława
  13. Chrzan Barbara
  14. Czekirda Maria
  15. Ćwiklińska Jadwiga
  16. Dolecka Bożena
  17. Emeryk Andrzej
  18. Florczyk Halina
  19. Gil Barbara
  20. Gleń Lucyna
  21. Gniaź Halina
  22. Grabski Sławomir
  23. Gradziuk Ewa
  24. Greszta Mieczysław
  25. Halej Barbara
  26. Harasim Marek
  27. Hasiak Roman
  28. Jagi Joanna
  29. Janusz Anna
  30. Jarosz Anna
  31. Jurkowska Maria
  32. Juszczak Teresa Bożena
  33. Juszczak Zofia Wiesława
  34. Juźwiak Mirosław
  35. Kantor Barbara
  36. Kierepa Lucyna
  37. Kierepka Franciszek
  38. Klimiuk Mirosław
  39. Klimkiewicz Grażyna
  40. Kloc Janusz
  41. Kloc Lucyna
  42. Kłos Elżbieta
  43. Kołodziejczyk Lidia
  44. Kowalczyk Anna Elżbieta
  45. Kozak Barbara Maria
  46. Krajewska Elżbieta Kamila
  47. Krukowska Wanda
  48. Krupa Aleksander
  49. Kula Ryszard Henryk
  50. Kuryło Zbigniew Edward
  51. Kwika Jadwiga Bogumiła
  52. Lotz Anna Barbara
  53. Łój Grażyna Kazimiera
  54. Malinowska Anna Zofia
  55. Maluha Stanisław
  56. Maławska Alicja Teresa
  57. Matias Alicja Irena
  58. Mazur Bogumiła
  59. Mazur Maria Elżbieta
  60. Mazurek Andrzej
  61. Mazurek Elżbieta Anna
  62. Mazurkiewicz Zdzisław Lech
  63. Mikulicka Wanda
  64. Misztal Anna Bogusława
  65. Monastyrska Anna Barbara
  66. Niścior Grażyna
  67. Nizio Michalina
  68. Ogórek Henryk Andrzej
  69. Olech Barbara Maria
  70. Oleszczuk Maria Elżbieta
  71. Owsińska Aleksandra
  72. Palonka Zofia
  73. Pieńkowska Barbara
  74. Popiel – Popielec Joanna Barbara
  75. Radlińska Krystyna Bogusława
  76. Rączka Zofia Marzena
  77. Rękas Halina Anna
  78. Rychel Zofia Elżbieta
  79. Rzemieniuk Mirosława Barbara
  80. Sabat Ewa Małgorzata
  81. Serafin Danuta
  82. Sidor Hanna Irena
  83. Sikora Stanisław
  84. Silezin Teresa Bogusława
  85. Skiba Marian
  86. Składaniec Henryk Stanisław
  87. Skrzypek Krzysztof Józef
  88. Soroka Małgorzata Maria
  89. Stadnik Zofia
  90. Staruch Hanna Krystyna
  91. Stępień Grażyna Janina
  92. Strzałka Elżbieta Katarzyna
  93. Styczkiewicz Anna Wanda
  94. Szcząchor Andrzej
  95. Szczypiorski Wojciech Stanisław
  96. Szetela Zygmunt Stanisław
  97. Szymański Bogdan Ignacy
  98. Szwal Elżbieta
  99. Szwedziuk Maria Danuta
  100. Szypuła Adam
  101. Szyszkowska Alicja
  102. Tchórz Maria Małgorzata
  103. Terlecki Grzegorz Antoni
  104. Tittenbrun Andrzej Grzegorz
  105. Tyszko Krzysztof Tomasz
  106. Wajler Krystyna
  107. Waśko Janusz
  108. Węgrzynowicz Maria Anna
  109. Wiśniewska Halina
  110. Wiśniewska Lidia Teresa
  111. Witkowska Anna Stefania
  112. Witkowska Łucja
  113. Wysłocki Franciszek Marek
  114. Zbyryt Ewa Jadwiga
  115. Ziarkiewicz Maria Teresa
  116. Zimoń Alicja Maria
  117. Złomańczuk Elżbieta
  118. Zych Alicja Lucyna
  119. Zylka Teresa Jolanta
  120. Żur Cezary Stanisław

1973

Kl. A Wychowawca – p.Julia Rodzik
Kl. B Wychowawca – p.Henryk Rodzik
Kl. C Wychowawca – p.Tadeusz Sański

  1. Abramowicz Maciej Stanisław
  2. Adamowicz Kazimiera
  3. Aping Krystyna Ewa
  4. Bakuniak Elżbieta Stanisława
  5. Bałka Bożena Teresa
  6. Bartecka Teresa
  7. Bełkot Mirosława
  8. Bender Gustaw
  9. Biały Stanisław Eugeniusz
  10. Biber Barbara Irena
  11. Bil Bożena
  12. Bochniak Maria
  13. Blonka Irena Elżbieta
  14. Bosiak Bożena Jadwiga
  15. Brach Bogdan
  16. Braziewicz Adam Stanisław
  17. Brzozowska Danuta Wanda
  18. Burlińska Wiesława
  19. Chlebowicz Alicja
  20. Chrobak Teresa
  21. Chwiejczak Maria
  22. Chybowski Konstanty
  23. Cichoń Ewa Danuta
  24. Cyzman Ewa Wiktoria
  25. Czech Grażyna Zofia
  26. Dąbek Jolanta Maria
  27. Derkacz Maria Helena
  28. Dworniczak Stanisław
  29. Dziuba Maria Józefa
  30. Figat Urszula Maria
  31. Gabryel Maria Elżbieta
  32. Gała Maria Barbara
  33. Gałaszkiewicz Janusz Feliks
  34. Garbata Lucyna Maria
  35. Giecko Adam Michał
  36. Gierszon Adam
  37. Gil Elżbieta Bronisława
  38. Głazowska Urszula Emilia
  39. Głąb Jadwiga
  40. Gniaź Irena Genowefa
  41. Gontarz Anna Maria
  42. Gorzko Grzegorz Andrzej
  43. Goździuk Grażyna Ewa
  44. Góra Krystyna Maria
  45. Grabarczuk Witold Franciszek
  46. Grad Hanna
  47. Grela Kazimierz Marek
  48. Greszta Karolina Maria
  49. Groszek Ewa
  50. Grzeszczuk Urszula
  51. Gwiazdowska Elżbieta Stefania
  52. Halej Urszula Elżbieta
  53. Hałasa Andrzej Marian
  54. Hałon Andrzej Stanisław
  55. Hoczyk Bożena
  56. Hoduń Jolanta Barbara
  57. Hołot Stanisław
  58. Hrycuniak Bożena Teresa
  59. Jędrych Halina
  60. Karski Janusz Edward
  61. Kasperska Barbara Lidia
  62. Kasprzak Marek
  63. Klech Teresa
  64. Kłosińska Dorota Ewa
  65. Kobylarz Wiesława Mieczysława
  66. Korczak Halina
  67. Kornet Bożena Maria
  68. Kos Waldemar Andrzej
  69. Kowal Janusz Feliks
  70. Kowalczuk Jan
  71. Kowalczyk Konrad Andrzej
  72. Kozłowska Barbara
  73. Krawczyk Jolanta
  74. Królik Elżbieta Ewa
  75. Kucharz Halina
  76. Kulik Stanisław
  77. Kuryło Marek
  78. Kusy Bogusław
  79. Lebik Barbara
  80. Lejb Halina
  81. Lewandowski Robert
  82. Lizut Alicja
  83. Łojewska Renata
  84. Łój Janusz
  85. Madeja Marian
  86. Majdan Kamilla
  87. Majdan Małgorzata
  88. Malczewska Irena
  89. Malinowska Kinga
  90. Maziarczyk Waldemar
  91. Mazur Ewa
  92. Mazurek Grażyna
  93. Melnyczuk Alicja
  94. Michalska Grażyna
  95. Mikołajczyk Anna
  96. Molas Barbara
  97. Nazarowicz Maria
  98. Niedzińska Małgorzata
  99. Nowakowska Anna
  100. Ogórek Lucyna
  101. Ostaszewski Krzysztof
  102. Pachla Grażyna
  103. Pawlik Zofia
  104. Pęk Grażyna
  105. Pikuzińska Halina
  106. Pilipczuk Elżbieta
  107. Podolak Barbara
  108. Pogódź Przemysław
  109. Popielec Anna
  110. Rabiega Tomasz
  111. Radomska Zofia
  112. Radziejewska Ewa
  113. Roczniak Leszek
  114. Rozłowski Tadeusz
  115. Rybacka Ewa
  116. Samczuk Anna Magdalena
  117. Samulak Jerzy Stanisław
  118. Serafin Janusz Andrzej
  119. Skiba Halina Grażyna
  120. Skórzyńska Jadwiga Ewa
  121. Soboń Elżbieta Irena
  122. Sokołowski Dariusz Albert
  123. Solan Jerzy Marek
  124. Startek Leszek Eugeniusz
  125. Stecko Mirosław Jan
  126. Stryjek Andrzej Jacek
  127. Studzińska Anna Teresa
  128. Sulewska Ewa
  129. Swoboda Maria Danuta
  130. Szelezin Anna
  131. Szostak Jerzy
  132. Szykuła Barbara Ewa
  133. Szymala Urszula Ewa
  134. Szwedziuk Iwona Dominika
  135. Śmietański Mieczysław Stanisław
  136. Tybulczyk Alicja
  137. Tyszko Jadwiga Barbara
  138. Waga Elżbieta Maria
  139. Wapniarczuk Adam
  140. Waśko Krzysztof Jan
  141. Wąsik Elżbieta
  142. Wesołowska Anna Jolanta
  143. Węcławik Halina Maria
  144. Wilkońska Barbara
  145. Witiuk Mirosław
  146. Wojniak Bolesław Adam
  147. Woźniak Elżbieta
  148. Wójtowicz Piotr Jan
  149. Wyszyńska Elżbieta
  150. Wyszyńska Lucyna
  151. Zając Janina
  152. Zawisza Maria
  153. Zgnilec Zofia
  154. Zub Tomasz Radosław
  155. Zybała Stanisława Bronisława

1974

Kl. A Wychowawca – p.Halina Chwiejczak
Kl. B Wychowawca – p.Władysław Zawadzki
Kl. C Wychowawca – p.Maria Kamińska
Kl. D Wychowawca – p.Józef Steć

  1. Adamczuk Elżbieta Zdzisława
  2. Adamczuk Tomasz Witold
  3. Adamczyk Bożena Regina
  4. Adaszyńska Stanisława Elżbieta
  5. Belina Ala Teodora
  6. Bigos Rajmund
  7. Bliźniuk Janusz Tadeusz
  8. Błaszczak Teresa
  9. Błażejczyk Tadeusz Bogusław
  10. Buks Barbara
  11. Ciebień Krzysztof Artur
  12. Ciuraba Jolanta
  13. Cybula Emilia
  14. Cybulska Jadwiga
  15. Dębicki Witold Stanisław
  16. Dubiel Józefa
  17. Dubiel Stanisława
  18. Dudek Krystyna Czesława
  19. Dyduch Danuta Maria
  20. Dziadosz Irena
  21. Dziuba Grażyna Halina
  22. Dziubiński Witold Franciszek
  23. Engiel Danuta Maria
  24. Fabijańska Alicja Ewa
  25. Fidecka Urszula Ewa
  26. Ferenc Waldemar Andrzej
  27. Gaczyńska Zofia
  28. Gałaszkiewicz Janina
  29. Garbata Kazimiera
  30. Gasik Elżbieta Hanna
  31. Glegoła Wiesława Dorota
  32. Głazowska Barbara
  33. Goliasz Jadwiga Irena
  34. Górska Barbara Krystyna
  35. Greszta Krystyna
  36. Gulak Anna Lucyna
  37. Halej Teresa
  38. Herdyńska Beata Maria
  39. Ignaciuk Teresa
  40. Janusz Krystyna
  41. Januszewska Jadwiga
  42. Jarzyńska Bronisława
  43. Jasiński Krzysztof
  44. Jóźwiak Leszek Tomasz
  45. Kaczor Andrzej Marcin
  46. Kaleniuk Bożena Barbara
  47. Kałuża Małgorzata Teresa
  48. Karp Anna
  49. Kawalec Jerzy Stanisław
  50. Kiecana Janina Jadwiga
  51. Kielian Teresa
  52. Kierepa Maria Czesława
  53. Klimkiewicz Anna
  54. Kłos Anna Grażyna
  55. Kocjan Ewa
  56. Kopczyński Lucjan Zygmunt
  57. Kopeć Eligia Czesława
  58. Kostyńska Urszula Jadwiga
  59. Kowal Elżbieta Gabryela
  60. Krupa Janina Elżbieta
  61. Krupa Tomasz
  62. Krystosik Włodzimierz Leszek
  63. Kubina Leszek Czesław
  64. Kunicka Maria Hanna
  65. Kuryło Stanisław Andrzej
  66. Kurzępa Elżbieta Anna
  67. Kuśmierczuk Włodzimierz
  68. Kuzak Tadeusz Maciej
  69. Kuźmińska Krystyna Maria
  70. Lichota Elżbieta Teresa
  71. Luchowska Małgorzata
  72. Łapińska Maria Bogusława
  73. Łapińska Wiesława Czesława
  74. Łuczka Teresa
  75. Łuczka Zofia
  76. Machałek Barbara Henryka
  77. Majchrowski Janusz Sławomir
  78. Małyszak Andrzej Janusz
  79. Maryńczak Marek
  80. Mazur-Chromiak Grzegorz
  81. Mazurek Barbara
  82. Mazurek Renata Teresa
  83. Mazurkiewicz Anna Zofia
  84. Mąka Barbara Danuta
  85. Mosek Bożena
  86. Mróz Jerzy
  87. Mróz Marian
  88. Neścior Małgorzata Mirosława
  89. Niańko Grzegorz
  90. Niedźwiedź-Kończewska Zofia
  91. Nowak Jadwiga Teresa
  92. Nowakowski Dariusz Marian
  93. Nowik Bożena
  94. Nowosad Urszula Leokadia
  95. Oleszek Małgorzata Ewa
  96. Oliwiak Janusz
  97. Ożóg Maria
  98. Ożóg Wiesław Waldemar
  99. Pasieczna Teresa
  100. Paul Maria Irena
  101. Peresada Mirosław Marceli
  102. Pęk Elżbieta
  103. Pieczykolan Maria
  104. Pogódź Maria Małgorzata
  105. Pokoca Lech Tadeusz
  106. Pokrywka Anna
  107. Popiel-Popielec Tomasz
  108. Radlińska Barbara
  109. Raduj Marianna
  110. Rdest Jerzy
  111. Ruda Helena
  112. Ruzik Maria Małgorzata
  113. Rycaj Grzegorz Jan
  114. Ryń Eulalia Anna
  115. Semczuk Bożena Maria
  116. Sitek Barbara Maria
  117. Składaniec Stanisława Maria
  118. Soboń Adam
  119. Sokołowski Eligiusz Stanisław
  120. Stąsiek Krzysztof Zdzisław
  121. Swacha Władysław Tadeusz
  122. Szczudłowska Maria Anna
  123. Szczypiorska Elżbieta
  124. Szenauer Barbara Maria
  125. Szewczyk Zofia
  126. Szuwara Elżbieta
  127. Szyduk Grażyna Urszula
  128. Szykuła Grażyna
  129. Szykuła Grażyna Anna
  130. Świątkowski Grzegorz Józef
  131. Wajszczuk Alicja
  132. Walas Irena
  133. Węgrzyn Waldemar Józef
  134. Wichlaj Danuta Grażyna
  135. Wierzbicki Adam Tomasz
  136. Winiarczyk Wiesława
  137. Wiśniewski Arkadiusz
  138. Wnuk Barbara Małgorzata
  139. Wojczuk Jacenty
  140. Wojda Elżbieta Grażyna
  141. Wojda Teresa Maria
  142. Wojtyna Jolanta
  143. Wyłupek Krystyna
  144. Wyszyński Henryk Kazimierz
  145. Zabiciel Stanisław
  146. Zaręba Krystyna Jadwiga
  147. Zielińska Jadwiga
  148. Ziółkowska Maria Joanna
  149. Żurawska Lilia Maria

1975

Kl. A Wychowawca – p.Janina Starszuk / Henryk Rodzik
Kl. C Wychowawca – p.Franciszka Górska / Ryszard Konior
Kl. D Wychowawca – p.Danuta Pajdosz

  1. Adamczuk Urszula
  2. Albinger Grażyna
  3. Babicz Lidia
  4. Bajak Włodzimierz Stanisław
  5. Barycki Krzysztof Andrzej
  6. Blomkwist Małgorzata
  7. Błaszczak Maciej Zbigniew
  8. Bodak Bogumiła
  9. Bogacz Renata Jadwiga
  10. Borucki Stanisław
  11. Brzozowska Barbara
  12. Burda Maksymilian Antoni
  13. Chmiel Mirosław
  14. Chmielewska Mirosława Zuzanna
  15. Cichosz Marta
  16. Czajecka Krystyna
  17. Czarnowski Cezary Marek
  18. Czerwieniec Zofia
  19. Ćwikło Bogusław Wojciech
  20. Dadia Marianna
  21. Danielak Dorota
  22. Denkiewicz Mirosław
  23. Dubiński Ziemowit Józef
  24. Dudek Andrzej
  25. Dudzińska Wiesława
  26. Dworzycki Andrzej
  27. Falski Henryk
  28. Fłakowski Wojciech
  29. Fostakowska Elżbieta
  30. Gała Jerzy
  31. Garbarczuk Bożena
  32. Gębala Barbara Ewa
  33. Gierszon Małgorzata
  34. Gontarz Bogumiła Stanisława
  35. Gontarz Teresa
  36. Gorzkowski Bogusław
  37. Górska Joanna
  38. Grygiel Tadeusz
  39. Gutyński Wiesław
  40. Gwarnicka Danuta
  41. Gwarnicki Bogdan
  42. Halej Bożena
  43. Iwanicka Anna
  44. Jachymek Liliana Bożena
  45. Jagoda Anna Elżbieta
  46. Jarszak Anna Halina
  47. Kawala Barbara
  48. Kawalec Anna
  49. Kawalec Jolanta
  50. Kazanecki Tadeusz Jan
  51. Kiesz Małgorzata
  52. Klech Grażyna
  53. Kloc Urszula
  54. Klukowska Małgorzata
  55. Kłos Barbara
  56. Kos Jerzy
  57. Kowal Anna
  58. Kowal Grażyna Anna
  59. Kowalska Maria Teresa
  60. Kozak lrena
  61. Krajcarz Helena
  62. Kruszelnicki Zdzisław
  63. Kulczyński Wiesław
  64. Kusiak Mirosław
  65. Legieć Zofia
  66. Lemańska Violetta
  67. Leszczyńska Jadwiga
  68. Lewandowska Janina
  69. Lewandowski Wiktor Stanisław
  70. Lisiecka Elżbieta
  71. Litwińczuk Teresa
  72. Łapińska Barbara
  73. Łój Anna
  74. Łygas Halina
  75. Łyś Anna
  76. Mac Małgorzata
  77. Majtyka Bożena
  78. Majtyka Grażyna
  79. Maluga Elżbieta
  80. Maśko Grażyna
  81. Maśko Maria
  82. Mazurek Jolanta
  83. Mazurek Marta
  84. Mąka Grażyna
  85. Michalik Jan
  86. Michałkiewicz Grażyna
  87. Mikołajczyk Teresa
  88. Misztal Urszula
  89. Molas Barbara
  90. Molas Maria
  91. Niedziela Barbara
  92. Olchowski Henryk
  93. Oleszczuk Henryka
  94. Olszewski Roman
  95. Orzewicz Ewa Jolanta
  96. Osmulski Jan Andrzej
  97. Owczarczyk Jolanta Alicja
  98. Pakuła Marek
  99. Pałkowska Urszula
  100. Pankiewicz Barbara
  101. Pastuszak Maria
  102. Pelc Jolanta Zuzanna
  103. Peresada Barbara Teresa
  104. Pietruszyn Halina
  105. Pociecha Zbigniew
  106. Podskarbi Barbara
  107. Pokrywka Henryk
  108. Pyszak Czesława
  109. Pyś Hanna
  110. Radlińska Jadwiga
  111. Radomska Wiesława
  112. Rafałowski Marek
  113. Reder Aleksandra
  114. Reszka Adam
  115. Sawicka Bożena
  116. Sawulska Maria
  117. Sekrecka Barbara
  118. Seroka Elżbieta
  119. Siwiec Irena
  120. Skiba Stanisław
  121. Sobulska Renata
  122. Stankiewicz Jerzy
  123. Staszczuk Jadwiga
  124. Stecko Aleksander
  125. Stręciwilk Barbara
  126. Studzińska Elżbieta
  127. Szczypiorska Bożena
  128. Sztylko Roman
  129. Sztylko Zygmunt
  130. Szumowski Marek
  131. Szymańska Jolanta
  132. Teklak Grażyna
  133. Tittenbrum Irena
  134. Tor Joanna
  135. Wirt Jolanta
  136. Wodzyńska Małgorzata
  137. Woźnica Bogusław
  138. Wróbel Danuta
  139. Wybraniec Grażyna
  140. Zgnilec Andrzej
  141. Żyła Robert

1976

Kl. A Wychowawca – p. Zdzisława Manerowska
Kl. B Wychowawca – p. Andrzej Pawlik
Kl. C Wychowawca – p. Irena Woźniak, Teresa Zielińska
Kl. D Wychowawca – p. Stanisław Kasztelan

  1. Adamczyk Andrzej
  2. Adamczyk Ryszard
  3. Adamus Ryszard
  4. Baran Anna
  5. Bartosiak Janina
  6. Bednarz Bogusława
  7. Bender Maria
  8. Bielesz Małgorzata
  9. Bieluszko Dariusz
  10. Borowska Małgorzata
  11. Budzyński Marek
  12. Bukowski Tadeusz
  13. Burcon Zbigniew
  14. Chmura Ryszard
  15. Chomiak Jarosław
  16. Chrost Grażyna
  17. Chruścińska Irena
  18. Ciebień Bożena
  19. Czarnecka Anna
  20. Czarnecka Elżbieta
  21. Czugała Joanna
  22. Czyżewski Tomasz
  23. Ćwik Krystyna
  24. Ćwikło Wojciech
  25. Dąbek Zofia
  26. Duda Jolanta
  27. Dumała Wanda
  28. Dyjak Anna
  29. Dziduch Grażyna
  30. Dziuba Urszula
  31. Figat Bożena
  32. Flis Krzysztof
  33. Flor Bożena
  34. Franczak Elżbieta
  35. Gac Wiesława
  36. Gałka Małgorzata
  37. Garbata Bogusława
  38. Gasik Grażyna
  39. Gimel Krystyna
  40. Głąb Krystyna
  41. Gołębiowska Krystyna
  42. Gontarz Ewa
  43. Gorzała Maryla
  44. Góra Piotr
  45. Greszta Dorota
  46. Gromek Alicja
  47. Grudziński Kazimierz
  48. Gruszecki Wiesław
  49. Gryń Urszula
  50. Guczma Ewa
  51. Gwarnicki Bolesław
  52. Hałon Krzysztof
  53. Harasim Krystyna
  54. Herda Józef
  55. Hereta Urszula
  56. Jabłońska Anna
  57. Jasek Elżbieta
  58. Jasiński Mirosław
  59. Jastrzębska Halina
  60. Juszczak Jolanta
  61. Juźwiak Stefania
  62. Kardasz Jolanta
  63. Kasiura Janina
  64. Kaźmierczak Ewa
  65. Klech Andrzej
  66. Kliza Bożena
  67. Kłonica Franciszek
  68. Koćwin Janusz
  69. Kołtunik Teresa
  70. Komar Ewa
  71. Konstantynowicz Janusz
  72. Korczak Janusz
  73. Kostrubiec Elżbieta
  74. Kostrubiec Stanisław
  75. Kot Małgorzata
  76. Kowal Bogdan
  77. Kowalczuk Krystyna
  78. Kowalczuk Mariola
  79. Kowerski Mieczysław
  80. Kozłowska Izabela
  81. Krawczyk Małgorzata
  82. Królik Danuta
  83. Krupa Urszula
  84. Kubik Andrzej
  85. Kuna Teresa
  86. Kuraś Anna
  87. Kurzak Marta
  88. Kuźma Maria
  89. Kwaśniak Mirosław
  90. Latawiec Bogusława
  91. Lewandowski Witold
  92. Lipińska Grażyna
  93. Lisiecki Waldemar
  94. Lizak Wiesław
  95. Loba Maria
  96. Łapińska Jadwiga
  97. Łastowski Leszek
  98. Łącka Teresa
  99. Łepik Ewa
  100. Łój Teodozja
  101. Łukaszczuk Teresa
  102. Łysiak Elżbieta
  103. Magdziak Jadwiga
  104. Majdan Wiesława
  105. Malec Zofia
  106. Małaczek Jacek
  107. Mańko Piotr
  108. Marciniewicz Roman
  109. Marczak Mirosława
  110. Martyniuk Dorota
  111. Maryńczak Alicja
  112. Mazur Jan
  113. Misztal Tomasz
  114. Mogielnicka Maria
  115. Molas Leszek
  116. Moszczyńska Jolanta
  117. Niedabylska Teresa
  118. Niemiec Elżbieta
  119. Nowak Anna
  120. Nowosad Krystyna
  121. Ochocka Maria
  122. Olchowski Szczepan
  123. Olejniczak Zdzisław
  124. Oleszczuk Urszula
  125. Opacińska Jolanta
  126. Ordyczyńska Marta
  127. Orłowski Krzysztof
  128. Ostapińska Irena
  129. Otachel Anna
  130. Ożóg Barbara
  131. Palonka Mirosława
  132. Peresada Bożena
  133. Pęk Teresa
  134. Piasecka Anna
  135. Pieczonka Stanisław
  136. Pilczuk Barbara
  137. Piłat Anna
  138. Pikuła Barbara
  139. Pokoca Wiesława
  140. Potapczyk Iwona
  141. Poździk Alicja
  142. Puchała Janusz
  143. Pyszak Danuta
  144. Radliński Marek
  145. Rorbach Urszula
  146. Rycaj Anna
  147. Rycaj Ewa
  148. Rycyk Jerzy
  149. Rzemieniuk Bernard
  150. Sak Alina
  151. Sekrecka Jolanta
  152. Sędłak Bogdan
  153. Siudakiewicz Ewa
  154. Skiba Anna
  155. Skiba Irena
  156. Skiba Urszula
  157. Składaniec Irena
  158. Skóra Małgorzata
  159. Skórzyńska Elżbieta
  160. Skrzypek Małgorzata
  161. Smoliński Janusz
  162. Smuga Elżbieta
  163. Smusz Jacek
  164. Sołoducha Anna
  165. Stanulewicz Bożena
  166. Stelmaszczuk Anna
  167. Suchora Anna
  168. Sudak Magdalena
  169. Surmacz Iwona
  170. Swoboda Barbara
  171. Szcząchor Małgorzata
  172. Szczepanowska Teresa
  173. Szewczuk Bożena
  174. Szewczuk Halina
  175. Szostak Krzysztof
  176. Szozda Maria
  177. Szubtarski Henryk
  178. Szubtarski Tomasz
  179. Szwed Iwona
  180. Szykula Krystyna
  181. Ścirka Alicja
  182. Świeca Gertruda
  183. Tomczak Barbara
  184. Tor Elżbieta
  185. Tracz Ewa
  186. Tyszko Maria
  187. Uchacz Elżbieta
  188. Wajszczuk Mirosława
  189. Walczak Jolanta
  190. Walikowska Jolanta
  191. Waszek Marek
  192. Wazia Janusz
  193. Węcławik Elżbieta
  194. Wieczerzańska Anna
  195. Wilczek Halina
  196. Wilkoński Janusz
  197. Winnik Jolanta
  198. Wiśniewska Bogusława
  199. Witkowska Halina
  200. Włoszczyński Wiesław
  201. Wojniak Małgorzata
  202. Wojtyna Lidia
  203. Wróbl Jadwiga
  204. Zachorska Małgorzata
  205. Zawada Ewa
  206. Ziemińska Ewa
  207. Zięba Dariusz
  208. Związko Zbigniew

1977

Kl. A Wychowawca – p.Henryk Rodzik

  1. Adamiec Grażyna
  2. Albingier Ewa
  3. Andruszek Zbigniew
  4. Barańska Jolanta
  5. Barburzyńska Maria
  6. Boratyn Marek
  7. Bosiak Bernarda
  8. Bosiak Waldemar Andrzej
  9. Cich Waldemar
  10. Duda Izabela Jadwiga
  11. Duda Krzysztof
  12. Dudek Grażyna
  13. Dudek Iwona
  14. Gontarz Stanisław
  15. Jarosz Zbigniew
  16. Kamiński Jerzy
  17. Kłoszewski Leszek
  18. Kolasowski Andrzej
  19. Kolibska Anna
  20. Kołtun Romuald
  21. Król Andrzej
  22. Kusz Jerzy Wacław
  23. Kwiatkowski Czesław
  24. Lisiecka Joanna
  25. Łygas Andrzej
  26. Magryta Zbigniew
  27. Michalski Jerzy
  28. Nawój Grażyna
  29. Pomarańska Wanda
  30. Radlińska Maryla
  31. Sagan Aleksander
  32. Seroka Marek Jerzy
  33. Siemko Andrzej
  34. Skrzyńska Teresa
  35. Szurek Elżbieta
  36. Tymura Ryszard
  37. Wiatrzyk Mieczysław
  38. Zając Ewa
  39. Zwolak Wiesław

Kl. B Wychowawca – p.Jadwiga Pogódź

  1. Bełz Zbigniew Stanisław
  2. Będziejewska Łucja Urszula
  3. Bil Leszek Józef
  4. Bździuch Henryka
  5. Dawid Ineza Janina
  6. Gronowska Urszula
  7. Jamroż Maria
  8. Kaźmierczak Małgorzata
  9. Kniaź Jerzy
  10. Kościk Jolanta Teresa
  11. Kozak Ewa Urszula
  12. Kyc Teresa Małgorzata
  13. Lachowska Maria
  14. Łój Teresa
  15. Łygas Irena Helena
  16. Maluha Maria
  17. Mączka Beata Maria
  18. Muda Alicja
  19. Nowakowski Zbigniew Wojciech
  20. Olech Anna Teresa
  21. Paluch Jacek Zdzisław
  22. Pilipczuk Joanna Teresa
  23. Plewka Jolanta
  24. Pszenniak Jerzy Edward
  25. Pupiec Małgorzata Bożena
  26. Pytlowski Andrzej
  27. Szymala Bożena Hanna
  28. Węgrzyn Janusz
  29. Wiśniewska Maria Teodora
  30. Władyga Ryszard Józef
  31. Ziubrynowicz Joanna
  32. Żuk Hanna

Kl. C – Wychowawca – p.Julian Małkowicz

  1. Bień Anna
  2. Bronikowska Grażyna
  3. Bulak Marian
  4. Burda Marek
  5. Cięszczyk Jolanta
  6. Czuk Anna
  7. Dolecka Małgorzata
  8. Drabik Anna
  9. Dudek Marek
  10. Gałaszkiewicz Małgorzata
  11. Gorzkowski Zbigniew
  12. Gumiela Maria Teresa
  13. Guzowski Adam
  14. Hwedyk Witold
  15. Jaroszewska Mariola
  16. Kazimierczak Zbigniew
  17. Kędziora Maria
  18. Klech Barbara
  19. Kozik Marek
  20. Kurek Jolanta
  21. Lipska Dorota
  22. Marcola Wiesława
  23. Niderla Andrzej
  24. Orzechowski Stanisław
  25. Parizek Andrzej
  26. Reder Eulalia
  27. Semczuk Ewa
  28. Seroka Anna
  29. Stachowska Irena
  30. Stasiuk Barbara
  31. Stąsiek Barbara
  32. Szala Ewa
  33. Szalc Grażyna
  34. Szarowolec Jacek
  35. Waryszak Dariusz
  36. Zawrotniak Jarosław
  37. Zubala Zdzisław

Kl. D Wychowawca – p.Danuta Witkowska

  1. Baran Teresa
  2. Bąk Bożena
  3. Chwedczuk Izabela
  4. Czapka Jadwiga
  5. Dobromilska Krystyna
  6. Dziuba Dorota
  7. Fijołek Anna
  8. Głazowska Barbara
  9. Goździuk Bożena
  10. Górska Helena
  11. Gromek Alicja
  12. Gumiela Elżbieta
  13. Hojda Małgorzata
  14. Juszczak Bożena
  15. Kalinowska Jolanta
  16. Kopeć Barbara
  17. Kowal Halina
  18. Kulczycka Halina
  19. Kuraszkiewicz Maria
  20. Łachno Anna
  21. Mazur Bożena
  22. Milczuk Jadwiga
  23. Miroszczuk Irena
  24. Molas Dorota
  25. Nowakowska Małgorzata
  26. Ołtarzewska Halina
  27. Parol Irena
  28. Piłat Barbara
  29. Pyszak Barbara
  30. Rycyk Anna
  31. Semczuk Bożena
  32. Smyk Ewa
  33. Sochan Teresa
  34. Stasiuk Barbara
  35. Szczepańska Małgorzata
  36. Szewczuk Elżbieta
  37. Śmiech Elżbieta
  38. Traczuk Ewa
  39. Wawszczak Maria
  40. Wiater Teresa

Kl. E Wychowawca – p.Maria Kasztelan

  1. Antoszak Anna
  2. Bernat Halina Janina
  3. Biesiaga Grażyna Krystyna
  4. Buchaj Marian Antoni
  5. Chećko Mirosław Piotr
  6. Chlebowicz Regina
  7. Czuk Grażyna Urszula
  8. Darocha Zbigniew Ryszard
  9. Dąbrowska Elżbieta Maria
  10. Dzwolak Małgorzata
  11. Ferens Lucyna Janina
  12. Flor Tadeusz
  13. Gołuch Ewa Bożena
  14. Kardas Krzysztof Jacek
  15. Kierepka Zdzisław Wiesław
  16. Kokoć Anna Maria
  17. Kopańska Małgorzata
  18. Krupa Karol Wiesław
  19. Krzeszowska Elżbieta Małgorzata
  20. Kucharska Ewa
  21. Kycko Irena Maria
  22. Martynowski Krzysztof
  23. Matuszewski Robert Jerzy
  24. Mazurek Anna Maria
  25. Mazurek Małgorzata
  26. Mrysz Elżbieta Janina
  27. Naporowska Krystyna Teresa
  28. Osuch Marek
  29. Piersińska Stanisława Barbara
  30. Pikuła Krystyna Barbara
  31. Pilip Marta Halina
  32. Rymarz Krzysztof Mieczysław
  33. Smusz Tadeusz
  34. Szarzyński Wiesław Marian
  35. Szynkaruk Jolanta
  36. Targońska Ewa Łucja
  37. Wilkońska Teresa Maria
  38. Wojczuk Grażyna
  39. Wołłk-Łaniewska Bożena
  40. Wyłupek Grażyna
  41. Ziemińska Anna

1978

Kl. A Wychowawca – p.Julia Rodzik

  1. Adamczyk Jadwiga Lucyna
  2. Adamczyk Krzysztof
  3. Bielak Jan
  4. Dubiel Teresa Anna
  5. Duszejko Wojciech Jerzy
  6. Fiutka Adam Dariusz
  7. Gaj Jerzy Robert
  8. Górniak Andrzej Stefan
  9. Hass Bogusław Jerzy
  10. Hulak Andrzej Marek
  11. Ignaciuk Maria
  12. Juraszek Zbigniew Ryszard
  13. Jóźwina Bogusława Elwira
  14. Kałuża Zbigniew
  15. Kamiński Adam Ryszard
  16. Kowalczyk Marek
  17. Kowerski Wiesław
  18. Kudełko Ewa Jolanta
  19. Łój Małgorzata Wanda
  20. Nowakowski Adam
  21. Łygas Marek Waldemar
  22. Nykiel Jerzy Wojciech
  23. Orłowski Artur Andrzej
  24. Podolak Kazimierz Roman
  25. Pokryszka Dariusz Wojciech
  26. Popik Anna
  27. Portuś Marzena
  28. Pupiec Małgorzata Joanna
  29. Rybak Zbigniew Jan
  30. Samczuk Danuta
  31. Sędłak Marek Janusz
  32. Suchowierz Barbara Anna
  33. Teklak Anna
  34. Walikowski Jerzy Karol
  35. Wojcieszko Adam Arkadiusz
  36. Wróblewski Ireneusz Józef
  37. Zielonka Henryk Józef

Kl. B Wychowawca – p.Maria Kamińska

  1. Adamczuk Alfreda Sławomira
  2. Albigowska Małgorzata Maria
  3. Bartnik Jan Wacław
  4. Bojar Mariola Teresa
  5. Bucior Anna
  6. Cymberska Irena
  7. Drożdżyk Mariusz Jacek
  8. Duda Grażyna Teresa
  9. Gębala Alina Teresa
  10. Górnik Sławomir Aleksander
  11. Kasprzak Jolanta Ewa
  12. Kawalec Elżbieta Magdalena
  13. Kawalec Tadeusz Piotr
  14. Kłosińska Anna Teresa
  15. Kościelniak Marta Jolanta
  16. Lachowska Jolanta
  17. Leszczyńska Maria Katarzyna
  18. Mazur Teresa Irena
  19. Miszczak Grażyna
  20. Nosalski Ryszard Leonard
  21. Pałaszewska Maria
  22. Panek Alicja
  23. Paszkowska Jolanta
  24. Piorun Marta
  25. Pokryszka Jerzy Maciej
  26. Skórzewska Jolanta Ewa
  27. Szponar Jolanta Małgorzata
  28. Szymański Piotr Józef
  29. Szymura Krzysztof Tadeusz
  30. Wilczyński Andrzej
  31. Żuber Irena Monika

Kl. C Wychowawca – p.Halina Chwiejczak

  1. Adamczyk Jadwiga
  2. Bender Zofia Aniela
  3. Błaszczuk Elżbieta
  4. Chmiel Zbigniew
  5. Chmielewska Jolanta Stanisława
  6. Czuchaj Elżbieta
  7. Droździel Andrzej Jan
  8. Ferens Tadeusz
  9. Gębka Anna Małgorzata
  10. Girguś Danuta
  11. Greszta Jan
  12. Hulak Andrzej
  13. Jendruszko Krystyna
  14. Jędrych Krzysztof
  15. Kalinowski Leopold
  16. Kiecana Jolanta
  17. Lackowski Lucjan
  18. Łuczka Bożena
  19. Łysiak Teresa
  20. Magryta Alicja
  21. Marciniewicz Jadwiga
  22. Mazurek Leszek
  23. Moskal Ryszard
  24. Niderla Jolanta
  25. Niemczuk Leszek
  26. Niewiadomski Andrzej
  27. Olejarczuk Kazimiera
  28. Owczarczyk Dariusz
  29. Piechota Mirosław
  30. Pituła Helena
  31. Podolak Roman
  32. Romanowicz Wojciech
  33. Rymarz Ryszard
  34. Seroczyńska Anna
  35. Stasiuk Hanna
  36. Stepańczuk Wiesława
  37. Stręciwilk Małgorzata
  38. Syrowatko Tomasz
  39. Tyjara Mirosław
  40. Walkiewicz Renata
  41. Witkowski Waldemar
  42. Wlazło Lesław
  43. Włoszczyńska Alina

Kl. D Wychowawca – p.Władysław Zawadzki / Jan Duda

  1. Bojarczuk Mirosław
  2. Borowska Maryla
  3. Bronikowska Grażyna
  4. Denkiewicz Ewa
  5. Dubas Konrad
  6. Falska Elżbieta
  7. Ferenc Edmund
  8. Głąb Halina
  9. Gołuch Mirosława
  10. Iwanicka Zofia
  11. Iwanicki Stanisław
  12. Jarus Jarosław
  13. Kapłon Grażyna
  14. Kasperski Waldemar
  15. Kubina Wiesława
  16. Kosz Małgorzata
  17. Kot Elżbieta
  18. Kot Andrzej
  19. Kozyra Henryk
  20. Leszczyńska Halina
  21. Lipińska Violetta
  22. Łokaj Stanisław
  23. Niemczuk Zbigniew
  24. Nowak Ireneusz
  25. Piotrowska Urszula
  26. Poniedziałek Urszula
  27. Pszenniak Urszula
  28. Rusztyn Czesława
  29. Skrzyńska Elżbieta
  30. Swoboda Grażyna
  31. Szewc Helena
  32. Szozda Marek
  33. Teterycz Franciszek
  34. Tybulczyk Jerzy
  35. Waśko Tamara
  36. Wąsek Jolanta
  37. Węgrzynek Dorota
  38. Winiarska Alina
  39. Wojtak Zdzisław
  40. Zakrzewska Anna
  41. Ziąbkowski Tomasz

Kl. E Wychowawca – p.Adam Kułaj

  1. Basara Mirosława Anna
  2. Bondyra Eliza Halina
  3. Bubiłek Maria Bożena
  4. Burda Grażyna Monika
  5. Denis Anna Irena
  6. Denis Ewa
  7. Dudek Urszula Halina
  8. Dul Grażyna
  9. Gołębiowska Janina
  10. Gontarz Janina
  11. Grątkowska Bożena
  12. Kicińska Daria
  13. Kukułowicz Urszula
  14. Ludas Elżbieta
  15. Łazarczyk Elżbieta
  16. Łukowiec Jolanta
  17. Malinowska Zofia
  18. Mazurek Jadwiga
  19. Mazurek Małgorzata
  20. Mężyńska Krystyna
  21. Michalska Ewa
  22. Misiura Teresa
  23. Ogon Jadwiga Franciszka
  24. Ojkało Joanna
  25. Pakuła Bożena
  26. Pęk Urszula Ewa
  27. Piela Grażyna Helena
  28. Podolak Teresa Zofia
  29. Sagan Małgorzata Irena
  30. Skubisz Elżbieta
  31. Słupska Jadwiga
  32. Stelmach Barbara
  33. Surma Alfreda Emilia
  34. Szcześniak Anna Jadwiga
  35. Tkaczyk Elżbieta Lucyna
  36. Tyszka Jolanta Zofia
  37. Wrotniak Danuta
  38. Zając Grażyna Urszula
  39. Ziemian Bożena

1979

Klasa A
Wychowawca – p. Jerzy Suchodół, p. Maria Kamińska Barcikowa

  1. Adamowicz Leszek Stanisław
  2. Antoszczak Teresa
  3. Barwińska Elżbieta
  4. Bińkowska Danuta Ewa
  5. Cybulski Sławomir Marek
  6. Fiutka Ludwik Marcin
  7. Gienc Maria Alicja
  8. Gleń Zenon Lucjan
  9. Głowacka Bożena Małgorzat
  10. Kościński Andrzej
  11. Król Stanisław Leonard
  12. Lalik Ewa Małgorzata
  13. Lawenda Stanisław Grzegorz
  14. Maluha Henryk
  15. Mazur Grażyna
  16. Mazur Kazimierz
  17. Niedźwiedź Janusz Stanisław
  18. Nykiel Marek Franciszek
  19. Owczarczyk Zbysław Roman
  20. Pecyna Anna
  21. Piechociński Jerzy Krzysztof
  22. Rabiega Robert Bogdan
  23. Rawski Leszek
  24. Rybak Tomasz Stanisław
  25. Sędłak Robert Jerzy
  26. Szpinda Izabela Maria
  27. Wróbel Wiesław Andrzej

Klasa B Wychowawca – p. Janina Gondek

  1. Badzian Aleksander Zbigniew
  2. Chmura Urszula
  3. Duda Grażyna Bogumiła
  4. Hrycuniak Aldona Ewa
  5. Judkowiak Renata
  6. Kalużniak Barbara
  7. Kawalec Marek Józef
  8. Kicuł Joanna Zofia
  9. Kołcon Mariusz
  10. Kowalczyk Maria
  11. Kramarczuk Bogusław Ireneusz
  12. Kusz Barbara
  13. Laskowska Marzanna
  14. Mosur Marzanna
  15. Płudowska Anna
  16. Siemko Tadeusz
  17. Skorupa Anna Maria
  18. Smoleń Jerzy Henryk
  19. Staniszewski Mariusz Juliusz
  20. Wilczyńska Alicja
  21. Wojcieszko Ewa Teres
  22. Wójcik Artur Tomasz
  23. Ziółkowska Iwona Mariola

Klasa C Wychowawca – Grażyna Smyk, Maria Kasztelan

  1. Adamczuk Wojciech Maciej
  2. Caban Dariusz Edmund
  3. Cytawa Zbigniew
  4. Gałek Urszula Janina
  5. Gębala Grzegorz Marek
  6. Główka Przemysław
  7. Janik Krzysztof
  8. Kalinowska Małgorzata Anna
  9. Kłos Jerzy Grzegorz
  10. Kondrat Renata
  11. Kossowski Krzysztof Grzegorz
  12. Kościk Roman
  13. Krasnowski Jerzy
  14. Małkowicz Zbigniew Julian
  15. Marciniewicz Maria Marta
  16. Matuszewski Marek
  17. Miszczak Jerzy Eugeniusz
  18. Nazarowicz Emil
  19. Nowosad Sławomir
  20. Ostaszewska Marzena Magdalena
  21. Ostrowski Jarosław Antoni
  22. Praczuk Helena Ewa
  23. Silezin Andrzej
  24. Spierzak Beata
  25. Swacha Grażyna Ewa
  26. Szajewski Bogdan Piotr
  27. Szczepański Dariusz
  28. Szozda Anna Małgorzata
  29. Szpyra Małgorzata Teresa
  30. Szymala Adam Józef
  31. Tokarz Elżbieta Maria
  32. Węgrzyn Ewa
  33. Wołoch Elżbieta
  34. Zubrzycka Halina

Klasa D Wychowawca – p. Danuta Pajdosz

  1. Berman Liliana Elżbieta
  2. Bułkowska Anna
  3. Chałupka Maria Jadwiga
  4. Chruścińska Alina Ewa
  5. Czarnowska Elżbieta Teresa
  6. Czerniło Jolanta
  7. Czyżewska Renata Anna
  8. Goraj Bożena Magdalena
  9. Gorajska Małgorzata Bożena
  10. Guzowska Małgorzata Ewa
  11. Habza Bożena Halina
  12. Jeleń Maria Małgorzata
  13. Kołodziej Ewa Marianna
  14. Kostrubiec Irena
  15. Kowalska Teresa Jadwiga
  16. Kuczyńska Bożena Jolanta
  17. Kurek Ewa Barbara
  18. Łuźniak Jolanta Lidia
  19. Magryta Barbara
  20. Maluga Elżbieta
  21. Maziarczyk Urszula
  22. Mogielnicka Jolanta Stanisława
  23. Mojsses Dorota
  24. Monastyrska Elżbieta
  25. Pilip Krystyna Teresa
  26. Policha Anna Barbara
  27. Przytuła Małgorzata Joanna
  28. Skrzyńska Ewa
  29. Smoter Jolanta Ewa
  30. Stępniak Halina Maria
  31. Świszcz Krystyna Stanisława
  32. Tymura Alicja Teresa
  33. Tyszko Mirosława
  34. Węcławik Anna Natalia
  35. Wilczyńska Anna

Klasa E Wychowawca – p. Maria Haber

  1. Adamowicz Krystyna Marta
  2. Baranowski Mirosław Stanisław
  3. Darmochwał Mirosław
  4. Dworniczak Jerzy
  5. Gronowska Małgorzata
  6. Hłobił Bożena
  7. Jarosz Renata Anna
  8. Jurczak Andrzej
  9. Kapłon Stanisław
  10. Kardas Jolanta Teresa
  11. Kępiński Marek Jerzy
  12. Kępiński Tomasz Mariusz
  13. Klimek Urszula Helena
  14. Kowal Witold Ignacy
  15. Kucio Elżbieta Joanna
  16. Milczuk Krystyna Małgorzata
  17. Piłat Anna Bogumiła
  18. Prus Jolanta Jadwiga
  19. Radziszewska Elżbieta
  20. Romańczuk Zbigniew
  21. Skowera Maria Jolanta
  22. Skwarek Grażyna Elżbieta
  23. Słomińska Grażyna Teresa
  24. Smarzewski Roman Henryk
  25. Szostak Jolanta Grażyna
  26. Teterycz Jarosław
  27. Trepkowska Ewa Jolanta
  28. Wróbel Małgorzata

Klasa F Wychowawca – p. Ryszard Konior

  1. Aleksandrowicz Janina Zofia
  2. Bizior Alicja Maria
  3. Car Małgorzata Krystyna
  4. Chmielewska Lidia Urszula
  5. Chrzan Ewa
  6. Chwedczuk Janina Jolanta
  7. Cichosz Anna
  8. Czyżyk Artur
  9. Dadia Irena
  10. Denkiewicz Małgorzata
  11. Duszny Teresa
  12. Dziuba Halina
  13. Frańczak Anna Urszula
  14. Janda Bożena
  15. Janik Andrzej
  16. Korniak Maria
  17. Krzeszowska Lidia Maria
  18. Kulas Grażyna Kazimiera
  19. Laskowska Danuta
  20. Łagowska Barbara Maria
  21. Łapińska Ewa Aleksandra
  22. Maciąg Jolanta Renata
  23. Niścior Krystyna
  24. Palamer Bogumiła
  25. Przybysz Jadwiga Bogusława
  26. Sierota Grażyna
  27. Sikora Danuta
  28. Stadnik Maria
  29. Staniszewska Teresa
  30. Stąsiek Jolanta
  31. Strzałka Halina Franciszka
  32. Szewczyk Alicja
  33. Tylus Barbara
  34. Zadrąg Elżbieta

1980

Klasa A Wychowawca – p. Stanisław Kasztelan

  1. Adamczyk Wiesław
  2. Antoniewicz Grażyna
  3. Błaszczuk Jan
  4. Cybulski Zbigniew
  5. Doszla Jolanta
  6. Duda Ryszard
  7. Fijołek Jacek
  8. Flis Tomasz
  9. Futyma Małgorzata
  10. Gałka Wioletta
  11. Gorzkowska Liliana
  12. Grodzka Małgorzata
  13. Gryń Barbara
  14. Grzegorczyk Krzysztof
  15. Hulak Stanisław
  16. Janczara Małgorzata
  17. Kozioł Zbigniew
  18. Królikowski Dariusz
  19. Lis Bogusława
  20. Łukasik Ryszard
  21. Muszyński Mirosław
  22. Nalepa Jolanta
  23. Niderla Zbigniew
  24. Nosal Renata
  25. Ostapiuk Ewa
  26. Petryk Piotr
  27. Pietras Sławomir
  28. Rudnicki Dariusz
  29. Sawka Jolanta
  30. Skwarek Janusz
  31. Szumiło Anna
  32. Szynkarczuk Jarosław
  33. Wójcik Małgorzata
  34. Wróbel Alina

Klasa B Wychowawca – p. Józef Steć

  1. Balicka Jolanta Anna
  2. Bulak Urszula Danuta
  3. Czechyra Anna
  4. Domagała Małgorzata
  5. Flaga Andrzej
  6. Gleń Urszula
  7. Greszta Dariusz
  8. Janik Anna
  9. Kalisz Piotr Andrzej
  10. Kowerski Grzegorz Piotr
  11. Kozłowska Zofia
  12. Krzepiłko Anna
  13. Kusz Krzysztof
  14. Mart Dorota
  15. Martyniuk Barbara
  16. Maźnicka Jadwiga
  17. Onufrejczuk Jolanta
  18. Paprocha Mirosław
  19. Płatek Małgorzata
  20. Radczak Małgorzata
  21. Rycyk Waldemar
  22. Sidor Alicja
  23. Siuta Jolanta
  24. Wędzina Małgorzata
  25. Wilk Renata
  26. Woźniak Elżbieta
  27. Wójcik Małgorzata
  28. Wróbel Stanisława

Klasa C Wychowawca – p. Andrzej Pawlik, p. Halina Chwiejczak

  1. Błońska Małgorzata
  2. Bobryk Beata
  3. Buczkowska Urszula
  4. Cybula Marzena
  5. Gawłowska Elżbieta
  6. Górnik Jerzy
  7. Gronowska Anna
  8. Karpowicz Urszula
  9. Kniaziowska Anna
  10. Kot Anna
  11. Kozar Piotr
  12. Machałek Grażyna
  13. Matwiej Małgorzata
  14. Muda Bożena
  15. Niemczuk Maria
  16. Pachla Alicja
  17. Pawelczyk Jan
  18. Podgórska Grażyna
  19. Poznańska Elżbieta
  20. Proc Marzena
  21. Przysiężniak Anna
  22. Radzik Barbara
  23. Serafin Dorota
  24. Swatko Dorota
  25. Szkamruk Arleta
  26. Użarek Irena
  27. Wysocka Grażyna
  28. Zając Marek

Klasa D Wychowawca – p. Krystyna Brogowska

  1. Adamowicz Marek
  2. Bernat Bożena
  3. Bryk Anna
  4. Celiński Mirosław
  5. Cybulski Ireneusz
  6. Czerwieniec Sławomir
  7. Dudzicz Elżbieta
  8. Dycha Czesław
  9. Dziuba Dariusz
  10. Grątkowska Maria
  11. Grosman Halina
  12. Kierepka Bożena
  13. Kłyż Tomasz
  14. Kościk Jolanta
  15. Kudełka Henryk
  16. Kurantowicz Marlena
  17. Markiewicz Joanna
  18. Michałkiewicz Anna
  19. Nowak Elżbieta
  20. Nowak Magdalena
  21. Pieczykolan Mirosław
  22. Pietrynka Małgorzata
  23. Pilip Zbigniew
  24. Pyrz Ewa
  25. Romanowicz Tomasz
  26. Rzepecka Halina
  27. Serafin Mariusz
  28. Sokolnicki Adam
  29. Steć Ewa
  30. Szczygieł Hanna
  31. Szymura Jolanta
  32. Tokarski Piotr
  33. Wcisło Bożena
  34. Wojda Zofia
  35. Wybraniec Janusz

Klasa E Wychowawca – p. Stanisław Łukasik, p. Antonii Karbownik

  1. Bernard Mariusz
  2. Bochniak Anna
  3. Borucka Barbara
  4. Bronikowski Aleksander
  5. Buciorowski Marek
  6. Burcon Maria
  7. Chlebowicz Radomił
  8. Chmielewska Iwona
  9. Chmura Wiesław
  10. Frańczyk Anna
  11. Głąb Anna
  12. Grad Iwona
  13. Karchut Małgorzata
  14. Kawałko Elżbieta
  15. Król Anna
  16. Kulasza Kazimierz
  17. Magdziarz Marzena
  18. Mazurek Barbara
  19. Narkiewicz-Jodko Elżbieta
  20. Nieckarz Joanna
  21. Palemba Waldemar
  22. Poboży Iwona
  23. Radlińska Ewa
  24. Romaniuk Barbara
  25. Smarzewska Jolanta
  26. Stąsiek Małgorzata
  27. Szewczuk Marzena
  28. Wazia Adam
  29. Zawrotniak Jolanta

Klasa F Wychowawca – p. Teresa Hwedyk

  1. Boratyn Małgorzata
  2. Burda Małgorzata
  3. Czerniak Elżbieta
  4. Dul Jolanta
  5. Duszejko Maciej
  6. Flis Anna
  7. Gil Danuta
  8. Górska Jolanta
  9. Hus Taduesz
  10. Klimek Elżbieta
  11. Łuczka Anna
  12. Mikołowicz Małgorzata
  13. Oleszczuk Halina
  14. Owczarczyk Eulalia
  15. Palonka Grażyna
  16. Pastuszak Małgorzata
  17. Pawliszak Małgorzata
  18. Pikuzińska Anna
  19. Piłat Krzysztof
  20. Pokrywka Anna
  21. Popielec Teresa
  22. Soluch Jolanta
  23. Stanisławek Zbigniew
  24. Stopa Bożena
  25. Szewczuk Czesława
  26. Urbaniak Mirosława
  27. Witkowska Małgorzata
  28. Wróbel Anna
  29. Zakrzewska Halina
  30. Złomańczuk Teresa

Klasa G Wychowawca – p. Zdzisława Manerowska

  1. Bartoszek Urszula
  2. Bełz Radzisław
  3. Boryta Jolanta
  4. Buśko Anna
  5. Chwiejczak Danuta
  6. Czuk Wioletta
  7. Duda Teodozja
  8. Jakubczak Aleksandra
  9. Jaworska Ewa
  10. Kapłon Urszula
  11. Kozik Janusz
  12. Królik Joanna
  13. Kukiełka Ewa
  14. Leszczyńska Ewa
  15. Liwak Stanisława
  16. Łyś Wioletta
  17. Majewska Alicja
  18. Markowska Małgorzata
  19. Pałczyńska Maria
  20. Panas Bożena
  21. Pawelec Danuta
  22. Radecka Teresa
  23. Rękas Małgorzata
  24. Skwarek Bożena
  25. Sosna Jolanta
  26. Szaluś Bożena
  27. Świrgoń Urszula
  28. Tchórzewska Marzena
  29. Wiórek Bogusława
  30. Wójcikiewicz Małgorzata
  31. Wyszyńska Mariola
  32. Zaleska Irena
  33. Złotnik Ewa
  34. Żybura Liliana

1981

Klasa A Wychowawca p. Henryk Rodzik, p. Julian Małkowicz

  1. Albrecht Adam
  2. Bajan Joanna
  3. Binięda Mirosław
  4. Chwiejczak Jan
  5. Dolecki Jerzy
  6. Jachtoma Marek
  7. Jonak Marek
  8. Karoś Zbigniew
  9. Kościk Danuta
  10. Malis Waldemar
  11. Paszko Andrzej
  12. Piotrowski Krzysztof
  13. Smotryś Lucjan
  14. Świergoń Piotr
  15. Wnuk Jolanta
  16. Wróbel Anna
  17. Wróbel Mirosław
  18. Złomaniec Jadwiga
  19. Zubala Małgorzata

Klasa B Wychowawca – p. Magdalena Hrynkiewicz

  1. Antoniewicz Renata
  2. Bałuta Mieczysława
  3. Bulak Anna
  4. Cech Małgorzata
  5. Czerwieniec Marek
  6. Ćwik Adam
  7. Ćwikła Tomasz
  8. Danielak Barbara
  9. Dębicki Dariusz
  10. Dziubińska Katarzyna
  11. Flis Jacek
  12. Goliasz Elżbieta
  13. Gołąb Anna
  14. Król Władysław
  15. Lecyk Iwona
  16. Letkiewicz Dariusz
  17. Liwak Mirosław
  18. Ludas Irena
  19. Margol Małgorzata
  20. Migas Irmina
  21. Roczniak Maria
  22. Romanek Zofia
  23. Szuper Jolanta
  24. Świszcz Dorota
  25. Tyburska Anna
  26. Urban Urszula Halina
  27. Zając Katarzyna Anna
  28. Zaremba Ewa

Klasa C Wychowawca – p. Bogusława Łagowska – Żenkin

  1. Albrecht Jolanta Marta
  2. Brogowska Alicja
  3. Chrzan Dorota
  4. Dołębski Zygmunt
  5. Dragan Zbigniew
  6. Dworniczak Urszula
  7. Gałan Renta
  8. Godzisz Anna
  9. Kaczebura Joanna
  10. Kamińska Maria
  11. Kmieć Jolanta
  12. Kojro Izabela
  13. Kostrubiec Alina
  14. Kowalska Anna
  15. Łukaszczuk Jadwiga
  16. Mazurek Teresa
  17. Mnich Alina
  18. Niewiadomska Iwona
  19. Nowosad Jolanta
  20. Prystupa Bożena Danuta
  21. Skowronek Marek
  22. Sobczyk Dorota
  23. Stoń Barbara
  24. Szmidt Andrzej
  25. Szykulska Barbara
  26. Trochimczuk Maria
  27. Ułaś Ewa
  28. Zawalska Małgorzata

Klasa D Wychowawca – p. Janina Starszuk, p. Krystyna Pić

  1. Czarnecka Elżbieta
  2. Czerwieniec Dorota
  3. Deryło Marina
  4. Frańczuk Jarosław
  5. Fusiarz Renata
  6. Gałek Maria
  7. Haniewska Barbara
  8. Huss Jan
  9. Jagielski Andrzej
  10. Kasprzak Beata
  11. Kępińska Dorota
  12. Kołtun Anna
  13. Komaszczuk Anna
  14. Kopciowski Jacek
  15. Kozioł Małgorzata
  16. Małkowicz Irena
  17. Molek Wojciech
  18. Pajdosz Danuta Anna
  19. Pantelemoniuk Paweł
  20. Podolak Grażyna Natalia
  21. Rabiński Wiesław
  22. Reder Robert Adam
  23. Smoliński Zbigniew Krzysztof
  24. Terlecka Teresa
  25. Wilk Ewa
  26. Witkowski Piotr Jan
  27. Wróbel Elżbieta Maria

Klasa E Wychowawca – p. Donata Grabczak

  1. Czerwieniec Bogusław
  2. Dziewura Anna
  3. Grela Renata Maria
  4. Greniuk Stanisław
  5. Grochecka Barbara Maria
  6. Kaspruk Alina
  7. Kozłowska Barbara Grażyna
  8. Kurkiewicz Jolanta
  9. Kycko Ewa
  10. Lipski Sylwester Marek
  11. Magryta Bożena
  12. Maziarczyk Małgorzata Maria
  13. Mazurek Elżbieta Dorota
  14. Misa Stefan
  15. Molas Renata
  16. Molas Teresa
  17. Nowak Barbara
  18. Osuch Barbara
  19. Palonka Teresa
  20. Płudowski Paweł
  21. Przytuła Krystyna
  22. Referda Alfred Jan
  23. Sak Ewa
  24. Sowiński Piotr
  25. Stelmaszczuk Barbara
  26. Tyrka Anna
  27. Ulanowska Stanisława
  28. Wodyk Ewa

Klasa F Wychowawca – p. Jadwiga Pogódź

  1. Antonik Łucja
  2. Bojar Ewa
  3. Budzyńska Barbara
  4. Chodacka Jolanta
  5. Dołba Małgorzata
  6. Gałka Anna
  7. Gębka Tomasz
  8. Górska Grażyna
  9. Karasińska Ewa
  10. Karpińska Anna Renata
  11. Kasiedczak Barbara
  12. Kołtuniak Joanna
  13. Kondrakiewicz Dariusz
  14. Kosarski Robert
  15. Kowal Bożena
  16. Kowalczyk Bożena
  17. Kranczewska Renata
  18. Kwoka Wiesław Jacek
  19. Lalik Henryk
  20. Lisiuk Anna
  21. Łapiński Marek
  22. Michoński Leszek
  23. Mierzejewska Barbara
  24. Orłowska Bożena
  25. Panasiuk Bernard
  26. Panek Małgorzata
  27. Piróg Dariusz
  28. Poździk Urszula
  29. Pupiec Anna
  30. Sak Jacek
  31. Sarzyńska Barbara
  32. Spierzak Janusz Piotr
  33. Strzałkowska Anna Małgorzata
  34. Szewczuk Andrzej Ryszard
  35. Tukiendorf Artur Jerzy
  36. Wiatrzyk Ewa
  37. Widzińska Urszula
  38. Wilczek Kazimiera
  39. Wrzyszcz Urszula Jolanta
  40. Zając Jolanta
  41. Złomaniec Jolanta

1982

Klasa A Wychowawca – p. Adam Kułaj

  1. Batorska Elżbieta
  2. Bieliński Witold
  3. Bińkowski Mirosław
  4. Chwiejczak Tomasz
  5. Ciuraszkiewicz Marek
  6. Grabowski Jaromir
  7. Kantor Tomasz
  8. Karwat Zbigniew
  9. Kłos Piotr
  10. Kotuła Elżbieta
  11. Kubik Mariusz
  12. Lepa Dorota
  13. Nizioł Magdalena
  14. Nizioł Zbigniew
  15. Paszko Dariusz
  16. Raczkiewicz Sławomir
  17. Sawicki Marek
  18. Siemko Ewa
  19. Smyk Andrzej
  20. Szynkarczuk Krzysztof
  21. Waszek Waldemar
  22. Wojciechowska Alicja
  23. Wojniak Bożena
  24. Woźnica Krzysztof

Klasa B Wychowawca – p. Teresa Zielińska

  1. Bajan Sławomir
  2. Banach Dariusz
  3. Bańczerowska Małgorzata
  4. Baraniecka Urszula
  5. Bernach Jolanta
  6. Borowiec Elżbieta
  7. Choroś Małgorzata
  8. Czarnecka Grażyna
  9. Czop Maria
  10. Denis Ewa
  11. Dobrzańska Barbara
  12. Dziewa Anna
  13. Gadziński Sławomir
  14. Gierek Elżbieta
  15. Głogowska Bożena
  16. Greszta Przemysław
  17. Juszczak Mirosław
  18. Kamińska Anna
  19. Kliszcz Anna
  20. Kocot Katarzyna
  21. Kościk Alicja
  22. Kruszkowska Renata
  23. Laszko Anita
  24. Majewski Artur
  25. Mazur Joanna
  26. Najda Katarzyna
  27. Nowogrodzki Dariusz
  28. Pawlak Ewa
  29. Podolak Grzegorz
  30. Stróżak Beata
  31. Szczypta Małgorzata
  32. Urban Dariusz
  33. Wajszczuk Renata
  34. Wieczerzańska Beata
  35. Wielgos Leszek
  36. Woźniak Irena

Klasa C Wychowawca – p. Ewa Sulewska

  1. Babiszewska Urszula
  2. Blicharz Barbara
  3. Bosiak Małgorzata
  4. Bronikowski Jacek
  5. Bugaj Jarek
  6. Duda Halina
  7. Feduszka Jacek
  8. Furmańczuk Wiesława
  9. Juszczak Urszula
  10. Kicińska Zofia
  11. Korzeńska Czesława
  12. Kozowicz Anna
  13. Litwiniec Jolanta
  14. Łój Jolanta
  15. Łukaszyk Bożena
  16. Malinowska Ewa
  17. Marczuk Wiesław
  18. Michałkiewicz Urszula
  19. Ochniowska Małgorzata
  20. Panek Anna
  21. Pierzchała Teresa
  22. Podlecka Elżbieta
  23. Przytomska Barbara
  24. Sachajko Bożena
  25. Waga Teresa
  26. Wojtyna Anna
  27. Wróbel Barbara
  28. Zięba Zofia
  29. Żuber Jarosław

Klasa D Wychowawca – p. Kazimierz Mazurek

  1. Biesiaga Zbigniew
  2. Galant Grażyna
  3. Grabowski Wilhelm
  4. Grela Andrzej
  5. Horbowy Janusz
  6. Kruszyński Jerzy
  7. Kułaj Dariusz
  8. Makary Wojciech
  9. Martyniuk Robert
  10. Nazarow Jarosław
  11. Ordyniec Urszula
  12. Pałkowski Dariusz
  13. Piechocińska Elżbieta
  14. Plewa Dariusz
  15. Słota Alicja
  16. Szydłowska Barbara
  17. Terlecka Jolanta
  18. Topornicki Marek
  19. Wąsek Małgorzata
  20. Wojno Beata
  21. Wysocka Anna
  22. Zawrotniak Maciej

Klasa E Wychowawca – p. Barbara Jędruszczak

  1. Adamczuk Dorota
  2. Bekier Małgorzata
  3. Bondar Elżbieta
  4. Brykner Katarzyna
  5. Burdzy Dorota
  6. Choczyński Albert
  7. Ćmil Marek
  8. Droździel Małgorzata
  9. Flis Jarosław
  10. Gałka Urszula
  11. Gielmuda Ewa
  12. Gontarz Tomasz
  13. Grela Małgorzata
  14. Kondratiuk Mariola
  15. Korzeniowska Anna
  16. Kość Beata
  17. Kotowski Dariusz
  18. Kubina Małgorzata
  19. Majdan Dorota
  20. Malec Elżbieta
  21. Modetko Ryszard
  22. Naklicka Małgorzata
  23. Pałyga Piotr
  24. Pawlas Stanisław
  25. Policha Małgorzata
  26. Polska Anna
  27. Pupeć Maria
  28. Rycak Jerzy
  29. Rychter Robert
  30. Sidor Andrzej
  31. Smoleń Elżbieta
  32. Szewczyk Tomasz
  33. Toczek Dariusz
  34. Wołoch Anna
  35. Wyszyńska Jolanta
  36. Żaromski Cezary

Klasa F Wychowawca – p. Danuta Kucharczyk

  1. Biłant Marek
  2. Bogucki Ireneusz
  3. Bucior Grażyna
  4. Cholewińska Anna
  5. Chrzan Leszek
  6. Ciuraszkiewicz Małgorzata
  7. Dudzicz Urszula
  8. Dudzińska Małgorzata
  9. Dziuba Maciej
  10. Fik Jadwiga
  11. Gontarz Anna
  12. Goryczka Urszula
  13. Grabiec Krzysztof
  14. Gregorowicz Dariusz
  15. Habza Janina
  16. Jach Jolanta
  17. Karwat Jolanta
  18. Kaszuba Ewa
  19. Kiciak Zbigniew
  20. Kicińska Bożena
  21. Korolko Beata
  22. Kozak Edyta
  23. Kropornicka Jolanta
  24. Kwitek Grzegorz
  25. Legieć Roman
  26. Mich Robert
  27. Niścior Joanna
  28. Pałczyńska Irena
  29. Popik Teresa
  30. Rączkiewicz Ewa
  31. Rypulak Konrad
  32. Sudak Dariusz
  33. Tarłowski Leszek
  34. Wojtala Dorota
  35. Wytrykus Dorota
  36. Zawiślak Sławomir
  37. Źybura Renata

1983

Klasa A Wychowawca – p. Janina Pomerańska

  1. Barburzyńska Elżbieta
  2. Bezpalko Adam
  3. Borowiec Andrzej
  4. Buczak Małgorzata
  5. Danielewicz Krzysztof
  6. Gaj Krzysztof
  7. Galant Ewa
  8. Gil Grażyna
  9. Karwat Dorota
  10. Kołtun Sławomir
  11. Kot Andrzej
  12. Krupa Grażyna
  13. Lewkowicz Beata
  14. Lipka Cezary
  15. Paczkowski Jacek
  16. Pieczniak Tomasz
  17. Pokrywka Alina
  18. Proć Mieczysław
  19. Pytka Krzysztof
  20. Rak Piotr
  21. Rawski Mariusz
  22. Rękas Renata
  23. Roczniak Cezary
  24. Romanowicz Piotr
  25. Sawicki Jerzy
  26. Szulecki Zbigniew
  27. Szypuła Robert
  28. Targońska Anna
  29. Tokarska Magdalena
  30. Wróbel Zbigniew
  31. Zawrotniak Tomasz
  32. Zub Marek
  33. Zubrzycki Konrad

Klasa B Wychowawca – p. Janina Gondek

  1. Bździuch Małgorzata
  2. Ćwik Maria
  3. Filip Dorota
  4. Filipowicz Piotr
  5. Gębka Adam
  6. Grad Ewa
  7. Grejner Ewa
  8. Hawryluk Joanna
  9. Jamrozik Barbara
  10. Kowalski Waldemar
  11. Kozłowski Roman
  12. Lachowicz Dariusz
  13. Mazurkiewicz Jolanta
  14. Milczuk Elżbieta
  15. Momot Zbigniew
  16. Ogińska Beata
  17. Ostrowski Zbigniew
  18. Pędrak Sławomir
  19. Serafin Jacek
  20. Serba Barbara
  21. Siwiec Renata
  22. Staszczuk Wioletta
  23. Stępniak Joanna
  24. Strzałkowska Marlena
  25. Świstowska Beata
  26. Trześniowski Roman
  27. Warmińska Alina
  28. Wnuk Agnieszka
  29. Wysocka Małgorzata
  30. Zimon Ewa
  31. Źołyński Zbigniew

Klasa C Wychowawca – p. Alicja Legieć

  1. Biesiaga Renata
  2. Boć Maria
  3. Boniek Anna
  4. Bugaj Radwan
  5. Chodara Joanna
  6. Daniłow Janina
  7. Dragan Wojciech
  8. Horbowa Elżbieta
  9. Kalicka Dorota
  10. Kilian Krzysztof
  11. Kostrubiec Renata
  12. Kulik Bożena
  13. Misztal Elżbieta
  14. Muł Elżbieta
  15. Pieczonka Elżbieta
  16. Pilipczuk Sława
  17. Sirko Małgorzata
  18. Turzyniecka Marta
  19. Wawryk Hanna
  20. Woś Monika
  21. Wróbel Anna
  22. Zaręba Wojciech

Klasa D Wychowawca – p. Ryszard Konior

  1. Adamowicz Anna
  2. Binięda Janusz
  3. Bubieło Bożena
  4. Buczek Mirosław
  5. Budzyńska Urszula
  6. Frańczuk Danuta
  7. Gołębiowska Ewa
  8. Gołębiowski Marek
  9. Jastrzębska Joanna
  10. Kiecana Marcin
  11. Kowalska Beata
  12. Kowalski Robert
  13. Latymowicz Beata
  14. Marzec Jarosław
  15. Pakuła Maria
  16. Rybak Joanna
  17. Sarzyńska Barbara
  18. Skąmska Ilona
  19. Smyk Grzegorz
  20. Sowa Sławomir
  21. Stefańska Donata
  22. Strzęciwilk Anna
  23. Szumska Elżbieta
  24. Tokarz Aleksandra
  25. Wojczak Urszula
  26. Wojnowicz Robert
  27. Zawadzka Marzena

Klasa E Wychowawca – p. Danuta Pajdosz

  1. Bosiak Barbara
  2. Bosiak Tomasz
  3. Bratkowska Jolanta
  4. Chasikowska Małgorzata
  5. Chrzan Robert
  6. Dźwigaj Grażyna
  7. Gmyz Robert
  8. Górska Marzena
  9. Gryciak Ewa
  10. Hamerla Regina
  11. Hasior Małgorzata
  12. Kalita Alina
  13. Kamińska Beata
  14. Kazimierczuk Dorota
  15. Kitka Anna
  16. Krajewska Elżbieta
  17. Kucharski Jacek
  18. Linek Piotr
  19. Łuczuk Wioletta
  20. Monik Urszula
  21. Rybak Ewa
  22. Serafin Iwona
  23. Słomka Marzena
  24. Stańczak Anna
  25. Stopa Anna
  26. Szczerba Anna
  27. Toczek Marzena
  28. Wiatrowska Grażyna
  29. Witko Anna
  30. Wojniak Barbara

1984

Klasa A Wychowawca – p. Zdzisława Manerowska

  1. Cak Tomasz
  2. Chachuła Izabela
  3. Cich Małgorzata
  4. Czerski Artur
  5. Danilewicz Dariusz
  6. Gadecki Jacek
  7. Gwoździuk Ewa
  8. Jakubczuk Adam
  9. Juszczak Jolanta
  10. Kapłon Zbigniew
  11. Komajda Krzysztof
  12. Kostrubiec Kazimierz
  13. Łygas Leszek
  14. Malec Dariusz
  15. Markowski Zenon
  16. Mazurek Zbigniew
  17. Mazurkiewicz Artur
  18. Michalczyk Artur
  19. Mogielnicka Joanna
  20. Muszyńska Jolanta
  21. Pudełko Grzegorz
  22. Radomska Katarzyna
  23. Rayss Aleksander
  24. Rysak Andrzej
  25. Serba Anna
  26. Sokołowski Waldemar
  27. Stanisławski Sławomir
  28. Tront Tomasz
  29. Wosiura Adam
  30. Zając Agnieszka
  31. Zwolan Dorota
  32. Zych Anna

Klasa B Wychowawca – p. Antonii Karbownik

  1. Basaj Urszula
  2. Bielak Iwona
  3. Bojarczuk Marta
  4. Cisek Wiesława
  5. Dąbrowski Krzysztof
  6. Franczak Dorota
  7. Fryzowska Maria
  8. Gdańska Jolanta
  9. Gontarz Leszek
  10. Herc Agnieszka
  11. Kawalec Grażyna
  12. Kawka Piotr
  13. Kołtun Małgorzata
  14. Kordyjak Ewa
  15. Kosiorek Jacek
  16. Kutnik Anna
  17. Liśkiewicz Wiesława
  18. Maciejewski Marek
  19. Mich Joanna
  20. Michońska Ewa
  21. Oryszczak Dariusz
  22. Palonka Barbara
  23. Pintal Arkadiusz
  24. Puchacz Barbara
  25. Sopelak Katarzyna
  26. Tarnowski Bogdan
  27. Władyga Elżbieta
  28. Wojciechowska Danuta
  29. Zając Ewa
  30. Ziarkiewicz Joanna
  31. Zub Wioletta
  32. Żur Małgorzata

Klasa C Wychowawca – p. Halina Adamczuk

  1. Bronikowska Agnieszka
  2. Bronikowska Teresa
  3. Chwiejczak Iwona
  4. Garbaty Anna
  5. Gumiela Anna
  6. Jach Zofia
  7. Kakareko Joanna
  8. Lal Iwona
  9. Leszczyńska Małgorzata
  10. Magnowska Beata
  11. Majewska Jolanta
  12. Momot Renata
  13. Mróz Joanna
  14. Mydlak Elżbieta
  15. Niedźwiedź Zofia
  16. Nowakowska Danuta
  17. Oleszczuk Anna
  18. Oleszczuk Bożena
  19. Pawęzka Bernarda
  20. Pietroń Małgorzata
  21. Prokop Ewa
  22. Rękas Anna
  23. Rodź Jolanta
  24. Szwarc Małgorzata
  25. Wolski Jarosław

Klasa D Wychowawca – p. Izabela Kowalska

  1. Bętkowski Dariusz
  2. Bucior Andrzej
  3. Dadia Renata
  4. Danilewicz Elżbieta
  5. Dąbkowska Elżbieta
  6. Droździel Barbara
  7. Furmańczuk Anna
  8. Gnyp Beata
  9. Grad Iwona
  10. Grzegorek Barbara
  11. Hawrylak Anna
  12. Horoszkiewicz Jolanta
  13. Kamińska Dorota
  14. Kaszyca Joanna
  15. Kopeć Wojciech
  16. Kotliński Tomasz
  17. Kudela Jolanta
  18. Magryta Anna
  19. Malec Małgorzata
  20. Muda Jan
  21. Pietrynka Aldona
  22. Piluś Krzysztof
  23. Poździk Jacek
  24. Przytuła Wojciech
  25. Putek Dorota
  26. Różycki Andrzej
  27. Stadnik Ewa
  28. Szuwara Mariusz
  29. Szymański Piotr
  30. Teterycz Ewa
  31. Tukiendorf Tomasz
  32. Urban Grażyna
  33. Wiśniewska Ewa
  34. Wojtas Krzysztof

Klasa E Wychowawca – p. Halina Chwiejczak

  1. Chmiel Renata
  2. Czerw Aldona
  3. Ćwik Joanna
  4. Dudek Bożena
  5. Gardziel Aneta
  6. Górska Ewa
  7. Grela Dorota
  8. Hulak Renata
  9. Iwankow Ewa
  10. Kiełbasa Urszula
  11. Kiełbińska Anna
  12. Komisarczuk Elżbieta
  13. Lempert Małgorzata
  14. Litwiniec Małgorzata
  15. Mazurek Andrzej
  16. Mazurek Anna
  17. Palikot Barbara
  18. Pałka Mirosława
  19. Parizek Bożena
  20. Pikuzińska Beata
  21. Schab Anna
  22. Sochan Beata
  23. Strzałkowska Beata
  24. Szpajcher Małgorzata
  25. Trybalska Małgorzata
  26. Wojtasiuk Małgorzata
  27. Woroźbit Jolanta
  28. Zagórowska Anna
  29. Ziemińska Maria

1985

Klasa A Wychowawca – p. Stanisław Kasztelan

  1. Bahryj Marzena
  2. Bojarczuk Mariusz
  3. Chromiak Jarosław
  4. Czerwieniec Jacek
  5. Dziubińska Maria
  6. Firek Anna
  7. Fiutka Marek
  8. Fusiarz Leszek
  9. Gębala Teresa
  10. Gmitrowicz Dariusz
  11. Grela Joanna
  12. Lój Anna
  13. Muda Tomasz
  14. Nowakowski Jarosław
  15. Pachla Dariusz
  16. Pintwała Iwona
  17. Podoba Barbara
  18. Ptak Urszula
  19. Puchacz Bożena
  20. Raczkiewicz Wojciech
  21. Sarzyńska Grażyna
  22. Szykuła Beata
  23. Wójcik Małgorzata
  24. Ziemian Krzysztof
  25. Zimek Ewa

Klasa B Wychowawca – p. Maria Kasztelan

  1. Bodys Dorota
  2. Burak Bożena
  3. Czerwieniec Renata
  4. Fedak Małgorzata
  5. Goryczka Teresa
  6. Hołowińska Monika
  7. Juzwa Ryszard
  8. Kosarska Dorota
  9. Kozak Krzysztof
  10. Kukier Agata
  11. Laskowski Radosław
  12. Lubczyk Jacek
  13. Łyp Piotr
  14. Michorowski Wojciech
  15. Ojkało Magdalena
  16. Pikuś Ewa
  17. Segieda Beata
  18. Serafin Jolanta
  19. Skórzewska Monika
  20. Smoluch Maria
  21. Smyk Mariusz
  22. Such Dorota
  23. Szkodzińska Monika
  24. Szykuła Małgorzata
  25. Walas Maria
  26. Wysocki Marcin
  27. Ziarkiewicz Teresa

Klasa C Wychowawca – p. Krystyna Kamińska

  1. Blicharz Małgorzata
  2. Ciurysek Joanna
  3. Daniłow Lucyna
  4. Dubel Robert
  5. Garbata Barbara
  6. Grudzień Elżbieta
  7. Herdzik Mariola
  8. Kociuba Anna
  9. Kurowska Agnieszka
  10. Lawrów Paweł
  11. Lawrów Piotr
  12. Łaszkowska Barbara
  13. Meyer Bożena
  14. Młynarska Alicja
  15. Osiak Jadwiga
  16. Popik Dorota
  17. Rycyk Agnieszka
  18. Stankiewicz Marzena
  19. Tukiendorf Monika
  20. Żur Zbigniew

Klasa D Wychowawca – p. Donata Grabczak

  1. Bartosiak Anna
  2. Bubieło Małgorzata
  3. Buczek Tomasz
  4. Głaz Mariola
  5. Gwiazdowska Beata
  6. Jaszak Joanna
  7. Kołcon Katarzyna
  8. Kowalska Katarzyna
  9. Kucyk Tomasz
  10. Kycko Lidia
  11. Małodobra Ewa
  12. Nadwodnik Magdalena
  13. Nowak Joanna
  14. Ochnio Jacek
  15. Pańczyk Anna
  16. Piluś Elżbieta
  17. Piróg Aleksandra
  18. Portuś Przemysław
  19. Prokopowicz Tomasz
  20. Sitarz Dorota
  21. Skwarek Anna
  22. Sobczuk Jolanta
  23. Soboń Ewa
  24. Soboń Jarosław
  25. Stoń Monika
  26. Struzik Anna
  27. Szeremet Edyta
  28. Świstek Beata
  29. Turzyniecka Mirosława
  30. Turzyniecka Stanisława

Klasa E Wychowawca – p. Krystyna Pić

  1. Celiński Adam
  2. Chmura Elżbieta
  3. Czarnecka Joanna
  4. Dobek Małgorzata
  5. Karchut Renata
  6. Karpiński Dariusz
  7. Kubina Maria
  8. Litwińczuk Bożena
  9. Łowiecki Dariusz
  10. Ochniowska Barbara
  11. Orłowska Agata
  12. Otachel Józef
  13. Porębska Anna
  14. Sadowska Renata
  15. Skubisz Agnieszka
  16. Spasiuk Barbara
  17. Szynkaruk Kunegunda
  18. Twardowska Ewa

1986

Klasa A Wychowawca – p. Danuta Kucharczyk

  1. Adamowicz Małgorzata
  2. Brzyski Sławomir
  3. Dudek Joanna
  4. Galiński Andrzej
  5. Głazowski Artur
  6. Jakubiak Marek
  7. Karwat Mirosław
  8. Kopiel Wojciech
  9. Kosior Małgorzata
  10. Kozłowska Ewa
  11. Mędroń Anna
  12. Miedziak Grzegorz
  13. Nalepa Lucyna
  14. Pałczyńska Joanna
  15. Paszko Renata
  16. Piłat Grzegorz
  17. Podolak Magdalena
  18. Rek Robert
  19. Smoliński Leszek
  20. Szajnoga Joanna
  21. Walikowska Maryla
  22. Wojnarowicz Piotr
  23. Wojniak Dariusz
  24. Wudkiewicz Dorota
  25. Zaleski Artur

Klasa B Wychowawca – p. Grażyna Smyk

  1. Bielak Marzena
  2. Bojko Andrzej
  3. Borkowski Grzegorz
  4. Bulak Małgorzata
  5. Caban Remigiusz
  6. Fulara Barbara
  7. Gaczyńska Maria
  8. Gontarz Barbara
  9. Górska Małgorzata
  10. Grzelińska Iwona
  11. Kalicka Magdalena
  12. Kobus Ewa
  13. Kozubowska Renata
  14. Krzyżanowska Dorota
  15. Leśniak Andrzej
  16. Letkiewicz Robert
  17. Łokaj Krzysztof
  18. Majewska Ewa
  19. Milczuk Jolanta
  20. Misztal Beata
  21. Najda Renata
  22. Rodzik Jarosław
  23. Skura Anna
  24. Smyk Elżbieta
  25. Such Ewa
  26. Szajnoga Elżbieta
  27. Szałacha Agnieszka
  28. Szewczyk Beata
  29. Warmiński Jacek
  30. Zajmała Jolanta

Klasa C Wychowawca – p. Józef Steć

  1. Adamczyk Krzysztof
  2. Dąbrowska Monika
  3. Dziaszyk Małgorzata
  4. Filip Andrzej
  5. Fostakowska Anna
  6. Garbata Agnieszka
  7. Grela Małgorzata
  8. Greszta Joanna
  9. Grudzień Agnieszka
  10. Kopaczyńska Katarzyna
  11. Kowalska Joanna
  12. Krupa Janina
  13. Maluga Joanna
  14. Martyniuk Beata
  15. Piekarska Beata
  16. Przytuła Małgorzata
  17. Rogala Renata
  18. Rzepecka Joanna
  19. Serafin Małgorzata
  20. Skwarek Piotr
  21. Szczypta Elżbieta
  22. Szuper Lesław
  23. Turczyn Marta
  24. Witkowska Ewa

Klasa D Wychowawca – p. Teresa Hwedyk, p. Zygfryd Bielecki

  1. Bartoń Anna
  2. Błaszczuk Anna
  3. Bosiak Małgorzata
  4. Gębala Piotr
  5. Grabczak Monika
  6. Greszta Robert
  7. Hanc Ewa
  8. Kondrakiewicz Ewa
  9. Korzeniowska Dorota
  10. Kozielewicz Irmina
  11. Łapińska Małgorzata
  12. Marzec Dorota
  13. Piasecka Elżbieta
  14. Pietrasz Mariola
  15. Pitura Bożena
  16. Puzio Wioletta
  17. Skwaryło Elżbieta
  18. Soboń Małgorzata
  19. Spierzak Jerzy
  20. Szynkarczuk Beata
  21. Ślusarczyk Marta
  22. Wolańczuk Beata
  23. Ząbek Elżbieta
  24. Zbylut Jarosław
  25. Żaromski Marek

Klasa E Wychowawca – p. Jadwiga Pogódź

  1. Achler Ewa
  2. Adamowicz Anna
  3. Bakuniak Ewa
  4. Bis Beata
  5. Blicharz Gabriela
  6. Czubak Beata
  7. Dula Beata
  8. Gielmuda Barbara
  9. Grabowska Katarzyna
  10. Gromek Jolanta
  11. Kiecana Marta
  12. Król Agata
  13. Kukiełka Renata
  14. Lupa Irena
  15. Małkowicz Wioletta
  16. Marczuk Zbigniew
  17. Marzec Marzanna
  18. Mazurek Zbigniew
  19. Molas Elżbieta
  20. Nowosad Marta
  21. Oberda Marzena
  22. Ratyna Marzena
  23. Siekierda Bożena
  24. Sikora Anna
  25. Trześniowska Urszula
  26. Wąsacz Janusz
  27. Wilczewska Katarzyna
  28. Wróblewski Tomasz
  29. Złomaniec Barbara

Klasa F Wychowawca – p. Barbara Jędruszczak

  1. Adamczyk Elżbieta
  2. Bahryj Anna
  3. Bondyra Ewa
  4. Bucior Elżbieta
  5. Dobrowolska Beata
  6. Duda Wioletta
  7. Flis Maria
  8. Gębala Bożena
  9. Gierszon Renata
  10. Główka Zofia
  11. Gruszka Joanna
  12. Jabłońska Iwona
  13. Kasprzak Ewa
  14. Kopeć Małgorzata
  15. Kusztykiewicz Zbigniew
  16. Lewandowski Dariusz
  17. Lewkowicz Stanisław
  18. Lipska Renata
  19. Łastówka Ewa
  20. Manerowski Krzysztof
  21. Markiewicz Dorota
  22. Mróz Jacek
  23. Nowosad Małgorzata
  24. Ogrzyńska Jolanta
  25. Okoń Mirosław
  26. Pac Jacek
  27. Piotrowski Kazimierz
  28. Prokop Barbara
  29. Radziszewska Danuta
  30. Romaniuk Bożena
  31. Skowrońska Anna
  32. Sowa Agnieszka
  33. Sroczyński Artur
  34. Stachula Beata
  35. Todorczuk Robert
  36. Tomaszczuk Małgorzata
  37. Woźniak Wioletta
  38. Zastąpiło Anna
  39. Zdyb Beata
  40. Złomaniec Renata

1987

Klasa A Wychowawca – p. Henryk Grabczak

  1. Bojko Renata
  2. Cybulski Tadeusz
  3. Czarner Laura
  4. Czerwieniec Wojciech
  5. Dziewa Dariusz
  6. Głuch Joanna
  7. Gmitrowicz Elżbieta
  8. Janulewicz Leszek
  9. Juś Alicja
  10. Kobus Anna
  11. Kostrubiec Jadwiga
  12. Kotlik Zbigniew
  13. Kotuła Jadwiga
  14. Kulasik Jacek
  15. Libera Paweł
  16. Łojewski Piotr
  17. Młynarski Tomasz
  18. Ochmańska Małgorzata
  19. Posikata Marzena
  20. Rybak Małgorzata
  21. Szamik Joanna
  22. Winiarczyk Renata
  23. Zachajczuk Robert
  24. Zwolan Stanisław
  25. Żur Henryk

Klasa B Wychowawca – p. Janina Gondek

  1. Adamczyk Tomasz
  2. Barwiak Monika
  3. Bronikowska Magdalena
  4. Buczkowska Barbara
  5. Cisek Agnieszka
  6. Czochra Wojciech
  7. Dołgoń Jacek
  8. Dubas Alicja
  9. Fiedczuk Lidia
  10. Franaszczuk Ewa
  11. Frankiewicz Jolanta
  12. Fusiara Antonina
  13. Futyma Marzena
  14. Gil Anna
  15. Gontarz Dorota
  16. Greszta Dorota
  17. Kozyra Teresa
  18. Kudyk Joanna
  19. Maciejewska Małgorzata
  20. Malec Joanna
  21. Margol Magdalena
  22. Mirek Bożena
  23. Paszczuk Małgorzata
  24. Pić Beata
  25. Pietrusiewicz Beata
  26. Radlińska Marta
  27. Sikora Joanna
  28. Sobczyńska Anna
  29. Suszyna Dariusz
  30. Teresiński Grzegorz
  31. Walas Anna
  32. Wawryk Jarosław
  33. Wawryn Jarosław
  34. Wojnarska Marzena
  35. Wojno Agnieszka

Klasa C Wychowawca – p. Marianna Chwil

  1. Bigos Beata
  2. Dziubińska Beata
  3. Gaca Bożena
  4. Gałek Dariusz
  5. Grela Dariusz
  6. Gruszka Barbara
  7. Hałasa Monika
  8. Kłapouchy Mariusz
  9. Kmiecik Dariusz
  10. Krawczyk Leszek
  11. Kulas Małgorzata
  12. Kulas Marzena
  13. Łoś Beata
  14. Magryta Elżbieta
  15. Nowosad Marzena
  16. Paska Małgorzata
  17. Peszko Wioletta
  18. Poszelężna Renata
  19. Rabiega Joanna
  20. Rak Małgorzata
  21. Rokicki Robert
  22. Rybicka Bożena
  23. Skórzewska Dorota
  24. Smyk Marta
  25. Szuper Małgorzata
  26. Szwałek Iwona
  27. Tokarz Ewa
  28. Twardowska Anna
  29. Wańczyk Joanna
  30. Wolanin Renata
  31. Wróbel Maria
  32. Zawrotniak Piotr

Klasa D Wychowawca – p. Teresa Zielińska

  1. Baranowicz Krzysztof
  2. Bartosiak Joanna
  3. Basaj Dorota
  4. Braszko Barbara
  5. Denkiewicz Joanna
  6. Gębala Katarzyna
  7. Grad Iwona
  8. Grygierzec Katarzyna
  9. Jasińska Renata
  10. Kołcon Ewa
  11. Krzyżanek Renata
  12. Kwiecień Joanna
  13. Łastówka Barbara
  14. Małodobra Małgorzata
  15. Niemczycka Ewa
  16. Olszewski Andrzej
  17. Pacyk Katarzyna
  18. Panek Anna
  19. Pietrynko Andrzej
  20. Pilipczuk Elżbieta
  21. Rowiński Zygmunt
  22. Selech Monika
  23. Senderek Małgorzata
  24. Siemko Małgorzata
  25. Stelmaszczuk Jolanta
  26. Szewczyk Dorota
  27. Sznajdrowicz Andrzej
  28. Ścibak Beata
  29. Wilk Mariola
  30. Wolski Tomasz
  31. Wójciak Wioletta
  32. Wysocki Piotr

Klasa E Wychowawca – p. Janusz Korczak

  1. Bednaruk Barbara
  2. Bojarska Renata
  3. Chruściński Jerzy
  4. Detko Maria
  5. Duda Beata
  6. Dziędziurko Leszek
  7. Dziuba Ewa
  8. Furmanek Ewa
  9. Glas Iwona
  10. Gmyz Renata
  11. Gomułka Cezary
  12. Gontarz Grażyna
  13. Górnik Beata
  14. Hargot Tomasz
  15. Jurczak Anna
  16. Jurczak Irmina
  17. Jurczak Tomasz
  18. Kania Zbigniew
  19. Klimczuk Zbigniew
  20. Kołtun Anna
  21. Kuczmaszewski Cezary
  22. Mazurkiewicz Aleksandra
  23. Mołdoch Alina
  24. Mulak Paweł
  25. Obszyńska Renata
  26. Olejarczuk Renata
  27. Pliżga Beata
  28. Rogowska Renata
  29. Sarzyńska Elżbieta
  30. Schab Jadwiga
  31. Swiderska Alina
  32. Szczepańska Joanna
  33. Szostak Ewa
  34. Szpyra Dorota
  35. Szymański Paweł
  36. Świrszcz Jolanta
  37. Truszyńska Małgorzata
  38. Wronka Jadwiga
  39. Zachajczuk Dorota
  40. Zastąpiło Urszula

1988

Klasa A Wychowawca – p. Danuta Sudak

  1. Bednarz Mariusz
  2. Bondyra Anna
  3. Chomicki Ireneusz
  4. Chrzanowski Mariusz
  5. Duda Małgorzata
  6. Duławska Joanna
  7. Frańczuk Janusz
  8. Hurkała Alicja
  9. Karpiński Mariusz
  10. Karpowicz Beata
  11. Kasztelan Marcin
  12. Kiełbińska Małgorzata
  13. Kukiełka Zbigniew
  14. Matwiejczuk Maria
  15. Miętkiewicz Arkadiusz
  16. Panek Wiktor
  17. Piasecka Krystyna
  18. Pogudź Dariusz
  19. Pradyszczuk Ewa
  20. Pytka Andrzej
  21. Radawiec Izabela
  22. Soboń Robert
  23. Soczyński Mariusz
  24. Świszcz Elżbieta
  25. Tadeusz Małgorzata
  26. Wrotniak Jolanta
  27. Załoga Ewa

Klasa B Wychowawca – p. Janina Pomerańska

  1. Barwiak Joanna
  2. Boniek Dorota
  3. Chadaj Ireneusz
  4. Cisowska Dorota
  5. Czabała Beata
  6. Dołba Renata
  7. Flak Iwona
  8. Gałek Dorota
  9. Godliński Waldemar
  10. Górnik Anna
  11. Jabłońska Ewa
  12. Jargieło Małgorzata
  13. Laskowski Jacek
  14. Leśniak Małgorzata
  15. Lipka Bogusław
  16. Łogin Małgorzata
  17. Łukasik Piotr
  18. Mazurek Anna
  19. Miętkiewicz Dorota
  20. Ożóg Adam
  21. Pawliszak Piotr
  22. Pić Jarosław
  23. Pintwała Paweł
  24. Purchała Katarzyna
  25. Różycki Mirosław
  26. Szewczyk Beata
  27. Szkodzińska Kamila
  28. Szlaska Justyna
  29. Teresiński Tomasz
  30. Ulanowska Anna
  31. Wiśniewska Magdalena
  32. Ziółkowski Tomasz
  33. Żytowiecka Kinga

Klasa C Wychowawca – p. Zdzisława Manerowska

  1. Baranowicz Joanna
  2. Bosiak Anna
  3. Bosiak Katarzyna
  4. Buczek Joanna
  5. Gajewska Renata
  6. Gregorowicz Agnieszka
  7. Hamerska Agnieszka
  8. Iwanicka Alicja
  9. Juszczak Małgorzata
  10. Kowal Agnieszka
  11. Kropornicka Dorota
  12. Kryszczuk Anna
  13. Malicka Katarzyna
  14. Nogas Dorota
  15. Pecyna Elżbieta
  16. Romanek Iwona
  17. Rusztyn Renata
  18. Sawicki Stanisław
  19. Schab Katarzyna
  20. Soboń Lucyna
  21. Strzałka Iwona
  22. Szelezin Anna
  23. Szewluk Beata
  24. Turczyn Agnieszka
  25. Tyszko Anna
  26. Wiatrowska Anna
  27. Woś Iwona
  28. Zub Agnieszka

Klasa D Wychowawca – p. Magdalena Hrynkiewicz

  1. Bojarska Elżbieta
  2. Cegłowski Artur
  3. Dworniczak Beata
  4. Grudzień Katarzyna
  5. Grzywacz Agnieszka
  6. Jop Magdalena
  7. Kimak Anna
  8. Małek Barbara
  9. Pakuła Bożena
  10. Pieczykolan Renata
  11. Piłat Anna
  12. Starzyńska Joanna
  13. Stolarczyk Elżbieta
  14. Szynkaruk Beata
  15. Wisz Anna
  16. Zwolan Marzena

Klasa E Wychowawca – p. Izabela Kowalska

  1. Bodys Eliza
  2. Bondyra Anna
  3. Cichoń Beata
  4. Choma Marzena
  5. Dziuba Ewa
  6. Firek Mariusz
  7. Flis Jolanta
  8. Gawlik Wioletta
  9. Górnik Anna
  10. Grela Małgorzata
  11. Jakóbczak Alicja
  12. Karabin Joanna
  13. Kowalczuk Renata
  14. Kukiełka Dorota
  15. Kuropatwa Barbara
  16. Olejarczuk Elżbieta
  17. Palikot Ewa
  18. Pastuszak Bożena
  19. Pilip Teresa
  20. Prokopowicz Aleksander
  21. Radlińska Renata
  22. Sałach Mirosław
  23. Sirko Małgorzata
  24. Sowińska Magdalena
  25. Stasiuk Małgorzata
  26. Sulima Agnieszka
  27. Szabla Anna
  28. Szpajcher Anna
  29. Tkaczyk Grażyna
  30. Wojtasiuk Marzena

1989

Klasa A Wychowawca – p. Stanisław Kasztelan

  1. Adamowicz Dorota
  2. Chruścińska Agnieszka
  3. Czerniej Anna
  4. Dziubińska Renata
  5. Grybóś Agnieszka
  6. Janda Beata
  7. Kapłon Piotr
  8. Karpińska Joanna
  9. Kawałko Mirek
  10. Kobak Tomasz
  11. Kupiec Dariusz
  12. Miedziak Marek
  13. Ochnio Robert
  14. Pakuła Andrzej
  15. Piszcz Jolanta
  16. Prokop Marek
  17. Pytka Halina
  18. Rajska Anna
  19. Rusztyn Jolanta
  20. Sokołowski Marek
  21. Struzik Wojciech
  22. Szarafin Agnieszka
  23. Szewczyk Anna
  24. Tomczyk Jarosław
  25. Turczyn Dorota
  26. Walas Piotr
  27. Worobel Anna
  28. Wójcicki Michał
  29. Zaleski Robert
  30. Zaremba Robert
  31. Zdziłowski Jacek

Klasa B Wychowawca – p. Halina Chwiejczak

  1. Borowiec Renata
  2. Chmiel Arkadiusz
  3. Flis Małgorzata
  4. Gielmuda Agnieszka
  5. Gontarz Marzena
  6. Grela Edyta
  7. Grela Magdalena
  8. Hysa Małgorzata
  9. Jonak Agnieszka
  10. Klaudel Piotr
  11. Klimko Joanna
  12. Kozłowski Przemysław
  13. Król Elżbieta
  14. Mazurek Małgorzata
  15. Mazurek Marek
  16. Mazuś Piotr
  17. Michalak Joanna
  18. Mróz Agata
  19. Nowogrodzka Ewa
  20. Ochab Dariusz
  21. Pawlik Marek
  22. Smyk Tomasz
  23. Stadnik Renata
  24. Świstek Ireneusz
  25. Tarajko Tomasz
  26. Wapniarska Edyta
  27. Wielosz Agata
  28. Wróbel Agnieszka
  29. Zubański Sławomir
  30. Żywicki Mirosław

Klasa C Wychowawca – p. Janina Barańska

  1. Berdak Joanna
  2. Bielecka Magdalena
  3. Chmiel Monika
  4. Chołod Edyta
  5. Chromiak Małgorzata
  6. Chromiak Ewa
  7. Farion Elżbieta
  8. Garbiec Agata
  9. Jakóbczak Katarzyna
  10. Kołtun Marta
  11. Kopaczyńska Agnieszka
  12. Kowalczuk Anna
  13. Łepik Elżbieta
  14. Łój Alicja
  15. Majewska Anna
  16. Mazurek Andrzej
  17. Misztal Marzena
  18. Pitura Renata
  19. Psiuk Mariola
  20. Rybicka Małgorzata
  21. Sadło Edyta
  22. Szwałek Zuzanna
  23. Wałasztyn Małgorzata
  24. Wiśniewska Beata
  25. Wojciechowska Anna
  26. Wojnarski Dariusz
  27. Zadrąg Agnieszka
  28. Żygawska Dorota

Klasa D Wychowawca – p. Donata Grabczak

  1. Adamowicz Elżbieta
  2. Bigos Małgorzata
  3. Bińkowski Artur
  4. Bojarczuk Agnieszka
  5. Caban Edyta
  6. Chmielewska Małgorzata
  7. Gałan Iwona
  8. Greszta Agnieszka
  9. Jaszczyk Andrzej
  10. Kasprzyk Maria
  11. Kniaziowski Andrzej
  12. Komisarczuk Kinga
  13. Kurys Monika
  14. Liberadzka Agnieszka
  15. Maniuk Barbara
  16. Marczuk Aldona
  17. Pawelec Agnieszka
  18. Rudy Renata
  19. Siedlecka Anna
  20. Siemaszkiewicz Agnieszka
  21. Smoła Anna
  22. Starszuk Joanna
  23. Swistowska Anita
  24. Tyszko Jacek
  25. Wodyk Marzena
  26. Zawada Elżbieta
  27. Ziemińska Joanna
  28. Zub Barbara
  29. Żołnierczuk Katarzyna

Klasa E Wychowawca – p. Krystyna Kamińska

  1. Bober Aneta
  2. Czujkowska Edyta
  3. Filipowicz Joanna
  4. Gniot Tomasz
  5. Gronowska Lidia
  6. Hargot Ewa
  7. Lalik Agnieszka
  8. Łaszkiewicz Mariusz
  9. Makuch Ewa
  10. Mazurek Elżbieta
  11. Mazurkiewicz Beata
  12. Nowosad Artur
  13. Obszyńska Bożena
  14. Pańczyk Joanna
  15. Piłat Bogusław
  16. Rek Anna
  17. Skiba Edyta
  18. Sochan Katarzyna
  19. Szelezin Renata
  20. Szewczuk Anna
  21. Wiater Piotr

Klasa F Wychowawca – p. Krystyna Brogowska

  1. Banach Artur
  2. Barański Arkadiusz
  3. Biedula Ewa
  4. Bondyra Elżbieta
  5. Boroń Robert
  6. Cieplikiewicz Iwona
  7. Czop Grażyna
  8. Gęboryś Aneta
  9. Greszta Elżbieta
  10. Gwożdziewski Grzegorz
  11. Koczot Wojciech
  12. Koisz Ilona
  13. Kowalczuk Krzysztof
  14. Kowalczyk Iwona
  15. Król Małgorzata
  16. Krupa Sławomir
  17. Krupa Zofia
  18. Leszczyński Karol
  19. Łuczka Ilona
  20. Magnowska Joanna
  21. Nadra Iwona
  22. Pastuszak Magdalena
  23. Piasecka Magdalena
  24. Ponachajba Ewa
  25. Ruszczycka Bożena
  26. Sałamacha Beata
  27. Sudołowicz Rafał
  28. Szewczyk Renata
  29. Wawszczak Joanna
  30. Wiater Elżbieta
  31. Wiatrzyk Anita
  32. Zawiślak Barbara
  33. Zygiert Anita

1990

Klasa A Wychowawca – p. Barbara Jędruszczak

  1. Chabros Iwona
  2. Gawrońska Janina
  3. Grątkowska Ewa
  4. Kędra Zofia
  5. Kicińska Elżbieta
  6. Kimak Katarzyna
  7. Kleban Małgorzata
  8. Kłos Renata
  9. Koziej Anna
  10. Kozłowska Agnieszka
  11. Kulesza Renata
  12. Łokaj Magdalena
  13. Nadolska Katarzyna
  14. Nosal Joanna
  15. Orłów Rafał
  16. Pakuła Aldona
  17. Rębecka Małgorzata
  18. Rzemieniak Robert
  19. Samulak Krzysztof
  20. Sobczuk Mirosław
  21. Suwała Artur
  22. Swircz Edyta
  23. Swircz Ewa
  24. Szamik Adam
  25. Szynkaruk Lidia
  26. Wiśniewska Anna
  27. Witkowski Radosław

Klasa B Wychowawca – p. Krystyna Pić

  1. Domańska Agnieszka
  2. Duda Elżbieta
  3. Dudek Mirosław
  4. Gorszczaryk Sebastian
  5. Januchowska Beata
  6. Kawałko Agnieszka
  7. Kiecana Magdalena
  8. Kołodziej Grażyna
  9. Koprowski Krzysztof
  10. Kowal Wojciech
  11. Kozioł Ewa
  12. Kozłowska Agnieszka
  13. Kożuszek Jolanta
  14. Kulesza Michał
  15. Kuśmierek Małgorzata
  16. Kwiecień Beata
  17. Macias Monika
  18. Mart Katarzyna
  19. Mazurek Eliza
  20. Niańko Eliza
  21. Skwaryło Barbara
  22. Sowiński Artur
  23. Szuta Elżbieta
  24. Tłuczek Mariusz
  25. Wawryk Krystyna
  26. Wolska Aneta
  27. Wróbel Katarzyna

Klasa C Wychowawca – p. Ryszard Konior

  1. Bałabuch Renata
  2. Bednarz Barbara
  3. Buczak Ewa
  4. Burcon Anna
  5. Gontarz Edyta
  6. Greluk Anna
  7. Grona Katarzyna
  8. Kiczak Krzysztof
  9. Kierepka Edyta
  10. Kimak Ewa
  11. Koprowska Barbara
  12. Łysiak Jolanta
  13. Michałkiewicz Agata
  14. Mroz Iwona
  15. Niemira Agnieszka
  16. Pietrzykowska Anna
  17. Sachajko Jarosław
  18. Sowa Erwin
  19. Świerszcz Katarzyna
  20. Teterycz Agnieszka
  21. Tomaszewska Małgorzata
  22. Wiater Alina
  23. Wiktorowicz Dariusz

Klasa D Wychowawca – p. Marzena Kasperska

  1. Amerla Magdalena
  2. Czerwonka Rafał
  3. Dąbrowski Igor
  4. Dołgań Monika
  5. Jaremek Agnieszka
  6. Junik Magdalena
  7. Kawałko Marzena
  8. Kowalówka Katarzyna
  9. Kruk Teresa
  10. Kula Katarzyna
  11. Kurys Maja
  12. Kwiatkowska Agnieszka
  13. Litwin Wojciech
  14. Łapińska Joanna
  15. Posikata Marta
  16. Siemko Małgorzata
  17. Sokołowska Jolanta
  18. Soszyńska Magdalena
  19. Staszczuk Edyta
  20. Swiergoń Jarosław
  21. Szewc Jadwiga
  22. Tarłowska Joanna
  23. Włodarczyk Jacek
  24. Wojtasiuk Joanna
  25. Zawadzki Tomasz

Klasa E Wychowawca – p. Lucyna Mielniczuk

  1. Bełz Anna
  2. Biedula Iwona
  3. Bińkowska Edyta
  4. Bryk Joanna
  5. Burak Elżbieta
  6. Cegłowska Agnieszka
  7. Chyl Beata
  8. Dudek Ewa
  9. Dziurdzińska Ewa
  10. Gałka Anna
  11. Garaj Arkadiusz
  12. Karło Eliza
  13. Kazimierczuk Magdalena
  14. Kiszka Renata
  15. Kondrakiewicz Elżbieta
  16. Kość Elżbieta
  17. Kozłowska Małgorzata
  18. Łygas Anna
  19. Majcher Marta
  20. Maziarczyk Agnieszka
  21. Misa Dariusz
  22. Mołdoch Mariola
  23. Niedziela Monika
  24. Ogrzyńska Dorota
  25. Pastuszak Anna
  26. Sędłak Marzena
  27. Szwajkowska Iwona
  28. Topornicka Elżbieta
  29. Waniowska Agnieszka
  30. Żybura Joanna

Klasa F Wychowawca – p. Maria Ćwierz

  1. Balicka Ewa
  2. Borys Alina
  3. Buryś Beata
  4. Gil Anna
  5. Górski Krzysztof
  6. Grzywacz Katarzyna
  7. Jamroż Renata
  8. Janeczko Joanna
  9. Kawa Beata
  10. Kawka Tomasz
  11. Kotlik Elżbieta
  12. Kulik Ewa
  13. Machowska Marzena
  14. Maksanty Anna
  15. Mendyk Marta
  16. Miętkiewicz Ewa
  17. Milczuk Izabela
  18. Piekacz Jarosław
  19. Szpringer Aleksandra
  20. Teterycz Marzena
  21. Tulpan Arkadiusz
  22. Wawszczak Edyta
  23. Wójtowicz Magdalena
  24. Zakrzewski Maciej
  25. Zawada Elżbieta
  26. Zderkiewicz Wioletta
  27. Zubko Arkadiusz
  28. Zyza Mieczysława

1991

Klasa A Wychowawca – p. Henryk Grabczak

  1. Asyngier Tadeusz
  2. Cisło Andrzej
  3. Curyło Krzysztof
  4. Ćwierz Sebastian
  5. Ćwik Sławomir
  6. Dysput Wojciech
  7. Gniewek Tomasz
  8. Górnik Artur
  9. Grabczak Dariusz
  10. Jonak Krzysztof
  11. Korkosz Piotr
  12. Kornel Andrzej
  13. Larwa Monika
  14. Laskowski Grzegorz
  15. Leszczyński Jacek
  16. Mączka Artur
  17. Moteka Robert
  18. Palonka Robert
  19. Pańczyk Tomasz
  20. Piasecki Robert
  21. Pogódź Dorota
  22. Prus Beata
  23. Rzemieniak Agnieszka
  24. Siemaszkiewicz Marcin
  25. Skubisz Kinga
  26. Szczudłowski Paweł
  27. Szumański Krzysztof
  28. Szykuła Agnieszka
  29. Tyburska Katarzyna
  30. Wal Agnieszka
  31. Worobel Alicja

Klasa B Wychowawca – p. Grażyna Smyk

  1. Bednarek Agnieszka
  2. Białek Renata
  3. Blicharz Robert
  4. Dziura Barbara
  5. Goch Robert
  6. Grajeta Robert
  7. Greszta Beata
  8. Jach Monika
  9. Jachtoma Alicja
  10. Kitowska Elżbieta
  11. Kornaga Agnieszka
  12. Kryłowicz Grzegorz
  13. Kudra Agnieszka
  14. Kwika Małgorzata
  15. Łysiak Katarzyna
  16. Makowski Mariusz
  17. Niańko Małgorzata
  18. Niedziela Grzegorz
  19. Osiak Hanna
  20. Ossowska Ewa
  21. Pająk Renata
  22. Papuda Monika
  23. Pomerańska Sylwia
  24. Romanowska Małgorzata
  25. Rudko Rafał
  26. Rybak Maria
  27. Sak Paweł
  28. Stańczak Paweł
  29. Stefanik Jarosław
  30. Surdyk Magdalena
  31. Szczepanek Andrzej
  32. Warmiński Janusz

Klasa C Wychowawca – p. Halina Pilszczek

  1. Antczak Aneta
  2. Badach Piotr
  3. Bartnik Anna
  4. Bochniak Beata
  5. Cichosz Paweł
  6. Cięciera Agnieszka
  7. Czechyra Inga
  8. Dzida Anna
  9. Fiodun Iwona
  10. Gardzioła Barbara
  11. Gwiazdowska Agnieszka
  12. Jarocki Sławomir
  13. Jonak Jolanta
  14. Kasprzyk Piotr
  15. Krzyżak Katarzyna
  16. Łopuszyński Paweł
  17. Matuszewska Joanna
  18. Mulak Joanna
  19. Muszak Iwona
  20. Palonka Anna
  21. Pezacka Karolina
  22. Podświadek Magda
  23. Sobstyl Edyta
  24. Sowińska Mariola
  25. Stopa Arkadiusz
  26. Śpiewak Beata
  27. Urban Sylwia
  28. Zajmała Edyta
  29. Zygmunt Andrzej
  30. Żmudzka Iwona

Klasa D Wychowawca – p. Janusz Korczak

  1. Banaszuk Iwona
  2. Borsuk Tomasz
  3. Buczak Beata
  4. Cichoń Anna
  5. Cichosz Iwona
  6. Czabała Tomasz
  7. Flis Krzysztof
  8. Hunkiewicz Anna
  9. Joniec Wirginia
  10. Kłyż Wojciech
  11. Koisz Monika
  12. Korobiejnikow Dorota
  13. Kuczaj Joanna
  14. Lepa Monika
  15. Mandziuk Wioletta
  16. Mianowska Barbara
  17. Oleszek Beata
  18. Piela Agnieszka
  19. Pietroń Grzegorz
  20. Pudłowski Artur
  21. Rudy Anna
  22. Rusztyn Dorota
  23. Siemko Bożena
  24. Stępniak Ewa
  25. Stoczkowska Agnieszka
  26. Sudak Joanna
  27. Switka Małgorzata
  28. Szarafin Anna
  29. Szetela Iwona
  30. Szymala Anna
  31. Tukiendorf Małgorzata
  32. Wolańczuk Jacek

Klasa E Wychowawca – p. Marianna Chwil

  1. Babicki Aleksander
  2. Chwedyk Anna
  3. Czwartkowski Robert
  4. Danyluk Monika
  5. Dziędziurko Teresa
  6. Górska Izabela
  7. Herbut Paweł
  8. Kucharski Andrzej
  9. Kuczmaszewska Edyta
  10. Laskowska Magdalena
  11. Marczyński Krzysztof
  12. Mazurek Barbara
  13. Muszyńska Marzena
  14. Palonka Marcin
  15. Piekacz Anna
  16. Piłat Maria
  17. Radliński Adam
  18. Sagan Agnieszka
  19. Sawic Anna
  20. Sławińska Agnieszka
  21. Sobczyńska Renata
  22. Szponar Piotr
  23. Telicka Dorota
  24. Trytek Agnieszka
  25. Turczyn Andrzej
  26. Włodarczyk Marta
  27. Zajączkowska Agnieszka
  28. Zielińska Iwona
  29. Żołądek Joanna

Klasa F Wychowawca – p. Teresa Ziąbkowska

  1. Bekier Anna
  2. Bondyra Magdalena
  3. Borowiec Katarzyna
  4. Borsuk Robert
  5. Chmiel Beata
  6. Cisło Monika
  7. Cisowska Małgorzata
  8. Dec Adam
  9. Ferenc Jarosław
  10. Gil Arkadiusz
  11. Gliwińska Agnieszka
  12. Gontarz Tamara
  13. Kupaj Elżbieta
  14. Kusztykiewicz Agnieszka
  15. Marczewska Anna
  16. Masłosz Marta
  17. Matwiejczuk Elżbieta
  18. Mientus Aleksander
  19. Panasiuk Paweł
  20. Pańko Grzegorz
  21. Pipa Aneta
  22. Pokrywka Agnieszka
  23. Sagan Marzena
  24. Szynkarczuk Marta
  25. Tarnowska Małgorzata
  26. Trytek Małgorzata
  27. Wróbel Małgorzata
  28. Zawrotniak Agnieszka
  29. Zych Agnieszka

Klasa G Wychowawca – p. Jadwiga Pogódź

  1. Baj Barbara
  2. Bąk Agnieszka
  3. Bednarz Małgorzata
  4. Bereza Monika
  5. Bondar Małgorzata
  6. Budzińska Ewa
  7. Cmil Jadwiga
  8. Czerwonka Magdalena
  9. Dołba Sylwester
  10. Dubas Ewa
  11. Dudek Renata
  12. Frankiewicz Renata
  13. Hajduk Agnieszka
  14. Hanulak Małgorzata
  15. Hurkała Urszula
  16. Jałowiecka Ewa
  17. Kaźmierczuk Monika
  18. Lipińska Joanna
  19. Lipińska Jolanta
  20. Matwiejczuk Ewa
  21. Pietnoczka Ewa
  22. Pietrynko Anna
  23. Pupiec Dorota
  24. Rybak Justyna
  25. Segieda Beata
  26. Sokal Ewa
  27. Szelezin Katarzyna
  28. Szewc Ewa
  29. Szewczuk Grażyna
  30. Szymańska Małgorzata
  31. Tabała Dariusz
  32. Tomasik Wanda
  33. Uściak Anna
  34. Wawryk Renata
  35. Wnukowski Mariusz
  36. Wróbel Bernardyna
  37. Zderkiewicz Agata
  38. Żerucha Alicja

1992

Klasa A Wychowawca – p. Izabela Kowalska

  1. Barwiński Waldemar
  2. Bielecka Sławomira
  3. Bodys Dorota
  4. Buczko Juliusz
  5. Czerwieniec Edyta
  6. Frankiewicz Tomasz
  7. Garbarz Marta
  8. Grzybowska Monika
  9. Gulińska Renata
  10. Jagi Sylwia
  11. Juszczak Robert
  12. Kasjaniuk Piotr
  13. Kasztelan Paweł
  14. Kiciński Jacek
  15. Kiszka Mariusz
  16. Kudyk Agnieszka
  17. Lawgmin Maciej
  18. Madyniak Piotr
  19. Mazur Zbigniew
  20. Michałkiewicz Marek
  21. Niemczyk Agnieszka
  22. Pakuła Anna
  23. Peresada Leszek
  24. Piasecka Małgorzata
  25. Piniaż Sławomir
  26. Rycyk Mariusz
  27. Sidor Ola
  28. Smiałkowska Ewa
  29. Starszuk Radosław
  30. Szarzyński Tomasz
  31. Wal Radosław
  32. Wytrykus Ewa
  33. Zwirek Krzysztof

Klasa B Wychowawca – p. Janina Pomerańska

  1. Bednarska Magdalena
  2. Bielak Jarosław
  3. Bondyra Beata
  4. Borecka Joanna
  5. Chmiel Małgorzata
  6. Chomicki Ireneusz
  7. Czochra Marta
  8. Czugała Edyta
  9. Duma Małgorzata
  10. Gałka Agnieszka
  11. Gorczyca Agnieszka
  12. Hałas Radosław
  13. Jabłońska Sylwia
  14. Kopczyńska Joanna
  15. Kostrubiec Małgorzata
  16. Kulasik Ewa
  17. Łopuszyński Zbigniew
  18. Paluch Edyta
  19. Pańczyk Dorota
  20. Pelc Piotr
  21. Prystupa Andrzej
  22. Sachajko Agnieszka
  23. Skiba Monika
  24. Słupczyński Marcin
  25. Soczyńska Beata
  26. Szuty Marcin
  27. Ścibak Monika
  28. Świstowska Magdalena
  29. Tomaszewski Jarosław
  30. Warmińska Małgorzata
  31. Welcz Piotr
  32. Zgnilec Dorota

Klasa C Wychowawca – p. Barbara Korczak – Kowalczyk

  1. Bartecka Agnieszka
  2. Białek Joanna
  3. Bielecka Beata
  4. Chachler Edyta
  5. Czuwara Iwona
  6. Gmyz Aneta
  7. Jargieło Mirosława
  8. Jaśkowska Magdalena
  9. Jochaniuk Maria
  10. Kania Magdalena
  11. Kierepka Izabela
  12. Konstantynowicz Agnieszka
  13. Korga Monika
  14. Kowalczyk Marcin
  15. Krzesiak Elżbieta
  16. Krzywonos Joanna
  17. Lachowska Monika
  18. Leśniak Małgorzata
  19. Mazur Anna
  20. Nowak Magdalena
  21. Poździk Ewa
  22. Smyk Beata
  23. Sokołowska Agnieszka
  24. Startek Monika
  25. Szuta Marta
  26. Ternes Jerzy
  27. Ulanowska Lucyna
  28. Waniek Adam
  29. Waśko Magdalena
  30. Winiarska Alina
  31. Worobij Sylwia
  32. Zaborowski Piotr
  33. Zalewska Ewa

Klasa D Wychowawca – p. Danuta Sudak

  1. Barda Anna
  2. Biront Elżbieta
  3. Buryś Mariusz
  4. Domański Adam
  5. Fusiarz Jolanta
  6. Grajeta Konrad
  7. Kondrakiewicz Dorota
  8. Lipski Tomasz
  9. Łyp Konrad
  10. Madeja Mariusz
  11. Magdziak Nina
  12. Maniuk Agnieszka
  13. Mientus Katarzyna
  14. Mołdoch Monika
  15. Mościbroda Artur
  16. Piłat Artur
  17. Rekiel Artur
  18. Sławek Agnieszka
  19. Sobolewski Sebastian
  20. Somber Tomasz
  21. Szewczyk Bożena
  22. Sztormke Hubert
  23. Szumański Tadeusz
  24. Szykuła Małgorzata
  25. Wal Marzena
  26. Zalewski Piotr
  27. Zygmunt Agnieszka
  28. Źwienik Tomasz
  29. Żeń Małgorzata

Klasa E Wychowawca – p. Zdzisława Manerowska

  1. Buchajczuk Artur
  2. Buczak Anna
  3. Czop Agnieszka
  4. Czopek Agnieszka
  5. Długosz Maria
  6. Dziedzic Agnieszka
  7. Flis Radosław
  8. Greszata Marta
  9. Greszta Sebastian
  10. Hałucha Piotr
  11. Jurczak Marcin
  12. Kantor Agnieszka
  13. Kiesz Małgorzata
  14. Kniaź Anna
  15. Kornel Ewa
  16. Laszko Tomasz
  17. Lisowski Wojciech
  18. Łagowska Ewa
  19. Mościbroda Edyta
  20. Palikot Elżbieta
  21. Repeć Joanna
  22. Stankiewicz Agnieszka
  23. Świszcz Iwona
  24. Winiarczyk Agnieszka
  25. Wszoła Łucja
  26. Zawiślak Aneta
  27. Zgnilec Monika

Klasa F Wychowawca – p. Janina Starszuk

  1. Barszczewska Anna
  2. Bełz Krzysztof
  3. Bieguniec Katarzyna
  4. Czarniecki Marek
  5. Duławska Nelly
  6. Hubala Marzena
  7. Jędrulak Dorota
  8. Kiecana Magdalena
  9. Kiełbasa Teresa
  10. Kopczyńska Monika
  11. Kot Jerzy
  12. Kowalska Agnieszka
  13. Mazurkiewicz Magdalena
  14. Mojzess Agnieszka
  15. Mosażewski Marcin
  16. Myszka Regina
  17. Niedobit Agnieszka
  18. Osoba Dorota
  19. Osuchowska Iwona
  20. Pałka Jarosław
  21. Polak Edyta
  22. Rayss Adrianna
  23. Rogala Marzena
  24. Samulak Anna
  25. Seroka Katarzyna
  26. Składaniec Małgorzata
  27. Strupieniuk Joanna
  28. Szewczak Tomasz
  29. Tchórz Wojciech
  30. Wojda Iwona
  31. Wróbel Małgorzata
  32. Ziółkowska Paulina
  33. Zyga Ewa

Klasa G Wychowawca – p. Teresa Hwedyk

  1. Bartos Beata
  2. Bober Tomasz
  3. Borys Dorota
  4. Burcon Marzena
  5. Bździuch Małgorzata
  6. Dycha Anita
  7. Farion Agnieszka
  8. Hałas Monika
  9. Hanaka Ewa
  10. Kalman Monika
  11. Kita Bernadetta
  12. Kowalczuk Agnieszka
  13. Kulik Katarzyna
  14. Kurantowicz Jolanta
  15. Langwińska Agnieszka
  16. Lewicki Marek
  17. Łysiak Monika
  18. Łyś Rafał
  19. Mankiewicz Małgorzata
  20. Mendyk Bernadetta
  21. Nizioł Monika
  22. Osuch Joanna
  23. Plizga Angelika
  24. Polski Robert
  25. Stawiarski Piotr
  26. Stefańska Katarzyna
  27. Swoboda Małgorzata
  28. Szewluk Dorota
  29. Szuptarski Piotr
  30. Wojtasiewicz Monika
  31. Wożniak Jolanta
  32. Zeszut Grażyna
  33. Zybała Aneta

1993

Klasa A Wychowawca – p. Danuta Kucharczyk

  1. Baj Jacek
  2. Ćwik Anna
  3. Dziuba Marcin
  4. Girguś Sebastian
  5. Jaroszyński Jacek
  6. Kopera Iwona
  7. Kowalicki Tomasz
  8. Kowalski Robert
  9. Kryłowicz Jarosław
  10. Kurek Adam
  11. Marczuk Barbara
  12. Mazurek Robert
  13. Mogielnicka Anna
  14. Niedzielska Agnieszka
  15. Nosal Zygmunt
  16. Orłowski Jacek
  17. Pazdro Piotr
  18. Piłat Joanna
  19. Plechawski Michał
  20. Prządka Marcin
  21. Rybczyńska Katarzyna
  22. Salej Andrzej
  23. Sałamacha Leszek
  24. Tymiński Aleksander
  25. Wasiura Joanna
  26. Wiater Bartłomiej
  27. Wróblewska Katarzyna
  28. Zych Bożena

Klasa B Wychowawca – p. Krystyna Kamińska

  1. Choma Iwona
  2. Chwiejczak Aneta
  3. Dalecki Tomasz
  4. Drwalska Ewa
  5. Dzieciuch Agnieszka
  6. Gnyp Arkadiusz
  7. Hejna Monika
  8. Kędrak Mirosław
  9. Łyś Konrad
  10. Mazurek Joanna
  11. Miaskowski Arkadiusz
  12. Mielniczuk Arkadiusz
  13. Milke Maksymilian
  14. Mokrosz Anna
  15. Pawelec Sylwia
  16. Pietrusiewicz Małgorzata
  17. Radliński Krzysztof
  18. Ramocki Dariusz
  19. Szewczuk Marzena
  20. Sztojko Danuta
  21. Szumiło Robert
  22. Świątkiewicz Robert
  23. Tor Monika
  24. Trąba Marek
  25. Waga Magdalena
  26. Wojtyło Adam
  27. Wolak Sabina
  28. Zawada Agnieszka

Klasa C Wychowawca – p. Halina Chwiejczak

  1. Adamczuk Małgorzata
  2. Artymiak Agnieszka
  3. Bondyra Szymon
  4. Cybulska Agnieszka
  5. Czerwieniec Marta
  6. Dubas Renata
  7. Flak Ewa
  8. Gajewska Małgorzata
  9. Gęca Beata
  10. Jędrzejewska Mariola
  11. Karchut Małgorzata
  12. Kitka Szczepan
  13. Kitka Wojciech
  14. Kosarska Anita
  15. Kosińska Joanna
  16. Kot Agnieszka
  17. Litwińczuk Jolanta
  18. Łaszkiewicz Konrad
  19. Łepik Anna
  20. Mach Tomasz
  21. Maciejewska Agnieszka
  22. Malinowski Mirosław
  23. Olejarczuk Ewa
  24. Romańczuk Mariusz
  25. Siemko Agnieszka
  26. Siwiłło Paulina
  27. Słoma Małgorzata
  28. Sochacka Anna
  29. Szałacha Bożena
  30. Szałacha Ewa
  31. Twardowski Wojciech
  32. Zams Teresa
  33. Zielińska Małgorzata

Klasa D Wychowawca – p. Jerzy Kusz

  1. Adamowicz Urszula
  2. Bogusz Ewa
  3. Buczek Katarzyna
  4. Burak Dorota
  5. Chwaleba Paweł
  6. Czajkowska Marta
  7. Droździel Ewa
  8. Galan Joanna
  9. Góra Mirosław
  10. Józefowicz Małgorzata
  11. Juszczak Beata
  12. Kanarek Aneta
  13. Kawarska Ewa
  14. Kordyjak Marzena
  15. Kowalik Anna
  16. Kowerska Arnika
  17. Kupińska Anna
  18. Łojewska Agnieszka
  19. Łyp Agnieszka
  20. Magdziak Robert
  21. Nowak Jowita
  22. Potocka Katarzyna
  23. Puźniak Katarzyna
  24. Romanowska Hanna
  25. Rybak Aneta
  26. Sęk Anna
  27. Smyk Edyta
  28. Szewczuk Agnieszka
  29. Szyszka Mariusz
  30. Waga Agata
  31. Zygmunt Marta

Klasa E Wychowawca – p. Donata Grabczak

  1. Bazan Dorota
  2. Budzyński Jacek
  3. Choduń Ewa
  4. Dąbrowska Anna
  5. Doszla Paweł
  6. Filipowicz Małgorzata
  7. Godzisz Magdalena
  8. Goryczka Anna
  9. Goździewska Edyta
  10. Kita Monika
  11. Kniaź Iwon
  12. Kuczaj Krzysztof
  13. Langwińska Anna
  14. Mazurek Kalina
  15. Mazurek Katarzyna
  16. Mędziak Monika
  17. Muszak Małgorzata
  18. Nędzyńska Ewa
  19. Olszewska Renata
  20. Peresada Joanna
  21. Pietrzyk Aneta
  22. Pupiec Monika
  23. Radziszewska Renata
  24. Selech Jarosław
  25. Sobulska Ewa
  26. Sowiński Adam
  27. Stadnicka Dorota
  28. Stąsiek Anna
  29. Stępień Barbara
  30. Szlinkiert Ewa
  31. Taran Dorota
  32. Zawiślak Agnieszka

Klasa F Wychowawca – p. Maria Kasztelan

  1. Bajak Renata
  2. Bielecka Agnieszka
  3. Borowiec Edyta
  4. Chamot Aneta
  5. Chwil Małgorzata
  6. Czapla Edyta
  7. Droździel Jolanta
  8. Drzewicka Monika
  9. Dudelewicz Joanna
  10. Gąsiorowska Aneta
  11. Grabczak Jolanta
  12. Hanulak Katarzyna
  13. Herbut Aleksandra
  14. Karchut Beata
  15. Kmiecik Wojciech
  16. Kochmańska Renata
  17. Krupa Alicja
  18. Kycko Adam
  19. Łyp Ewa
  20. Macikiewicz Joanna
  21. Madyniak Małgorzata
  22. Mielniczuk Halina
  23. Molas Monika
  24. Ostrowska Elżbieta
  25. Radawiec Agnieszka
  26. Reszpondek Joanna
  27. Semczuk Mateusz
  28. Sieczka Anna
  29. Suszek Mariusz
  30. Swierczek Iwona
  31. Szkodzińska Iwona
  32. Tatarelis Ewa
  33. Tomaszczuk Katarzyna
  34. Ulanowska Agnieszka
  35. Wilk Piotr
  36. Wójtowicz Katarzyna
  37. Żwirek Ewa

Klasa G Wychowawca – p. Józef Steć

  1. Błaszczuk Erwin
  2. Bodziuch Elżbieta
  3. Bucior Anna
  4. Chwaleba Beata
  5. Czerwieniec Monika
  6. Galan Krystyna
  7. Goch Marzena
  8. Harczuk Ewa
  9. Hawrylak Piotr
  10. Herliczek Anna
  11. Iwanaszko Monika
  12. Janus Monika
  13. Jaworska Grażyna
  14. Karwat Agnieszka
  15. Klaczyński Kordian
  16. Kołtun Agnieszka
  17. Kowalska Małgorzata
  18. Krukowska Ewa
  19. Kucharczyk Anna
  20. Kulas Iwona
  21. Małodobra Katarzyna
  22. Michalak Robert
  23. Momot Katarzyna
  24. Mulak Monika
  25. Niańko Wojciech
  26. Nowosad Beata
  27. Panas Mariola
  28. Rekiel Robert
  29. Syposz Sylwia
  30. Szewc Joanna
  31. Szumilak Małgorzata
  32. Śmiech Paweł
  33. Świst Katarzyna
  34. Trytek Edyta
  35. Tymczak Anna
  36. Wronka Adriana
  37. Zdybel Joanna

1994

Klasa A Wychowawca – p. Stanisław Kasztelan

  1. Bartoszczyk Magdalena
  2. Ciuraba Szymon
  3. Franków Mirosław
  4. Gęca Sylwia
  5. Horodelski Marcin
  6. Jagi Patrycja
  7. Januszewska Katarzyna
  8. Kapłon Paweł
  9. Karpiuk Grzegorz
  10. Klaudel Michał
  11. Kliza Krzysztof
  12. Kukiełka Krzysztof
  13. Kulik Rafał
  14. Larwa Tomasz
  15. Litwajtis Michał
  16. Łagowska Agnieszka
  17. Maśko Łukasz
  18. Misztal Agnieszka
  19. Najda Sławomir
  20. Pachla Jarosław
  21. Pańczyk Mirosław
  22. Pietroń Wojciech
  23. Syty Paweł
  24. Szozda Robert
  25. Zadrąg Arkadiusz
  26. Zawada Mariusz

Klasa B Wychowawca – p. Ewa Rabiega

  1. Adamczyk Małgorzata
  2. Banach Ewa
  3. Cwener Anna
  4. Dalecka Eliza
  5. Dyguś Iwona
  6. Hryckowian Monika
  7. Juściński Karol
  8. Kobak Dorota
  9. Kurzawska Iwona
  10. Łagoda Wojciech
  11. Maciejczyk Sylwia
  12. Mazur Beata
  13. Młynarczuk Grzegorz
  14. Myszka Wojciech
  15. Nowakowski Andrzej
  16. Pich Sylwia
  17. Pyś Maria
  18. Siemko Magdalena
  19. Szewczuk Magdalena
  20. Watrak Adrian
  21. Wdowiak Katarzyna
  22. Zalewski Jacek

Klasa C Wychowawca – p. Barbara Jędruszczak

  1. Adamczyk Marcin
  2. Bąk Lidia
  3. Berdak Marzena
  4. Braszko Edyta
  5. Bulewicz Tomasz
  6. Cisek Arkadiusz
  7. Cybulska Agnieszka
  8. Czerwieniec Renata
  9. Czochra Wioletta
  10. Dzida Iwona
  11. Jóżkiewicz Edyta
  12. Kawałko Katarzyna
  13. Kiełbińska Agnieszka
  14. Kosińska Elżbieta
  15. Kwika Agnieszka
  16. Laskowska Aleksandra
  17. Łuczka Jarosław
  18. Malec Beata
  19. Martyna Dorota
  20. Michalak Robert
  21. Miłożębska Małgorzata
  22. Pastuszak Monika
  23. Polikowska Aneta
  24. Poznańska Sabina
  25. Sarzyński Stanisław
  26. Sawicki Piotr
  27. Sliczniak Anna
  28. Tutka Beata
  29. Welcz Aneta

Klasa D Wychowawca – p. Marzena Kasperska

  1. Białkowska Magdalena
  2. Białkowska Marzena
  3. Bogusz Michał
  4. Burcan Anna
  5. Buryło Anna
  6. Bzówka Edyta
  7. Cwik Joanna
  8. Czerkowska Joanna
  9. Garbaty Joanna
  10. Głowacka Wioletta
  11. Gniwek Agnieszka
  12. Jagiełło Jacek
  13. Karczewska Joanna
  14. Kotowicz Aneta
  15. Koza Aneta
  16. Leszczyńska Monika
  17. Łysakowski Wojciech
  18. Olchowski Jakub
  19. Sender Marcin
  20. Skowron Monika
  21. Stanek Natalia
  22. Stasiak Sylwester
  23. Szala Monika
  24. Szyls Małgorzata
  25. Wałaszczyk Anna

Klasa E Wychowawca – p. Zygfryd Bielecki, p. Teresa Hwedyk

  1. Chudzik Iwona
  2. Dąbrowska Monika
  3. Gałka Iwona
  4. Gwiazdowska Anna
  5. Kicińska Anna
  6. Kloc Małgorzata
  7. Koszel Monika
  8. Kudyk Łukasz
  9. Łach Aneta
  10. Łońska Izabela
  11. Michalak Bożena
  12. Mil Agnieszka
  13. Mogielnicka Ewa
  14. Momot Michał
  15. Oszustowicz Barbara
  16. Ożga Beata
  17. Piszcz Monika
  18. Puszkarska Edyta
  19. Pyś Danuta
  20. Rembisz Ewa
  21. Rycyk Agnieszka
  22. Soboń Andrzej
  23. Stępora Agnieszka
  24. Stolarczyk Elżbieta
  25. Stumska Jolanta
  26. Suder Paweł
  27. Trąba Katarzyna
  28. Urbaniak Anna
  29. Żdanowska Agnieszka

Klasa F Wychowawca – p. Bogusława Białek

  1. Bełz Agnieszka
  2. Bożek Małgorzata
  3. Bryła Marzena
  4. Czerniej Katarzyna
  5. Czugała Małgorzata
  6. Dyrkacz Iwona
  7. Edel Aleksandra
  8. Gontarz Anna
  9. Hasiak Tomasz
  10. Holko Maciej
  11. Komisarczuk Teresa
  12. Krzysik Agata
  13. Kuc Katarzyna
  14. Lepa Aneta
  15. Łyś Paweł
  16. Majewska Anna
  17. Marecka Małgorzata
  18. Mojsses Monika
  19. Molas Małgorzata
  20. Paszkowska Monika
  21. Pawęzka Bożena
  22. Sidor Małgorzata
  23. Siudak Dorota
  24. Smusz Monika
  25. Sołdaczuk Wojciech
  26. Sudołowicz Aneta
  27. Włoch Monika
  28. Wojda Aneta

Klasa G Wychowawca – p. Maria Ćwierz

  1. Adamczuk Eryk
  2. Borzęcka Renata
  3. Czuryło Edyta
  4. Gołębiowska Anna
  5. Gontarz Tomasz
  6. Kaszuba Tomasz
  7. Kielar Katarzyna
  8. Kięczkowski Piotr
  9. Kravić Milan
  10. Król Katarzyna
  11. Kryszczuk Marta
  12. Kućmińska Magda
  13. Kudyba Renata
  14. Majdan Marcin
  15. Mielcarek Marcin
  16. Milczarek Tomasz
  17. Molas Magda
  18. Najda Piotr
  19. Palonka Renata
  20. Pańczyk Wojciech
  21. Podświadek Michał
  22. Sokołowski Tomasz
  23. Stąsiek Jakub
  24. Szarzyńska Dorota
  25. Szczygieł Elżbieta
  26. Tymicki Jacek
  27. Wielek Marcin
  28. Zub Agnieszka
  29. Żukowski Łukasz

Klasa H Wychowawca – p. Krystyna Pić

  1. Bełz Magdalena
  2. Bielecka Aleksandra
  3. Bobrek Małgorzata
  4. Drączkowska Elżbieta
  5. Duras Agnieszka
  6. Gnyś Magdalena
  7. Gontarz Wojciech
  8. Grabek Małgorzata
  9. Jakubczak Anna
  10. Kawałko Marek
  11. Kryszczuk Małgorzata
  12. Kuźniarz Robert
  13. Łuszczyńska Agnieszka
  14. Marchewka Renata
  15. Margol Dorota
  16. Martyniuk Jowita
  17. Maryńczak Anita
  18. Nowak Agnieszka
  19. Oleszek Monika
  20. Pawłowska Monika
  21. Pyś Monika
  22. Sak Paulina
  23. Siekierda Dorota
  24. Swacha Andrzej
  25. Szafrańska Monika
  26. Szewc Małgorzata
  27. Wieczerzak Robert
  28. Wojczuk Agata

Klasa I Wychowawca – p. Dorota Muda

  1. Bijas Beata
  2. Cios Radosław
  3. Gil Anna
  4. Kobylarz Waldemar
  5. Łukaszyk Waldemar
  6. Maciołek Bogumiła
  7. Małecka Marta
  8. Momot Gabriela
  9. Niderla Jolanta
  10. Obszyńska Marzena
  11. Peresada Katarzyna
  12. Rogalska Monika
  13. Rypulak Monika
  14. Sadło Sylwester
  15. Siwczuk Agnieszka
  16. Stelmaszuk Monika
  17. Szala Iwona
  18. Szelezin Anna
  19. Szyduczyńska Joanna
  20. Wilczyńska Edyta
  21. Zagórowska Agnieszka
  22. Żołyniak Renata

Klasa J Wychowawca – p.

  1. Baran Dorota
  2. Bełz Elżbieta
  3. Bubiłek Magdalena
  4. Bułkowska Agnieszka
  5. Chołod Bartłomiej
  6. Cimek Aneta
  7. Czeczko Mariola
  8. Denkiewicz Robert
  9. Dudek Agnieszka
  10. Grabowski Dominik
  11. Hawrylak Anna
  12. Herdyńska Agata
  13. Jabłońska Iwona
  14. Klus Małgorzata
  15. Kłonica Anna
  16. Kwiatek Andrzej
  17. Litwiniec Jarosław
  18. Łapaj Anna
  19. Maluga Małgorzata
  20. Masłosz Edyta
  21. Mikutowicz Sabina
  22. Niańko Marek
  23. Obszyński Mariusz
  24. Pastuszak Piotr
  25. Pomarańska Edyta
  26. Sagan Ewa
  27. Sobczuk Iwona
  28. Sternik Agnieszka
  29. Szmidt Barbara
  30. Szot Agnieszka
  31. Tymura Agnieszka
  32. Tytoń Anna
  33. Wojciechowski Marek
  34. Zięba Leszek

1995

Klasa A Wychowawca – p. Henryk Grabczak

  1. Benginow Konrad
  2. Błażewicz Piotr
  3. Chmielewski Adam
  4. Chróścińska Agnieszka
  5. Chwiejczak Adam
  6. Cybulski Krzysztof
  7. Diadia Mariusz
  8. Duda Andrzej
  9. Dziura Arkadiusz
  10. Góra Marta
  11. Grudzińska Monika
  12. Jakubas Tomasz
  13. Jasina Jarosław
  14. Kołodziejczyk Ewa
  15. Kozłowski Tomasz
  16. Kuc Aleksandra
  17. Kulesza Marcin
  18. Łobocka Barbara
  19. Mazurek Zbigniew
  20. Niedobit Beata
  21. Nowosadzki Rafał
  22. Osypowicz Marek
  23. Pawluk Aleksandra
  24. Petryk Piotr
  25. Seń Krzysztof
  26. Szumilak Konrad
  27. Winiarczyk Monika
  28. Wojciechowska Adrianna
  29. Żak Mariusz

Klasa B Wychowawca – p. Grażyna Smyk

  1. Adamczyk Joanna
  2. Barwiak Małgorzata
  3. Bubicz Joanna
  4. Ćwikliński Michał
  5. Drobiecka Anna
  6. Dziadul Małgorzata
  7. Firek Anita
  8. Fusiara Maria
  9. Jakubas Katarzyna
  10. Jaworska Monika
  11. Kryń Ewa
  12. Kukiełka Marta
  13. Lewkowicz Krzysztof
  14. Milanowska Blanka
  15. Sałamacha Agnieszka
  16. Samborska Agnieszka
  17. Sasyn Aneta
  18. Skórzyńska Katarzyna
  19. Stańczak Monika
  20. Tchórzewska Magdalena
  21. Urban Bożena
  22. Wilczyńska Iwona
  23. Wiszniewska Monika
  24. Witkowska Dorota
  25. Zawada Tomasz

Klasa C Wychowawca – p. Halina Pilszczek

  1. Bloch Izabela
  2. Burda Justyna
  3. Dziuba Anna
  4. Hajbos Anna
  5. Kapuśniak Urszula
  6. Kawała Joanna
  7. Kościk Radosław
  8. Kwika Beata
  9. Łakomska Agnieszka
  10. Mazur Alicja
  11. Mełgieś Renata
  12. Mrozińska Anna
  13. Mulawa Arkadiusz
  14. Niemczycka Agnieszka
  15. Okoniewska Monika
  16. Przygon Monika
  17. Rak Anna
  18. Rodzik Iwona
  19. Rusinek Mieczysława
  20. Samulak Agnieszka
  21. Sokołowska Monika
  22. Tołysz Joanna
  23. Torba Waldemar
  24. Ulanicka Ewa

Klasa D Wychowawca – p. Marianna Chwil, Janina Barańska

  1. Danielak Aneta
  2. Hanulak Agnieszka
  3. Jakubski Jarosław
  4. Juszczak Joanna
  5. Kamińska Aneta
  6. Karaś Arkadiusz
  7. Karwat Joanna
  8. Kosicka Magdalena
  9. Kowal Beata
  10. Księżycka Anna
  11. Leszczyński Rafał
  12. Mazurek Luiza
  13. Michalec Anna
  14. Mogielnicka Agnieszka
  15. Niewiadomska Elżbieta
  16. Pakuła Marta
  17. Paluch Edyta
  18. Pawlak Zdzisława
  19. Pietroń Agnieszka
  20. Rozwadowska Anna
  21. Starzewska Magdalena
  22. Swatowski Mariusz
  23. Ulanowska Aneta

Klasa E Wychowawca – p. Teresa Matuszak

  1. Biłant Iwona
  2. Borowiec Marzena
  3. Cybula Sylwester
  4. Czarny Joanna
  5. Denkiewicz Robert
  6. Flis Marlena
  7. Grad Katarzyna
  8. Hałasa Agnieszka
  9. Knap Joanna
  10. Kotlińska Aneta
  11. Królik Anna
  12. Laskowska Barbara
  13. Lipski Łukasz
  14. Łygas Monika
  15. Machałek Anna
  16. Malicki Robert
  17. Maluga Joanna
  18. Maślana Małgorzata
  19. Mazurek Elżbieta
  20. Schab Magdalena
  21. Selech Edyta
  22. Stasiuk Małgorzata
  23. Trusek Joanna
  24. Wróbel Jolanta

Klasa F Wychowawca – p. Jadwiga Pogódź

  1. Baj Monika
  2. Binduga Aneta
  3. Cięciera Edyta
  4. Danielewicz Agnieszka
  5. Danilewicz Katarzyna
  6. Danilewicz Tomasz
  7. Fedorowicz Monika
  8. Grątkowska Joanna
  9. Halej Barbara
  10. Jaślikowski Jacek
  11. Jonasz Joanna
  12. Kalinowska Beata
  13. Koper Ewa
  14. Kowalska Katarzyna
  15. Król Renata
  16. Kupiec Katarzyna
  17. Łapa Ewa
  18. Michałkiewicz Wojciech
  19. Oleksińska Mariola
  20. Panasiuk Agnieszka
  21. Piątak Barbara
  22. Rembisz Marta
  23. Rogowski Wojciech
  24. Wojtyło Beata
  25. Wyłupek Iwona
  26. Wyszyńska Barbara
  27. Żołnierczuk Dominika

Klasa G Wychowawca – p. Danuta Kostrubała

  1. Bielecki Paweł
  2. Bilska Ewa
  3. Dąbrowska Monika
  4. Grabski Marcin
  5. Gumiela Joanna
  6. Kałuża Marzena
  7. Kania Małgorzata
  8. Kapuścińska Anna
  9. Kawałko Monika
  10. Kopycińska Maria
  11. Kostykiewicz Natalia
  12. Kotuła Tomasz
  13. Magdziak Paweł
  14. Mazurek Ewa
  15. Moskal Beata
  16. Niedźwiedź Agnieszka
  17. Nowakowska Małgorzata
  18. Pisarczyk Beata
  19. Podolak Beata
  20. Rajtar Aneta
  21. Rokicka Joanna
  22. Sak Monika
  23. Saturska Monika
  24. Smarkała Wojciech
  25. Sowińska Agnieszka
  26. Staropiętka Agnieszka
  27. Szczygieł Piotr
  28. Szozda Joanna
  29. Szyper Edyta
  30. Wach Edyta

Klasa H Wychowawca – p. Anna Piotrowska

  1. Bartosiak Monika
  2. Bartoszczyk Joanna
  3. Batorska Katarzyna
  4. Bełz Marek
  5. Boba Edyta
  6. Borys Joanna
  7. Czuż Barbara
  8. Domańska Małgorzata
  9. Dudek Agnieszka
  10. Dudek Andrzej
  11. Duma Maria
  12. Dziura Edyta
  13. Grochala Artur
  14. Grzybowska Wioletta
  15. Habit Kinga
  16. Kawalec Renata
  17. Kmieć Monika
  18. Korga Magdalena
  19. Kozikowski Andrzej
  20. Kozłowska Sylwia
  21. Kucharska Monika
  22. Kućmiński Michał
  23. Lewińska Ewa
  24. Makowski Ernest
  25. Mudryk Marzena
  26. Obszyńska Edyta
  27. Ostasz Arkadiusz
  28. Paska Katarzyna
  29. Pawelczyk Małgorzata
  30. Popławska Sylwia
  31. Pukos Wioletta
  32. Rycaj Agnieszka
  33. Rzezak Monika
  34. Socha Jarosław
  35. Tarnowska Agnieszka
  36. Turczyn Artur
  37. Tymura Daniel
  38. Wasilewska Beata
  39. Ważna Izabela
  40. Wichlaj Małgorzata
  41. Wiktorowska Ewa

1996

Klasa A Wychowawca – p. Izabela Kowalska

  1. Besztak Magdalena
  2. Bodys Radosław
  3. Ciastoch Sebastian
  4. Duławska Klaudia
  5. Gąsior Jarosław
  6. Harczuk Tomasz
  7. Ignaciuk Iwona
  8. Juściński Paweł
  9. Karabin Katarzyna
  10. Kościelniak Agnieszka
  11. Kulik Agnieszka
  12. Kulik Monika
  13. Kur Monika
  14. Lewandowska Agnieszka
  15. Madej Katarzyna
  16. Martyniuk Piotr
  17. Mazurek Paweł
  18. Miedzielec Radosław
  19. Mientus Adrian
  20. Nizioł Joanna
  21. Pawluk Katarzyna
  22. Pomiankiewicz Wojciech
  23. Rybak Joanna
  24. Sachajko Agnieszka
  25. Senkowski Marcin
  26. Staroń Mirosław
  27. Styrnik Justyna
  28. Szewczuk Anna
  29. Szkutnik Jacek
  30. Wawryk Norbert
  31. Wójcicka Anna
  32. Żołnierczuk Kamil

Klasa B Wychowawca – p. Lucyna Mielniczuk

  1. Baryła Agnieszka
  2. Buczak Ewa
  3. Burcon Joanna
  4. Bylina Iwona
  5. Chruściński Sebastian
  6. Darczuk Monika
  7. Fulara Agnieszka
  8. Hatalska Katarzyna
  9. Jęczmionaka Magdalena
  10. Jurek Sławomir
  11. Jurzysta Agnieszka
  12. Kiełbiński Maciej
  13. Kotliński Sebastian
  14. Kurzępa Rafał
  15. Kwiatkowski Tomasz
  16. Łuczka Anna
  17. Małecki Rafał
  18. Mikulska Iwona
  19. Milanowska Lucyna
  20. Monik Edyta
  21. Pałczyńska Joanna
  22. Pijajko Agnieszka
  23. Smyk Paweł
  24. Surmacz Izabela
  25. Wicha Agnieszka
  26. Wojtyna Elżbieta
  27. Wolska Anna
  28. Wójtowicz Jarosław
  29. Zastąpiło Katarzyna

Klasa C Wychowawca – p. Zdzisława Manerowska

  1. Baran Joanna
  2. Bożek Agata
  3. Ćwik Aleksandra
  4. Ćwiklińska Joanna
  5. Drzewicka Renata
  6. Dyguś Katarzyna
  7. Emeryk Katarzyna
  8. Gnap Edyta
  9. Gnasiuk Sylwia
  10. Jednacz Iwona
  11. Kęcka Eliza
  12. Kliza Sławomir
  13. Kotlarz Jarosław
  14. Kozyrska Katarzyna
  15. Kuźma Barbara
  16. Kycko Monika
  17. Lis Wojciech
  18. Łaszkiewicz Anna
  19. Łata Monika
  20. Macek Jolanta
  21. Maciejewski Janusz
  22. Matycz Anna
  23. Najda Aneta
  24. Rybak Dorota
  25. Saputa Katarzyna
  26. Socha Magdalena
  27. Tałanda Magdalena
  28. Wyparło Anna

Klasa D Wychowawca – p. Barbara Korczak

  1. Badach Monika
  2. Bochniak Agnieszka
  3. Bronikowska Magdalena
  4. Chabros Marzena
  5. Chmielewska Aneta
  6. Gutowska Agnieszka
  7. Haber Michał
  8. Janus Daniel
  9. Jaskowska Katarzyna
  10. Jastrzewska Beata
  11. Josik Monika
  12. Junik Piotr
  13. Kabas Justyna
  14. Kostrubała Monika
  15. Kulesza Joanna
  16. Kupiec Jolanta
  17. Lis Magdalena
  18. Majkowska Marzena
  19. Malinowska Edyta
  20. Maniuk Beata
  21. Maśko Joanna
  22. Miaskowska Dorota
  23. Myszka Anna
  24. Nieckarz Anna
  25. Nowakowski Izydor
  26. Pachla Marta
  27. Pióro Monika
  28. Rutkowski Rafał
  29. Smala Anna
  30. Szarafin Marcin
  31. Wachowicz Anna
  32. Wołoszyn Paweł
  33. Woźniak Iwona
  34. Zaborowski Wojciech
  35. Zaremba Dorota

Klasa E Wychowawca – p. Danuta Sudak

  1. Biskup Anna
  2. Błońska Joanna
  3. Borejczuk Katarzyna
  4. Bubiłko Jarosław
  5. Gębala Sylwia
  6. Grela Renata
  7. Kasperska Edyta
  8. Kozłowski Piotr
  9. Kulik Agnieszka
  10. Łojewska Katarzyna
  11. Miechowicz Izabela
  12. Miroszczuk Adam
  13. Miszczyszyn Tomasz
  14. Morawska Martyna
  15. Ożga Izabela
  16. Posikata Sebastian
  17. Proć Jarosław
  18. Ryszko Magdalena
  19. Ryszko Marta
  20. Sawicki Paweł
  21. Surmacz Sylwia
  22. Talarowska Dorota
  23. Watrak Edyta
  24. Ważna Marta
  25. Wiciejewska Barbara
  26. Wyszyńska Katarzyna
  27. Zołopa Katarzyna
  28. Zubryj Monika
  29. Zygmunt Małgorzata

Klasa F Wychowawca – p. Grażyna Adamczuk

  1. Bajus Justyna
  2. Bełz Jacek
  3. Bergiel Anna
  4. Cieślak Wioleta
  5. Czerwińska Dorota
  6. Dyjak Radomir
  7. Głaz Anna
  8. Głowacka Katarzyna
  9. Hintzke Magdalena
  10. Kielar Małgorzata
  11. Kimak Krzysztof
  12. Kuczer Katarzyna
  13. Kuczmaszewski Rafał
  14. Malec Monika
  15. Mandziuk Iwona
  16. Mazurek Katarzyna
  17. Mikuła Małgorzata
  18. Mróz Lidia
  19. Rdest Sylwia
  20. Rodzik Tomasz
  21. Salej Barbara
  22. Stasiak Alicja
  23. Stepaniuk Rafał
  24. Szczerba Katarzyna
  25. Szczęśniak Edyta

Klasa G Wychowawca – p. Janina Starszuk

  1. Birski Piotr
  2. Bronikowski Bartłomiej
  3. Burcon Małgorzata
  4. Ciurysek Krzysztofa
  5. Czuryło Matylda
  6. Dąbrowska Monika
  7. Działa Anna
  8. Gałka Aneta
  9. Gąska Agnieszka
  10. Jezierska Iwona
  11. Kliza Joanna
  12. Kosiorkiewicz Maciej
  13. Kot Paweł
  14. Kravic Agnieszka
  15. Krukowska Dorota
  16. Łój Magdalena
  17. Łuczka Joanna
  18. Magdziarz Ewa
  19. Mazur Robert
  20. Piróg Beata
  21. Rekiel Marta
  22. Szczudłowska Beata
  23. Szymbor Agata
  24. Trąba Jacek
  25. Wałasztyn Katarzyna
  26. Welcz Małgorzata
  27. Wojciechowska Barbara
  28. Wróbel Agnieszka
  29. Zabawska Anna
  30. Zieja Edyta

Klasa H Wychowawca – p. Joanna Barańska

  1. Baran Anna
  2. Biszczanik Ewelina
  3. Bondyra Sylwia
  4. Choma Andrzej
  5. Chruściel Wioletta
  6. Daniłowicz Marzena
  7. Filipska Małgorzata
  8. Furmańczuk Magdalena
  9. Jagielska Magdalena
  10. Kachny Sylwia
  11. Kalbarczyk Małgorzata
  12. Karwat Beata
  13. Kawalec Beata
  14. Kawalec Rafał
  15. Kliszcz Magdalena
  16. Kowalski Radosław
  17. Kozak Anna
  18. Król Sylwia
  19. Laskowska Małgorzata
  20. Łapińska Agnieszka
  21. Molawka Magdalena
  22. Nowak Paweł
  23. Pankowski Jakub
  24. Polanowska Joanna
  25. Pomazanka Małgorzata
  26. Radecka Anna
  27. Styczyński Bartłomiej
  28. Wiater Aneta
  29. Wojtak Elżbieta
  30. Wronka Joanna

1997

Klasa A Wychowawca – p. Anna Hłobił

  1. Birski Paweł
  2. Cybulska Anna
  3. Ćwierz Agnieszka
  4. Dąbrowski Marcin
  5. Godzisz Marta
  6. Gregorczyk Katarzyna
  7. Ignaczuk Rafał
  8. Jaremek Magdalena
  9. Juszczak Tomasz
  10. Kamiński Rafał
  11. Kołodziejczyk Beata
  12. Krawczyk Edyta
  13. Kuźnicki Robert
  14. Lewandowski Maciej
  15. Liśkiewicz Robert
  16. Litwińczuk Jakub
  17. Molas Krzysztof
  18. Olszewski Krzysztof
  19. Pęcak Barbara
  20. Pilszczek Marcin
  21. Polakowski Marcin
  22. Puszkarski Rafał
  23. Reszel Agnieszka
  24. Rybak Renata
  25. Sikora Dariusz
  26. Skiba Marcin
  27. Sulewska Magdalena
  28. Szala Edyta
  29. Szumańska Anna
  30. Ślepko Joanna
  31. Świst Kazimierz
  32. Wichlaj Radosław
  33. Wójcik Katarzyna
  34. Zawadzka Agnieszka
  35. Złomaniec Arkadiusz

Klasa B Wychowawca – p. Janina Pomerańska

  1. Bednarski Arkadiusz
  2. Borowski Piotr
  3. Ćwik Marcin
  4. Głowacka Magdalena
  5. Janas Agnieszka
  6. Janus Magdalena
  7. Jasielski Piotr
  8. Jaszczak Beata
  9. Kapuścińska Katarzyna
  10. Kudra Remigiusz
  11. Makowska Ewa
  12. Mielniczuk Przemysław
  13. Misiura Anna
  14. Muc Kamil
  15. Nowak Marcin
  16. Obuchowicz Magdalena
  17. Rejman Aleksandra
  18. Rybczyńska Elżbieta
  19. Sławińska Adrianna
  20. Sych Monika
  21. Węgrzyn Marta

Klasa C Wychowawca – p. Ewa Rabiega

  1. Bartoszczyk Monika
  2. Bodys Beata
  3. Borsuk Edyta
  4. Brzezińska Beata
  5. Brzezińska Katarzyna
  6. Choma Katarzyna
  7. Chrzanowska Agnieszka
  8. Dawid Ineza
  9. Dragan Justyna
  10. Hantz Katarzyna
  11. Hatała Katarzyna
  12. Janulewicz Iwona
  13. Juś Monika
  14. Kopeć Agnieszka
  15. Kosarska Agnieszka
  16. Mazurek Małgorzata
  17. Mazurkiewicz Elżbieta
  18. Miedzielec Alicja
  19. Nowicka Aneta
  20. Pasieczna Katarzyna
  21. Polak Magdalena
  22. Pominkiewicz Agnieszka
  23. Radlińska Anna
  24. Radlińska Joanna
  25. Repeć Agnieszka
  26. Romaszko Agnieszka
  27. Rowińska Wioletta
  28. Rudy Aleksandra
  29. Sadło Anna
  30. Sołdaczuk Agata
  31. Stefanik Anna
  32. Stempel Magdalena
  33. Szałacha Anna
  34. Wierzańska Magdalena
  35. Wiśniewska Marta

Klasa D Wychowawca – p. Krystyna Kamińska

  1. Bęcal Magdalena
  2. Bogusz Aleksandra
  3. Brodaczewski Radosław
  4. Buryś Paweł
  5. Cecot Monika
  6. Chmielowiec Magdalena
  7. Chomicki Mariusz
  8. Cybulska Agnieszka
  9. Czajka Katarzyna
  10. Ćwik Agnieszka
  11. Długosz Dawid
  12. Dzida Agnieszka
  13. Głąb Agata
  14. Kliszcz Adrian
  15. Kostrubiec Anna
  16. Kudła Jacek
  17. Kwika Jacek
  18. Lis Iwona
  19. Łaszkiewicz Eliza
  20. Łyciuk Małgorzata
  21. Madany Michał
  22. Madeja Adam
  23. Miazga Małgorzata
  24. Mroczkowska Monika
  25. Ostrowska Joanna
  26. Osuch Paweł
  27. Pilipczuk Joanna
  28. Pitura Monika
  29. Płatek Aneta
  30. Proć Agnieszka
  31. Styk Monika
  32. Szczygieł Anna
  33. Śliwińska Magdalena
  34. Tymura Aneta
  35. Zielińska Magdalena
  36. Żukowicz Beata

Klasa E Wychowawca – p. Maria Bikowska

  1. Antończak Joanna
  2. Bałabuch Agnieszka
  3. Bartkiewicz Monika
  4. Bikowski Andrzej
  5. Bondyra Ewa
  6. Brzozowska Małgorzata
  7. Budzyński Marcin
  8. Cichosz Krzysztof
  9. Dąbrowska Anna
  10. Drzewiński Jakub
  11. Guzina Eliza
  12. Kalużniak Dorota
  13. Kotyła Joanna
  14. Kozielewicz Szymon
  15. Krajewska Ewelina
  16. Król Anna
  17. Krukar Magdalena
  18. Kudyba Herbert
  19. Malicki Rafał
  20. Matuszewska Katarzyna
  21. Maziarczyk Beata
  22. Nieć Aneta
  23. Nowosad Anna
  24. Nowosad Joanna
  25. Przegon Jarosław
  26. Radziszewski Krzysztof
  27. Serafin Kinga
  28. Surmacz Agnieszka
  29. Szczawiński Mariusz
  30. Szczepanik Anna
  31. Szelezin Marcin
  32. Szymański Bartłomiej
  33. Wałasztyn Renata
  34. Węs Joanna
  35. Władek Zbigniew
  36. Zmarlik Marta

Klasa F Wychowawca – p. Agata Tyszko

  1. Bancer Izabela
  2. Biront Jadwiga
  3. Borucka Monika
  4. Buchajczuk Daniel
  5. Chomicki Bartłomiej
  6. Cisek Andrzej
  7. Czopek Anna
  8. Czwartkowska Agnieszka
  9. Ćwiklak Elżbieta
  10. Dudek Krzysztof
  11. Figura Katarzyna
  12. Gadzina Agnieszka
  13. Hunkiewicz Ewa
  14. Juszczak Aneta
  15. Komorowski Krzysztof
  16. Kotliński Piotr
  17. Kozłowska Dominika
  18. Krzanowski Dominik
  19. Lupa Magdalena
  20. Łuczka Agnieszka
  21. Smoląg Joanna
  22. Sowińska Ewa
  23. Stanibuła Daniel
  24. Szczyrba Daniel
  25. Szmidt Agnieszka
  26. Wilk Marcin
  27. Zakrzewski Marcin

Klasa G Wychowawca – p. Halina Adamczuk

  1. Antoszek Monika
  2. Bochunewicz Edyta
  3. Borowiec Joanna
  4. Buczak Katarzyna
  5. Ciastoch Konrad
  6. Ciastoch Zbigniew
  7. Cybula Małgorzata
  8. Czeczko Iwona
  9. Czuraszkiewicz Klaudia
  10. Czyżyk Jacek
  11. Fudali Małgorzata
  12. Gil Katarzyna
  13. Gradziuk Anna
  14. Jakubczuk Magdalena
  15. Kostrubała Kinga
  16. Kostrubiec Katarzyna
  17. Kosz Krzysztof
  18. Kryń Tomasz
  19. Kryszczuk Barbara
  20. Lekki Paweł
  21. Lisiuk Anna
  22. Manowska Urszula
  23. Mazur Anna
  24. Michalec Agnieszka
  25. Osoba Jolanta
  26. Ożga Magdalena
  27. Piwko Katarzyna
  28. Rozkres Małgorzata
  29. Rusinek Małgorzata
  30. Starszuk Magdalena
  31. Stasiak Karolina
  32. Szala Agnieszka
  33. Tłuczek Katarzyna
  34. Tołys Aneta
  35. Tomaszczuk Magdalena
  36. Tymura Katarzyna
  37. Włoch Beata
  38. Wrona Monika
  39. Zielińska Anna

1998

Klasa A Wychowawca – p. Janusz Korczak

  1. Bajus Marta
  2. Besztak Bartłomiej
  3. Biłant Aleksandra
  4. Chwaleba Barbara
  5. Cybulska Elżbieta
  6. Dąbrowski Wojciech
  7. Domański Tadeusz
  8. Gradziuk Katarzyna
  9. Hwedyk Marek
  10. Iwaniec Piotr
  11. Jasiocha Ewa
  12. Jeleń Michał
  13. Kasperska Katarzyna
  14. Kiszka Hanna
  15. Kloc Joanna
  16. Kmieć Monika
  17. Konarska Ewa
  18. Konopacka Magdalena
  19. Marczyńska Anna
  20. Rozkres Monika
  21. Rusin Aleksandra
  22. Smalej Anna
  23. Soboń Piotr
  24. Stelmach Sylwia
  25. Śliwińska Mariola
  26. Tałanda Grzegorz
  27. Tomaszewska Magdalena
  28. Urban Jarosław
  29. Wiśniewska Katarzyna
  30. Zawada Wojciech

Klasa B Wychowawca – p. Renata Czerwieniec

  1. Adamowicz Anna
  2. Borowiec Agnieszka
  3. Cholewiński Damian
  4. Chwiejczak Hanna
  5. Domańska Agnieszka
  6. Furlepa Agnieszka
  7. Grudzińska Joanna
  8. Hałasa Agnieszka
  9. Harasim Agnieszka
  10. Jurek Tomasz
  11. Kryszczuk Agnieszka
  12. Kukułowicz Magdalena
  13. Mart Monika
  14. Mielnik Agnieszka
  15. Prus Monika
  16. Rogowska Małgorzata
  17. Róg Anna
  18. Sędłak Iwona
  19. Skiba Bernadetta
  20. Słoma Renata
  21. Tysz Magdalena
  22. Wróbel Anna
  23. Zasuwa Grzegorz
  24. Ziółek Katarzyna

Klasa C Wychowawca – p. Bogusława Białek

  1. Bork Tomasz
  2. Bosak Lidia
  3. Bury Ewa
  4. Chudyga Monika
  5. Flejszer Magdalena
  6. Grabias Agnieszka
  7. Hałas Magdalena
  8. Juśko Monika
  9. Kościk Agnieszka
  10. Kupiec Anna
  11. Kuźma Elżbieta
  12. Łuka Maja
  13. Mastalerz Joanna
  14. Moskwa Anna
  15. Oberda Anita
  16. Olchowska Katarzyna
  17. Opiela Sylwia
  18. Patron Aleksandra
  19. Polanowska Agnieszka
  20. Pszenniak Agnieszka
  21. Radlińska Bożena
  22. Skrzypik Katarzyna
  23. Szymańska Agnieszka
  24. Teresińska Beata

Klasa D Wychowawca – p. Małgorzata Struk

  1. Balicka Agnieszka
  2. Banach Kinga
  3. Bazan Anna
  4. Birska Anna
  5. Czajka Edyta
  6. Dziedzicz Ewa
  7. Dzięgiel Monika
  8. Harasim Karolina
  9. Hrynkiewicz Kamila
  10. Korniak Krzysztof
  11. Krawiec Joanna
  12. Kycko Katarzyna
  13. Laskowski Wojciech
  14. Lawgmin Radosław
  15. Mazur Sylwia
  16. Obłoza Renata
  17. Piłat Aleksandra
  18. Pióro Agnieszka
  19. Płatek Agnieszka
  20. Popik Renata
  21. Puchacz Tomasz
  22. Surmacz Anna
  23. Szklanna Diana
  24. Szpuga Katarzyna
  25. Tarajko Agata
  26. Tchórz Katarzyna
  27. Trochimczuk Magdalena
  28. Wiktorowska Magdalena
  29. Winnik Ewa

Klasa E Wychowawca – p. Krystyna Pić

  1. Bednarska Małgorzata
  2. Bilik Andrzej
  3. Bojar Anna
  4. Chwiejczak Małgorzata
  5. Czuchaj Aneta
  6. Dąbrowska Agnieszka
  7. Fik Joanna
  8. Guldynowicz Monika
  9. Gumiela Iwona
  10. Hałucha Monika
  11. Jędruszczak Justyna
  12. Juszczak Małgorzata
  13. Kimak Danuta
  14. Koprowska Agnieszka
  15. Kopycińska Agnieszka
  16. Kozłowska Jolanta
  17. Kudyk Joanna
  18. Lis Aneta
  19. Madej Kamila
  20. Miszczyszyn Ewa
  21. Misztal Jan
  22. Nowosadzka Monika
  23. Pachla Monika
  24. Puźniak Małgorzata
  25. Pyś Małgorzata
  26. Siarkiewicz Katarzyna
  27. Suska Agnieszka
  28. Wojniak Anna
  29. Woszczyk Barbara

Klasa F Wychowawca – p. Barbara Kołaczkiewicz

  1. Burak Jacek
  2. Dej Artur
  3. Firlej Aneta
  4. Franaszczuk Piotr
  5. Greszata Anna
  6. Jędrulak Magdalena
  7. Juś Anna
  8. Korolko Piotr
  9. Lis Anna
  10. Machlarz Małgorzata
  11. Misztal Małgorzata
  12. Rożek Monika
  13. Sendłak Joanna
  14. Sitarz Daniel
  15. Smyk Ewa
  16. Stawowy Izabella
  17. Teterycz Anna
  18. Węglińska Agnieszka
  19. Wyszyńska Aleksandra
  20. Zacharczuk Bartłomiej
  21. Zwolak Donata

Klasa G Wychowawca – p. Dorota Muda

  1. Dałek Aleksandra
  2. Dziedzic Joanna
  3. Grela Katarzyna
  4. Juszczak Katarzyna
  5. Kawecka Katarzyna
  6. Kula Marta
  7. Lalik Aneta
  8. Machałek Iwona
  9. Mazurek Tomasz
  10. Niderla Klaudia
  11. Ożga Monika
  12. Piekarczuk Agnieszka
  13. Piłat Mariola
  14. Pogódź Magdalena
  15. Polak Lidia
  16. Seń Mariola
  17. Siwczuk Anna
  18. Stempel Agnieszka
  19. Szumiło Magdalena
  20. Waga Katarzyna
  21. Władyga Katarzyna
  22. Wrębiak Ewa
  23. Zakowiecka Monika
  24. Zyga Barbara

Klasa H Wychowawca – p. Teresa Hwedyk

  1. Błaszczuk Ewa
  2. Buczek Elżbieta
  3. Górska Magdalena
  4. Grabowska Magdalena
  5. Greszta Aneta
  6. Greszta Sylwia
  7. Kapłon Joanna
  8. Knap Grzegorz
  9. Komorowska Katarzyna
  10. Kozyrska Eliza
  11. Kucharska Anna
  12. Kukiełka Joanna
  13. Mandziuk Mariusz
  14. Mazur Jacek
  15. Nizioł Katarzyna
  16. Palich Jakub
  17. Panas Agnieszka
  18. Pawlik Aneta
  19. Piskorz Wioletta
  20. Pomarańska Beata
  21. Ponahajba Agnieszka
  22. Słonina Edyta
  23. Sokołowska Anna
  24. Stępora Ewelina
  25. Szymanek Paweł
  26. Toczek Piotr
  27. Urbanowska Małgorzata
  28. Wcisło Katarzyna
  29. Wiater Marek
  30. Zduniak Arkadiusz

Klasa I Wychowawca – p. Krzysztof Linek

  1. Bender Iwona
  2. Buryło Piotr
  3. Czerwieniec Jacek
  4. Dobek Radosław
  5. Dołba Krzysztof
  6. Dziadosz Katarzyna
  7. Dziuba Anna
  8. Gregorczyk Dorota
  9. Gregorczyk Tomasz
  10. Haber Grzegorz
  11. Kopera Magdalena
  12. Kozioł Remigiusz
  13. Krawiec Arkadiusz
  14. Król Tomasz
  15. Mendzelwska Elżbieta
  16. Niedźwiedź Joanna
  17. Piasecki Paweł
  18. Piskor Wojciech
  19. Plechawski Grzegorz
  20. Rulewska Milena
  21. Sadownik Dariusz
  22. Skowyra Rafał
  23. Stochmalska Katarzyna
  24. Szewczuk Monika
  25. Tittenbrun Maciej
  26. Tujaka Leszek
  27. Zięba Agnieszka

Klasa J Wychowawca – p. Maria Ćwierz

  1. Aleksandrowicz Anna
  2. Babiarz Justyna
  3. Bilska Magda
  4. Brzozowska Dorota
  5. Budzyńska Hanna
  6. Burcon Justyna
  7. Chodorowska Magda
  8. Czochra Anna
  9. Garbaty Anna
  10. Gorzko Rafał
  11. Górna Katarzyna
  12. Grabowska Kinga
  13. Kaczorowska Marta
  14. Kaszuba Monika
  15. Krukowski Rafa
  16. Kurantowicz Michał
  17. Mańkowska Anna
  18. Marczewska Magda
  19. Matej Anna
  20. Matlak Anna
  21. Mazur Katarzyna
  22. Mazurek Anna
  23. Nowosad Iwona
  24. Okoniewski Marcin
  25. Polak Paweł
  26. Rachwalski Marcin
  27. Smolarczyk Justyna
  28. Tatarelis Dorota
  29. Tracz Agnieszka
  30. Walas Marta
  31. Wróblewska Joanna

1999

Kl. A Wychowawca – p. Adam Kułaj

  1. Bosak Maciej
  2. Brzostowski Wojciech
  3. Chmielewski Grzegorz
  4. Dobek Przemysław
  5. Duda Monika
  6. Gelmuda Krzysztof
  7. Godzisz Jacek
  8. Grądkowski Jakub
  9. Jaworski Kacper
  10. Juszczak Dariusz
  11. Kopczyński Piotr
  12. Kowalczuk Agnieszka
  13. Kozłowska Anna
  14. Krajewska Agnieszka
  15. Król Jarosław
  16. Kycko Magdalena
  17. Machowska Irena
  18. Madyniak Krzysztof
  19. Muszyńska Renata
  20. Orłowski Dominik
  21. Orzeł Daniel
  22. Piskorz Mariusz
  23. Polska Ewelina
  24. Rajtak Dariusz
  25. Sikora Krzysztof
  26. Sroczyńska Renata
  27. Szarowolec Konrad
  28. Szelezin Katarzyna
  29. Szypuła Agnieszka
  30. Tuz Dominika
  31. Wilczyński Bartłomiej
  32. Wiórko Ewelina
  33. Żuławski Mariusz

Kl. B Wychowawca – p. Anna Piotrowska/Maria Bikowska

  1. Blaszka Eliza
  2. Czarnowski Arkadiusz
  3. Dudek Anna
  4. Dziuba Magdalena
  5. Ferenszkiewicz Krzysztof
  6. Gałan Agnieszka
  7. Głaz Małgorzata
  8. Jurczak Anna
  9. Kaczor Agnieszka
  10. Kawałko Małgorzata
  11. Kotowska Anna
  12. Kowal Agnieszka
  13. Kura Marcin
  14. Kwieciński Andrzej
  15. Lachowicz Joanna
  16. Malec Monika
  17. Margol Beata
  18. Marguła Monika
  19. Młynarska Anna
  20. Muc Monika
  21. Nizioł Katarzyna
  22. Nowak Iwona
  23. Olcha Sylwia
  24. Omańska Iwona
  25. Pakuła Beata
  26. Staroń Marzena
  27. Strzelecki Adrian
  28. Szcześniak Jakub
  29. Tukendorf Agnieszka
  30. Tutka Magdalena
  31. Wesołowski Michał
  32. Wiatrzyk Anna
  33. Wołoch Iwona

Kl. C Wychowawca – p. Halina Pilszczek

  1. Baj Gabriela
  2. Bartnik Karolina
  3. Bartnik Marcin
  4. Dobrowolska Małgorzata
  5. Dziadosz Marcin
  6. Garbata Sylwia
  7. Kopciowska Małgorzata
  8. Krukowska Sylwia
  9. Łasocha Angelika
  10. Łotach Dorota
  11. Majdak Dagmara
  12. Marzec Tomasz
  13. Mędziak Katarzyna
  14. Ożóg Joanna
  15. Pakuła Nina
  16. Pogódź Katarzyna
  17. Puchacz Justyna
  18. Repeć Barbara
  19. Rutyna Anna
  20. Sieczkarz Renata
  21. Smrokowski Paweł
  22. Stempel Izabela
  23. Szajner Jarosław
  24. Zienkiewicz Daniel

Kl. D Wychowawca – p. Bogusława Żenkin

  1. Batalia Joanna
  2. Bazan Jolanta
  3. Belina Ryszard
  4. Bondyra Katarzyna
  5. Cios Monika
  6. Cholewińska Anna
  7. Chwiejczak Joanna
  8. Diadia Tomasz
  9. Dziurawiec Katarzyna
  10. Gondek Justyna
  11. Gontarz Rafał
  12. Jagoda Magdalena
  13. Komorowska Agnieszka
  14. Kukiełka Mariusz
  15. Kycko Jolanta
  16. Małysz Monika
  17. Mikosz Waldemar
  18. Molas Agnieszka
  19. Nowak Michał
  20. Orska Magdalena
  21. Pakos Barbara
  22. Pałczyńska Agata
  23. Pizun Agnieszka
  24. Prawica Andrzej
  25. Sowa Monika
  26. Turczyn Ewa

Kl. E Wychowawca – p. Teresa Matuszak

  1. Antończak Justyna
  2. Bolek Anna
  3. Bondyra Stanisław
  4. Cybula Michał
  5. Czapka Magdalena
  6. Czwal Katarzyna
  7. Ćwik Marta
  8. Drzewińska Maja
  9. Grad Małgorzata
  10. Gumiela Monika
  11. Jurczak Kamila
  12. Juś Paweł
  13. Karkuszewska Agnieszka
  14. Kawecki Tomasz
  15. Kiciński Paweł
  16. Kobylarz Andrzej
  17. Kochmańska Agnieszka
  18. Kościk Aneta
  19. Kudła Bartłomiej
  20. Machałek Marta
  21. Mołdoch Agnieszka
  22. Niewiadomska Justyna
  23. Popielec Elwira
  24. Pyś Magdalena
  25. Szewc Katarzyna
  26. Tucka Beata
  27. Wawryk Sylwia
  28. Zacharow Kinga
  29. Zychowicz Agnieszka

Kl. F Wychowawca – p. Henryk Grabczak

  1. Biskupski Tomasz
  2. Bubiłek Magdalena
  3. Ciuraszkiewicz Marta
  4. Ciurysek Joanna
  5. Dawidek Artur
  6. Frańczuk Dorota
  7. Gęsla Agnieszka
  8. Hulak Małgorzata
  9. Kobylarz Justyna
  10. Kowalczyk Katarzyna
  11. Kowalik Maciej
  12. Kozik Tomasz
  13. Krztoń Dawid
  14. Kwaśniak Paweł
  15. Mielnicka Marta
  16. Naworol Karolina
  17. Pilipiuk Tomasz
  18. Pyszak Aneta
  19. Stempel Piotr
  20. Swacha Tomasz
  21. Szaran Barbara
  22. Szewczuk Agnieszka
  23. Szpinda Michał
  24. Świst Renata
  25. Urban Łukasz
  26. Wolanin Piotr
  27. Zwolan Monika

Kl. G Wychowawca – p. Ewa Sulewska

  1. Bender Klaudia
  2. Figura Tomasz
  3. Kotowicz Norbert
  4. Kowalska Agnieszka
  5. Krupa Anita
  6. Kurzępa Aneta
  7. Kuźnicki Rafał
  8. Lebik Gerard
  9. Litwiniec Agnieszka
  10. Malinowska Ewelina
  11. Michońska Agnieszka
  12. Pakuła Wojciech
  13. Panasiewicz Grzegorz
  14. Pasieczny Marek
  15. Pastuszka Agnieszka
  16. Pietkiewicz Konrad
  17. Potrzyszcz Maryla
  18. Puk Karol
  19. Rataj Marcin
  20. Ryszczuk Edyta
  21. Saputa Monika
  22. Starzewska Paulina
  23. Szczuka Agnieszka

Kl. H Wychowawca – p. Piotr Linek

  1. Dąbrowska Marta
  2. Duda Wioletta
  3. Gardyga Konrad
  4. Kłoda Sylwia
  5. Kość Jan
  6. Kudyba Magdalena
  7. Łopuszyńska Katarzyna
  8. Łysakowski Marek
  9. Magdziak Michał
  10. Magryta Rafał
  11. Makara Ewa
  12. Palak Rafał
  13. Piwowarska Edyta
  14. Pogódź Beata
  15. Popławska Sylwia
  16. Pyda Małgorzata
  17. Soroka Agnieszka
  18. Ważny Włodzimierz
  19. Wojciechowski Wojciech
  20. Zgnilec Rajmund

2000

Kl. A Wychowawca – p. Izabela Kowalska/Anna Hłobił

  1. Abramowicz Mariusz
  2. Bełkot Magdalena
  3. Cygan Mariusz
  4. Furlepa Marcin
  5. Gil Joanna
  6. Grymuza Dorota
  7. Juszczak Jacek
  8. Kramarczuk Agnieszka
  9. Kucaj Małgorzata
  10. Łygas Kamila
  11. Magdziak Monika
  12. Malinowska Anna
  13. Milanowski Kamil
  14. Orłowska Agnieszka
  15. Orłowska Ewa
  16. Orzeł Magdalena
  17. Pasieczna Iwona
  18. Pasierbiewicz Anna
  19. Piskorz Tomasz
  20. Pliżga Marcin
  21. Poninkiewicz Mariusz
  22. Poźniak Piotr
  23. Sikora Robert
  24. Sołoducha Piotr
  25. Tokarczyk Łukasz
  26. Tuz Patrycja
  27. Zięba Marcin
  28. Złomaniec Jakub
  29. Żenkin Paweł

Kl. B Wychowawca – p. Lucyna Mielniczuk

  1. Burdzy Anna
  2. Chadaj Jolanta
  3. Ciechaniewicz Monika
  4. Czerwińska Aneta
  5. Duda Magdalena
  6. Gradziuk Katarzyna
  7. Grygiel Anna
  8. Kawałko Izabela
  9. Kotowska Ewa
  10. Kuc Tomasz
  11. Kucharska Joanna
  12. Kula Wojciech
  13. Łabocka Anna
  14. Palińska Nina
  15. Palonka Małgorzata
  16. Pelc Aleksandra
  17. Przykaza Ewa
  18. Smrokowska Anna
  19. Soroka Magdalena
  20. Studnicka Aleksandra
  21. Szawara Edyta
  22. Szewc Aneta
  23. Szlaga Grażyna
  24. Tchórz Michał
  25. Witwera Anna
  26. Wypych Anna
  27. Zaręba Małgorzata
  28. Zielińska Anna

Kl. C Wychowawca – p. Joanna Barańska-Budzyńska

  1. Bochunewicz Anna
  2. Chudziak Berenika
  3. Ciastoch Marta
  4. Ćwikła Joanna
  5. Dorosz Magdalena
  6. Dziuba Iwona
  7. Dziuba Katarzyna
  8. Dziuba Monika
  9. Fik Marzena
  10. Giergielewicz Emilia
  11. Ignaciuk Anna
  12. Janowski Krzysztof
  13. Kita Monika
  14. Koziołek Agnieszka
  15. Kuźma Robert
  16. Łaszkiewicz Katarzyna
  17. Łukaszyk Katarzyna
  18. Mazur Agnieszka
  19. Poździk Małgorzata
  20. Romaszko Agnieszka
  21. Salej Tomasz
  22. Skrzyńska Katarzyna
  23. Sołowiej Łukasz
  24. Strumidło Monika
  25. Szozda Sylwia
  26. Szymczyszyn Dominika
  27. Zwolan Magdalena
  28. Zyga Małgorzata

Kl. D Wychowawca – p. Jerzy Kusz

  1. Bojarski Tomasz
  2. Bortacka Anna
  3. Brodziak Joanna
  4. Dzikoń Barbara
  5. Filipek Agata
  6. Garbaty Małgorzata
  7. Gil Magdalena
  8. Hrynkiewicz Ewelina
  9. Jaszczak Łukasz
  10. Kobylas Aneta
  11. Kozłowska Aleksandra
  12. Kukułowicz Mariusz
  13. Lizak Mariusz
  14. Lupa Dorota
  15. Marczyk Małgorzata
  16. Mołdoch Anna
  17. Nowosad Maciej
  18. Orzechowska Aleksandra
  19. Palonka Tomasz
  20. Pasieczny Piotr
  21. Smoląg Magdalena
  22. Smyk Anika
  23. Soboń Daniel
  24. Świder Konrad
  25. Tatarczuk Agnieszka
  26. Tłuczek Magdalena
  27. Żołopa Joanna

Kl. E Wychowawca – p. Barbara Jędruszczak

  1. Adamowicz Magdalena
  2. Belina Milena
  3. Bęcal Anna
  4. Bosak Bożena
  5. Gil Dominika
  6. Górnik Karolina
  7. Gruźdź Agata
  8. Karecka Kamila
  9. Kiszczak Katarzyna
  10. Klimczuk Monika
  11. Kot Łukasz
  12. Kozicka Iwona
  13. Łach Wojciech
  14. Łukaszyk Jolanta
  15. Mogielnicka Elżbieta
  16. Salitra Joanna
  17. Samborska Katarzyna
  18. Sierkowska Monika
  19. Skrzyńska Anna
  20. Szmidt Kamila
  21. Tchórz Helena
  22. Tokarczyk Magdalena
  23. Traczuk Urszula
  24. Waleńczyk Janusz
  25. Wołyniec Marzena

Kl. F Wychowawca – p. Danuta Kostrubała

  1. Bojaryn Sławomir
  2. Brzozowska Beata
  3. Dzięgiel Anna
  4. Gierała Jagoda
  5. Johaniuk Jolanta
  6. Kłosińska Elżbieta
  7. Kłosińska Katarzyna
  8. Łopuszyński Krzysztof
  9. Maślana Magdalena
  10. Miętkiewicz Katarzyna
  11. Muda Magdalena
  12. Paradowski Michał
  13. Pastuszak Anna
  14. Pastuszak Katarzyna
  15. Płatek Jolanta
  16. Rodzik Anna
  17. Siarkiewicz Grzegorz
  18. Słodka Renata
  19. Stopczyńska Karolina
  20. Tukendorf Aleksandra
  21. Turczyn Jolanta
  22. Tyszko Grzegorz
  23. Ulanowski Łukasz
  24. Waszczeniuk Justyna
  25. Zabłocka Anna

Kl. G Wychowawca – p. Zdzisława Manerowska

  1. Bąk Agnieszka
  2. Burmas Mieszko
  3. Gąbka Łukasz
  4. Górski Bartosz
  5. Janda Iwona
  6. Kosiarski Paweł
  7. Kowalska Katarzyna
  8. Kozioł Milena
  9. Kula Agata
  10. Kulczyńska Renata
  11. Kurantowicz Grzegorz
  12. Kwaśniuk Agnieszka
  13. Lis Agata
  14. Łopuszyński Piotr
  15. Malinowska Katarzyna
  16. Margol Agnieszka
  17. Mazur Tomasz
  18. Obszyńska Marta
  19. Obuchowska Anna
  20. Oczkoś Marta
  21. Pakuła Anna
  22. Palich Joanna
  23. Piasecka Anna
  24. Pilipczuk Paweł
  25. Poździk Edyta
  26. Protas Marcin
  27. Rdest Justyna
  28. Siemko Wojciech
  29. Soboń Paweł
  30. Szymańska Justyna
  31. Tarasewicz Monika
  32. Wrońska Arnika

Kl. H Wychowawca – p. Danuta Sudak/Jacek Gorzkowski

  1. Andruszkiewicz Wojciech
  2. Biskupska Anna
  3. Drozd Agnieszka
  4. Dudkiewicz Anna
  5. Garbaty Agnieszka
  6. Gruszczyński Tomasz
  7. Jakubiak Magdalena
  8. Kamińska Arletta
  9. Kowalik Agnieszka
  10. Kropornicka Magdalena
  11. Łagoda Bartłomiej
  12. Maciąg Jolanta
  13. Makara Przemysław
  14. Malec Katarzyna
  15. Mikuła Edyta
  16. Mogielnicka Ewa
  17. Naworol Monika
  18. Piszcz Agnieszka
  19. Polanowska Aleksandra
  20. Przybysz Lidia
  21. Rusak Agnieszka
  22. Rycaj Aneta
  23. Sas Joanna
  24. Słupski Robert
  25. Szajner Katarzyna
  26. Teterycz Wioletta

Kl. I Wychowawca – p. Janina Barańska

  1. Baczewska Monika
  2. Bergiel Adrian
  3. Błaszczuk Joanna
  4. Dadia Lidia
  5. Dworzycka Anna
  6. Góra Anna
  7. Jarosz Agnieszka
  8. Kielar Wojciech
  9. Kiryczuk Paweł
  10. Kosarski Tomasz
  11. Kuciński Tomasz
  12. Lorens Małgorzata
  13. Łyp Mieszko
  14. Łyś Sylwia
  15. Mołdoch Aneta
  16. Nowicka Sylwia
  17. Padzińska Angelika
  18. Pawlik Agnieszka
  19. Pitak Edyta
  20. Romaszko Iwona
  21. Rycaj Agnieszka
  22. Siedlecka Agnieszka
  23. Smyk Andrzej
  24. Starszuk Michał
  25. Strąk Adrianna
  26. Strychalski Szymon
  27. Strzelecka Dagmara
  28. Suchowierz Wojciech
  29. Śliwińska Ewa
  30. Tyjara Rafał
  31. Woźniak Katarzyna

2001

Kl. A Wychowawca – p. Marianna Chwil

  1. Bamburski Łukasz
  2. Biskupska Bernadetta
  3. Blaszka Katarzyna
  4. Borek Magdalena
  5. Ciebień Łukasz
  6. Cięciera Katarzyna
  7. Ćwik Aleksandra
  8. Fiedorek Izabela
  9. Flak Piotr
  10. Gałan Jolanta
  11. Kloc Justyna
  12. Krzanowski Krzysztof
  13. Legieć Agata
  14. Łyś Aleksandra
  15. Majdak Ewelina
  16. Majewski Paweł
  17. Martyniuk Andrzej
  18. Mazur Monika
  19. Nowosad Łukasz
  20. Popik Wioleta
  21. Spychalska Wioletta
  22. Starszuk Wojciech
  23. Szkamruk Krzysztof
  24. Wawryk Sylwia
  25. Wodzińska Ewa
  26. Wróbel Mirosław
  27. Żurek Przemysław

Kl. B Wychowawca – p. Janina Pomerańska

  1. Baran Aleksandra
  2. Bednarska Anna
  3. Czapka Jarosław
  4. Duda Anna
  5. Dudek Wojciech
  6. Grula Katarzyna
  7. Hadło Małgorzata
  8. Kapecka Małgorzata
  9. Koczułap Rafał
  10. Kotwis Marta
  11. Kowalski Tomasz
  12. Kozłowska Daria
  13. Kranczewska Bernadetta
  14. Łoś Katarzyna
  15. Malinowska Magdalena
  16. Marucha Patrycja
  17. Mierzwa Dorota
  18. Nizioł Iwona
  19. Paluch Łukasz
  20. Pieczykolan Paweł
  21. Piekut Arkadiusz
  22. Prawica Michał
  23. Sarat Wojciech
  24. Szajnoga Agnieszka
  25. Szopińska Katarzyna
  26. Tukiendorf Joanna
  27. Zań Katarzyna

Kl. C Wychowawca – p. Krystyna Kamińska

  1. Adamczuk Aleksandra
  2. Belina Katarzyna
  3. Belina Michał
  4. Birska Ewa
  5. Branny Katarzyna
  6. Bubiłek Artur
  7. Duras Agnieszka
  8. Ferenszkiewicz Katarzyna
  9. Herbin Iwona
  10. Jaeschke Konrad
  11. Kiciński Dariusz
  12. Koza Małgorzata
  13. Krukowski Grzegorz
  14. Langwińska Barbara
  15. Lizak Joanna
  16. Łasocha Dominika
  17. Maciąg Małgorzata
  18. Mazurek Dominika
  19. Mołdoch Anna
  20. Nowak Witold
  21. Pliwka Aneta
  22. Rajtak Agnieszka
  23. Sadło Arleta
  24. Skowyra Anna
  25. Stąsiek Adam
  26. Strąk Anna
  27. Szewczuk Agnieszka
  28. Wypych Dorota

Kl. D Wychowawca – p. Maria Ćwierz

  1. Baranowicz Aleksandra
  2. Bzówka Małgorzata
  3. Dąbska Monika
  4. Góra Piotr
  5. Jędruszko Marcelina
  6. Juszczak Katarzyna
  7. Kalita Agnieszka
  8. Kargol Elżbieta
  9. Kniaź Marta
  10. Korneli Magdalena
  11. Lalik Anna
  12. Lipczewska Małgorzata
  13. Małek Grzegorz
  14. Niedziela Irmina
  15. Pąk Dorota
  16. Petryk Karol
  17. Piłat Sylwester
  18. Pióro Kamil
  19. Pomarańska Karolina
  20. Samulak Małgorzata
  21. Sitek Agnieszka
  22. Stępień Igor
  23. Szawracka Katarzyna
  24. Ściborek Aleksandra
  25. Terlecka Agnieszka
  26. Topolska Marta
  27. Wal Karolina
  28. Winnik Aleksandra
  29. Zamoyska Róża
  30. Żenkin Joanna

Kl. E Wychowawca – p. Agata Tyszko

  1. Bergiel Katarzyna
  2. Bojarska Anna
  3. Bronicka Urszula
  4. Bucior Agnieszka
  5. Choma Marcin
  6. Cięciera Daniel
  7. Czerwieniec Michał
  8. Gliwa Renata
  9. Gontarz Marcin
  10. Kaźmierczuk Anna
  11. Kościelniak Iwona
  12. Lewczuk Barbara
  13. Magdyta Ewa
  14. Maluga Renata
  15. Mazur Joanna
  16. Muzyczuk Barbara
  17. Niemczuk Agnieszka
  18. Pańczyk Sylwia
  19. Podolak Iwona
  20. Rusinek Agnieszka
  21. Rycaj Ireneusz
  22. Samulak Marta
  23. Wiśniewska Marlena
  24. Wójcicka Monika

Kl. F Wychowawca – p.Mirosława Podhajny / Bogusława Białek

  1. Banach Edyta
  2. Cisło Roksana
  3. Gawron Monika
  4. Gil Łukasz
  5. Kozorys Wojciech
  6. Lebik Agnieszka
  7. Młynarska Joanna
  8. Olech Dorota
  9. Pełech Izabela
  10. Rusin Małgorzata
  11. Sałamacha Michał
  12. Skorupa Anna
  13. Sternal Aleksandra
  14. Teterycz Sylwia
  15. Waga Marcin
  16. Wiatrzyk Agnieszka
  17. Wojczuk Dorota
  18. Wojtas Barbara

Kl. G Wychowawca – p. Anna Piotrowska

  1. Bielec Agnieszka
  2. Czarniecki Paweł
  3. Dec Katarzyna
  4. Derewiaka Marcin
  5. Fiedorek Agnieszka
  6. Flis Dominik
  7. Knap Aleksandra
  8. Kościuk Diana
  9. Krawczuk Krzysztof
  10. Kucharska Anna
  11. Matwiejczuk Joanna
  12. Nieścior Katarzyna
  13. Oleksiak Maciej
  14. Ostasz Elżbieta
  15. Rabiega Anna
  16. Redka Katarzyna
  17. Rubaj Tomasz
  18. Selech Konrad
  19. Tatara Łukasz
  20. Tomaszewska Wioleta
  21. Waga Łukasz
  22. Węgrzyn Agnieszka
  23. Wróbel Sebastian
  24. Żygawska Aneta

Kl. H Wychowawca – p. Ewa Rabiega

  1. Adamczuk Andrzej
  2. Budzyńska Mariola
  3. Duma Wojciech
  4. Fidor Wiktoria
  5. Gębala Wioletta
  6. Gradziuk Iwona
  7. Grzywacz Karolina
  8. Juszczak Joanna
  9. Kobylas Anna
  10. Kowalik Małgorzata
  11. Kryń Joanna
  12. Krzyżanowska Agnieszka
  13. Kudyk Łukasz
  14. Lal Anna
  15. Lalik Anna
  16. Moryń Maciej
  17. Pietkiewicz Aleksandra
  18. Polakowska Monika
  19. Radlińska Agnieszka
  20. Stańko Monika
  21. Szynkarczuk Ewelina
  22. Śwircz Magdalena
  23. Warda Łukasz
  24. Wyszyński Seweryn
  25. Ziemińska Katarzyna
  26. Złomaniec Michał

2002

Kl. A Wychowawca – p. Krzysztof Linek

  1. Bosiak Agata
  2. Bubiłek Alicja
  3. Flejszer Marcin
  4. Fornal Katarzyna
  5. Gawron Marzena
  6. Głowienka Wioleta
  7. Greluk Magdalena
  8. Hwedyk Anna
  9. Juścińska Magdalena
  10. Kapuścińska Paulina
  11. Kijek Agata
  12. Kniaź Szymon
  13. Kończyńska Renata
  14. Kowalczuk Paweł
  15. Leszczyńska Anita
  16. Łukasik Paweł
  17. Maluga Barbara
  18. Michoński Piotr
  19. Milczuk Kamila
  20. Niemczuk Adam
  21. Ożga Paweł
  22. Potręć Przemysław
  23. Pszenniak Katarzyna
  24. Sołoducha Adam
  25. Soroka Aleksandra
  26. Teterycz Małgorzata
  27. Wasiluk Aleksandra
  28. Wielgos Łukasz
  29. Zaśko Grzegorz
  30. Zawiślak Edyta
  31. Ziomka Łukasz

Kl. B Wychowawca – p. Grażyna Smyk

  1. Adamczuk Magdalena
  2. Adamczyk Karolina
  3. Bodys Monika
  4. Bondyra Łukasz
  5. Borek Justyna
  6. Chęć Monika
  7. Chmiel Maria
  8. Ciurysek Lidia
  9. Domańska Anna
  10. Duda Marta
  11. Grądkowska Magdalena
  12. Grycko Paweł
  13. Jarosz Monika
  14. Kapuścińska Kamila
  15. Krzyszczuk Paweł
  16. Łukasik Agnieszka
  17. Molas Katarzyna
  18. Narodzonek Anna
  19. Pastuszak Andrzej
  20. Poździk Małgorzata
  21. Rozmus Agnieszka
  22. Sałamacha Magdalena
  23. Skowronek Anna
  24. Skowyra Monika
  25. Szwal Magdalena
  26. Tatara Tomasz
  27. Tomaszewska Sylwia
  28. Zawiślak Justyna
  29. Żółtak Anna

Kl. C Wychowawca – p. Mirosława Podhajny

  1. Adamczyk Justyna
  2. Bielec Krzysztof
  3. Bondyra Agnieszka
  4. Brzozowska Magdalena
  5. Dzieciuch Aleksandra
  6. Dziurawiec Aleksandra
  7. Głowacka Karolina
  8. Goździuk Monika
  9. Harasim Monika
  10. Herbut Anna
  11. Hyrchała Anna
  12. Kopera Anna
  13. Kowalczuk Anna
  14. Król Katarzyna
  15. Lizut Joanna
  16. Malec Dominika
  17. Masłosz Diana
  18. Mielniczuk Łukasz
  19. Niderla Anna
  20. Pęk Agnieszka
  21. Połetko Anna
  22. Psiuk Emilia
  23. Radecka Agnieszka
  24. Romaszko Anna
  25. Sawa Joanna
  26. Szmidt Mateusz
  27. Zalewski Michał

Kl. D Wychowawca – p. Krystyna Pić

  1. Bajan Małgorzata
  2. Chwil Beata
  3. Dołba Magdalena
  4. Garbaczewski Piotr
  5. Głąb Mariusz
  6. Grabek Aleksandra
  7. Kapica Magdalena
  8. Kapłon Małgorzata
  9. Kłonica Marta
  10. Kopańska Magdalena
  11. Kościk Aleksandra
  12. Kowalski Łukasz
  13. Kuźma Ewelina
  14. Maluga Alicja
  15. Matysiewicz Monika
  16. Najda Magdalena
  17. Nizioł Aleksandra
  18. Petryk Michał
  19. Pilipczuk Mariusz
  20. Piróg Agata
  21. Prus Barbara
  22. Pudło Monika
  23. Radomska Monika
  24. Rycaj Sebastian
  25. Rzemieniuk Łukasz
  26. Sabalska Katarzyna
  27. Sitek Małgorzata
  28. Studnicka Katarzyna
  29. Urbala Marcin
  30. Urban Szymon
  31. Waniek Anna
  32. Zając Izabela
  33. Zdybel Katarzyna

Kl. E Wychowawca – p. Małgorzata Szmit/Bożena Kukułowicz/Anna Radecka

  1. Błaszczak Andrzej
  2. Czerwieniec Aleksandra
  3. Czerwonka Michał
  4. Dej Marcin
  5. Gruźdź Magdalena
  6. Kasprzak Aleksandra
  7. Kowalczuk Klaudia
  8. Kozioł Radosław
  9. Krupa Katarzyna
  10. Legieć Damian
  11. Łazarczyk Wioletta
  12. Łojko Aleksandra
  13. Łokaj Monika
  14. Łyp Błażej
  15. Makuch Magdalena
  16. Prościński Łukasz
  17. Ratajczyk Eliza
  18. Rdest Anna
  19. Rumińska Justyna
  20. Selech Monika
  21. Smarkala Anna
  22. Sosnowski Adam
  23. Stankiewicz Joanna
  24. Stoczkowska Jolanta
  25. Strumidło Magdalena
  26. Szadurska Magdalena
  27. Świder Diana
  28. Wolanin Joanna
  29. Zawiślak Iwona

Kl. F Wychowawca – p. Maria Ćwierz

  1. Andruszek Ewa
  2. Gil Jacek
  3. Grzegorczyk Barbara
  4. Jaskowska Barbara
  5. Karpińska Agnieszka
  6. Marzec Agnieszka
  7. Oberda Tomasz
  8. Paszko Magdalena
  9. Piłat Małgorzata
  10. Seń Konrad
  11. Steć Emilia
  12. Suszek Anna
  13. Szwanc Agnieszka
  14. Szymbor Katarzyna
  15. Tyjara Iwona
  16. Wołoszynek Iwona
  17. Wójcik Ewa
  18. Zdybel Edyta

Kl. G Wychowawca – p. Teresa Hwedyk

  1. Basaj Małgorzata
  2. Bożek Ewelina
  3. Burcon Monika
  4. Dobosz Katarzyna
  5. Dorosz Damian
  6. Duda Iwona
  7. Dziędziurko Marta
  8. Gawron Sławomir
  9. Goch Adam
  10. Góra Eliza
  11. Greszta Anna
  12. Grzyb Justyna
  13. Jakubczak Justyna
  14. Kurek Magdalena
  15. Kuśmierz Tomasz
  16. Łazorczyk Honorata
  17. Malinowska Agnieszka
  18. Mazur Magdalena
  19. Miszczuk Julia
  20. Okoniewska Ewa
  21. Poluch Bogumił
  22. Słoniewski Adam
  23. Warda Iwona
  24. Wołek Piotr
  25. Zawiślak Joanna

Kl. H Wychowawca – p. Andrzej Kucharski

  1. Boczkowska Iwona
  2. Bodys Agnieszka
  3. Cisło Ewelina
  4. Droździel Edyta
  5. Dziuba Marcin
  6. Glegoła Robert
  7. Hodana Anna
  8. Hubala Edyta
  9. Jezierska Justyna
  10. Kamiński Tomasz
  11. Korzeniowski Konrad
  12. Krajewska Marta
  13. Król Agnieszka
  14. Kurylak Monika
  15. Kwaśniuk Katarzyna
  16. Kycko Ewa
  17. Lipska Beata
  18. Mogielnicka Agnieszka
  19. Nowak Wioletta
  20. Oktaba Marzena
  21. Pasieka Agnieszka
  22. Piskorz Justyna
  23. Radawiec Justyna
  24. Sidor Anna
  25. Sternal Maciej
  26. Szklanny Mateusz
  27. Szuba Beata
  28. Ścibak Joanna
  29. Tęczak Ewa
  30. Wlaź Magdalena
  31. Wojtyna Lidia
  32. Zawiślak Edyta

Kl. I Wychowawca – p. Renata Czerwieniec

  1. Baran Marta
  2. Baranowska Anna
  3. Gał Agnieszka
  4. Garbula Karol
  5. Gawęda Marcin
  6. Gogolewska Magdalena
  7. Górak Anna
  8. Hałasa Małgorzata
  9. Jeleń Łukasz
  10. Jóźwiak Anna
  11. Kasprzak Piotr
  12. Kłoda Aleksandra
  13. Koprowska Agnieszka
  14. Kot Magdalena
  15. Łapiński Łukasz
  16. Ozonek Andrzej
  17. Sikora Agnieszka
  18. Skrzypik Anna
  19. Skrzypik Dorota
  20. Smarzewska Małgorzata
  21. Sowa Artur
  22. Szymanek Jolanta
  23. Tatarczuk Małgorzata
  24. Władyga Radosław
  25. Zakrzewska Iwona
  26. Zawadzki Piotr
  27. Zubański Łukasz
  28. Żebrowska Małgorzata

2003

Kl. A Wychowawca – p. Małgorzata Struk

  1. Bednarczyk Tomasz
  2. Bosiak Piotr
  3. Brache Paweł
  4. Bubiłek Marcin
  5. Chmielewska Anna
  6. Ćwikła Anna
  7. Duda Anna
  8. Dyrkacz Robert
  9. Dziurawiec Krzysztof
  10. Jarosz Paweł
  11. Juszczak Artur
  12. Kołtun Katarzyna
  13. Konopacka Agata
  14. Kozłowski Przemysław
  15. Kukułowicz Agnieszka
  16. Mazur Łukasz
  17. Mołdoch Justyna
  18. Momot Wojciech
  19. Pałczyńska Milena
  20. Petryk Aleksandra
  21. Piaseczna Magdalena
  22. Piela Monika
  23. Pilszczek Andrzej
  24. Poninkiewicz Rafał
  25. Rudy Wojciech
  26. Skorupa Paweł
  27. Smoliński Lech Jakub
  28. Sobulska Milena
  29. Zaśko Anna
  30. Zazula Sebastian

Kl. B Wychowawca – p. Adam Kułaj

  1. Adamczuk Urszula
  2. Bielak Joanna
  3. Czochra Ewa
  4. Czyżewska Karolina
  5. Dziuba Magdalena
  6. Gorczyca Anna
  7. Hwedyk Diana
  8. Jędzura Aleksandra
  9. Kłos Magdalena
  10. Koczułap Monika
  11. Kostur Agnieszka
  12. Kozińska Karolina
  13. Kucharska Blanka
  14. Kudyk Dorota
  15. Łygas Marzena
  16. Macheta Katarzyna
  17. Martuszewska Aleksandra
  18. Mazur Iwona
  19. Nowak Elżbieta
  20. Piskor Kamil
  21. Poźniak Anna
  22. Przyczyna Anna
  23. Rubaj Joanna
  24. Rybak Marek
  25. Ścirka Anita

Kl. C Wychowawca – p. Halina Pilszczek

  1. Banach Magdalena
  2. Białek Mirosław
  3. Chwesik Monika
  4. Czarnopyś Monika
  5. Dzidek Katarzyna
  6. Dziuba Dorota
  7. Flis Dagmara
  8. Grela Anna
  9. Grygiel Karolina
  10. Gwiazdowska Katarzyna
  11. Hukała Dorota
  12. Jawor Anna
  13. Johaniuk Piotr
  14. Kaczor Katarzyna
  15. Kamiński Kamil
  16. Kniaź Izabela
  17. Kolano Jakub
  18. Krupa Magdalena
  19. Łoś Agata
  20. Magdziak Sylwia
  21. Mazurkiewicz Diana
  22. Mierzwa Barbara
  23. Niesel Eliza
  24. Pilipczuk Katarzyna
  25. Sołoducha Sebastian
  26. Warcik Marta
  27. Wlaź Tomasz
  28. Zwolak Elżbieta

Kl. D Wychowawca – p. Barbara Korczak

  1. Andrzejewski Marcin
  2. Bosiak Iwona
  3. Brodziak Monika
  4. Chodorowski Piotr
  5. Chyżyńska Patrycja
  6. Dyląg Marcin
  7. Hapoń Karolina
  8. Kamiński Piotr
  9. Kaźmierczuk Agnieszka
  10. Kłus Magdalena
  11. Kościk Sylwia
  12. Kowalik Aneta
  13. Kramarczuk Małgorzata
  14. Kulikowski Radosław
  15. Lewkowicz Damian
  16. Maziarz Agnieszka
  17. Misztal Rafał
  18. Muszyńska Aleksandra
  19. Pachuta Katarzyna
  20. Piłat Katarzyna
  21. Podoba Marta
  22. Pupiec Katarzyna
  23. Ruszczycki Tomasz
  24. Rybaczek Iga
  25. Sałach Artur
  26. Senderek Kamil
  27. Sosnówka Beata
  28. Surmacz Beata
  29. Urbala Albert
  30. Wiatrowska Sylwia
  31. Włodek Jakub

Kl. E Wychowawca – p. Krystyna Szczepanik

  1. Bastian Magdalena
  2. Bęcal Marta
  3. Biskupska Agnieszka
  4. Bzdek Anna
  5. Chmiel Marlena
  6. Duma Ewa
  7. Gawron Rafał
  8. Głowienka Katarzyna
  9. Guldynowicz Dorota
  10. Hałasa Adam
  11. Kość Emilia
  12. Król Magdalena
  13. Krystew Anna
  14. Kudyk Ewa
  15. Łoza Magdalena
  16. Mastalerz Iwona
  17. Mazurek Anna
  18. Milczuk Mateusz
  19. Olejko Iwona
  20. Paszko Mariusz
  21. Przepiórka Iwona
  22. Radliński Paweł
  23. Szuty Szymon
  24. Zwolak Iwona

Kl. F Wychowawca – p. Barbara Kołaczkiewicz

  1. Baniel Marcin
  2. Brodziak Dorota
  3. Brzozowska Joanna
  4. Całka Aneta
  5. Chopta Magdalena
  6. Duma Bartłomiej
  7. Gajewska Anna
  8. Gola Katarzyna
  9. Grodecka Barbara
  10. Grzegorczyk Katarzyna
  11. Kapecka Martyna
  12. Kłonica Agata
  13. Kostrubiec Anna
  14. Kurowska Joanna
  15. Łopuszyński Radosław
  16. Malec Krystian
  17. Marciniewicz Szczepan
  18. Naworol Aneta
  19. Pankowska Ewa
  20. Pierścionek Iwona
  21. Samulak Lidia
  22. Suwała Marta
  23. Szaruga Lilia
  24. Ścibak Małgorzata

Kl. G Wychowawca – p. Henryk Grabczak

  1. Barwiak Marta
  2. Basiak Oliwia
  3. Bodziuch Katarzyna
  4. Bogucki Arkadiusz
  5. Bucior Magdalena
  6. Dąbek Monika
  7. Drop Ewelina
  8. Goluch Monika
  9. Gontarz Justyna
  10. Gorzko Sylwia
  11. Jagi Magdalena
  12. Jędrys Wioleta
  13. Kiełbińska Katarzyna
  14. Kowalska Anna
  15. Kurylak Agnieszka
  16. Kuźniarz Łukasz
  17. Marmaj Aleksandra
  18. Martyniuk Paulina
  19. Mazur Marzenna
  20. Mołdoch Jarosław
  21. Najda Justyna
  22. Ogrzyńska Justyna
  23. Soboń Mirosława
  24. Starszuk Marta
  25. Szachnowska Katarzyna
  26. Szałacha Sylwia
  27. Wiater Ewa
  28. Wronka Aneta
  29. Wysocki Tomasz

Kl. H Wychowawca – p. Piotr Linek

  1. Benbenek Eryk
  2. Burak Rafał
  3. Chwaleba Iwona
  4. Derdziuk Joanna
  5. Drozdowska Magdalena
  6. Gardyga Marcin
  7. Gil Łukasz
  8. Gromadzka Jolanta
  9. Herbut Agata
  10. Król Mariusz
  11. Kulik Olga
  12. Lis Monika
  13. Łapińska Ewelina
  14. Łoś Mateusz
  15. Magdziak Marek
  16. Otrocka Aleksandra
  17. Pańczyk Sylwia
  18. Radziwiłowicz Weronika
  19. Roczkowski Mateusz
  20. Sirko Anna
  21. Skoczylas Agnieszka
  22. Stępczak Agnieszka
  23. Teterycz Kamila
  24. Wolf Paweł
  25. Zaborowska Joanna
  26. Zeń Monika

Kl. I Wychowawca – p. Bożena Zielińska/Robert Węcław/Krystyna Kamińska

  1. Bajak Bożena
  2. Baranowska Anna
  3. Barański Bartłomiej
  4. Brzezińska Marta
  5. Chadaj Piotr
  6. Chmiel Grzegorz
  7. Jakubiak Patrycja
  8. Kapłon Jarosław
  9. Korcz Mariola
  10. Kucharski Wojciech
  11. Kuźma Aneta
  12. Latawiec Karolina
  13. Lipińska Marta
  14. Łagożny Piotr
  15. Łapińska Zenobia
  16. Łaszcz Małgorzata
  17. Łyszcz Bartosz
  18. Majewska Magdalena
  19. Mogielnicka Iwona
  20. Namroży Przemysław
  21. Orłowska Ewelina
  22. Palonka Aleksandra
  23. Pupiec Dawid
  24. Telejko Renata
  25. Torba Sławomir
  26. Traczuk Teresa
  27. Wiater Katarzyna
  28. Ziarkiewicz Małgorzata
  29. Żebura Dominika

2004

Kl. A Wychowawca – p. Danuta Kostrubała/Ewa Sulewska

  1. Ćwierz Joanna
  2. Derewiaka Mateusz
  3. Flis Marta
  4. Głowacka Gabriela
  5. Godzisz Justyna
  6. Goździuk Emil
  7. Huk Agnieszka
  8. Jabłońska Edyta
  9. Jaworska Agata
  10. Kościelniak Małgorzata
  11. Król Magdalena
  12. Krupa Justyna
  13. Kuryło Maciej
  14. Kusy Łukasz
  15. Łukasik Joanna
  16. Madała Grzegorz
  17. Madej Łukasz
  18. Małyszek Dorota
  19. Mazur Radosław
  20. Mierzwa Tomasz
  21. Molas Maciej
  22. Pastuszak Maciej
  23. Płatek Łukasz
  24. Popik Jarosław
  25. Sakowicz Michał
  26. Słupski Paweł
  27. Sobulska Marta
  28. Stroczyńska Joanna
  29. Tokarczyk Mateusz
  30. Wodziński Wojciech
  31. Zbyryt Łukasz

Kl. B Wychowawca – p. Lucyna Mielniczuk

  1. Benbenek Olga
  2. Bobiński Marcin
  3. Czerwieniec Jarosław
  4. Fabijański Krzysztof
  5. Gaczyńska Kamila
  6. Gielmuda Magdalena
  7. Grądkowska Agnieszka
  8. Guz Monika
  9. Kaniowska Magdalena
  10. Kłonica Ewa
  11. Kmieć Tomasz
  12. Kubiszyn Dominika
  13. Liwak Tomasz
  14. Ludowska Agnieszka
  15. Łyś Agnieszka
  16. Miętkiewicz Edyta
  17. Muda Marzena
  18. Niezgoda Paulina
  19. Okoniewska Anna
  20. Owerko Barbara
  21. Pradyszczuk Lidia
  22. Przywożny Sylwia
  23. Sakowicz Ilona
  24. Solarska Oliwia
  25. Szałata Aneta
  26. Ścirka Urszula
  27. Wac Dorota
  28. Wypych Ewa
  29. Zych Iwona

Kl. C Wychowawca – p. Barbara Gruszka

  1. Basaj Katarzyna
  2. Bodak Adrian
  3. Brudzińska Justyna
  4. Dudzińska Magdalena
  5. Frąckiewicz Maria
  6. Furmanek Magdalena
  7. Godzisz Agnieszka
  8. Hycki Jakub
  9. Kamiński Szymon
  10. Kawalec Karolina
  11. Koczwara Magdalena
  12. Koman Paweł
  13. Konowałek Piotr
  14. Koziołek Monika
  15. Krupa Paulina
  16. Kułaj Łukasz
  17. Kwika Justyna
  18. Łuczka Wojciech
  19. Macheta Iwona
  20. Magryta Sylwester
  21. Mazurek Magdalena
  22. Michałkiewicz Małgorzata
  23. Niedziółka Dorota
  24. Ostrowska Dominika
  25. Proć Ewelina
  26. Puchacz Irmina
  27. Repeć Maciej
  28. Smęt Justyna
  29. Węs Monika
  30. Wojda Bożena
  31. Zwiernik Dagmara
  32. Żywina Joanna

Kl. D Wychowawca – p. Barbara Jędruszczak

  1. Bodys Agata
  2. Boryło Amadeusz
  3. Bosiak Joanna
  4. Buczkowska Ewelina
  5. Cios Ewa
  6. Flejszer Ewa
  7. Gęśla Paweł
  8. Grabowski Kamil
  9. Hubala Katarzyna
  10. Hulak Michał
  11. Janik Jakub
  12. Kalużniak Joanna
  13. Kałuża Anna
  14. Kania Jolanta
  15. Kopańska Agnieszka
  16. Litwin Paweł
  17. Malinowska Monika
  18. Maślany Łukasz
  19. Motaczyńska Agnieszka
  20. Obruśnik Kamil
  21. Paluch Ewa
  22. Rabiega Paweł
  23. Rymarz Bartłomiej
  24. Szewczyk Elżbieta
  25. Szuwarska Katarzyna
  26. Szuwarska Małgorzata
  27. Wierzbicka Maria
  28. Zakrzewska Magdalena
  29. Zaremba Agata

Kl. E Wychowawca – p. Zdzisława Manerowska/Henryk Grabczak

  1. Będziejewska Karolina
  2. Bucior Mariola
  3. Ćwik Krzysztof
  4. Dąbrowska Ewelina
  5. Diadia Małgorzata
  6. Duda Justyna
  7. Dziędziurko Emil
  8. Dzięgiel Joanna
  9. Franke Adam
  10. Garbuz Anna
  11. Kolasińska Iwona
  12. Kot Anna
  13. Kukiełka Wojciech
  14. Leśniak Dorota
  15. Leśniak Sylwia
  16. Łuczka Sylwester
  17. Łysakowska Sylwia
  18. Łyś Urszula
  19. Marmaj Joanna
  20. Matuszek Monika
  21. Mazurek Agata
  22. Michońska Monika
  23. Rabiega Joanna
  24. Radziszewska Kaja
  25. Ratajczak Katarzyna
  26. Siemko Monika
  27. Sosnowski Przemysław
  28. Tokarski Sebastian
  29. Wasilewska Katarzyna
  30. Witkowska Marta
  31. Wojtaś Ewelina
  32. Wytrykus Agnieszka
  33. Zwolak Marta
  34. Zybała Piotr

Kl. F Wychowawca – p. Maria Bikowska

  1. Bednarski Bartosz
  2. Borek Agnieszka
  3. Bucior Justyna
  4. Buczek Artur
  5. Działa Elżbieta
  6. Dzida Michał
  7. Fidler Angelika
  8. Jasińska Anna
  9. Jurczak Anna
  10. Kapłon Małgorzata
  11. Kasprzak Natalia
  12. Kiesztyn Diana
  13. Legieć Edyta
  14. Linek Magdalena
  15. Lupa Karolina
  16. Mnich Aldona
  17. Nowak Agata
  18. Oleszkiewicz Remigiusz
  19. Olszewski Rafał
  20. Ożga Monika
  21. Paluch Kamil
  22. Pąk Katarzyna
  23. Pieczykolan Michał
  24. Pietkiewicz Magdalena
  25. Pilczuk Michał
  26. Rzeźniak Marta
  27. Sokal Barbara
  28. Ściseł Katarzyna
  29. Wesołowska Mariola
  30. Wytrykus Andrzej
  31. Zygo Maciej

Kl. G Wychowawca – p. Bogusława Żenkin

  1. Chlebowska Katarzyna
  2. Gębala Anna
  3. Gondek Andrzej
  4. Górnik Aneta
  5. Hałasa Renata
  6. Iwaniak Daniela
  7. Janeczko Przemysław
  8. Kołodziejczuk Joanna
  9. Kozłowska Monika
  10. Krasowska Ewelina
  11. Kraczek Marek
  12. Łój Marta
  13. Matwij Tomasz
  14. Niedzielak Iwona
  15. Parol Magdalena
  16. Pol Anna
  17. Pomazanka Ewelina
  18. Poździk Magdalena
  19. Przychodaj Patrycja
  20. Sałach Katarzyna
  21. Sałach Rafał
  22. Socha Paweł
  23. Stankiewicz Przemysław
  24. Starościak Agnieszka
  25. Szust Arkadiusz
  26. Zaręba Iwona
  27. Ziarkiewicz Agnieszka

Kl. H Wychowawca – p. Joanna Barańska-Budzyńska

  1. Banach Krzysztof
  2. Chomik Katarzyna
  3. Chwiejczak Magdalena
  4. Drzewicka Agnieszka
  5. Frącek Paweł
  6. Głąb Agnieszka
  7. Greszta Beata
  8. Grześko Monika
  9. Jarmuł Róża
  10. Kasiura Natalia
  11. Krasowska Marta
  12. Kud Kamila
  13. Kwiatkowska Agata
  14. Michorowski Mateusz
  15. Nowak Anna
  16. Ogórek Agnieszka
  17. Omiotek Patrycjusz
  18. Polanowska Agnieszka
  19. Roczkowska Karolina
  20. Sapiło Justyna
  21. Sikora Patrycja
  22. Winnik Wojciech
  23. Wróbel Agnieszka
  24. Wróbel Katarzyna
  25. Zarzycka Ewelina
  26. Zych Marta

Kl. I Wychowawca – p. Janina Pomerańska

  1. Adamczyk Piotr
  2. Bortacka Anna
  3. Bubiłek Anna
  4. Drozdowska Barbara
  5. Drozdowski Grzegorz
  6. Droździel Marzena
  7. Dziuba Sylwia
  8. Fidor Michalina
  9. Główka Ewelina
  10. Grądkowski Grzegorz
  11. Jarczak Justyna
  12. Kita Erwin
  13. Konarzewska Magdalena
  14. Kot Katarzyna
  15. Kraczek Małgorzata
  16. Kucharski Jarosław
  17. Kudełko Marcin
  18. Łoś Anna
  19. Michałowska Marta
  20. Myszkowski Marcin
  21. Pakuła Sylwester
  22. Piskor Kamil
  23. Podgórny Kamil
  24. Podolak Agnieszka
  25. Pokryszka Marta
  26. Pyś Anna
  27. Sachajko Wiktor
  28. Sowa Marcin
  29. Szatkowska Katarzyna
  30. Szczepanek Arkadiusz
  31. Szymańska Magdalena
  32. Załoga Paweł

Kl. J Wychowawca – p. Magdalena Białkowska

  1. Bernat Anna
  2. Boba Marta
  3. Bosak Tomasz
  4. Czerwieniec Katarzyna
  5. Gajewska Agnieszka
  6. Góra Paweł
  7. Grochal Marta
  8. Grochal Monika
  9. Jałoszyńska Katarzyna
  10. Jankowska Lena
  11. Jasina Marta
  12. Jaśniewski Paweł
  13. Kapuśniak Agnieszka
  14. Klus Barbara
  15. Koisz Michał
  16. Kotwis Wojciech
  17. Kowalska Natalia
  18. Kwarciana Magdalena
  19. Lupa Ilona
  20. Łuczka Iwona
  21. Łysakowski Mateusz
  22. Maziarczyk Michał
  23. Mazur Sylwia
  24. Pachla Anna
  25. Pietryszak Justyna
  26. Stankowska Aneta
  27. Stasiuk Agnieszka
  28. Sudak Joanna
  29. Ścibak Agnieszka
  30. Ściborska Marlena
  31. Wiatrzyk Magdalena
  32. Ziomka Małgorzata

2005

Kl. A Wychowawca – p. Krzysztof Linek

  1. Biernacka Anna Wiktoria
  2. Brzozowski Kamil
  3. Chwiejczak Magdalena Ewa
  4. Cymborska Aneta
  5. Dołba Anna
  6. Grechuta Mateusz Piotr
  7. Harasim Kamila
  8. Klimko Aneta Monika
  9. Kniaź Damian
  10. Kobylas Marcin
  11. Krauz Kamil
  12. Krzanowski Michał
  13. Malinowski Paweł
  14. Mazurek Monika
  15. Młynarski Piotr Janusz
  16. Niezgoda Ewelina
  17. Ostrowska Maria
  18. Paska Beata
  19. Pęk Aureliusz Waldemar
  20. Schab Sławomir
  21. Semczuk Kamil
  22. Siwiło Łukasz
  23. Skrzyński Łukasz
  24. Soboń Piotr Arkadiusz
  25. Szczerbetko Mateusz
  26. Tukiendorf Marcin
  27. Włoszczuk Karol
  28. Żuk Adrian Marek

Kl. B Wychowawca – p. Anna Piotrowska

  1. Andrzejewski Marcin
  2. Bezuch Aleksandra
  3. Brodzińska Barbara
  4. Ciebień Katarzyna
  5. Ćwik Jolanta
  6. Dec Marta
  7. Jamroż Agata
  8. Jarosławska Joanna
  9. Jarosz Magda
  10. Kaziród Karol Roman
  11. Klimczuk Natalia
  12. Krawiec Magdalena Ewa
  13. Kucharska Eliza
  14. Kucharska Magdalena Iwona
  15. Martuszewska Magda Izabela
  16. Mazur Ewa
  17. Mazurek Agnieszka
  18. Michoński Paweł
  19. Mierzwa Katarzyna Anna
  20. Migielski Rafał
  21. Mojsym Sylwia Weronika
  22. Myszka Marta Maria
  23. Obruśnik Piotr
  24. Pakuła Anna
  25. Proć Renata
  26. Rysak Diana
  27. Semczuk Magdalena
  28. Socha Karolina
  29. Stromkie Monika
  30. Ściseł Małgorzata
  31. Tęczak Joanna
  32. Węgrzyn Małgorzata Maria
  33. Wiszniewska Sylwia Katarzyna
  34. Wróblewski Karol
  35. Zakrzewska Anna
  36. Zwolak Tomasz
  37. Zygmunt Monika

Kl. C Wychowawca – p. Maria Ćwierz

  1. Bielak Anna Maria
  2. Birska Sylwia
  3. Chyżyński Arkadiusz
  4. Czekirda Urszula
  5. Czubara Daniel
  6. Dudek Aleksandra Teresa
  7. Jakubczak Kamil
  8. Janowski Piotr
  9. Jarmuł Edyta Maria
  10. Kawala Milena
  11. Kolasa Anna Justyna
  12. Kozdroń Małgorzata Wioleta
  13. Kozilewicz Agnieszka Beata
  14. Ksiądz Angelika Barbara
  15. Lubaś Irmina
  16. Łowicka Anna
  17. Łukowska Maria
  18. Malec Anna Maria
  19. Matejek Anna
  20. Orzech Mateusz Ryszard
  21. Piróg Paweł Jarosław
  22. Polańska Ewelina
  23. Psiuk Lidia Elżbieta
  24. Romanek Anna Maria
  25. Siemko Rafał Sebastian
  26. Smagała Gabriela
  27. Sołoducha Ewelina
  28. Szewc Marlena
  29. Sznajdrowicz Joanna Diana
  30. Ujma Aleksandra Anna

Kl. D Wychowawca – p. Grażyna Smyk

  1. Babicka Katarzyna
  2. Bednarczuk Magdalena
  3. Boczkaj Monika
  4. Bondyra Monika
  5. Brodaczewski Przemysław
  6. Brudzińska Magdalena Maria
  7. Cios Agnieszka Natalia
  8. Czarnecka Ewelina
  9. Czekirda Joanna
  10. Duda Aneta
  11. Głaz Ewelina
  12. Kosz Aleksandra
  13. Kotulski Krystian
  14. Kowalczuk Krzysztof
  15. Krukowski Mateusz Jakub
  16. Kupiec Anna
  17. Madeja Monika
  18. Marchwiana Anna
  19. Marczuk Katarzyna
  20. Milczuk Joanna
  21. Niesel Edyta Sylwia
  22. Nowak Elżbieta
  23. Pieronek Marlena
  24. Pilipczuk Paulina
  25. Piwko Krystian Marcin
  26. Podolak Aleksandra
  27. Rabiega Aneta
  28. Radomski Marek
  29. Sarzyńska Monika Teresa
  30. Seń Mikołaj
  31. Siedlecka Daria Julia
  32. Siewień Marta
  33. Skrzypa Marta
  34. Słotwińska Monika Dorota
  35. Sokołowska Wioletta
  36. Wypych Barbara
  37. Zgnilec Jarosław

Kl. E Wychowawca – p. Ewa Rabiega

  1. Barczuk Agnieszka Maria
  2. Bondyra Katarzyna
  3. Chyrchała Natalia
  4. Hameleusz Mateusz
  5. Jurczak Iwona
  6. Kudyk Kamila
  7. Kukiełka Sylwia
  8. Majdan Anna
  9. Majdan Katarzyna
  10. Matwij Łukasz
  11. Masłowska Elżbieta
  12. Mikuła Klaudia Anna
  13. Nizio Joanna
  14. Paczos Magda
  15. Pitura Marlena Elżbieta
  16. Płaza Magdalena
  17. Radzińska Małgorzata Maria
  18. Rybczyńska Joanna
  19. Surma Bartosz
  20. Szewera Małgorzata
  21. Szuwarska Dominika Barbara
  22. Świder Fabian
  23. Tatarczak Atena
  24. Tchórz Justyna
  25. Tyszko Milena Karolina
  26. Wszoła Paulina
  27. Zielińska Katarzyna
  28. Zwolak Karolina

Kl. F Wychowawca – p. Andrzej Kucharski/Henryk Grabczak

  1. Bergiel Dominika
  2. Błaszczak Angelika
  3. Bobczuk Krzysztof
  4. Chochrowska Agnieszka
  5. Drozdowska Anita
  6. Dudek Wojciech
  7. Dudkowski Damian
  8. Dzida Katarzyna
  9. Grela Dorota
  10. Kaniowska Anita
  11. Knap Mateusz
  12. Kostrubiec Paweł Przemysław
  13. Kubina Damian
  14. Łapińska Aneta Zofia
  15. Malinowska Agnieszka
  16. Marciniewicz Magdalena
  17. Misiarz Paweł
  18. Nieborak Andrzej
  19. Nogas Agnieszka
  20. Osuchowska Anna
  21. Piłat Artur
  22. Plisikiewicz Agnieszka
  23. Prusińska Elżbieta
  24. Prusińska Joanna Natalia

Kl. G Wychowawca – p. Mieczysława Adamczuk

  1. Błaszczak Jakub
  2. Bubiło Anna
  3. Burmas Dorota
  4. Firek Rafał
  5. Garbaty Anna
  6. Gardyga Anna Iwona
  7. Gawęda Przemysław Krzysztof
  8. Jabłońska Małgorzata
  9. Kapuśniak Krzysztof Grzegorz
  10. Kość Stefan
  11. Kotlarz Iwona
  12. Kudyk Magdalena
  13. Kula Bartłomiej
  14. Kulasza Aneta
  15. Kusz Małgorzata
  16. Kwiecień Tomasz
  17. Lipska Karolina
  18. Najda Łukasz
  19. Nizio Magdalena
  20. Obszyńska Justyna
  21. Pałczyńska Żaneta
  22. Pasieczna Aneta
  23. Pastuszak Iwona
  24. Poździk Ewa
  25. Radlińska Agnieszka Anna
  26. Rak Agnieszka
  27. Skrzyńska Katarzyna
  28. Słota Paweł
  29. Solarska Klaudia
  30. Wiktor Małgorzata
  31. Wolska Martyna
  32. Zając Aleksandra
  33. Zakrzewska Katarzyna
  34. Zamoyski Andrzej Marcin

Kl. H Wychowawca – p. Renata Czerwieniec

  1. Caban Łukasz
  2. Chwedeczko Joanna Krystyna
  3. Galant Łukasz
  4. Garbacz Diana Karolina
  5. Handziuk Barbara
  6. Kitka Monika Ewelina
  7. Król Michał
  8. Lekan Magdalena
  9. Leśniak Tomasz Piotr
  10. Łapińska Beata
  11. Masłosz Tomasz
  12. Niedabylska Małgorzata
  13. Ogórek Agata
  14. Pieniak Michał
  15. Piskor Emilia Anna
  16. Pleskaczyńska Anna Maria
  17. Potocki Kamil
  18. Pupiec Karol
  19. Rawski Łukasz
  20. Rubaj Maria
  21. Rudzińska Justyna Iwona
  22. Snopek Paweł Piotr
  23. Stańczyk Małgorzata
  24. Studnicki Wojciech
  25. Szerafin Artur Kamil
  26. Toczek Katarzyna
  27. Wierzańska Anna
  28. Wojciechowski Bartosz Mateusz
  29. Wojniak Paweł
  30. Wójcik Przemysław Piotr
  31. Wójciuk Paweł
  32. Zakrzewski Michał

Kl. I Wychowawca – p. Halina Pilszczek

  1. Bajan Edyta
  2. Bednarz Magda
  3. Czajkowska Patrycja
  4. Czerniak Adam
  5. Dębski Adam
  6. Dolińska Aleksandra Anna
  7. Dudzińska Seweryna
  8. Gierczak Agata
  9. Herda Joanna
  10. Jonasz Joanna
  11. Kimak Paweł
  12. Kita Przemysław
  13. Król Agnieszka Danuta
  14. Królikowska Dorota
  15. Lipska Monika
  16. Matuszewski Mateusz
  17. Mazurek Kamila
  18. Monachowska Aneta
  19. Nowak Tomasz
  20. Pastuszak Anna
  21. Pełech Sebastian
  22. Pintwała Anna
  23. Polak Agata
  24. Praskurina Liubow
  25. Przychodaj Natalia
  26. Semczuk Joanna
  27. Szczepańska Aleksandra Anna
  28. Szwarc Krzysztof
  29. Tracz Ewelina
  30. Wałaszyk Kamila
  31. Wiater Małgorzata

2006

Kl. A Wychowawca – p. Maria Bubiłek

  1. Barczyński Bartłomiej
  2. Bartosik Paweł
  3. Biały Anna
  4. Bondyra Ewelina Jadwiga
  5. Brogowska Monika
  6. Cimek Barbara
  7. Czeczot Marcin Oskar
  8. Dobrowolska Aleksandra
  9. Dymek Daniel
  10. Gwiazdowska Ewa
  11. Gwizdalski Paweł
  12. Hałasa Arleta Magdalena
  13. Kamiński Mateusz
  14. Kołodziejczyk Marcin
  15. Kowalczyk Marta Urszula
  16. Łygas Krzysztof
  17. Machałek Agnieszka
  18. Majda Anna
  19. Marmaj Tomasz
  20. Mzaurek Katarzyna
  21. Misiura Piotr
  22. Obruśnik Rafał
  23. Orzechowki Mateusz
  24. Pąk Paweł Andrzej
  25. Podolak Karolina Agata
  26. Radomski Paweł
  27. Rusztyn Łukasz
  28. Sienkiewicz Karolina Paulina
  29. Spierzak Piotr
  30. Szewera Paweł
  31. Szymków Tomasz
  32. Zychowicz Angelika Maria

Kl. B Wychowawca – p. Marianna Chwil/Magdalena Lis

  1. Baj Ewelina
  2. Bijas Arkadiusz
  3. Czapliński Tomasz
  4. Czuk Kamil
  5. Dymańska Dorota
  6. Fac Joanna
  7. Gomułka Jacek
  8. Grela Łukasz
  9. Iwaniec Judyta
  10. Jastrzębski Łukasz
  11. Kamiński Paweł
  12. Kida Wojciech
  13. Klocek Jarosław
  14. Konopka Krzysztof
  15. Kozyra Małgorzata
  16. Kuczmaszewska Anita
  17. Kuryło Adam
  18. Kwiatkowski Konrad
  19. Kwidziński Paweł
  20. Machowski Grzegorz
  21. Malinowski Marcin
  22. Marciniewicz Szymon
  23. Marzec Michał
  24. Mazurkiewicz Jakub
  25. Pierścionek Łukasz
  26. Porzuc Justyna
  27. Przeworska Agata
  28. Spieżak Mateusz
  29. Świst Szymon
  30. Tyszko Katarzyna
  31. Wawszczak Tomasz
  32. Wnuk Bartłomiej

Kl. C Wychowawca – p. Bogusława Białek-Racewicz

  1. Bednarska Anna
  2. Bochniak Ireneusz
  3. Cieplak Radosław
  4. Cisak Katarzyna
  5. Cwenk Anna
  6. Dzidek Karolina
  7. Hałasa Dorota
  8. Hanys Magdalena
  9. Harkot Magdalena
  10. Ignaciuk Bartłomiej
  11. Kamińska Eliza
  12. Kiecana Kamil
  13. Kitka Ewelina
  14. Kochańska Anna
  15. Kot Monika
  16. Kryk Małgorzata
  17. Kucner Magdalena
  18. Leśniak Wioletta
  19. Łazorczyk Ewelina
  20. Michalczuk Monika
  21. Nawój Elżbieta
  22. Papuda Beata
  23. Pyś Julita
  24. Szajewska Joanna
  25. Szymańska Karolina
  26. Tłuczkiewicz Beata
  27. Wachowicz Anna
  28. Wajstuch Kamila
  29. Wypych Natalia
  30. Żuk Magdalena

Kl. D Wychowawca – p. Beata Wasilewska-Wnuk

  1. Adamkowska Anna
  2. Antoszek Grażyna
  3. Bazylak Sylwia
  4. Bigos Katarzyna
  5. Błońska Aleksandra
  6. Bondyra Sylwia
  7. Garbula Marcin
  8. Gil Agata
  9. Jakubczak Joanna
  10. Jarmuł Małgorzata
  11. Juszczak Katarzyna
  12. Kaszuba Magdalena
  13. Kiszka Agnieszka
  14. Kołtunowska Anna
  15. Kozyrska Aurelia
  16. Kramarczuk Justyna
  17. Kukiełka Katarzyna
  18. Kulczyńska Agnieszka
  19. Kwaśnik Anna
  20. Ładniak Natalia
  21. Marciniak Michał
  22. Maślana Joanna
  23. Matysiak Aleksandra
  24. Mazurek Małgorzata
  25. Mróz Anna
  26. Palonka Paweł
  27. Ponikowska Kamila
  28. Popławska Beata
  29. Siwiec Kinga
  30. Smyl Monika
  31. Szaluś Anna
  32. Tor Weronika
  33. Typiak Anna
  34. Waśko Katarzyna
  35. Żdanowska Paulina

Kl. E Wychowawca – p. Piotr Linek

  1. Adamczuk Kamil
  2. Cyba Ewelina
  3. Czochrowska Iwona
  4. Gałan Aleksandra
  5. Gawron Monika
  6. Grzegorczyk Grzegorz
  7. Irtugan Agata
  8. Iwaniszyn Karolina
  9. Jurczak Marta
  10. Kapłon Jacek
  11. Kasprzak Magdalena
  12. Kiszka Grzegorz
  13. Konarzewska Małgorzata
  14. Korczak Dominika
  15. Korzeniowska Aneta
  16. Lizut Anna
  17. Lubas Anna
  18. Marcola Marzena
  19. Mazurek Adrian
  20. Michalska Katarzyna
  21. Oszmaniec Monika
  22. Podpora Monika
  23. Prystupa Magdalena
  24. Rusin Grzegorz
  25. Szałacha Edyta
  26. Szewczyk Anna
  27. Szewera Krzysztof
  28. Wróbel Agnieszka
  29. Zaburko Damian
  30. Zakrzewska Agnieszka
  31. Zieliński Mateusz
  32. Zochniak Monika
  33. Zwolak Justyna
  34. Żurowicz Mateusz

Kl. F Wychowawca – p. Andrzej Mazurkiewicz

  1. Antoszak Marcin
  2. Bubiłek Dariusz
  3. Czerwonka Milena
  4. Ferenc Agata
  5. Gleń Monika
  6. Godzisz Agnieszka
  7. Hryckowian Olimpia
  8. Jarzyna Damian
  9. Juś Przemysław
  10. Kasjaniuk Michał
  11. Kukiełka Adrian
  12. Kukiełka Konrad
  13. Kur Agnieszka
  14. Kwoka Piotr
  15. Lis Mateusz
  16. Łopuszyńska Ewa
  17. Łyciuk Łukasz
  18. Madeja Arkadiusz
  19. Mielniczuk Jarosław
  20. Pasieczna Katarzyna
  21. Piłat Tomasz
  22. Rak Anna
  23. Rzeźniak Wawrzyniec
  24. Sędłak Remigiusz
  25. Skibińska Kamila
  26. Szura Arkadiusz
  27. Walas Michał
  28. Wyłupek Aneta
  29. Wypych Szymon
  30. Zakrzewski Rafał

Kl. G Wychowawca – p. Marta Zmarlik

  1. Adamowicz Aleksandra
  2. Bartosiak Marta
  3. Cieślińska Magdalena
  4. Ciuraszkiewicz Aleksandra
  5. Gałan Kamil
  6. Grabowska Beata
  7. Grobelna Elżbieta
  8. Kardasz Małgorzata
  9. Kołodziejczyk Agnieszka
  10. Kotowska Magdalena
  11. Kowal Katarzyna
  12. Krystew Magdalena
  13. Kukiełka Karolina
  14. Kusier Sylwia
  15. Łygas Monika
  16. Łyś Katarzyna
  17. Mróz Beata
  18. Musiel Katarzyna
  19. Nowak Elżbieta
  20. Panas Marta
  21. Piróg Monika
  22. Plisikiewicz Ewa
  23. Płatek Paulina
  24. Rzeszut Julita
  25. Sidor Magdalena
  26. Sobka Jakub
  27. Soboń Kamil
  28. Socha Iwona
  29. Socha Marlena
  30. Sołoducha Ewelina
  31. Sołowiej Justyna
  32. Strąk Justyna
  33. Szpyra Anna
  34. Śmiech Justyna
  35. Ulanicka Urszula
  36. Wojnarowska Agnieszka

Kl. H Wychowawca – p. Mirosława Podhajny

  1. Adamczyk Katarzyna
  2. Bielak Aleksandra
  3. Borowski Adrian
  4. Czerwienic Adrian
  5. Denisiuk Marta
  6. Gęsior Diana
  7. Klech Karolina
  8. Korkosz Gabriela
  9. Kowalska Barbara
  10. Krupa Karolina
  11. Kuźma Marta
  12. Litwińczuk Kinga
  13. Łapińska Edyta
  14. Mackiewicz Milena
  15. Mazur Michał
  16. Pastuszak Magdalena
  17. Pastuszek Barbara
  18. Pilip Ewa
  19. Pilip Patrycja
  20. Popik Rafał
  21. Rafalska Barbara
  22. Skraban Małgorzata
  23. Smoła Monika
  24. Świergoń Joanna
  25. Turczyn Agnieszka
  26. Turczyn Agnieszka
  27. Twardziszewska Joanna
  28. Wiktor Marta
  29. Wiśniewska Ewa
  30. Worobiej Joanna

Kl. I Wychowawca – p. Urszula Kusz

  1. Adamczuk Adam
  2. Aurzecki Mateusz
  3. Bil Paulina
  4. Bis Kinga
  5. Bubiłek Monika
  6. Chmiel Agnieszka
  7. Dzierba Karolina
  8. Emeryk Beata
  9. Gnyp Aleksandra
  10. Gulak Karolina
  11. Harasiuk Jakub
  12. Imanowicz Mateusz
  13. Jałowicki Sebastian
  14. Kniaź Wojciech
  15. Kołtun Bartosz
  16. Król Joanna
  17. Kulik Joanna
  18. Kulik Justyna
  19. Łagowska Elwira
  20. Marczewski Kamil
  21. Miazga Aleksandra
  22. Niderla Agnieszka
  23. Ochap Patrycja
  24. Olczak Łukasz
  25. Pastuszak Kamil
  26. Pieczykolan Agnieszka
  27. Podgórny Tomasz
  28. Skowronek Andrzej
  29. Smęt Tomasz
  30. Szałata Katarzyna
  31. Wiśniewski Piotr
  32. Witkowski Rafał
  33. Wołk Katarzyna
  34. Wysłocka Paulina
  35. Zub Magdalena
  36. Żygawska Katarzyna

Kl. J Wychowawca – p. Teresa Hwedyk

  1. Boczkaj Magdalena
  2. Bryk Klaudia
  3. Bulak Piotr
  4. Chmiel Karol
  5. Chwiejczak Bartłomiej
  6. Ciurysek Maria
  7. Czekirda Dominika
  8. Czuchaj Mateusz
  9. Diadia Weronika
  10. Gątnicki Artur
  11. Gielmuda Michał
  12. Godzisz Krzysztof
  13. Jonasz Marlena
  14. Kaczorowski Paweł
  15. Kitlińska Magdalena
  16. Kozicka Katarzyna
  17. Krukowski Emil
  18. Kuczyńska Agnieszka
  19. Kurek Ernest
  20. Kuryło Ewa
  21. Litwińczuk Judyta
  22. Mazur Paweł
  23. Mazurek Beata
  24. Mazurek Weronika
  25. Nowosad Łukasz
  26. Pieniak Piotr
  27. Przepiera Piotr
  28. Rajtak Kamila
  29. Skwarek Maciej
  30. Smyk Małgorzata
  31. Stopyra Paulina
  32. Szpiega Paweł
  33. Walas Michał
  34. Wysoczyńska Karolina

Kl. K Wychowawca – p. Krystyna Kamińska

  1. Bezuch Marta
  2. Buczek Joanna
  3. Ćwiek Katarzyna
  4. Duda Katarzyna
  5. Gątnicki Łukasz
  6. Herc Karolina
  7. Kycko Aleksandra
  8. Łyś Justyna
  9. Nizioł Marzena
  10. Nowak Bartłomiej
  11. Ordyniec Milena
  12. Pałyga Daniel
  13. Piasecki Sebastian
  14. Poźniak Judyta
  15. Rowiński Arkadiusz
  16. Rycerz Sandra
  17. Siemko Sylwia
  18. Sierkowska Marta
  19. Socha Wioletta
  20. Terlecka Magdalena
  21. Wawrusiewicz Monika
  22. Wójcik Marcin
  23. Zawiślak Klaudia
  24. Ziental Anna

Kl. L Wychowawca – p. Jerzy Kusz

  1. Antończak Kamil
  2. Bartnik Dominika
  3. Buczak Patrycja
  4. Burdzy Magdalena
  5. Chwiejda Justyna Maria
  6. Filipek Adriana Małgorzata
  7. Garbula Aleksandra
  8. Gromek Monika
  9. Jakubiak Joanna
  10. Kornecka Aleksandra
  11. Kornecka Ewelina
  12. Kozłowska Paulina Maria
  13. Król Iwona
  14. Kulik Małgorzata
  15. Kusier Anna
  16. Lal Adriana
  17. Lubaś Angelika
  18. Ludowska Joanna
  19. Łyś Marcin
  20. Mazurek Anna Iwona
  21. Michońska Joanna
  22. Olszowy Jakub Norbert
  23. Oseła Justyna Joanna
  24. Ostasz Monika Krystyna
  25. Ponahajba Joanna
  26. Pupiec Anna
  27. Rybak Agata
  28. Siekierda Maciej
  29. Skóra Agata
  30. Słupska Wioleta Irena
  31. Smagała Justyna Monika
  32. Szewczuk Weronika

2007

Kl. A Wychowawca – p. Małgorzata Struk

  1. Bartoszczyk Jakub
  2. Bondyra Radosław
  3. Borliński Piotr
  4. Ciepielewska Karolina
  5. Dobek Katarzyna
  6. Dymański Marcin
  7. Gątnicki Marcin
  8. Grechuta Damian
  9. Jaskuła Agata
  10. Juś Maciej
  11. Kasprzak Marcin
  12. Kogut Mateusz
  13. Kołcon Patryk
  14. Kotliński Mateusz
  15. Kulibab Krzysztof
  16. Kwaśniewski Mateusz
  17. Kwiatkowski Michał
  18. Kycko Marlena
  19. Malmur Kinga
  20. Medak Damian
  21. Mich Maciej
  22. Michałkiewicz Andrzej
  23. Morski Radosław
  24. Olejniczak Magdalena
  25. Pintal Kamil
  26. Pliżga Iwona
  27. Pomarański Sebastian
  28. Saciuk Maciej
  29. Siemko Sebastian
  30. Sołtys Łukasz
  31. Szulakiewicz Mateusz
  32. Świszcz Anna
  33. Tkaczyk Rafał
  34. Wójcik Marlena

Kl. B Wychowawca – p. Zbigniew Pałka

  1. Batalia Paweł
  2. Bednarz Marcin Jerzy
  3. Bondyra Łukasz
  4. Bubeła Paweł
  5. Chruściel Lucyna
  6. Czerwonka Agnieszka Ewa
  7. Czop Weronika Anna
  8. Długosz Ilona Renata
  9. Dobromilska Agnieszka Aneta
  10. Dymski Krzysztof Jan
  11. Działa Katarzyna Irena
  12. Feduszka Hubert
  13. Jarosz Joanna Monika
  14. Jestrzębska Iwona
  15. Jaworski Mateusz Bartłomiej
  16. Karabowicz Grzegorz
  17. Kawucha Joanna
  18. Komisarczuk Arkadiusz Kamil
  19. Korzeniowski Łukasz Mirosław
  20. Król Ewelina
  21. Kuźma Łukasz
  22. Paczkowski Łukasz Jan
  23. Piotrowski Przemysław Tomasz
  24. Poświatowska Agnieszka
  25. Powroźnik Kamil
  26. Psiuk Ryszard Jan
  27. Saliński Bartłomiej
  28. Seroka Agnieszka
  29. Suwała Adrian Bronisław
  30. Szabla Jarosław
  31. Szyduczyński Jakub
  32. Tchórz Damian
  33. Walczak Bartosz
  34. Winiarz Mateusz Paweł
  35. Wójcik Maciej
  36. Wróbel Karol
  37. Zawada Adrian

Kl. C Wychowawca – p. Beata Hawrylak

  1. Basaj Magdalena
  2. Bieńkowska Elżbieta
  3. Bubiłek Katarzyna
  4. Burda Justyna
  5. Całka Magdalena
  6. Chruścińska Karaolina
  7. Czubek Martyna
  8. Ćwik Marta
  9. Dobromilski Krzysztof
  10. Dudek Sylwia
  11. Flak Joanna
  12. Garbata Katarzyna
  13. Goździuk Tomasz
  14. Herda Karolina
  15. Hołowińska Monika
  16. Jakimiak Sylwia
  17. Jarosz Anna
  18. Kamińska Alicja
  19. Kapłon Katarzyna
  20. Kapuśniak Angelika
  21. Leszczyńska Ewa
  22. Łoza Katarzyna
  23. Łyś Karolina
  24. Mrozik Justyna
  25. Naklicka Tatiana
  26. Pasieczny Karol
  27. Pieprzowska Magdalena
  28. Pupeć Małgorzata
  29. Sędłak Marlena
  30. Sochan Karolina
  31. Suszek Magdalena
  32. Ściborska Anna
  33. Trela Anna
  34. Wróbel Katarzyna
  35. Wyszyńska Monika
  36. Zaborska Anna

Kl. D Wychowawca – p. Magdalena Balicka

  1. Bajak Kamila
  2. Bas Monika
  3. Burdzy Kamila
  4. Chyżyńska Ewelina
  5. Ćwik Agata
  6. Dragan Anna
  7. Dudek Anna
  8. Furlepa Marlena
  9. Grzesiuk Mirosław
  10. Hryciuk Dorota
  11. Jachymek Aleksandra
  12. Jędrzejewska Patrycja
  13. Juśkiewicz Edyta
  14. Kaszuba Paulina
  15. Kramarczuk Justyna
  16. Kurzępa Anna
  17. Laska Wioleta
  18. Łata Anna
  19. Łojek Justyna
  20. Łysiak Sylwia
  21. Maciąg Magdalena
  22. Ogrzyńska Paulina
  23. Pawlicha Sylwia
  24. Piłat Łukasz
  25. Rapa Monika
  26. Rowińska Patrycja
  27. Rząd Monika
  28. Saliński Łukasz
  29. Seń Wojciech
  30. Skwarek Natalia
  31. Sokołowska Magdalena
  32. Szymańska Sylwia
  33. Tłuczkiewicz Dorota
  34. Wszoła Katarzyna
  35. Wyłupek Monika

Kl. E Wychowawca – p. Bogusława Żenkin/Henryk Grabczak

  1. Altmajer Justyna
  2. Anioł Iwona
  3. Bondyra Andrzej
  4. Bubiłek Katarzyna
  5. Buks Kacper Radosław
  6. Drozen Marta
  7. Dudek Sebastian
  8. Farion Marta
  9. Fryzowska Natalia
  10. Gałaszkiewicz Aleksandra
  11. Giedrojć Marzena
  12. Grabek Piotr
  13. Grela Monika
  14. Kawala Łukasz
  15. Kawalec Katarzyna
  16. Królikowska Dominika
  17. Kuryjak Agnieszka
  18. Lebik Tomasz Paweł
  19. Lewkowicz Ewelina
  20. Madeja Ewelina
  21. Marczuk Małgorzata
  22. Miazga Klaudia
  23. Misztal Paulina
  24. Nowakowska Joanna
  25. Pasieczny Piotr
  26. Pszenniak Bernarda
  27. Pydo Mateusz
  28. Radlińska Agnieszka
  29. Rewa Paweł
  30. Saczuk Magdalena
  31. Sagan Joanna
  32. Skulska Beata
  33. Sowa Iwona
  34. Stępniak Sylwia
  35. Szewera Joanna
  36. Tyszko Marta
  37. Tyszko Milena
  38. Wypych Aleksandra
  39. Żenkin Katarzyna

Kl. F Wychowawca – p. Agnieszka Turzyniecka

  1. Banaszkiewicz Maciej
  2. Baran Ewa
  3. Bochyńska Dorota
  4. Bondyra Paulina
  5. Bosiak Izabela
  6. Czelej Sylwia
  7. Gorla Anna Marta
  8. Górnik Mateusz
  9. Gruszka Tomasz
  10. Hubka Grzegorz
  11. Kaluźniak Krzysztof
  12. Kałuża Piotr
  13. Kawka Małgorzata
  14. Kościuszko Michał Andrzej
  15. Kozłowski Paweł
  16. Król Piotr
  17. Kuźma Kamil Jan
  18. Lizon Damian
  19. Łągowski Rafał
  20. Michalski Przemysław
  21. Miedźwiedź Emilia
  22. Nizioł Monika Anna
  23. Piela Justyna
  24. Piskorz Ewelina
  25. Pupiec Bartłomiej
  26. Semczuk Agnieszka
  27. Strycharek Mateusz Jan
  28. Tchórzewska Monika
  29. Tytuła Anna
  30. Wiciejewski Mateusz
  31. Wiśniewska Agnieszka Barbara
  32. Wróbel Karolina Sylwia
  33. Wyszyński Marek Mateusz
  34. Żywicki Marek

Kl. G Wychowawca – p. Lucyna Mielniczuk

  1. Adamowicz Ewelina
  2. Bajak Martyna
  3. Biczak Joanna
  4. Bociorowska Katarzyna
  5. Dębicki Radomir
  6. Duda Monika
  7. Dzierba Anna
  8. Garbarz Radosław
  9. Głąb Michał
  10. Haczykowska Kinga
  11. Horembała Justyna
  12. Kłoczek Robert
  13. Kolasa Wojciech
  14. Kowalska Sylwia
  15. Kozłowska Anna
  16. Kuźniarz Monika
  17. Laszuk Adrian
  18. Machometa Monika
  19. Magdziarz Przemysław
  20. Malus Mariola
  21. Małecka Magda
  22. Margol Agata
  23. Mierzwa Małgorzata
  24. Moskwa Joanna
  25. Ochnicki Marcin
  26. Piątkowska Arleta
  27. Siek Monika
  28. Siemko Ewelina
  29. Skrzyńska Katarzyna
  30. Sobota Olga
  31. Stanecka Koleta
  32. Stawarska Anna
  33. Szczurek Agnieszka
  34. Szczygieł Ewelina
  35. Szewczuk Anna
  36. Szumiło Jakub
  37. Trybalski Łukasz
  38. Wałczuk Barbara
  39. Zygo Bartosz

Kl. H Wychowawca – p. Maria Bikowska

  1. Banaszkiewicz Aleksandra
  2. Błaszczuk Elżbieta
  3. Bratkowski Rafał
  4. Ćwikliński Jacek
  5. Derewecka Monika
  6. Figiel Jacek
  7. Gałan Magdalena
  8. Gorzkiewicz Izabela
  9. Karchut Mariusz
  10. Kłus Agnieszka
  11. Lipska Katarzyna
  12. Malec Klaudia
  13. Mędziak Wioleta
  14. Nieckarz Wojciech
  15. Nowak Katarzyna
  16. Pałyga Katarzyna
  17. Piechnik Aleksandra
  18. Pilipczuk Marta
  19. Piścio Ewa
  20. Podsiadło Piotr
  21. Sidor Jarosław
  22. Siek Ewelina
  23. Sowińska Katarzyna
  24. Szarzyńska Katarzyna
  25. Szuwara Katarzyna
  26. Teterycz Monika
  27. Todys Karolina
  28. Wilkiewicz Dominika
  29. Winiarska Katarzyna
  30. Wołk Anna
  31. Zastąpiło Ewelina
  32. Zygo Karol
  33. Żołądek Joanna

Kl. I Wychowawca – p. Mariusz Farion

  1. Artymiak Małgorzata
  2. Bielec Adrian
  3. Bylina Karolina
  4. Bzikot Karol
  5. Choma Łukasz
  6. Dyjak Anna
  7. Dziaduszek Marta
  8. Dzięgiel Beata
  9. Dziuba Joanna
  10. Fedorowicz Marta
  11. Gębala Ewa
  12. Górnik Mateusz
  13. Herbin Magdalena
  14. Kalita Katarzyna
  15. Kończewska Monika
  16. Kotowska Anna
  17. Krukowska Natalia
  18. Kucharska Marta
  19. Kula Mateusz
  20. Kycko Katarzyna
  21. Lachowicz Monika
  22. Lipczewski Paweł
  23. Marciniewicz Ewa
  24. Matwiej Sławomir
  25. Matwij Monika
  26. Migas Samuela
  27. Momot Paulina
  28. Ozonek Krzysztof
  29. Paczos Katarzyna
  30. Pulikowska Anna
  31. Skrzypa Alicja
  32. Stelmach Marta
  33. Strup Aldona
  34. Szeląg Jarosław
  35. Szyper Aleksandra
  36. Tymczuk Maryla
  37. Wielosz Barbara

Kl. J Wychowawca – p. Katarzyna Wyszyńska-Gwozda/Katarzyna Skrzypik

  1. Barańska Michalina
  2. Bartnik Marcin
  3. Choma Katarzyna
  4. Czekirda Justyna
  5. Dobrowolski Mateusz
  6. Graca Justyna
  7. Grzesik Przemysław
  8. Herc Małgorzata
  9. Kaczor Paulina
  10. Kaszyca Katarzyna
  11. Kolenda Magdalena
  12. Korona Wojciech
  13. Kotlińska Elżbieta
  14. Kowalczuk Magdalena
  15. Kozyrska Joanna
  16. Krupa Joanna
  17. Krzak Magdalena
  18. Ładniak Magdalena
  19. Łącz Katarzyna
  20. Machałek Magdalena
  21. Matwij Marcin
  22. Mogielnicka Katarzyna
  23. Pawliszak Karolina
  24. Płaza Przemysław
  25. Rapa Justyna
  26. Rybaczuk Mateusz
  27. Skiba Łukasz
  28. Smolińska Katarzyna
  29. Sokołowska Aleksandra
  30. Sykuła Marcin
  31. Szerafin Katarzyna
  32. Szubtarska Anna
  33. Węgrzyn Sandra
  34. Winiarski Łukasz
  35. Wolski Piotr
  36. Wróbel Justyna
  37. Zapała Agnieszka
  38. Ziarkiewicz Barbara
  39. Zwolak Marzena

2008

Kl. A Wychowawca – p. Renata Czerwieniec

  1. Andruszek Piotr Paweł
  2. Antończak Diana Katarzyna
  3. Bronikowska Anna
  4. Bubeła Iwona Marta
  5. Buczek Marcelina
  6. Chadam Emil
  7. Cybulska Magdalena
  8. Galant Łukasz
  9. Górski Rafał Sebastian
  10. Hadaj Piotr
  11. Jakubiec Bartłomiej
  12. Jarosz Agnieszka Ewa
  13. Juras Mateusz
  14. Kapłon Katarzyna Anna
  15. Kiecana Oliwia Irmina
  16. Kiszczak Piotr Łukasz
  17. Kukuryka Paweł Michał
  18. Kułaj Kamil
  19. Kwika Michał
  20. Łuszczak Damian Konrad
  21. Nieśpiał Magdalena
  22. Olech Jakub
  23. Ostapińska Magdalena Beata
  24. Ostrówka Agnieszka Emilia
  25. Polska Agnieszka Maria
  26. Porzuc Marcin
  27. Poświatowska Beata
  28. Puchacz Sylwia Agnieszka
  29. Pyś Krzysztof
  30. Repeć Paweł
  31. Sowiński Karol Piotr
  32. Szpinda Bartosz Michał
  33. Szymańska Katarzyna Agnieszka
  34. Świstowski Rafał
  35. Tront Mateusz Tomasz
  36. Wiśnicka Joanna Izabela
  37. Wiśniewska Dorota Maria

Kl. B Wychowawca – p. Agata Tyszko-Dorn

  1. Bednarz Aneta
  2. Błazucka Urszula
  3. Bosiak Dominika
  4. Burakowska Paulina
  5. Duma Agnieszka
  6. Dworniczak Izabela Helena
  7. Gałka Krzysztof Karol
  8. Godzisz Michał
  9. Grabczuk Ewelina
  10. Janikowski Mateusz
  11. Jastrzębski Bartosz
  12. Koprowska Maria
  13. Kotowska Joanna
  14. Krzan Katarzyna Helena
  15. Kuczmowska Aleksandra
  16. Legieć Kamil
  17. Leszczyński Maciej Mateusz
  18. Łygas Piotr
  19. Nicgorski Arkadiusz Adrian
  20. Nieć Rafał
  21. Parizek Magdalena
  22. Pasternak Marta
  23. Pawluk Wojciech Grzegorz
  24. Rembisz Konrad Mateusz
  25. Roczeń Kinga
  26. Rodziewicz Marta
  27. Ruczajewski Dominik Łukasz
  28. Sielezin Dorota
  29. Słomiany Joanna Maria
  30. Spieżak Marcin
  31. Suszek Karolina
  32. Szczepańska Edyta Maja
  33. Świrszcz Mateusz
  34. Tracz Tomasz

Kl. C Wychowawca – p. Jadwiga Rogala

  1. Celej Alicja Jolanta
  2. Chruściel Katarzyna
  3. Ciećkiewicz Angelika Katarzyna
  4. Ciurysek Agnieszka
  5. Czarnecka Julita Elżbieta
  6. Denkiewicz Angelika
  7. Duda Weronika
  8. Gancarz Anna Patrycja
  9. Grodzka Magda
  10. Gruszka Katarzyna
  11. Hałas Agata Zofia
  12. Kamińska Katarzyna Zofia
  13. Kimak Katarzyna
  14. Koczyński Bartłomiej
  15. Kolano Milena
  16. Kowalczuk Damian
  17. Kramarczuk Aleksandra
  18. Król Magdalena
  19. Kwoka Katarzyna
  20. Michno Agnieszka
  21. Narolska Adriana Bogusława
  22. Pawęcka Patrycja
  23. Pitek Katarzyna
  24. Piwko Magdalena
  25. Pyra Mateusz
  26. Rychel Magdalena
  27. Ryncewicz Jolanta Elżbieta
  28. Skraban Agnieszka
  29. Suszek Monika
  30. Szpyra Krystian
  31. Tatarczuk Sandra Bernadetta
  32. Tkaczyk Agnieszka
  33. Tomasik Anna Małgorzata
  34. Turczyn Paweł
  35. Waśko Monika Agnieszka
  36. Wnuk Marta
  37. Wójcik Katarzyna Edyta
  38. Wróbel Katarzyna Sylwia

Kl. D Wychowawca – p. Paweł Biedula

  1. Baj Magdalena
  2. Bochniak Katarzyna
  3. Borys Roksana Karolina
  4. Branecki Paweł
  5. Budzyńska Ewelina Gabriela
  6. Chwiejda Ewelina
  7. Dołba Dawid Józef
  8. Domina Katarzyna
  9. Dudek Natalia
  10. Greszta Katarzyna
  11. Kapuścińska Sabina Magdalena
  12. Kazidróg Anna
  13. Kuranc Małgorzata
  14. Lesiuk Angelika
  15. Lubczyńska Agnieszka
  16. Makuch Angelika
  17. Maruszak Karolina
  18. Mazurek Patrycja
  19. Obruśnik Maciej Paweł
  20. Okoń Agata Aleksandra
  21. Oseła Agata
  22. Pakuła Katarzyna
  23. Paszko Anna
  24. Piotrowski Łukasz Mateusz
  25. Pomarański Jakub
  26. Rycaj Ewa
  27. Siemko Marta
  28. Sokalska Roksana Elżbieta
  29. Stanibuła Bartłomiej Piotr
  30. Szałapska Aleksandra
  31. Tyrka Michał Jakub
  32. Wasiura Aleksandra
  33. Wąsacz Paulina Joanna
  34. Wiciejewska Magdalena

Kl. E Wychowawca – p. Joanna Barańska-Budzyńska

  1. Burdzy Katarzyna
  2. Chwiejczak Arnika Magdalena
  3. Domański Marcin Zbigniew
  4. Fiedurek Monika
  5. Gmitrzuk Katarzyna
  6. Janczak Anna
  7. Jarosz Katarzyna
  8. Kalita Michał
  9. Kania Szczepan
  10. Kobylas Krzysztof Piotr
  11. Laska Aneta
  12. Łukaszyk Sylwia
  13. Marchwiana Magdalena
  14. Matwij Piotr
  15. Mulewska Kamila Agnieszka
  16. Nieborak Anna
  17. Niedziela Katarzyna
  18. Nowosadowska Weronika Zofia
  19. Olewska Karolina Maria
  20. Patyjewicz Angelika
  21. Pikuła Dominik
  22. Podolak Małgorzata
  23. Portka Dominika Julia
  24. Przykaza Iwona
  25. Rajch Maciej Łukasz
  26. Sędłak Monika Diana
  27. Stasiuk Karolina Anna
  28. Stawarz Agata
  29. Supryn Kamil Tomasz
  30. Szewczyk Katarzyna
  31. Traczuk Joanna
  32. Wielosz Monika
  33. Wojczuk Karolina

Kl. F Wychowawca – p. Monika Borowska

  1. Baranowski Bartłomiej
  2. Bentkowski Marek Andrzej
  3. Bezrąk Izabela Beata
  4. Białowolska Karolina
  5. Chmura Katarzyna
  6. Czarnecka Izabela Anna
  7. Denkiewicz Marzena
  8. Duda Magdalena
  9. Gałan Magdalena
  10. Gorgol Agnieszka
  11. Gruszkiewicz Paweł
  12. Hałas Aleksandra
  13. Helman Mariola
  14. Jawor Justyna
  15. Józefiak Bartłomiej Zbigniew
  16. Kalisz Patryk
  17. Karpiuk Wioletta
  18. Kociuba Edyta
  19. Kostrubiec Agnieszka
  20. Kowal Agata Monika
  21. Kwiatkowska Joanna
  22. Łapińska Agnieszka
  23. Maciejewska Małgorzata Anna
  24. Mazur Agnieszka
  25. Mielniczuk Radosław
  26. Paszczuk Kamil
  27. Pietraś Martyna Iga
  28. Przykaza Marta
  29. Ptak Piotr Damian
  30. Roczkowska Kamila Ewa
  31. Ruszczak Joanna Katarzyna
  32. Sobota Iga Anita
  33. Szczygieł Katarzyna
  34. Śliwa Agnieszka
  35. Turzyniecka Olga Kamila
  36. Waryszak Joanna
  37. Zezula Magdalena

Kl. G Wychowawca – p. Grażyna Smyk

  1. Antoszek Ilona Kinga
  2. Bubeła Ewa
  3. Czarnoba Celina
  4. Ferenszkiewicz Anna Aleksandra
  5. Garbacz Mateusz
  6. Glazer Piotr Maciej
  7. Gondek Mateusz Michał
  8. Hałasa Jarosław
  9. Janikowska Barbara
  10. Koczwara Paulina
  11. Kołtun Agnieszka Ewa
  12. Kostrubiec Agnieszka
  13. Kościk Karolina Roksana
  14. Krukowski Damian
  15. Krupa Agnieszka
  16. Krysiak Tomasz
  17. Krystel Ilona
  18. Kwiatkowska Anna
  19. Łagowiec Olga
  20. Mulawa Katarzyna Justyna
  21. Niedźwiedź Aleksandra
  22. Nizioł Katarzyna
  23. Pankiewicz Mateusz
  24. Pastuszak Patrycja Ewelina
  25. Paszko Daniel
  26. Pierścionek Agnieszka
  27. Pietrowicz Katarzyna
  28. Podgórna Monika Anna
  29. Rachwalska Marta Elżbieta
  30. Sarzyńska Sylwia Zofia
  31. Stróż Diana
  32. Sulej Magdalena
  33. Wójcik Justyna
  34. Wróbel Anna Ewa
  35. Zawada Ewa Anna
  36. Zwolińska Agata Aneta
  37. Żuk Małgorzata

Kl. H Wychowawca – p. Anna Piotrowska

  1. Bigos Grzegorz
  2. Cieplicka Ewelina Agnieszka
  3. Czochra Piotr Łukasz
  4. Dąbek Katarzyna
  5. Dzięgiel Monika Magdalena
  6. Gancarz Aleksandra Michalina
  7. Górska Agata Maria
  8. Greszta Agnieszka
  9. Jastrzębska Magdalena
  10. Kapłon Ewa
  11. Kapuśniak Ewelina
  12. Kowalska Anna
  13. Kozłowski Grzegorz Łukasz
  14. Krywko Aleksandra
  15. Kucharczuk Agnieszka
  16. Kwiatkowska Joanna
  17. Lachowicz Michał
  18. Lizut Łukasz
  19. Łyś Karolina
  20. Nogas Marta Ewa
  21. Nowosad Katarzyna
  22. Papierowski Paweł
  23. Piskorska Magdalena Maria
  24. Romanowska Sylwia
  25. Rubaj Sławomir
  26. Staszuk Ernest Rafał
  27. Stecko Marta Paulina
  28. Steć Aleksandra
  29. Szajba Przemysław Krzysztof
  30. Szopa Sylwester
  31. Szymański Tomasz
  32. Turek Anna
  33. Wojda Patrycja Wiktoria
  34. Zabłocka Agata
  35. Zybała Małgorzata Dorota
  36. Żółkiewska Agata

Kl. I Wychowawca – p. Mieczysława Adamczuk

  1. Bartecka Żaneta
  2. Borek Patryk
  3. Bucior Barbara
  4. Czyż Aleksandra
  5. Dragan Wioleta Magdalena
  6. Duda Ewelina
  7. Dziadul Joanna Barbara
  8. Gajewska Barbara
  9. Gajewska Katarzyna
  10. Gomułka Agnieszka
  11. Górska Marlena Katarzyna
  12. Jurkiewicz Agata Dominika
  13. Kawalec Justyna
  14. Krukowski Michał
  15. Litwin Katarzyna
  16. Mazur Joanna
  17. Mazurek Małgorzata
  18. Nadłonek Ewa
  19. Olejarczyk Radosław Jacek
  20. Olszewska Agnieszka
  21. Pilipczuk Paweł
  22. Rembisz Ewa
  23. Siewień Małgorzata
  24. Soboń Sylwia Monika
  25. Sokołowska Edyta Justyna
  26. Szeremeta Katarzyna
  27. Szewczyk Magdalena
  28. Szymków Sylwia
  29. Święcka Joanna
  30. Tchórz Izabela
  31. Turczanik Łukasz
  32. Watrak Tamara Alicja
  33. Żdan Paula Magdalena

2009

Kl. A Wychowawca – p. Maria Bubiłek

  1. Adamiak Mateusz
  2. Białowolski Tomasz Janusz
  3. Chruścińska Sonia
  4. Goryczka Jakub Jan
  5. Góra Sebastian
  6. Grela Diana Maria
  7. Haławin Karolina
  8. Iwaniec Marta
  9. Janicki Damian
  10. Juś Katarzyna
  11. Kania Jacek
  12. Koczuła Sylwia Katarzyna
  13. Kołcon Rafał
  14. Kozioł Artur Paweł
  15. Kozłowska Agata Maria
  16. Kozłowski Józef
  17. Krupa Paweł
  18. Leluch Wojciech Paweł
  19. Maciąg Michał
  20. Magdziak Monika
  21. Matej Michał
  22. Pałyga Paweł
  23. Petryk Jan Mieczysław
  24. Piaskowski Michał Jan
  25. Przysucha Paweł
  26. Sioma Tomasz
  27. Sobulski Łukasz Damian
  28. Trześniowski Wojciech
  29. Wybranowski Michał
  30. Zając Ewelina
  31. Zawiślak Agnieszka
  32. Zdybel Nina Maria

Kl. B Wychowawca – p. Andrzej Mazurkiewicz

  1. Bernach Damian
  2. Bezpalko Katarzyna Barbara
  3. Białkowski Jakub
  4. Borucka Monika
  5. Godzisz Angelika Monika
  6. Gorczyca Sylwia
  7. Kawa Alicja
  8. Korzeń Anna Beata
  9. Kozik Tomasz
  10. Król Magdalena
  11. Kruk Dorota
  12. Luchowski Bartłomiej
  13. Ładniak Emil Radosław
  14. Łagowska Anna
  15. Momot Tomasz Paweł
  16. Mulawa Mateusz Ksawery
  17. Niedźwiedź Małgorzata
  18. Niezgoda Agnieszka
  19. Odrzywolski Piotr
  20. Panasiewicz Izabela Monika
  21. Proc Paweł Henryk
  22. Pyś Grzegorz
  23. Radliński Wojciech
  24. Sawka Jarosław
  25. Sokołowski Gerard
  26. Waga Anna Marzena
  27. Walas Iga
  28. Wiśniewska Paulina Dagmara
  29. Wnuk Aleksandra
  30. Wyłupek Paweł
  31. Zych Katarzyna
  32. Żółkiewska Barbara Jadwiga
  33. Żywicka Katarzyna

Kl. C Wychowawca – p. Magdalena Lis

  1. Adamczyk Aleksandra
  2. Bryk Paweł Tomasz
  3. Bubiłek Dorota
  4. Chmiel Malwina Dominika
  5. Gąsiorek Monika Katarzyna
  6. Głuch Agnieszka
  7. Golec Łukasz Marek
  8. Jezierska Monika
  9. Kapluk Kamil
  10. Korona Marlena Katarzyna
  11. Krukowski Radosław
  12. Kucharczyk Kinga
  13. Litwińczuk Iga
  14. Lubaś Klaudia Paulina
  15. Łoś Beata
  16. Łygas Aleksandra Joanna
  17. Malczewska Sylwia
  18. Onyszczuk Karol
  19. Orszewska Ewa
  20. Pfeifer Kasper Leszek
  21. Pokrywka Ewelina
  22. Polska Jowita
  23. Prus Mateusz Dominik
  24. Rzeszutko Kinga
  25. Słomiany Katarzyna Amelia
  26. Stefańska Olga
  27. Szyper Adrianna Magdalena
  28. Świderek Joanna
  29. Tchórz Agnieszka
  30. Tetych Karolina
  31. Weremczuk Iwona
  32. Wójtowicz Anna
  33. Wszoła Ewelina Katarzyna
  34. Zubańska Kamila
  35. Zyga Paweł
  36. Żyradzka Sandra Paulina

Kl. D Wychowawca – p. Beata Wasilewska-Wnuk

  1. Artymiak Sylwia Maria
  2. Bazeli Ewelina
  3. Bochniak Klaudia
  4. Buks Bogumiła Ewa
  5. Burcon Marzena
  6. Celej Patrycja
  7. Czekirda Iwona
  8. Deryło Wioleta
  9. Dudek Diana Anna
  10. Górnik Damian
  11. Grzyb Katarzyna
  12. Jabłońska Iwona
  13. Jachymek Katarzyna
  14. Janczak Iwona
  15. Juszczak Sylwia Agnieszka
  16. Kołodziejczyk Iwona
  17. Kot Aneta
  18. Kozak Kamila Ewa
  19. Krukowski Marek
  20. Kurek Marta
  21. Lizon Tomasz Sławomir
  22. Małysz Magdalena Anna
  23. Manaj Ewelina
  24. Mazurek Iwona
  25. Mirecka Barbara Agata
  26. Muszyńska Iwona Ewa
  27. Orechwo Anna
  28. Pacyk Paulina Patrycja
  29. Papuda Łukasz
  30. Plewik Anna
  31. Rybak Adriana Małgorzata
  32. Ryszczuk Żaneta Beata
  33. Siemko Edyta
  34. Skop Patrycja Maria
  35. Socha Agnieszka
  36. Szwugier Wojciech
  37. Świrgoń Anna
  38. Wachuła Michał
  39. Welhan Deniz Magdalena
  40. Wnuk Katarzyna
  41. Zieliński Przemysław

Kl. E Wychowawca – p. Jerzy Kusz

  1. Bętkowski Karol
  2. Bratkowska Klaudia
  3. Bubiłek Marta
  4. Burdzy Olga
  5. Gaca Sylwia Anna
  6. Gołąb Kamila Katarzyna
  7. Greszta Katarzyna
  8. Hyrzyńska Kinga
  9. Iskierka Katarzyna
  10. Jedynak Monika Anna
  11. Kaluźniak Małgorzata Aleksandra
  12. Kierepka Agnieszka Małgorzata
  13. Kusiak Katarzyna Edyta
  14. Leczek Agata
  15. Leczek Ewelina
  16. Łyp Ewa Magdalena
  17. Mameła Ewelina
  18. Piłat Milena
  19. Plisikiewicz Małgorzata
  20. Poździk Joanna Maria
  21. Rawiak Agnieszka
  22. Rybak Agnieszka
  23. Saciuk Wojciech
  24. Sak Aleksandra Katarzyna
  25. Smarzewska Iwona Halina
  26. Szala Justyna Irena
  27. Tchórz Aleksandra
  28. Trochimowicz Kamil
  29. Wilczek Mateusz
  30. Winiarz Katarzyna Anna
  31. Wojtaś Agata Alicja
  32. Zawada Paulina Maria

Kl. F Wychowawca – p. Agnieszka Szala

  1. Barteczko Anna
  2. Bubiłek Magdalena Justyna
  3. Chmiel Paweł Michał
  4. Czerwieniec Justyna Agnieszka
  5. Danielak Ewelina Agnieszka
  6. Domańska Ewa Magdalena
  7. Fus Tomasz
  8. Gawełczyk Katarzyna Joanna
  9. Gęborys Dominika
  10. Gierszon Michał
  11. Gutowski Piotr
  12. Kalita Estera
  13. Klikocki Oskar
  14. Kostek Dominika
  15. Kowalski Konrad
  16. Kowerska Katarzyna
  17. Ksokowski Julian Stefan
  18. Macheta Aleksandra
  19. Maciąg Bartłomiej
  20. Malmur Kamila Sylwia
  21. Najda Piotr
  22. Paprocki Marcin
  23. Pastuszak Katarzyna
  24. Prusińska Magdalena
  25. Przybysz Justyna
  26. Słomiana Monika Joanna
  27. Słomiany Kamil Seweryn
  28. Tyrka Katarzyna Dagmara
  29. Wiatrzyk Ewa
  30. Włoszczyński Paweł
  31. Wysłocki Paweł
  32. Ziomek Michał Paweł
  33. Zychowicz Diana Agnieszka

Kl. G Wychowawca – p. Krystyna Kamińska

  1. Babicz Monika Maria
  2. Bałanda Aleksandra
  3. Bełkot Katarzyna Justyna
  4. Borkowicz Natalia
  5. Bzdek Anna Renata
  6. Gancarz Aleksandra Justyna
  7. Głazowski Mateusz
  8. Głąb Joanna
  9. Gmitrzuk Dominika Regina
  10. Habza Edyta Alicja
  11. Hasior Anna Maria
  12. Juś Piotr
  13. Kornet Aleksandra
  14. Król Klaudia
  15. Krusińska Jagoda
  16. Kuranc Kamil
  17. Leszczyński Kamil Krzysztof
  18. Maziarczyk Kinga
  19. Mielniczuk Angelika
  20. Młynarska Iga
  21. Owsik Edyta Ewa
  22. Petlicka Diana Maria
  23. Poździk Marzena Alicja
  24. Radlińska Natalia
  25. Sadziak Emilia Elżbieta
  26. Stepanienko Agnieszka
  27. Szczepanowska Magdalena Anna
  28. Szczerbiński Jakub Tomasz
  29. Szewc Karolina Magdalena
  30. Tetych Anna
  31. Trusz Agnieszka
  32. Wałczuk Katarzyna
  33. Wilkołazka Katarzyna Małgorzata
  34. Wolski Sebastian
  35. Zaburko Agnieszka

Kl. H Wychowawca – p. Marta Zmarlik

  1. Batorska Monika Anna
  2. Bąk Aleksandra Edyta
  3. Buczek Leszek
  4. Czochra Krzysztof
  5. Dobrowolska Urszula
  6. Dużyński Dariusz
  7. Frajnt Dawid
  8. Furmanek Agata Paulina
  9. Gałaszkiewicz Joanna Maria
  10. Głąb Anna
  11. Gmiterek Paulina
  12. Grela Sylwia
  13. Halej Joanna
  14. Kawałek Aleksandra Elżbieta
  15. Kolaszyński Michał Krzysztof
  16. Kołodziejczyk Kinga Aleksandra
  17. Korzeniowska Ewelina
  18. Łaśko Emilia Maria
  19. Malowany Marcin
  20. Mielniczuk Iwona Agnieszka
  21. Nieckarz Marta
  22. Nikodem Aneta
  23. Osmulska Magdalena Maria
  24. Pić Natalia Aleksandra
  25. Pikuzińska Patrycja Maria
  26. Piotrowska Katarzyna Anna
  27. Piszcz Paweł
  28. Poterucha Anna
  29. Szozda Katarzyna Magdalena
  30. Szpatuśko Łukasz
  31. Szpatuśko Michał
  32. Ślepko Barbara Bożena
  33. Toporowska Aleksandra Maria
  34. Tymczuk Eliza Joanna
  35. Waszek Dagmara
  36. Witkowska Ewelina
  37. Wityk Mateusz
  38. Wójcik Natalia Magdalena
  39. Zając Przemysław
  40. Zubrzycka Alicja

Kl. I Wychowawca – p. Katarzyna Skrzypik/Małgorzata Twardziszewska

  1. Antoniewicz Sylwia
  2. Augustynek Aleksandra
  3. Bloch Anna
  4. Borek Monika
  5. Dołba Izabela
  6. Dyląg Cyprian
  7. Firek Edyta Monika
  8. Gałaszkiewicz Wojciech
  9. Gil Mateusz
  10. Glin Mateusz Andrzej
  11. Główka Ewa Aleksandra
  12. Gmyz Przemysław
  13. Godzisz Agnieszka
  14. Herbut Sylwia
  15. Hereta Katarzyna Elżbieta
  16. Kasprzak Łukasz
  17. Kędra Justyna
  18. Kędra Katarzyna
  19. Korkosz Mateusz
  20. Kozłowska Ewa
  21. Krasnowski Michał
  22. Kruk Monika Aneta
  23. Krukowska Sylwia
  24. Leszczyńska Aneta
  25. Markowski Rafał Mateusz
  26. Mizerska Magda
  27. Okoniewska Paulina
  28. Olech Martyna
  29. Pawliszak Diana
  30. Pejda Ewelina
  31. Sawoniewicz Rafał Oskar
  32. Skowron Marcin
  33. Słupska Agnieszka Barbara
  34. Solnica Judyta
  35. Stanek Patrycja Wioleta
  36. Szmiga Elżbieta Anna
  37. Szmit Magdalena Justyna
  38. Szumigaj Joanna Elżbieta
  39. Walas Joanna
  40. Widz Joanna
  41. Wybranowska Klaudia
  42. Żdan Aleksandra

Kl. J Wychowawca – p. Bogusława Białek-Racewicz

  1. Banaszkiewicz Karol Łukasz
  2. Czop Małgorzata
  3. Ćwik Katarzyna
  4. Denisiuk Damian Jerzy
  5. Dudzik Bartosz Jerzy
  6. Goździuk Dominik Andrzej
  7. Górnik Adrian
  8. Gumiela Mateusz
  9. Helman Anna
  10. Jachorek Małgorzata Krystyna
  11. Jasina Katarzyna Anna
  12. Kalita Magdalena Kinga
  13. Kłoczek Wojciech
  14. Kłus Kamil Tomasz
  15. Kołodziejczuk Nina
  16. Król Klaudia Anna
  17. Magdziak Michał
  18. Mołdoch Tomasz
  19. Morlewski Radosław
  20. Nowak Marlena
  21. Pachla Patryk Andrzej
  22. Pawelec Barbara
  23. Pawliczuk Przemysław
  24. Sawic Michał Mieczysław
  25. Skrzyński Radosław
  26. Smyk Radosław
  27. Stoń Maciej
  28. Syta Mateusz Kamil
  29. Zwolak Bartłomiej
  30. Żyła Mateusz

Kl. K Wychowawca – p. Krzysztof Linek

  1. Adamczuk Katarzyna
  2. Bednarczuk Daniel
  3. Bil Damian
  4. Choma Joanna Agnieszka
  5. Cieplak Anna Maria
  6. Cwenk Ewelina
  7. Czapla Ewa
  8. Dyrkacz Marta Ewa
  9. Dziduch Klaudia
  10. Gmyz Damian
  11. Grabik Marta Mariola
  12. Jędruszczak Diana
  13. Jędruszko Szymon Rafał
  14. Kata Natalia
  15. Kielar Beata
  16. Kita Bartłomiej Paweł
  17. Królikowska Ewa
  18. Kukiełka Sylwia
  19. Martyniuk Aleksandra
  20. Mołdoch Kamila Anna
  21. Muzyka Agnieszka
  22. Nizioł Anna
  23. Panasiuk Magdalena
  24. Pawluk Jakub
  25. Pietrynka Przemysław Piotr
  26. Ptak Marta Anna
  27. Puszkarski Paweł
  28. Rębisz Łukasz
  29. Skóra Katarzyna
  30. Sołoducha Kamil
  31. Steć Piotr
  32. Stefańska Agnieszka
  33. Śmiech Kacper
  34. Świszcz Marcin
  35. Trojanowska Karolina
  36. Wiater Aneta
  37. Wojtak Mateusz
  38. Zawadzki Paweł Zbigniew
  39. Ziąbkowska Agata
  40. Zub Kamila

2010

Kl. A Wychowawca – p. Beata Hawrylak

  1. Brzozowski Adrian
  2. Czerwieniec Anna Maria
  3. Daniluk Arkadiusz
  4. Dziwura Sebastian
  5. Głowala Anna
  6. Gregorowicz Michał Jakub
  7. Grzywacz Przemysław
  8. Hanaka Piotr
  9. Harasim Andrzej
  10. Herda Michał
  11. Jałowiec Justyna Władysława
  12. Jastrzębski Mateusz Paweł
  13. Juszczak Mateusz
  14. Kaliciński Piotr
  15. Klajne Marta
  16. Kłaput Karol Aleksander
  17. Kobel Rafał Bartłomiej
  18. Komisarczuk Krzysztof Kamil
  19. Korzeniowski Wojciech
  20. Krawczyk Jarosław
  21. Krukowski Arkadiusz
  22. Krupa Adrian Paweł
  23. Kulikowska Katarzyna
  24. Majkut Paweł Karol
  25. Malicka Anna
  26. Małyszek Katarzyna
  27. Orjanik Tomasz Aleksander
  28. Pałka Karolina
  29. Pawelec Patryk Marek
  30. Pindral Marcin
  31. Popielec Michał
  32. Pulikowska Maja Ewa
  33. Rapa Albert
  34. Romaniuk Dawid Bartłomiej
  35. Smyk Anna Maria
  36. Sroka Jakub
  37. Waga Bartłomiej
  38. Wasiak Michał Grzegorz
  39. Wierzchowski Jarosław
  40. Wilkiewicz Adrian
  41. Wosiak Szymon Marek

Kl. B Wychowawca – p. Zbigniew Pałka

  1. Adamowicz Marcin
  2. Artymiak Kinga Dominika
  3. Bielecki Jakub
  4. Biłant Mateusz
  5. Bocheński Rafał
  6. Brzozowski Michał
  7. Ćwik Aleksandra Karolina
  8. Deryło Paweł Piotr
  9. Duda Sylwia Monika
  10. Dymański Łukasz
  11. Gajewska Małgorzata
  12. Gałka Paweł
  13. Kida Kamila
  14. Kopeć Katarzyna
  15. Krasoń Łukasz
  16. Lipski Maciej
  17. Lizut Michał
  18. Marchwiana Joanna
  19. Matej Kamila
  20. Nocuń Dominika
  21. Nowak Kacper Franciszek
  22. Nowak Małgorzata
  23. Nowosad Michał
  24. Olborski Piotr
  25. Ostrowski Krzysztof
  26. Pastuszek Marta
  27. Pąk Anna Ewa
  28. Pryciuk Anita Karolina
  29. Sarzyński Łukasz
  30. Sobestiańczuk Piotr Maciej
  31. Sokołowska Magdalena Anna
  32. Stawarski Mateusz
  33. Stępień Piotr
  34. Szewc Marcin
  35. Teterycz Michał
  36. Tybulczuk Gabriela Anna
  37. Wojniak Karolina Joanna
  38. Zaleska Justyna

Kl. C Wychowawca – p. Michał Pałczyński

  1. Babiarz Angelika Katarzyna
  2. Batorska Karolina
  3. Batorski Miłosz
  4. Berdzik Sylwia
  5. Bondyra Anna Maria
  6. Borowa Marta
  7. Chmiel Jowita
  8. Chodenionek Kamil
  9. Czekirda Marta
  10. Gałan Erwin
  11. Gontarz Joanna
  12. Greszta Agnieszka
  13. Jakubiec Paulina
  14. Kołtun Agnieszka
  15. Kostka Agnieszka
  16. Kowal Karolina Jadwiga
  17. Kuczaj Daria
  18. Łukaszczyk Justyna
  19. Matwiejczuk Marcin
  20. Matyjanka Małgorzata
  21. Pałyga Edwin
  22. Piesiak Katarzyna
  23. Piotrowska Bożena Joanna
  24. Skowyra Monika
  25. Soszka Łukasz
  26. Studzińska Katarzyna
  27. Szumilak Maciej

Kl. D Wychowawca – p. Ewa Rabiega

  1. Balicka Kinga Dominika
  2. Bednarczyk Bartłomiej
  3. Bubeła Marta
  4. Dacyna Dominika Bernadeta
  5. Gąbka Joanna Andżela
  6. Głąb Joanna
  7. Góra Aleksandra Anna
  8. Jackowska Karolina Izabela
  9. Janowska Ewelina Bożena
  10. Kaniowska Katarzyna
  11. Kowalczuk Izabela Kinga
  12. Kulik Kornelia
  13. Lis Paula Elżbieta
  14. Lupa Paulina
  15. Maciejewska Agnieszka Aleksandra
  16. Mazurek Katarzyna Wioleta
  17. Mazurkiewicz Eliza
  18. Milik Marta Agnieszka
  19. Nowak Paulina
  20. Ostapińska Agnieszka
  21. Radliński Bartłomiej
  22. Sierak Monika
  23. Ścirka Tomasz
  24. Tomaszewski Bartłomiej
  25. Witkowska Vanessa Nastazja
  26. Wróbel Natalia
  27. Zając Agata
  28. Zapała Paulina Agata

Kl. E Wychowawca – p. Barbara Jędruszczak

  1. Berdak Magdalena
  2. Bętkowski Adrian
  3. Buczek Aneta Jolanta
  4. Chadam Agnieszka Kamila
  5. Chruściel Aleksandra
  6. Czady Szczepan
  7. Dworzycka Justyna Anna
  8. Dźwigaj Joanna
  9. Fostakowska Michalina Kamila
  10. Frąckiewicz Michał
  11. Hałasa Angelika Małgorzata
  12. Hejnowicz Klaudia Maria
  13. Kalman Mateusz
  14. Kapusta Adrian
  15. Kołciuk Katarzyna
  16. Kołtun Ewelina
  17. Konowałek Krystian
  18. Korzeniowski Kamil
  19. Kowal Monika
  20. Kozak Karol
  21. Kusy Kamil Krzysztof
  22. Lala Angelika Anna
  23. Margol Paulina
  24. Mikulska Marta Maria
  25. Nabożna Aleksandra
  26. Nowakowska Justyna Sandra
  27. Olejnik Tomasz Piotr
  28. Pańczyk Ewa
  29. Sadowska Milena
  30. Sidor Katarzyna Agnieszka
  31. Skiba Katarzyna
  32. Smoła Małgorzata Joanna
  33. Śmiech Katarzyna
  34. Terlecka Laura Imogena
  35. Warmińska Zuzanna
  36. Wilk Paweł Zbigniew
  37. Winiarz Aleksandra
  38. Winogrodzka Katarzyna
  39. Zdybel Aneta
  40. Złomańczuk Agata
  41. Zwolan Aleksandra

Kl. F Wychowawca – p. Luiza Karwan

  1. Bucior Ernest
  2. Bździuch Paulina
  3. Charkot Ewa
  4. Czerwieniec Magdalena Maria
  5. Dudek Aleksandra
  6. Gajecki Rafał
  7. Gajewska Paulina Eugenia
  8. Gruszkiewicz Katarzyna
  9. Juś Magdalena
  10. Koczuła Bernadetta
  11. Korzeniowski Krystian Paweł
  12. Kozyra Magdalena
  13. Krawczyk Marta Aneta
  14. Kruk Ewelina
  15. Krzeszowska Katarzyna Natalia
  16. Kuranc Anna
  17. Kuźma Roksana
  18. Łuczak Marta
  19. Mielnik Hubert Adam
  20. Mikulski Jakub
  21. Mleczko Malwina
  22. Niedziela Ewelina Anna
  23. Pakuła Mateusz
  24. Parafiniuk Mateusz Bartłomiej
  25. Pietrykowska Anna
  26. Piotrowicz Adrian
  27. Powroźnik Ewelina
  28. Robaczyński Przemysław Szymon
  29. Seroka Żaneta Konsuela
  30. Sokołowska Anna
  31. Szewc Paulina Ewa
  32. Wawszczak Patrycja
  33. Zawiślak Linda
  34. Zub Agnieszka
  35. Zwolak Katarzyna Magdalena

Kl. G Wychowawca – p. Barbara Gruszka

  1. Bondyra Ewa
  2. Buczek Karolina
  3. Czyżewska Agnieszka
  4. Dziduch Mateusz
  5. Flak Sylwia
  6. Geneja Magdalena Sylwia
  7. Goryczka Aleksandra
  8. Greszta Izabela
  9. Harasimowicz Natalia
  10. Hubala Beata Irena
  11. Kalita Rafał
  12. Kossowski Mateusz
  13. Kozłowska Aleksandra Anna
  14. Lejnweber Ewelina
  15. Litwińczuk Kinga
  16. Łazorczyk Izabela
  17. Mazurek Katarzyna Ewa
  18. Nowak Monika Anna
  19. Oleszczak Anna
  20. Panas Alicja
  21. Poździk Aleksandra
  22. Smutniak Marta
  23. Stankiewicz Małgorzata
  24. Suska Monika Anna
  25. Suszyna Kinga Kamila
  26. Szczerba Rafał
  27. Szuty Katarzyna
  28. Tomczak Marta
  29. Turski Przemysław
  30. Wasiura Magdalena
  31. Wawryk Agnieszka Renata
  32. Weremczuk Aleksandra Maria
  33. Zieja Rafał Dominik
  34. Żuk Żanna Agnieszka

Kl. H Wychowawca – p. Urszula Kusz

  1. Bardzińska Monika Patrycja
  2. Bartnik Paweł Jerzy
  3. Bergiel Sylwia Sandra
  4. Bielak Joanna Barbara
  5. Bondyra Beata Elżbieta
  6. Czochra Magdalena Teresa
  7. Czuk Gabriela
  8. Ćwikliński Wojciech Aleksander
  9. Fiedorowicz Katarzyna
  10. Grabowska Ewelina
  11. Hawryluk Łukasz
  12. Kawka Monika Agata
  13. Kitka Anna Monika
  14. Kołodziejczyk Marek
  15. Kościk Agata
  16. Krempla Katarzyna
  17. Krzysztoń Karolina
  18. Kwapisz Katarzyna
  19. Lal Grzegorz Stanisław
  20. Leśniak Jarosław Norbert
  21. Leśniak Katarzyna
  22. Łaszczyca Dominika Dorota
  23. Matwij Iwona
  24. Matwij Monika
  25. Pić Marta
  26. Pieczykolan Marcelina
  27. Płocharz Magdalena Anna
  28. Pokrzywa Martyna Klaudia
  29. Psiuk Magdalena
  30. Siatecki Jakub
  31. Stawarska Ewelina
  32. Szuberski Piotr
  33. Szuwara Katarzyna
  34. Świeca Ewelina
  35. Wiater Monika
  36. Wnuk Magdalena Maria
  37. Zacny Jakub Marek

Kl. I Wychowawca – p. Halina Pilszczek

  1. Artymiak Maciej Andrzej
  2. Bielak Tomasz Jan
  3. Bochunewicz Rafał
  4. Bubeła Przemysław
  5. Gierek Oliwia Alicja
  6. Goździuk Milena
  7. Greszta Monika
  8. Hołosyniuk Inga
  9. Jakóbczak Kamil
  10. Janowski Wojciech
  11. Jasek Paweł Janusz
  12. Jonak Bartłomiej Łukasz
  13. Kaczoruk Joanna Maria
  14. Karpiuk Katarzyna
  15. Kielnik Magda Sabina
  16. Kozłowska Małgorzata Ewa
  17. Kozłowska Patrycja
  18. Kuczaj Justyna
  19. Kulik Adam
  20. Legieć Tomasz
  21. Marzec Klaudia Ewa
  22. Matwij Katarzyna
  23. Mlonek Mateusz
  24. Pałczyńska Kamila
  25. Panas Damian
  26. Pasieczny Kamil
  27. Pawliczuk Kamil Konrad
  28. Pereć Joanna
  29. Poździk Adrian
  30. Proć Katarzyna
  31. Skrzyńska Małgorzata
  32. Słodki Michał
  33. Szeremeta Justyna
  34. Szwed Magdalena
  35. Śmiałko Barbara Joanna
  36. Wal Agnieszka Karolina
  37. Wancisiewicz Katarzyna
  38. Watrak Justyna
  39. Wilk Katarzyna Agnieszka

Kl. J Wychowawca – p. Magdalena Nizioł

  1. Bajan Jagoda Martyna
  2. Bulak Katarzyna Zofia
  3. Cioś Katarzyna Ewa
  4. Dereń Patrycja Karolina
  5. Duras Jolanta Anna
  6. Dziuba Mateusz Piotr
  7. Fidler Karolina
  8. Kimak Joanna
  9. Kołcon Katarzyna
  10. Kotlińska Katarzyna
  11. Kukiełka Katarzyna
  12. Laska Agnieszka Maria
  13. Ludowska Katarzyna
  14. Łagożny Wojciech
  15. Maksymowicz Magda
  16. Mazur Wioletta
  17. Mazurek Joanna
  18. Muszyńska Michalina
  19. Niścior Katarzyna Agnieszka
  20. Pałka Justyna
  21. Pastuszak Ada
  22. Paszko Agnieszka Karolina
  23. Polanowska Maja Liliana
  24. Senetra Justyna
  25. Szałapska Iga
  26. Szram Dawid
  27. Sztafij Ewelina
  28. Ściborek Marcin
  29. Włoszczuk Małgorzata
  30. Wołoszyn Igor
  31. Zielonka Karolina

2011

Kl. A Wychowawca – p. Mieczysława Adamczuk

  1. Basak Marcin
  2. Bielak Agnieszka
  3. Bubiłek Agata
  4. Chmiel Grzegorz
  5. Ciurysek Agnieszka
  6. Dębiński Piotr
  7. Dłuś Maciej
  8. Gil Kamil
  9. Grela Agnieszka Maria
  10. Grobelny Marek
  11. Grochowski Kamil
  12. Kamiński Adrian Michał
  13. Kłaput Anna Irena
  14. Kołtuniak Kamila Helena
  15. Konarzewski Maciej
  16. Krajewski Maciej
  17. Krasoń Weronika
  18. Krzysiak Karolina Katarzyna
  19. Kuryło Patryk Janusz
  20. Malec Mateusz Piotr
  21. Misiarz Paulina
  22. Niedziela Tomasz
  23. Piaskowska Aleksandra Maria
  24. Pitak Aleksandra Katarzyna
  25. Pomian Karol Jakub
  26. Poździk Aneta
  27. Przytuła Norbert Jakub
  28. Romaszko Łukasz
  29. Saputa Diana Agnieszka
  30. Staroń Damian
  31. Stępniak Wojciech
  32. Szaruga Kornel Paweł
  33. Wereszczyńska Justyna
  34. Zygmunt Jakub Józef
  35. Zygmunt Krzysztof

Kl. B Wychowawca – p. Joanna Barańska-Budzyńska

  1. Bilik Paweł
  2. Borkowski Cezary
  3. Bucior Damian Łukasz
  4. Budzyńska Aneta
  5. Długosz Agata Amanda
  6. Dziędziurko Klaudia
  7. Gil Marta
  8. Jagoda Anna
  9. Juszczak Paweł
  10. Kata Dominika
  11. Kliszcz Aleksandra
  12. Kłembokowska Katarzyna
  13. Kozioł Mariusz
  14. Kozłowski Konrad
  15. Kozyra Natalia
  16. Kukiełka Ewelina Maria
  17. Kulczyński Tomasz Roman
  18. Kulibab Piotr
  19. Malczewski Grzegorz
  20. Mazur Marcin
  21. Mazurkiewicz Joanna
  22. Mikulski Marcin
  23. Momot Marcin
  24. Nowak Paweł
  25. Pachla Eryk Przemysław
  26. Parkot Natalia
  27. Paszczuk Mateusz
  28. Piróg Marek
  29. Reszka Magdalena
  30. Rosa Paulina
  31. Sarzyński Krzysztof
  32. Smyk Arkadiusz
  33. Stelmach Elżbieta Karolina
  34. Sznajdrowicz Piotr Aleksander
  35. Śmiech Arkadiusz
  36. Tytuła Małgorzata
  37. Weremczuk Patryk
  38. Wiater Monika Katarzyna
  39. Wnuk Jarosław Stanisław
  40. Wyłupek Łukasz Mariusz

Kl. C Wychowawca – p. Piotr Linek

  1. Babiarz Emanuela Agnieszka
  2. Bukowska Klaudia Katarzyna
  3. Cisło Ewelina Barbara
  4. Czop Magdalena Dominika
  5. Dąbrowska Anna Renata
  6. Derewlak Jolanta
  7. Dużyńska Marta
  8. Dziuba Ewa
  9. Gancarz Wioletta Anna
  10. Gucma Katarzyna
  11. Hałasa Katarzyna
  12. Jabłońska Monika Anna
  13. Jachymek Karolina
  14. Kawka Agnieszka
  15. Kleniewska Marlena Anna
  16. Koman Angelika Anna
  17. Kopańska Katarzyna
  18. Kostrubała Sylwia Halina
  19. Krzemińska Ewa Małgorzata
  20. Kuropaś Adrianna Karolina
  21. Legieć Arkadiusz
  22. Legieć Ismena Agata
  23. Lizak Klaudia
  24. Łasocha Maciej Zbigniew
  25. Majdan Anna
  26. Malowana Natalia
  27. Marcola Marta
  28. Mazur Piotr
  29. Medak Paweł Adam
  30. Misztal Aleksandra
  31. Niemczuk Justyna
  32. Okołowicz Paulina
  33. Oszmaniec Iwona
  34. Pawlasiuk Dominika
  35. Pióro Patrycja
  36. Polakowski Filip Ryszard
  37. Radlińska Paulina
  38. Skrzyńska Ewelina
  39. Szewczuk Michał Jacek
  40. Szuwara Barbara
  41. Wojtaś Katarzyna Justyna
  42. Zaręba Katarzyna Aleksandra

Kl. D Wychowawca – p. Krystyna Kamińska

  1. Banaś Michał Arkadiusz
  2. Bełkot Karolina Jadwiga
  3. Bosiak Magdalena
  4. Domański Marcin
  5. Fedak Paulina Marta
  6. Garbacz Monika
  7. Grymuza Roksana Milena
  8. Hasior Marta
  9. Jarszak Angelika
  10. Jarszak Beata
  11. Kasperska Natalia
  12. Kiciak Justyna Maria
  13. Klimczuk Małgorzata Katarzyna
  14. Kondraciuk Kamila Magdalena
  15. Krzepiłko Diana Ewa
  16. Krzepiłko Katarzyna
  17. Kusz Mateusz
  18. Łazorczyk Joanna
  19. Łukasik Aleksandra
  20. Maziarczyk Klaudia
  21. Mazurek Aleksandra
  22. Naporowska Malwina
  23. Nowak Iwona Milena
  24. Oleksiuk Diana
  25. Pankiewicz Linda
  26. Piwińska Patrycja Diana
  27. Plewa Michał Jakub
  28. Ruda Karolina
  29. Sachajko Joanna
  30. Stawarska Angelika Anna
  31. Szykuła Ewelina Anna
  32. Tomasik Paulina
  33. Wielk Błażej
  34. Wysocka Pamela Karolina
  35. Załoga Dominika
  36. Zgnilec Krzysztof
  37. Ziarkiewicz Adam

Kl. E Wychowawca – p. Mariusz Farion

  1. Basaj Aleksandra
  2. Bielecka Agata
  3. Bondyra Marlena Maria
  4. Bosiak Iwona
  5. Bosiak Karolina
  6. Filipowicz Kasper Jędrzej
  7. Flasińska Katarzyna
  8. Furmańczuk Marta
  9. Gidzińska Anna
  10. Głuch Marzena
  11. Gontarz Magdalena
  12. Grabowska Kinga Ewa
  13. Grott Ewelina
  14. Harkot Michał
  15. Jonak Paulina
  16. Kolbe Agata
  17. Kot Milena
  18. Kowalska Magdalena
  19. Kuźma Dorota
  20. Kwarciany Marcin Józef
  21. Kwiatkowska Angelika
  22. Łapa Natalia
  23. Marchwiana Monika
  24. Mazur Katarzyna Ewa
  25. Mazurkiewicz Agnieszka
  26. Mielniczek Angelika
  27. Panek Radosław
  28. Rybacha Bartłomiej Jakub
  29. Szabat Ewelina
  30. Szałata Marlena
  31. Szmiga Agnieszka
  32. Szymura Karolina
  33. Turzyniecka Katarzyna
  34. Wiatrzyk Martyna Krystyna
  35. Winiarska Eliza
  36. Winnik Iwona
  37. Wojtowicz Angelika
  38. Zarębska Dominika Maria
  39. Zub Aleksandra Maria
  40. Zwolan Marta

Kl. F Wychowawca – p. Agata Tyszko-Dorn

  1. Ciupak Szymon Mateusz
  2. Dziuba Emil
  3. Dziura Krzysztof
  4. Gmyz Joanna
  5. Góra Karolina Anna
  6. Greszta Grzegorz
  7. Ignaciuk Marcin
  8. Iwaniec Sylwia Kinga
  9. Jabłoński Jakub
  10. Juszczak Michał
  11. Kaliszewicz Magdalena
  12. Kasiedczak Michał
  13. Kitka Wojciech Tadeusz
  14. Korzeń Michał
  15. Kostrubiec Izabela Magdalena
  16. Kruk Krzysztof
  17. Leluch Michał Jacek
  18. Lisiecki Bartłomiej Michał
  19. Łopuszyńska Aleksandra Paulina
  20. Mazurek Karolina
  21. Mielnicki Paweł Radosław
  22. Mielniczek Paweł
  23. Pańczyk Luiza
  24. Pogódź Aleksandra Ewa
  25. Pomarański Michał
  26. Repeć Maja Anna
  27. Rybak Przemysław Stanisław
  28. Siedlecki Mateusz
  29. Stawarski Mateusz
  30. Szewczyk Joanna Krystyna
  31. Szuba Michał
  32. Tulpan Piotr
  33. Tyrka Anna Małgorzata
  34. Waśko Dominika
  35. Wiśniewska Aleksandra Marianna
  36. Witkowski Jakub
  37. Wróbel Mateusz
  38. Złomaniec Radosław Karol
  39. Zygmunt Bartłomiej Przemysław
  40. Żukowska Agata

Kl. G Wychowawca – p. Małgorzata Struk

  1. Brzuś Dominika
  2. Buczak Dominika Ewa
  3. Chilińska Milena
  4. Chmiel Katarzyna
  5. Czuk Michał
  6. Dębska Lidia Joanna
  7. Dziędziurko Magdalena Anna
  8. Jabłoński Maciej
  9. Jachorek Rafał
  10. Jędruszewska Gabriela
  11. Kasik Weronika
  12. Kawalec Iwona
  13. Konopka Natalia
  14. Kostrzewski Marek Mariusz
  15. Kot Daniel
  16. Kudełko Apoloniusz
  17. Mazurek Edyta
  18. Naworol Izabela
  19. Ostasz Eryka Katarzyna
  20. Piela Damian
  21. Piróg Paulina Magdalena
  22. Pokrywka Katarzyna
  23. Przytuła Diana
  24. Rębisz Marta
  25. Skowronek Katarzyna
  26. Skraban Beata
  27. Stąsiek Daria Ines
  28. Stępniak Małgorzata Agata
  29. Szala Karolina Magda
  30. Szewczuk Rafał
  31. Szmit Anna Katarzyna
  32. Szpatuśko Anna
  33. Tokarz Dominik
  34. Wodyk Wioleta Marta

Kl. H Wychowawca – p. Maria Bikowska

  1. Baj Anna Agnieszka
  2. Bełz Aleksandra Beata
  3. Chojnowska Dominika
  4. Cioś Agnieszka Elżbieta
  5. Dobrut Karolina Joanna
  6. Dołomisiewicz Anna Marta
  7. Droździel Kinga Maria
  8. Dziewa Katarzyna Anna
  9. Fudalewska Justyna
  10. Gałaszkiewicz Katarzyna
  11. Gumiela Natalia
  12. Juś Adrian Łukasz
  13. Kawka Katarzyna
  14. Klimek Kinga Beata
  15. Kozilewicz Małgorzata Michalina
  16. Kwiecińska Anna Magdalena
  17. Latawiec Justyna Ewa
  18. Legieć Michał
  19. Lipczewska Katarzyna
  20. Maciąg Maciej
  21. Mazur Paulina Barbara
  22. Molas Magdalena
  23. Niewiadomska Ewelina Maria
  24. Pańczyk Karina Katarzyna
  25. Pańczyk Ola
  26. Pieczykolan Agnieszka
  27. Pukaluk Agnieszka Paulina
  28. Ryń Michał Kacper
  29. Sakowicz Arkadiusz Marek
  30. Skrzyńska Magdalena
  31. Szewczuk Iwona
  32. Tomaszewska Magdalena
  33. Tront Maciej Tomasz
  34. Wawrzkiewicz Monika Magdalena
  35. Zwierz Agata

Kl. I Wychowawca – p. Renata Czerwieniec

  1. Bartnik Grzegorz
  2. Bębenek Agnieszka
  3. Bondyra Katarzyna Patrycja
  4. Całuch Agnieszka Dajana
  5. Czuchaj Piotr
  6. Gajewska Natalia
  7. Garbaty Katarzyna Monika
  8. Garbaty Paulina
  9. Jonasz Katarzyna
  10. Kiecana Kamil
  11. Kiecana Rafał Konrad
  12. Kniaziowska Joanna
  13. Konopacki Maciej
  14. Królikowska Katarzyna Anna
  15. Krukowska Monika
  16. Kuczaj Monika
  17. Kukiełka Ewelina
  18. Łyś Alicja Krystyna
  19. Majewski Dawid Jacek
  20. Matwij Paweł
  21. Muzyka Ihor
  22. Proc Michał
  23. Prystupa Paulina
  24. Przytuła Marcelina
  25. Sieczkowska Edyta
  26. Szałata Olga
  27. Szczęk Aleksandra
  28. Szczuka Patryk Piotr
  29. Szpindor Sandra Joanna
  30. Tarłowska Katarzyna
  31. Tchórzewski Mateusz
  32. Walkiewicz Laura
  33. Wilkołazki Rafał Marek
  34. Witko Sylwia Agnieszka
  35. Wojczuk Katarzyna
  36. Wybranowska Weronika Angelika
  37. Zwoliński Remigiusz Krzysztof

2012

Kl. A Wychowawca – p. Maria Bubiłek

  1. Bielecki Maciej
  2. Bojar Katarzyna Maria
  3. Chmiel Sylwia Agnieszka
  4. Dziewulska Katarzyna
  5. Fert Dominik Artur
  6. Fus Wojciech
  7. Gawron Monika
  8. Gruszecki Jakub
  9. Ignaciuk Emil
  10. Korona Krzesimir Jan
  11. Krasnowska Katarzyna
  12. Krzepiłko Michał
  13. Kułaj Agnieszka
  14. Kwarciana Marta Weronika
  15. Kwiatkowska Magdalena Renata
  16. Lal Weronika
  17. Lipczewska Aleksandra
  18. Litwin Karolina
  19. Łowicki Jakub
  20. Malon Magdalena
  21. Mazurek Patryk
  22. Mazurkiewicz Katarzyna
  23. Michalik Karolina
  24. Pasternak Sylwia
  25. Płachta Mikołaj
  26. Przyczyna Dawid Franciszek
  27. Przysucha Kamil
  28. Sawicka Marta Anna
  29. Skiba Przemysław
  30. Skrobucha Paula
  31. Szczęśniak Paweł
  32. Śmiałko Michał Mateusz
  33. Trybalski Karol
  34. Turczyn Bartłomiej
  35. Wacko Krzysztof
  36. Wilawer Emil
  37. Wiśniewski Karol Łukasz
  38. Wróbel Ilona Agnieszka
  39. Złomaniec Natalia

Kl. B Wychowawca – p. Grażyna Smyk/Magdalena Hrynkiewicz

  1. Bezpalko Aleksandra Maria
  2. Bigos Mateusz
  3. Buczak Paweł
  4. Burak Paula
  5. Cymbała Rafał
  6. Czelej Łukasz
  7. Dudek Magdalena
  8. Dygal Radosław
  9. Janczyk Anna Małgorzata
  10. Kargol Natalia Łucja
  11. Kimak Agnieszka
  12. Leleń Paweł
  13. Ligaj Paweł Mateusz
  14. Lisiewicz Justyna Beata
  15. Łapiński Maciej
  16. Łygas Grzegorz
  17. Mech Patryk
  18. Nizioł Ewelina Renata
  19. Ostasz Justyna
  20. Pazura Aleksandra Elżbieta
  21. Pilip Agata Monika
  22. Płotnikiewicz Jakub
  23. Sobczuk Łukasz Adam
  24. Sobczuk Łukasz Damian
  25. Syc Dariusz
  26. Świstowski Maciej Łukasz
  27. Świstowski Wojciech
  28. Tor Aleksandra
  29. Tymosz Łukasz
  30. Wacko Jarosław
  31. Węcławik Daniel
  32. Wróbel Angelika
  33. Zieliński Wojciech Antoni

Kl. C Wychowawca – p. Rafał Gramatyka

  1. Adamko Artur
  2. Bielec Mariusz
  3. Bielecki Maciej Łukasz
  4. Bryk Bartłomiej
  5. Dadia Przemysław Mirosław
  6. Grzesiuk Mateusz
  7. Hamelusz Maciej
  8. Juszczak Dawid
  9. Kapica Norbert Sławomir
  10. Kawa Karolina
  11. Koczwara Ewelina Barbara
  12. Kuźma Tomasz
  13. Kyc Natalia
  14. Łoś Wojciech Andrzej
  15. Metzger Mateusz Krzysztof
  16. Mulawka Małgorzata
  17. Muszyńska Paula
  18. Myka Krzysztof Janusz
  19. Niedźwiecki Patryk Stefan
  20. Parczała Bartłomiej
  21. Rożko Anita Brygida
  22. Różańska Agnieszka Anna
  23. Sokołowski Sebastian Mariusz
  24. Szpyra Angelika Agnieszka
  25. Szymala Adrian
  26. Śmiech Adrianna
  27. Wigłasz Aneta
  28. Wojciechowska Patrycja
  29. Wróbel Aleksandra
  30. Wypych Dorota

Kl. D Wychowawca – p. Beata Wasilewska-Wnuk

  1. Antoszczak Monika
  2. Barszczewski Michał Sebastian
  3. Bełz Wojciech Jerzy
  4. Bubeła Agata Justyna
  5. Curyła Mariola Agnieszka
  6. Gajecka Anna
  7. Garbula Agnieszka
  8. Głuszczak Anna Ewa
  9. Guzorczuk Angelika
  10. Jędruszko Anna Paulina
  11. Kawka Kamil
  12. Kot Agnieszka
  13. Kozak Anna Maria
  14. Kozyra Kamil
  15. Kozyrska Anna
  16. Kulińska Edyta Anna
  17. Kutek Kamil Grzegorz
  18. Lizut Agata
  19. Małysz Ewa Danuta
  20. Maruszak Katarzyna
  21. Mazurek Małgorzata Ewa
  22. Mąka Wioletta Jadwiga
  23. Michalski Jędrzej Jan
  24. Michońska Katarzyna
  25. Mil Mateusz
  26. Paszko Diana Lidia
  27. Pupiec Dominika
  28. Pyś Karolina
  29. Sagan Katarzyna
  30. Sarzyńska Joanna
  31. Stefańczyk Katarzyna Patrycja
  32. Szewczuk Dawid Jan
  33. Sztojko Ewelina Kinga
  34. Tymczuk Joanna Katarzyna
  35. Wasil Paula
  36. Wilczek Martyna
  37. Witko Patrycja Magdalena
  38. Wołoszyn Aneta Beata
  39. Wróbel Bartłomiej
  40. Wróbel Marzena Maria

Kl. E Wychowawca – p. Bogusława Białek-Racewicz

  1. Bałuka Mateusz
  2. Bojarski Paweł
  3. Cisek Katarzyna
  4. Dłuś Magdalena
  5. Dużyńska Dominika Magdalena
  6. Głąb Magdalena
  7. Guz Ewelina
  8. Horaczek Aneta
  9. Janiuk Paulina Magdalena
  10. Kasprzak Agata
  11. Kowalska Kamila Joanna
  12. Koziara Anna Maria
  13. Kubów Linda Anna
  14. Kucharczuk Sylwia Patrycja
  15. Kurek Agnieszka
  16. Kyc Agata
  17. Lackowska Martyna
  18. Maciukiewicz Patrycja Katarzyna
  19. Miedziak Joanna
  20. Olech Marta
  21. Otłowska Adrianna Agata
  22. Pasierbiewicz Sylwia
  23. Paszko Julia
  24. Pawliszak Iwona
  25. Pupiec Dominika Maria
  26. Siemko Krystian
  27. Słomianowska Martyna Filipina
  28. Sołtysiak Karina
  29. Szopa Marlena
  30. Wodyk Adam
  31. Zbyret Izabela

Kl. F Wychowawca – p. Grażyna Mandziuk

  1. Borek Klaudia
  2. Czyż Joanna
  3. Ćwierz Klaudia Katarzyna
  4. Gajewska Aleksandra
  5. Grela Katarzyna Klaudia
  6. Jakubczak Katarzyna
  7. Kimak Maciej
  8. Konwalik Karolina Iga
  9. Kostrubiec Kinga
  10. Momot Angelika
  11. Muzyczka Ewelina
  12. Nadłonek Aneta Dominika
  13. Nowak Paweł
  14. Pieczykolan Maciej Tomasz
  15. Piskorski Tomasz
  16. Rajch Dominika
  17. Sak Kacper Andrzej
  18. Sierota Kamil Krzysztof
  19. Sobczak Jolanta
  20. Socha Małgorzata
  21. Steć Agnieszka
  22. Szaran Agata
  23. Szozda Monika
  24. Tchórz Angelika Karina
  25. Wierzbieniec Patryk Karol
  26. Witkowski Paweł
  27. Wybranowska Angelika Agnieszka

Kl. G Wychowawca – p. Jadwiga Rogala

  1. Bielec Patrycja
  2. Borek Klaudia
  3. Bubiłek Paulina Maria
  4. Chmiel Tomasz
  5. Ćwik Aleksandra Karolina
  6. Dziuba Michał
  7. Gadecki Dominik Patryk
  8. Horoch Kamil Michał
  9. Juszczak Natalia Anna
  10. Juszczak Wojciech
  11. Kaliszczuk Katarzyna
  12. Kitka Kamila Agnieszka
  13. Kolasa Piotr Mariusz
  14. Kołtun Barbara Ewa
  15. Łyś Klaudia
  16. Mazur Michał Jan
  17. Ordyniec Katarzyna
  18. Pastuszak Patrycja Maria
  19. Pawelec Daria Danuta
  20. Pilip Paulina
  21. Ratyna Aleksandra
  22. Strenciwilk Damian Michał
  23. Szpyra Karolina Izabela
  24. Wasiura Karina Ewa
  25. Żabiński Rafał

Kl. H Wychowawca – p. Paulina Adamowicz

  1. Abramek Adrian Emilian
  2. Babicka Agnieszka
  3. Burcon Małgorzata
  4. Czyż Sebastian
  5. Diadia Monika
  6. Dziduch Monika
  7. Godzisz Diana Paulina
  8. Gorzko Jarosław Konrad
  9. Gromek Joanna
  10. Hałasa Justyna
  11. Jabłoński Kamil Włodzimierz
  12. Kapłon Kamil Marek
  13. Kierepka Patrycja Marzena
  14. Małysz Sylwia Agnieszka
  15. Mazur Joanna
  16. Misztal Jakub
  17. Pić Anna
  18. Pogódź Błażej
  19. Pupiec Maja Agata
  20. Pyś Agnieszka
  21. Rozkres Diana
  22. Rybak Bartłomiej Michał
  23. Sachajko Maciej
  24. Saliński Kornel
  25. Sobczak Bartłomiej
  26. Somber Daniel Łukasz
  27. Stąsiek Paweł
  28. Trześniowska Kinga
  29. Winiarz Karolina
  30. Wróbel Paulina
  31. Zgnilec Karolina

Kl. I Wychowawca – p. Jerzy Kusz

  1. Bryk Marta
  2. Buczak Aleksandra
  3. Byra Justyna
  4. Charkot Monika Józefa
  5. Cisek Justyna
  6. Dyrkacz Sara Halina
  7. Furmańczuk Sylwia Agnieszka
  8. Górnik Paulina
  9. Jóźwiak Joanna
  10. Kierepa Klaudia Irena
  11. Kruk Anna
  12. Krzyszczak Agnieszka Katarzyna
  13. Kudyba Sylwia
  14. Lewandowska Klaudia
  15. Liwak Magdalena Anna
  16. Lupa Justyna Anna
  17. Martyniuk Sylwia
  18. Mościszko Anna Danuta
  19. Piechnik Tomasz
  20. Piotrowska Anna Ewa
  21. Rębisz Katarzyna
  22. Stankiewicz Dorota
  23. Steć Katarzyna
  24. Szady Anika
  25. Szpunar Katarzyna
  26. Waśko Dominika
  27. Wiatrzyk Agnieszka Paulina
  28. Żywko Joanna Magdalena

Kl. J Wychowawca – p. Krzysztof Linek

  1. Bargiel Adrian
  2. Bednarczuk Agata Katarzyna
  3. Biłant Aleksandra Anna
  4. Brogowska Agnieszka
  5. Burak Agnieszka
  6. Czeczko Anna
  7. Czop Natalia Aleksandra
  8. Czusz Justyna
  9. Gołębiowska Katarzyna Maria
  10. Grzyb Aleksandra Ewa
  11. Hereta Marta Anna
  12. Juszczak Agnieszka Joanna
  13. Juszczak Anna
  14. Kawala Aleksandra
  15. Kawka Patryk
  16. Klimek Bartłomiej Jakub
  17. Komisarczuk Agnieszka Edyta
  18. Kozak Klaudia Maria
  19. Krupa Justyna
  20. Luterek Karolina Magdalena
  21. Madyniak Katarzyna Anna
  22. Miedziak Magdalena
  23. Młynarska Milena
  24. Murzacz Kinga
  25. Najman Karolina
  26. Niemczuk Agnieszka
  27. Pałka Sandra Elżbieta
  28. Pić Konrad Hubert
  29. Piorun Aleksandra Anna
  30. Pogudz Dorota
  31. Popowicz Natalia Olga
  32. Pyś Joanna Jadwiga
  33. Soboń Agata
  34. Świrska Katarzyna Justyna
  35. Wiater Karol

2013

Kl. A Wychowawca – p. Barbara Jędruszczak

  1. Bławacka Paulina
  2. Bojar Paweł
  3. Borula Julia
  4. Borys Ewa
  5. Czerwieniec Kamil
  6. Głuszczak Joanna
  7. Jędrusyna Justyna
  8. Klimek Karolina
  9. Kostecka Karolina
  10. Kuźniarz Wioleta
  11. Łukaszyk Anna
  12. Mientus Aleksandra
  13. Migielski Patryk
  14. Nalepko Piotr
  15. Nowakowska Karolina
  16. Pańczyk Monika
  17. Popik Anna
  18. Proć Kamila
  19. Radaj Małgorzata
  20. Rapa Paulina
  21. Rożko Daniel
  22. Soroka Marcin
  23. Śmiech Joanna
  24. Tałanda Anita
  25. Twardowski Michał
  26. Wiater Michał
  27. Wojczuk Aleksandra
  28. Wołoszyn Piotr
  29. Wróbel Ewelina
  30. Ziemińska Ewelina

Kl. B Wychowawca – p. Paweł Biedula

  1. Antoniak Mateusz
  2. Bednarski Michał
  3. Bielecka Hanna
  4. Borek Anna
  5. Byra Łukasz
  6. Chrzan Maciej
  7. Chwiej Piotr
  8. Czerski Jakub
  9. Dąbrowski Artur
  10. Dworzycki Łukasz
  11. Fusiarz Adrian
  12. Grela Adrian
  13. Grzybek Arkadiusz
  14. Hempel Weronika
  15. Kamiński Bartłomiej
  16. Kapuścińska Anna
  17. Kołodziejczuk Bartosz
  18. Komendacki Bartosz
  19. Król Jakub
  20. Kulasza Joanna
  21. Łagowska Aleksandra
  22. Mandziuk Joanna
  23. Mazurek Maciej
  24. Mołdoch Aleksandra
  25. Niedźwiedź Magdalena
  26. Nizioł Tomasz
  27. Orzechowski Paweł
  28. Petrynko Marcin
  29. Piasecka Aleksandra
  30. Pieczonka Magdalena
  31. Stępniak Katarzyna
  32. Stoń Michał
  33. Suszek Krzysztof
  34. Szajnoga Aleksandra
  35. Szawarska Paula
  36. Szeremeta Martyna
  37. Szpatuśko Marta
  38. Walas Michał
  39. Wawrzyszko Bartłomiej
  40. Zamojski Kamil

Kl. C Wychowawca – p. Zbigniew Pałka

  1. Borys Magdalena
  2. Byra Marcin
  3. Chmiel Mariusz
  4. Chwiejczak Olga
  5. Dorociuk Chiara
  6. Gałan Arkadiusz
  7. Garbaty Paweł
  8. Góra Damian
  9. Kasperska Małgorzata
  10. Kitka Angelika
  11. Kleban Ilona
  12. Kluczyński Mateusz
  13. Koc Mateusz
  14. Kozar Mateusz
  15. Kuron Mateusz
  16. Kwiatkowski Wojciech
  17. Lal Kacper
  18. Łygas Krzysztof
  19. Nogas Patrycja
  20. Pakuła Eryk
  21. Pańczyk Adrian
  22. Paul Arkadiusz
  23. Pawlicha Paulina
  24. Pietruk Jakub
  25. Pintal Maciej
  26. Rechul Monika
  27. Socha Anna
  28. Szewczuk Maciej
  29. Szymaniak Roksana
  30. Wityk Gabriel
  31. Wnuk Jarosław
  32. Wróbel Jakub
  33. Żyła Maciej

Kl. D Wychowawca – p. Urszula Kusz

  1. Baj Patrycja
  2. Bednarz Paulina
  3. Burda Natalia
  4. Bździuch Sebastian
  5. Cisło Karolina
  6. Czausz Martyna
  7. Ćwik Dominika
  8. Dąbrowska Angelika
  9. Grabarczuk Jarosław
  10. Kiecana Ewelina
  11. Koisz Anna
  12. Konował Diana
  13. Kozioł Rafał
  14. Kropornicka Monika
  15. Krosman Aneta
  16. Krukowska Kamila
  17. Ludowska Agnieszka
  18. Łasocha Pamela
  19. Mazurek Bartosz
  20. Mielniczuk Magdalena
  21. Niedziela Diana
  22. Niezgoda Wioleta
  23. Pupiec Monika
  24. Pyś Katarzyna
  25. Radliński Łukasz
  26. Smyk Marta
  27. Zastąpiło Piotr
  28. Zych Kamil
  29. Żyła Kinga

Kl. E Wychowawca – p. Michał Pałczyński

  1. Bednarczuk Pola
  2. Buczkowska Mariola
  3. Burcon Konrad
  4. Cioś Aleksandra
  5. Czapla Aleksandra
  6. Dyrkacz Zuzanna
  7. Jakubczak Klaudia
  8. Kolasa Małgorzata
  9. Kończyński Piotr
  10. Koza Agnieszka
  11. Kozłowska Justyna
  12. Lizak Sylwia
  13. Malec Kinga
  14. Nachman Marta
  15. Nizioł Monika
  16. Ostapińska Karolina
  17. Otłowska Justyna
  18. Paszko Monika
  19. Rebejko Mateusz
  20. Rząd Agnieszka
  21. Sawicka Zuzanna
  22. Smoluch Michał
  23. Stec Angelika
  24. Szmit Joanna
  25. Szpuga Oliwia
  26. Wojda Patrycja
  27. Wołoszyn Paweł
  28. Wronka Magdalena

Kl. F Wychowawca – p. Marta Dynowska

  1. Altmajer Aleksandra
  2. Bernach Marta
  3. Białowolski Krzysztof
  4. Bożek Paulina
  5. Buczak Monika
  6. Buczek Natalia
  7. Burak Adrian
  8. Gajecki Patryk
  9. Gałecka Magdalena
  10. Grela Anika
  11. Hałasa Szymon
  12. Kapuśniak Julia
  13. Kiciak Paweł
  14. Kleban Katarzyna
  15. Kondraciuk Paulina
  16. Kudyk Justyna
  17. Kuryło Dawid
  18. Pachla Klaudia
  19. Pasek Piotr
  20. Pasieczna Marzena
  21. Selech Ewa
  22. Smoll Michał
  23. Startek Katarzyna
  24. Strzałka Katarzyna
  25. Ścirka Karolina
  26. Śliwa Patryk
  27. Tymińska Dominika
  28. Wojtas Angelika
  29. Wróblewska Izabela
  30. Wszoła Kinga
  31. Żołyniak Paweł

Kl. G Wychowawca – p. Mirosława Podhajny

  1. Bałabuch Joanna
  2. Bucior Dawid
  3. Chmiel Bartłomiej
  4. Dudek Piotr
  5. Durzyńska Katarzyna
  6. Furmanek Przemysław
  7. Gorzkowski Piotr
  8. Hoduń Anna
  9. Kalman Wioletta
  10. Kapuścińska Izabela
  11. Karczmarczyk Jakub
  12. Kościk Marta
  13. Kowalczyk Konrad
  14. Kozak Jakub
  15. Krent Ilona
  16. Krzepiłko Patryk
  17. Krzyk Damian
  18. Kudełka Marcin
  19. Łysejko Jakub
  20. Łyś Małgorzata
  21. Misztal Aleksandra
  22. Ostasz Milena
  23. Pysiewicz Michał
  24. Sadło Michał
  25. Samulak Barbara
  26. Szałacha Agata
  27. Szewczuk Kinga
  28. Szwaczkiewicz Mateusz
  29. Wieleba Klaudia
  30. Ziemińska Aleksandra
  31. Zybała Tomasz
  32. Żebura Aleksandra

Kl. H Wychowawca – p. Halina Pilszczek

  1. Babiarz Ewelina
  2. Bajak Kinga
  3. Bartosz Monika
  4. Bełkot Patrycja
  5. Bogucka Patrycja
  6. Buczak Aleksandra
  7. Bukała Magdalena
  8. Chodacki Karol
  9. Cięszczyk Alan
  10. Czochra Kinga
  11. Gankowska Angela
  12. Głąb Agata
  13. Jopa Aleksandra
  14. Koczułap Kamila
  15. Komornik Michał
  16. Korkosz Angelika
  17. Krzesińska Iwona
  18. Lepianka Paula
  19. Luterek Karolina
  20. Marcola Justyna
  21. Nizioł Anna
  22. Piwowarska Oktawia
  23. Sak Adrian
  24. Sarzyńska Aleksandra
  25. Słoma Magdalena
  26. Słupski Paweł
  27. Sołowiej Ewelina
  28. Soroka Małgorzata
  29. Surmacz Karolina
  30. Sztojko Edyta
  31. Szuwara Jakub
  32. Szymonik Dawid
  33. Uchman Jagoda
  34. Wiśniewska Agata
  35. Wojczuk Klaudia
  36. Zasuwa Ewa
  37. Żywot Ewelina

Kl. I Wychowawca – p. Magdalena Lis

  1. Belina Izabela
  2. Birut Anna
  3. Bondyra Joanna
  4. Denys Tomasz
  5. Habza Jagoda
  6. Hunicz Magdalena
  7. Kłembokowska Aleksandra
  8. Kozłowska Monika
  9. Kukiełka Justyna
  10. Kuranc Bartłomiej
  11. Kurantowicz Anna
  12. Kusy Kinga
  13. Lachowicz Marcin
  14. Linek Jakub
  15. Łasocha Aleksandra
  16. Matwij Aleksandra
  17. Maziarczyk Anna
  18. Mazurkiewicz Mateusz
  19. Podhajna Beata
  20. Pomian Magda
  21. Portka Aneta
  22. Roczkowska Karolina
  23. Romanowska Sandra
  24. Sokołowska Natalia
  25. Stefańska Karolina
  26. Stróż Aleksandra
  27. Szabat Ewelina
  28. Szczerbińska Aleksandra
  29. Tabała Konrad
  30. Wojtaś Paulina
  31. Zielińska Magdalena
  32. Zielonka Ewelina
  33. Zubrzycka Katarzyna

Kl. J Wychowawca – p. Maciej Kokoszka

  1. Adamczuk Dawid
  2. Banak Agata
  3. Batorska Marlena
  4. Brzuś Mateusz
  5. Budzyńska Monika
  6. Ćmil Przemysław
  7. Domina Magdalena
  8. Garbaty Natalia
  9. Godziszewska Karolina
  10. Hałasa Jakub
  11. Jarosławski Jarosław
  12. Jesionowska Sylwia
  13. Jędruszczak Justyna
  14. Kaszak Aleksandra
  15. Kot Paulina
  16. Kucharczyk Martyna
  17. Kucharska Natalia
  18. Kulasza Mateusz
  19. Kupiec Kinga
  20. Kurdzielewski Kamil
  21. Kycko Justyna
  22. Ożóg Krzysztof
  23. Piróg Rozalia
  24. Płaneta Paweł
  25. Podgórna Magdalena
  26. Przytuła Milena
  27. Puchacz Marta
  28. Smól Jan
  29. Sokołowska Magda
  30. Sowa Emilia
  31. Strachota Anna
  32. Węgrzyn Konrad
  33. Wiśniewska Justyna
  34. Wróbel Katarzyna

2014

Kl. A Wychowawca – p. Janusz Korczak/Barbara Gruszka

  1. Bielec Dawid
  2. Bryła Michał
  3. Chyrchała Dominika
  4. Cieśliński Paweł
  5. Czerwieniec Tomasz
  6. Ćwieka Krzysztof
  7. Ćwik Karolina
  8. Danlowski Marcin
  9. Denkiewicz Karolina
  10. Gałka Magdalena
  11. Gęśla Hanna
  12. Gil Tomasz
  13. Gnyz Magdalena
  14. Kłoda Wojciech
  15. Kopera Aleksandra
  16. Krywko Jakub
  17. Kustra Monika
  18. Lis Urszula
  19. Mikuła Karolina
  20. Najman Magdalena
  21. Opoczyńska Paula
  22. Pilip Piotr
  23. Repeć Gabriela
  24. Tchórzewski Michał
  25. Traczykiewicz Iwona
  26. Winiarczyk Roksana
  27. Wojtasiuk Paulina
  28. Wołoszyn Monika
  29. Wróbel Łukasz
  30. Zawiślak Olga
  31. Ziółkowska Katarzyna
  32. Żołyński Konrad

Kl. B Wychowawca – p. Mieczysława Adamczuk

  1. Bełkot Milena
  2. Bezrąk Krzysztof
  3. Bielecki Mateusz
  4. Danielewicz Kamil
  5. Drozdowski Piotr
  6. Duda Sylwia
  7. Dudek Dawid
  8. Dudek Karol
  9. Hałasa Paweł
  10. Jamroz Eliza
  11. Jamroż Paulina
  12. Jarosz Marcin
  13. Korabik Małgorzata
  14. Kościołko Magdalena
  15. Kozina Aldona
  16. Krasoń Krzysztof
  17. Kuczyński Konrad
  18. Kulawiak Rafał
  19. Kupiec Karolina
  20. Kuropaś Sebastian
  21. Kwaśniewski Dawid
  22. Kyc Martyna
  23. Łyp Diana
  24. Maj Krystian
  25. Marcola Łukasz
  26. Martyniuk Weronika
  27. Olszak Adrian
  28. Ostapińska Monika
  29. Panas Aleksandra
  30. Pelc Kamil
  31. Pogudz Ewa
  32. Pomian Jakub
  33. Puzio Mateusz
  34. Siek Dominik
  35. Skóra Aleksandra
  36. Sokoliński Przemysław
  37. Śliwa Sebastian
  38. Tatys Mariola
  39. Walczak Marcin
  40. Wojczuk Karol

Kl. C Wychowawca – p. Małgorzata Struk

  1. Adamczuk Rafał
  2. Berdak Ewelina
  3. Berdak Katarzyna
  4. Brzozowska Karolina
  5. Chwiejczak Angelika
  6. Chyża Sylwia
  7. Diadia Magdalena
  8. Dworak Kinga
  9. Gałan Natalia
  10. Gierszon Joanna
  11. Głąb Paulina
  12. Jabłoński Szymon
  13. Jędruszko Anna
  14. Kędzia Marek
  15. Kolaja Kinga
  16. Kołodziejczuk Kamil
  17. Kwarciana Edyta
  18. Łabus Maciej
  19. Maruszak Aleksandra
  20. Mazur Katarzyna
  21. Mudryk Karolina
  22. Muzyka Piotr
  23. Nadłonek Dawid
  24. Orszewski Kacper
  25. Popielec Krystian
  26. Rękas Damian
  27. Sadło Łukasz
  28. Sitarz Roksana
  29. Skura Karolina
  30. Soboń Monika
  31. Sokołowski Kamil
  32. Stępniak Patrycja
  33. Tołoczko Edyta
  34. Wiatrowski Jakub
  35. Zygmunt Karolina

Kl. D Wychowawca – p. Monika Borowska

  1. Bikowski Wojciech
  2. Boczkowska Wioletta
  3. Bratkowski Mateusz
  4. Czapka Łukasz
  5. Denkiewicz Patrycja
  6. Denys Barbara
  7. Górski Bartłomiej
  8. Gryglas Marika
  9. Hejzner Wojciech
  10. Karska Małgorzata
  11. Kita Piotr
  12. Kozyra Patryk
  13. Kremer Agata
  14. Krzak Piotr
  15. Lewusz Patryk
  16. Martyniak Aleksandra
  17. Osuch Justyna
  18. Pabjaniak Michał
  19. Panek Iwona
  20. Piasecka Patrycja
  21. Piotrowski Jakub
  22. Stąsiek Wojciech
  23. Szabat Karolina
  24. Trojak Karolina
  25. Węcławik Jakub
  26. Wróbel Laura
  27. Zaburska Wioletta

Kl. E Wychowawca – p. Marcin Tomaszewski

  1. Adamczuk Agnieszka
  2. Bogucka Karolina
  3. Bogusz Katarzyna
  4. Ćmiel Alicja
  5. Grela Agnieszka
  6. Kamińska Karolina
  7. Kawka Agnieszka
  8. Klimczuk Kamila
  9. Kobylas Monika
  10. Kossak Kamil
  11. Kostrubiec Katarzyna
  12. Łagowska Katarzyna
  13. Matyjanka Katarzyna
  14. Nizioł Klaudia
  15. Nogas Damian
  16. Piwińska Kinga
  17. Puchacz Natalia
  18. Sadło Iwona
  19. Sadło Martyna
  20. Tymicka Karolina
  21. Tytoń Diana
  22. Zając Dominika
  23. Zakrzewski Marek

Kl. F Wychowawca – p. Andrzej Kobylarz

  1. Ciuraszkiewicz Daniel
  2. Dybała Jakub
  3. Dyrkacz Konrad
  4. Dźwigaj Katarzyna
  5. Frącek Mateusz
  6. Gałan Aleksandra
  7. Hałub Gabriela
  8. Humenna Żaneta
  9. Jaworska Katarzyna
  10. Kaszuba Weronika
  11. Kniaź Wioleta
  12. Kornas Paweł
  13. Korzeniowski Piotr
  14. Kowalska Natalia
  15. Kozak Patryk
  16. Kuźma Maciej
  17. Morlewska Natalia
  18. Ostasz Małgorzata
  19. Pilipczuk Natalia
  20. Przysucha Dominika
  21. Romańczuk Marta
  22. Serafin Konrad
  23. Szewczyk Klaudia
  24. Świstowski Damian
  25. Tyszko Patrycja
  26. Zych Dominika
  27. Żukowska Karina

Kl. G Wychowawca – p. Anna Szyszka

  1. Budzyńska Olga
  2. Cisak Kamil
  3. Duda Małgorzata
  4. Hacia Adriana
  5. Janowska Anna
  6. Jarzębowska Magdalena
  7. Koziej Karol
  8. Marzec Krzysztof
  9. Miszczuk Magdalena
  10. Nizio Joanna
  11. Obydź Klaudia
  12. Ochniowski Karol
  13. Orzechowski Kamil
  14. Ostasz Anna
  15. Pawelec Adriana
  16. Rarot Justyna
  17. Ruczajewska Róża
  18. Teterycz Kinga
  19. Wiater Sylwia
  20. Żuk Magdalena

Kl. H Wychowawca – p. Krzysztof Bałuka

  1. Adamczuk Aleksandra Ewa
  2. Adamczuk Martyna
  3. Altmajer Karolina Amanda
  4. Bajwoluk Karolina
  5. Bender Sandra Katarzyna
  6. Czarnecka Amanda Aleksandra
  7. Czekirda Aneta
  8. Dziuba Katarzyna
  9. Głazowska Angelika
  10. Gomułka Agnieszka
  11. Hanaka Marcin
  12. Jędrzejewska Alicja
  13. Kamińska Justyna
  14. Kornet Katarzyna
  15. Kowalczyk Katarzyna Karolina
  16. Królikowska Marta
  17. Kurzyńska Ewelina
  18. Kwiatkowska Magdalena
  19. Kwiecińska Agnieszka
  20. Legieć Justyna
  21. Leja Marta
  22. Lisowska Katarzyna Dorota
  23. Mazur Karolina
  24. Moskal Filip
  25. Pilip Anna
  26. Rybak Marcin Jan
  27. Selech Martyna
  28. Stępień Marta
  29. Szczygieł Mateusz Szczęsny
  30. Szewc Aleksandra
  31. Umiński Krzysztof
  32. Wielgosz Natalia Magdalena
  33. Wierzchowska Katarzyna
  34. Wiśniewska Klaudia
  35. Wołk Kamila
  36. Wróbel Magdalena
  37. Wyszyńska Marta Kinga
  38. Zbyryt Klaudia Katarzyna
  39. Zygmunt Alicja Diana

Kl. I Wychowawca – p. Joanna Barańska-Budzyńska

  1. Antoszek Kamila
  2. Banach Szymon
  3. Bochniak Paulina Katarzyna
  4. Chabros Maciej
  5. Chrzan Klaudia
  6. Cieplechowicz Michał
  7. Czop Ewa Iwona
  8. Czuk Arkadiusz Konrad
  9. Dołbeń Hanna
  10. Fusiarz Konrad
  11. Gruszka Paweł
  12. Hałasa Łukasz
  13. Hyrycz Magdalena
  14. Kawka Aleksandra
  15. Kiecana Mariusz Wojciech
  16. Krupa Tomasz Karol
  17. Kuźniarz Maciej
  18. Kwarciany Tomasz
  19. Kwiatkowski Łukasz
  20. Łagowski Krzysztof Mikołaj
  21. Mazurkiewicz Anna Maria
  22. Osuch Kamil
  23. Piaskowski Jan Paweł
  24. Piądło Nikodem Paweł
  25. Słomiany Adam Jan
  26. Szala Mikołaj
  27. Szawara Jakub Karol
  28. Tołoczko Grażyna
  29. Walas Łukasz Piotr
  30. Wardach Michał
  31. Weiwer Magdalena Ewa
  32. Zając Mikołaj Krystian
  33. Żywko Mateusz Marcin

2015

Kl. A Wychowawca – p. Barbara Kowalczyk

  1. Bondyra Anna Maria
  2. Borowiec Dominik Józef
  3. Borowska Patrycja
  4. Bosiak Anna
  5. Brzuś Michał
  6. Budzaj Cezary
  7. Budzyńska Klaudia Kamila
  8. Cybulski Andrzej Dominik
  9. Dudzińska Marianna
  10. Gac Bartłomiej
  11. Garbacik Mateusz
  12. Grabczuk Krzysztof
  13. Kapuśniak Michał Dominik
  14. Kolaja Jakub
  15. Kozłowska Dominika Dorota
  16. Kozyra Rafał
  17. Kruczek Przemysław
  18. Krzysiak Paweł Jakub
  19. Lalik Joanna Maria
  20. Mandziuk Daria Anna
  21. Mołdoch Kamil
  22. Morski Przemysław
  23. Nowosad Monika
  24. Prokop Justyna
  25. Raczkiewicz Magdalena
  26. Rajch Cezary
  27. Rój Tomasz Stanisław
  28. Sawicki Bartosz Marek
  29. Smyk Kamil
  30. Sobczuk Michał Wojciech
  31. Stawiarski Michał Dominik
  32. Trześniowski Wojciech
  33. Zabłocki Krzysztof Piotr

Kl. B Wychowawca – p. Lucyna Mielniczuk

  1. Bełz Magdalena
  2. Borek Kamil Jan
  3. Bubiłek Kamil
  4. Bibiłek Karol
  5. Gruszkiewicz Joanna
  6. Herbin Szymon
  7. Komisarczuk Aneta Monika
  8. Kostrubiec Klaudia
  9. Koszuta Izabela
  10. Lala Magdalena
  11. Mazurek Joanna
  12. Mizielska Karolina
  13. Nizio Edyta
  14. Pańczyk Adrian Sebastian
  15. Paziak Paweł
  16. Rewucha Alicja
  17. Rzeszutko Mateusz
  18. Skiba Angelika Zofia
  19. Soroka Anna Maria
  20. Świst Justyna
  21. Tama Ewa Paulina
  22. Traczykiewicz Diana

Kl. C Wychowawca – p.Maria Bubiłek

  1. Bałabuch Krzysztof
  2. Czochra Aleksandra
  3. Dyl Paula
  4. Fiuk Jan Jakub
  5. Gadecki Beniamin Ksawery
  6. Galant Karolina Agnieszka
  7. Greszta Małgorzata
  8. Gwozda Monika Alicja
  9. Juś Anna
  10. Komisarczuk Dawid
  11. Koniec Zuzanna Monika
  12. Kostrzewski Tomasz
  13. Kowalczyk Małgorzata
  14. Kozak Piotr Józef
  15. Król Paulina
  16. Lachowicz Rafał Adrian
  17. Michorowska Agata
  18. Mielniczuk Mateusz
  19. Miś Dominika
  20. Pupiec Klaudiusz Marek
  21. Siemko Sylwia Angelika
  22. Skiba Marta
  23. Smutniak Stanisław Michał
  24. Soboń Jakub Paweł
  25. Świrgoń Maria
  26. Wereszczyńska Monika
  27. Wnuk Aneta Anna
  28. Wodyk Monika
  29. Zerebiec Dawid
  30. Zych Arkadiusz

Kl. D Wychowawca – p.Grzegorz Nogas

  1. Banach Krzysztof
  2. Bartnik Dominik Paweł
  3. Birut Katarzyna
  4. Bondyra Karolina
  5. Duda Paweł
  6. Gałka Michał
  7. Grela Jakub Adam
  8. Hadaj Dominik
  9. Karaszewski Patryk Michał
  10. Kłembokowski Michał
  11. Kokoszka Radosław
  12. Krupa Mateusz
  13. Kudyk Piotr Tomasz
  14. Łyś Mateusz
  15. Marcola Wojciech
  16. Michel Patryk Daniel
  17. Momot Tomasz Jan
  18. Ordyniec Sławomir
  19. Pawluk Patrycja
  20. Pieczykolan Mateusz
  21. Piliszczuk Przemysław
  22. Rewucha Rafał Mateusz
  23. Seroka Patryk
  24. Smoląg Olaf
  25. Szpunar Piotr
  26. Wiśniewski Mateusz

Kl. E Wychowawca – p.Mariusz Farion

  1. Bielec Kludia Aleksandra
  2. Bigos Łukasz
  3. Buchaj Karolina Katarzyna
  4. Budzyńska Aleksandra Agata
  5. Chodacki Marcin
  6. Drzewicki Marcin
  7. Dziadosz Kamil
  8. Gałecka Marta
  9. Garbaty Mateusz
  10. Główka Adriana
  11. Głuszczak Magdalena Maria
  12. Gniwek Natalia
  13. Gramatyka Marcin
  14. Hajduk Piotr
  15. Harasiuk Marta
  16. Karchut Amanda
  17. Korkosz Rafał
  18. Kozak Patrycja
  19. Kusy Angelika Anna
  20. Łygas Daniel Kacper
  21. Margol Magdalena
  22. Mielcarek Beata Wioletta
  23. Mielniczuk Kamil Józef
  24. Mołdoch Marta
  25. Orzechowska Inga
  26. Pałkowski Karol Jan
  27. Pańczyk Paweł Filip
  28. Pawluk Hanna
  29. Pelc Mateusz
  30. Piechnik Wojciech
  31. Piróg Aneta
  32. Prokopowicz Joanna
  33. Rycko Konrad Krzysztof
  34. Sołoducha Patrycja
  35. Szwaczkiewicz Magda Dominika
  36. Tymosz Barbara
  37. Wilkiewicz Diana
  38. Wróbel Dominika Ewelina
  39. Wróbel Karolina
  40. Zielonka Karolina Angelika
  41. Żołyniak Marcin Łukasz

Kl. F Wychowawca – p.Krystyna Kamińska

  1. Bartoń Agnieszka
  2. Basaj Kamila
  3. Budzyńska Patrycja Angelika
  4. Burcon Magdalena
  5. Dec Dorota Czesława
  6. Kociuba Karolina Diana
  7. Kowalczyk Dagmara Eleonora
  8. Machalska Aleksandra Apolonia
  9. Matwij Karolina Anna
  10. Mazur Karolina Sylwia
  11. Pytlowska Joanna
  12. Sadło Paweł
  13. Stechnij Kamila Agnieszka
  14. Śleboda Julia
  15. Tokarski Bartłomiej
  16. Trześniowska Weronika
  17. Wodyk Anna
  18. Wojda Mateusz
  19. Wolanin Izabela

Kl. G Wychowawca – p.Beata Wasilewska-Wnuk

  1. Bałabuch Katarzyna Joanna
  2. Bojko Diana
  3. Bubiłek Sylwia
  4. Ćwik Kamila
  5. Furmaga Magdalena Maria
  6. Jarychowicz Gabriel Erwin
  7. Koniec Paulina Maria
  8. Korabik Damian
  9. Koza Jowita Maria
  10. Kulpik Maciej
  11. Makowska Kinga Danuta
  12. Mańkowska Marta Weronika
  13. Miszczuk Patrycja Iwona
  14. Osman Wioleta
  15. Owczarczyk Robert
  16. Paszko Jakub Piotr
  17. Pomian Julia Ewa
  18. Sarzyńska Magdalena
  19. Sarzyńska Wioleta Anna
  20. Sierpiński Łukasz
  21. Siudak Klaudia Aleksandra
  22. Soboń Magdalena
  23. Stroczyńska Daria Natalia
  24. Szawracka Anna
  25. Szczerba Aleksandra
  26. Tukiendorf Katarzyna
  27. Uchman Magdalena
  28. Ulanicka Alicja
  29. Wolska Ewa
  30. Wożakowska Ewelina

Kl. H Wychowawca – p.Maria Bikowska

  1. Adamczuk Joanna
  2. Branecka Karolina
  3. Chwiejczak Bernard Kleofas
  4. Cyc Mateusz
  5. Czop Karolina
  6. Ejsmont Patrycja Julia
  7. Gazda Sylwia Angelika
  8. Gontarz Paweł
  9. Hałasa Kamila
  10. Hasior Katarzyna Kinga
  11. Jarosz Karina Katarzyna
  12. Jednacz Justyna Ewelina
  13. Jurkowska Diana
  14. Kilian Paweł Ignacy
  15. Kołtun Paweł
  16. Kwiatkowski Krzysztof Marian
  17. Lempert Joanna
  18. Łapa Karolina
  19. Mazur Patrycja Anna
  20. Mędziak Angelika
  21. Mogielnicka Daria Anna
  22. Olech Tomasz
  23. Onyszczuk Martyna
  24. Płatek Kamila Klaudia
  25. Pomarański Michał
  26. Szostak Katarzyna Weronika
  27. Wilgos Aleksandra
  28. Zimon Jakub Patryk

Kl. I Wychowawca – p.Agata Tyszko-Dorn

  1. Barszczewska Natalia
  2. Bodys Agata
  3. Buczkowska Elżbieta
  4. Frankiewicz Magdalena
  5. Gałan Kamila Anna
  6. Gontarz Estera
  7. Gontarz Milena Ewa
  8. Hejzner Michał
  9. Kamieniecka Karolina Paulina
  10. Kapuśniak Sandra
  11. Kierepka Patrycja
  12. Kliszcz Natalia Maria
  13. Kot Marcin
  14. Kurzępa Dominika Irena
  15. Lis Katarzyna
  16. Łazar Aleksandra
  17. Mazur Katarzyna
  18. Pliżga Magdalena
  19. Pokrywka Dominika
  20. Prządka Dawid
  21. Przychodaj Klaudia
  22. Rybaczuk Gabriela
  23. Rycyk Agata
  24. Skóra Kamila
  25. Smoluch Piotr
  26. Stepuch Angelika
  27. Stopyra Aleksandra
  28. Trześniowski Jakub
  29. Wszoła Agata Ewa

Kl. J Wychowawca – p.Agata Kucharska

  1. Bizior Maja
  2. Brzozowska Paulina Barbara
  3. Brzuś Wiktor
  4. Bundyra Małgorzata Aleksandra
  5. Chrześcijan Szymon Krzysztof
  6. Flak Karolina Monika
  7. Gietka Klaudia
  8. Górnik Paweł
  9. Górska Zuzanna Kamila
  10. Grodzki Tomasz Bartłomiej
  11. Jachorek Agnieszka
  12. Kapłon Katarzyna Marianna
  13. Kapuścińska Katarzyna
  14. Karbowniczyn Anita
  15. Kimak Jakub Szymon
  16. Klimczuk Małgorzata Natalia
  17. Klimczuk Weronika Natalia
  18. Komisarczuk Mateusz
  19. Kozak Patryk
  20. Kuczyńska Magdalena
  21. Lejnweber Aneta
  22. Łąpa Klaudia
  23. Łuszczyńska Aleksandra
  24. Makowska Agnieszka Marzena
  25. Olejnik Marta Anna
  26. Ostrowska Sylwia Małgorzata
  27. Pakuła Adriana Agata
  28. Pastuszak Aleksandra
  29. Piłat Dominik
  30. Przysucha Patrycja
  31. Rafalska Agata
  32. Szeptuch Wojciech
  33. Szostak Kinga
  34. Szymańska Kamila
  35. Wiater Monika
  36. Wiśniewska Michalina Gabriela
  37. Wodecki Michał
  38. Wołoch Paweł
  39. Wronka Dorota
  40. Ziarkiewicz Agnieszka